• Спрощена закупівля
  • Безлотова
  • КЕП

Послуги з технічної інвентаризації об'єктів нерухомого майна комунальної власності територіальної громади міста Києва, закріпленого за КП "КИЇВТЕПЛОЕНЕРГО" на праві господарського відання

Строк надання послуг: до 31.12.2019

Торги відмінено

582 951.89 UAH з ПДВ
мін. крок: 1% або 5 829.52 UAH