-
Відкриті торги
-
Безлотова
-
КЕП
Гранули паливні
Тендер Prozorro UA-2019-10-29-001504-b
Джерело фінансування закупівлі: кошти державного бюджету
Завершена
985 534.00
UAH з ПДВ
мін. крок: 1% або 9 855.34 UAH
мін. крок: 1% або 9 855.34 UAH
Номер:
9fcd2cb7816444618cf22bb889a242af
Ідентифікатор моніторингу:
UA-M-2019-12-03-000138
Дата прийняття рішення про проведення моніторингу:
03.12.2019 00:00
Період моніторингу:
03.12.2019 19:12 - 25.12.2019 00:00
Статус:
Порушення не виявлені
Опис:
ДЕРЖАВНА АУДИТОРСЬКА СЛУЖБА УКРАЇНИ
ПІВНІЧНО-СХІДНИЙ ОФІС ДЕРЖАУДИТСЛУЖБИ
НАКАЗ
03.12.2019 № 289
(дата)
Харків
Про початок
моніторингу закупівель
Відповідно до частини другої статті 7-1 Закону України «Про публічні закупівлі», пункту 9 Положення про Північно-східний офіс Держаудитслужби, затвердженого наказом Держаудитслужби від 02.06.2016 № 23,
НАКАЗУЮ:
1. Почати моніторинг закупівель відповідно до переліку, що додається.
2. Відділу контролю у сфері закупівель забезпечити проведення моніторингу закупівель, зазначеного у пункті 1 цього наказу.
Підстава: доповідна записка заступника начальника відділу контролю у сфері закупівель Північно-східного офісу Держаудитслужби Костенко П. від 03.12.2019 року.
Начальник Станіслав КОСІНОВ
Додаток
до наказу Північно-східного
офісу Держаудитслужби
від 03.12.2019 № 289
Витяг з переліку
процедур для здійснення моніторингу закупівлі
№ з/п Оголошення про проведення процедури закупівлі та/або повідомлення про намір укласти договір на веб-порталі Уповноваженого органу Дата оприлюднення на веб-порталі Уповноваженого органу Опис підстав для здійснення моніторингу
10 UA-2019-10-29-001504-b 29.10.2019 дані автоматичних індикаторів ризиків
Заступник начальника відділу контролю у сфері закупівель Павло КОСТЕНКО
Етапи закупівельного процесу:
- Планування закупівлі та оприлюднення інформації про її проведення
- Розкриття тендерних пропозицій, їх розгляд та оцінка
Підстави для прийняття рішення про початок моніторингу:
- Дані автоматичних індикаторів ризиків
Детальніше
Висновок про результати моніторингу
Статус порушень:
Не виявлені
Висновок про наявність або відсутність порушень законодавства:
За результатами аналізу питання визначення предмета закупівлі, відображення закупівлі у річному плані (додатку), правильності заповнення форм документів, затверджених Уповноваженим органом, оприлюднення інформації щодо закупівлі, розгляду тендерних пропозицій учасників, своєчасності укладання договору про закупівлю та його оприлюднення, відповідності умов договору умовам тендерної пропозиції переможця, порушень не встановлено.
Інформація про результати моніторингу закупівлі у розрізі стадій проведення процедури закупівлі:
Предметом аналізу були питання: визначення предмета закупівлі, відображення закупівлі у річному плані (додатку), правильності заповнення форм документів, затверджених Уповноваженим органом, оприлюднення інформації щодо закупівлі, розгляд тендерних пропозицій учасників, своєчасності укладання договору про закупівлю та його оприлюднення, відповідності умов договору умовам тендерної пропозиції переможця.
Під час моніторингу проаналізовано: річний план закупівель на 2019 рік; оголошення про проведення відкритих торгів; тендерну документацію, затверджену рішенням тендерного комітету Харківського національного університету внутрішніх справ (далі – Замовник) від 29 жовтня 2019 р. N 19/10/29/3, тендерну пропозицію Фізична особа-підприємець Константинов Олександр Володимирович (далі – ФОП Константинов О.В.), повідомлення про намір укласти договір від 26.11.2019 року, договір про закупівлю товарів за державні кошти від 13.12.2019 № 923.
За результатами аналізу встановлено, що ознак порушень законодавства у сфері публічних закупівель, щодо яких спрацював автоматичний індикатор ризику RISK2-13 не підтверджено.
Період усунення порушень:
20.12.2019 16:04 - 27.12.2019 00:00
Дата публікації висновку:
20.12.2019 16:04