-
Відкриті торги
-
Однолотова
-
КЕП
Електрохірургічний блок з педальним перемикачем (НК 024:2019: 57825 – Генератор електрохірургічної / ультразвукової хірургічної системи)
Тендер Prozorro UA-2019-11-21-000776-a
У зв’язку з відміною закупівлі № UA-2019-10-11-001998-b
Пропозиції розглянуті
період кваліфікації завершився 2 455 днів назад
445 200.00
UAH з ПДВ
мін. крок: 1% або 4 452.00 UAH
мін. крок: 1% або 4 452.00 UAH
Нічого не знайдено.