• Переговорна процедура (скорочена)
  • Безлотова
  • КЕП
  • Без аукціону

Електрична енергія (постачальником універсальних послуг)

Завершена

16 769 990.55 UAH з ПДВ
Номер: 8752445646d34a269528cbff173442ac
Ідентифікатор моніторингу: UA-M-2020-05-19-000010
Дата прийняття рішення про проведення моніторингу: 18.05.2020 00:00
Автор: Північно-східний офіс Держаудитслужби, UA-EDR 41127015
Період моніторингу: 19.05.2020 11:27 - 10.06.2020 00:00
Статус: Порушення виявлені
Опис: ДЕРЖАВНА АУДИТОРСЬКА СЛУЖБА УКРАЇНИ ПІВНІЧНО-СХІДНИЙ ОФІС ДЕРЖАУДИТСЛУЖБИ УПРАВЛІННЯ ПІВНІЧНО-СХІДНОГО ОФІСУ ДЕРЖАУДИТСЛУЖБИ В ЛУГАНСЬКІЙ ОБЛАСТІ Н А К А З 18.05.2020 № 34 Сєвєродонецьк Про початок моніторингу закупівель Відповідно до частини другої статті 8 Закону України «Про публічні закупівлі», пункту 9 Положення про Державну аудиторську службу України, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 03 лютого 2016 року № 43, НАКАЗУЮ: 1. Почати моніторинг закупівель відповідно до переліку, що додається. 2. Відділу контролю у сфері закупівель забезпечити проведення моніторингу закупівель, зазначеного у пункті 1 цього наказу. Начальник Леонід БЕРЕЗИНСЬКИЙ Додаток до наказу Управління Північно-східного офісу Держаудитслужби в Луганській області від 18.05.2020 № 34 Витяг з переліку процедур закупівель № з/п Оголошення про проведення процедури закупівлі та/або повідомлення про намір укласти договір на веб-порталі Уповноваженого органу Опис підстав для здійснення моніторингу закупівлі унікальний номер дата оприлюднення на веб-порталі Уповноваженого органу 6 UA-2019-12-27-000533-b 27.12.2019 виявлені органом державного фінансового контролю ознаки порушення (порушень) законодавства у сфері публічних закупівель в інформації, оприлюдненій в електронній системі закупівель Начальник відділу контролю у сфері закупівель Управління Людмила ЗІНОВА
Адреса: Ukraine, Луганська, Сєвєродонецьк
Контактна особа: Північно-східний офіс Держаудитслужби (Луганська обл.), +38 (0 66) 991-70-21, nastya1807nastya@gmail.com
Етапи закупівельного процесу:
  • Планування закупівлі та оприлюднення інформації про її проведення
  • Укладання та виконання договору про закупівлю (прийняття рішення про відміну торгів)
Підстави для прийняття рішення про початок моніторингу:
  • Виявлені органом державного фінансового контролю ознаки порушення (порушень) законодавства у сфері публічних закупівель в інформації, оприлюдненій в електронній системі закупівель
Детальніше

Висновок про результати моніторингу

Статус порушень: Виявлені
Тип порушень:
  • Неоприлюднення або порушення строків оприлюднення інформації про закупівлі
Висновок про наявність або відсутність порушень законодавства: За результатами аналізу питання оприлюднення інформації щодо закупівлі встановлено порушення вимог абзацу 8 та 9 частини 1 статті 10 Закону № 922. За результатами аналізу питань: визначення предмета закупівлі, відображення закупівлі у річному плані (додатку), правильності заповнення форм документів, затверджених Уповноваженим органом, наявність підстав застосування переговорної процедури закупівлі, своєчасності укладання договору про закупівлю – порушень не встановлено.
Зобов’язанння щодо усунення порушення (порушень) законодавства у сфері публічних закупівель: З огляду на встановлені порушення законодавства у сфері закупівель, керуючись статтями 2 та 5 Закону України «Про основні засади здійснення державного фінансового контролю в Україні», Управління Північно-східного офісу Держаудитслужби в Луганській області зобов’язує здійснити заходи щодо усунення виявлених порушень в установленому законодавством порядку, зокрема, в межах законодавства вжити заходів щодо розірвання договору відповідно до законодавства, та протягом п’яти робочих днів з дня оприлюднення висновку оприлюднити через електронну систему закупівель інформацію та/або документи, що свідчать про усунення порушення (порушень) законодавства у сфері публічних закупівель, викладених у висновку, або аргументовані заперечення до висновку, або інформацію про причини неможливості усунення виявлених порушень.
Інформація про результати моніторингу закупівлі у розрізі стадій проведення процедури закупівлі: Предметом аналізу були наступні питання: визначення предмета закупівлі, відображення закупівлі у річному плані (додатку), правильності заповнення форм документів, затверджених Уповноваженим органом, наявність підстав застосування переговорної процедури закупівлі, оприлюднення інформації щодо закупівлі, своєчасності укладання договору про закупівлю та його оприлюднення. Під час моніторингу проаналізовано: річний план комунального підприємства «Житлосервіс «Світанок»» (далі – Замовник) на 2020 рік, протокол проведення переговорів щодо предмета закупівлі від 27.12.2019 року № б/н, повідомлення про намір укласти договір під час застосування переговорної процедури закупівлі, звіт про результати проведення процедури закупівлі, договір про постачання електричної енергії постачальником універсальних послуг від 09.01.2020 року № 943-СД, додаткову угоду від 09.01.2020 року № 1. За результатами моніторингу встановлено, що Замовник не оприлюднив Додаток № 1«Заява-приєднання до умов договору про постачання електричної енергії постачальником універсальних послуг» до договору від 09.01.2020 року № 943-СД (далі - Договір), укладеного з ТОВ «ЕНЕРА СХІД» за результатами переговорної процедури закупівлі (скороченої) у встановлений законодавством строк, який відповідно до пункту 13.1 Розділу 13 є додатком до цього договору, чим порушив вимоги абзацу 8 частини 1 статті 10 Закону № 922. Крім того встановлено, що Замовник протягом трьох днів з дня внесення змін до Договору (додаткова угода від 09.01.2020 року № 1 до договору), не оприлюднив повідомлення про внесення змін до договору, чим порушив вимоги абзацу 9 частини 1 статті 10 Закону № 922.
Період усунення порушень: 20.05.2020 12:29 - 04.06.2020 00:00
Дата публікації висновку: 20.05.2020 12:29

Інформація про усунення порушення

Опис звіту: КП «ЖИТЛОСЕРВІС «СВІТАНОК» надіслано лист до ТОВ «ЕНЕРА СХІД» з проханням укладання додаткової угоди про зміну терміну дії договору про постачання електричної енергії постачальником універсальних послуг від 09.01.2020 року № 943-СД до 31.05.2020р. з подальшим розірванням договору.
Дата публікації звіту: 26.05.2020 10:37