-
Відкриті торги
-
Безлотова
-
КЕП
Капітальний ремонт внутрішніх приміщень будівлі гуртожитку комунального закладу "Сєвєродонецьке обласне музичне училище ім. С.С. Прокоф`єва" за адресою: місто Сєвєродонецьк, бульвар Дружби Народів, 33д
Тендер Prozorro UA-2019-11-04-000712-b
здійснюється в рамках проекту «Надзвичайна кредитна програма для відновлення України», який відбувається на підставі Фінансової угоди між Україною та Європейським інвестиційним банком (далі – ЄІБ), ратифікованої Законом України «Про ратифікацію угоди між Україною та Європейським інвестиційним банком (Проект «Надзвичайна кредитна програма для відновлення України», далі – Програма) від 22.04.2015 року № 346-VIII (місцевий бюджет).
Завершена
3 395 620.00
UAH з ПДВ
мін. крок: 1% або 33 956.00 UAH
мін. крок: 1% або 33 956.00 UAH
Номер:
8f1c2f58cca747718d9ddeeffc9175e8
Ідентифікатор моніторингу:
UA-M-2019-11-14-000059
Дата прийняття рішення про проведення моніторингу:
14.11.2019 00:00
Період моніторингу:
14.11.2019 16:40 - 06.12.2019 00:00
Статус:
Порушення виявлені
Опис:
ДЕРЖАВНА АУДИТОРСЬКА СЛУЖБА УКРАЇНИ
ПІВНІЧНО-СХІДНИЙ ОФІС ДЕРЖАУДИТСЛУЖБИ
УПРАВЛІННЯ ПІВНІЧНО-СХІДНОГО ОФІСУ ДЕРЖАУДИТСЛУЖБИ В ЛУГАНСЬКІЙ ОБЛАСТІ
Н А К А З
14.11.2019 № 62
Сєвєродонецьк
Про початок
моніторингу закупівель
Відповідно до частини другої статті 7-1 Закону України «Про публічні закупівлі», пункту 9 Положення про Державну аудиторську службу України, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 03 лютого 2016 року № 43,
НАКАЗУЮ:
1. Почати моніторинг закупівель відповідно до переліку, що додається.
2. Відділу контролю у сфері закупівель забезпечити проведення моніторингу закупівель, зазначеного у пункті 1 цього наказу.
Начальник Леонід БЕРЕЗИНСЬКИЙ
Додаток
до наказу Управління Північно-східного офісу Держаудитслужби в Луганській області
від 14.11.2019 № 62
Витяг з переліку процедур закупівель
№ з/п
Оголошення про проведення процедури закупівлі та/або повідомлення про намір укласти договір на веб-порталі Уповноваженого органу Опис підстав для здійснення моніторингу закупівлі
унікальний номер дата оприлюднення на веб-порталі Уповноваженого органу
2 UA-2019-11-04-000712-b 04.11.2019 виявлені органом державного фінансового контролю ознаки порушення (порушень) законодавства у сфері публічних закупівель в інформації, оприлюдненій в електронній системі закупівель
Начальник відділу контролю
у сфері закупівель Управління Людмила ЗІНОВА
Етапи закупівельного процесу:
- Планування закупівлі та оприлюднення інформації про її проведення
Підстави для прийняття рішення про початок моніторингу:
- Виявлені органом державного фінансового контролю ознаки порушення (порушень) законодавства у сфері публічних закупівель в інформації, оприлюдненій в електронній системі закупівель
Детальніше
Висновок про результати моніторингу
Статус порушень:
Виявлені
Тип порушень:
- Тендерна документація складена не у відповідності до вимог закону
Висновок про наявність або відсутність порушень законодавства:
За результатами аналізу питання відповідності вимог тендерної документації вимогам Закону встановлено порушення вимог частини третьої статті 17 Закону та пункту другого частини другої статті 22 Закону.
За результатами аналізу питань: визначення предмета закупівлі, відображення закупівлі у річному плані, оприлюднення інформації щодо закупівлі, – порушень не встановлено.
Зобов’язанння щодо усунення порушення (порушень) законодавства у сфері публічних закупівель:
З огляду на встановлені порушення законодавства у сфері закупівель, керуючись статтями 2 та 5 Закону України «Про основні засади здійснення державного фінансового контролю в Україні», Управління Північно-східного офісу Держаудитслужби в Луганській області зобов’язує здійснити заходи щодо усунення виявлених порушень в установленому законодавством порядку та протягом п’яти робочих днів з дня оприлюднення висновку оприлюднити через електронну систему закупівель інформацію та/або документи, що свідчать про усунення порушення (порушень) законодавства у сфері публічних закупівель, викладених у висновку, або аргументовані заперечення до висновку, або інформацію про причини неможливості усунення виявлених порушень.
Інформація про результати моніторингу закупівлі у розрізі стадій проведення процедури закупівлі:
Предметом аналізу були наступні питання: визначення предмета закупівлі, відображення закупівлі у річному плані, оприлюднення інформації щодо закупівлі, відповідності вимог тендерної документації вимогам Закону України «Про публічні закупівлі» (далі – Закон).
Під час моніторингу проаналізовано: річний план обласного комунального закладу «Сєвєродонецький коледж культури і мистецтв імені Сергія Прокоф`єва» (далі - Замовник) на 2019 рік; оголошення про проведення відкритих торгів; тендерну документацію Замовника, затверджену рішенням тендерного комітету від 06.06.2018 року.
За результатами моніторингу встановлено, що тендерна документація Замовника не відповідає вимогам частини третьої статті 17 Закону та пункту 2 частини другої статті 22 Закону, а саме: не містить вимоги щодо надання учасниками інформації в довільній формі про відсутність підстав для відхилення тендерної пропозиції, визначених пунктом 3 частини першої статті 17 Закону, та містить вимогу щодо надання переможцем торгів документального підтвердження відсутності підстав визначених у пункті 2 частини першої статті 17 Закону, що міститься у відкритому єдиному державному реєстрі, доступ до якого є вільним.
Період усунення порушень:
14.11.2019 16:48 - 29.11.2019 00:00
Дата публікації висновку:
14.11.2019 16:48
Інформація про усунення порушення
Опис звіту:
На підставі отриманої інформації за результатами моніторингу закупівлі по предмету: «Капітальний ремонт внутрішніх приміщень будівлі гуртожитку комунального закладу «Сєвєродонецьке обласне музичне училище ім. С.С. Прокоф’єва» за адресою: місто Сєвєродонецьк, бульвар Дружби Народів, 33д» ДК 021:2015 – 45000000-7 – Будівельні роботи повідомляємо наступне:
1. Вимоги частини третьої статті 17 Закону України «Про публічні закупівлі (далі – Закон) та пункту 2 частини другої статті 22 Закону були зазначені у розділі III пункту 5 підпункту 5.5 тендерної документації.
2. Процедура закупівлі по предмету: «Капітальний ремонт внутрішніх приміщень будівлі гуртожитку комунального закладу «Сєвєродонецьке обласне музичне училище ім. С.С. Прокоф’єва» за адресою: місто Сєвєродонецьк, бульвар Дружби Народів, 33д» (ДК 021:2015 – 45000000-7 – Будівельні роботи) здійснюється в рамках проекту «Надзвичайна кредитна програма для відновлення України», який відбувається на підставі Фінансової угоди між Україною та Європейським інвестиційним банком (далі – ЄІБ), ратифікованої Законом України «Про ратифікацію угоди між Україною та Європейським інвестиційним банком (Проект «Надзвичайна кредитна програма для відновлення України», далі – Програма) від 22.04.2015 року № 346-VIII (місцевий бюджет). Постановою КМУ «Деякі питання використання коштів для реалізації проектів у рамках Надзвичайної кредитної програми для відновлення України» від 25.11.2015 року № 1068 (зі змінами) поміж іншим визначається перелік об’єктів, роботи за якими фінансуються за рахунок коштів Програми та до якого включено даний об’єкт, роботи за яким становлять предмет вищезазначеної закупівлі. Зазначені Вами у результаті моніторингу вимоги до умов тендерної документації, відносься до кваліфікаційних умов, що встановлюються у відповідності до вимог Європейського Інвестиційного банку для закупівельних процедур такого роду та є обов’язковим при проведенні процедур в рамках реалізації Програми (п. 4.3. «Посібника із закупівель для проектів, що фінансуються ЄІБ, ознайомитись з яким можна на офіційному веб-порталі Мінрегіону за посиланням: http://www.minregion.gov.ua/wp-content/uploads/2018/04/POM-Procurement-Manual_UKR.pdf Таким чином, Замовник не вбачає за можливе внесення змін до тендерної документації, як таких, що не відповідають типовим вимогам ЄІБ, визначеним для даної процедури.
Дата публікації звіту:
18.11.2019 11:29