• Відкриті торги
  • Безлотова
  • КЕП

Тверде паливо (Торфобрикет)

Торги відмінено

528 000.00 UAH з ПДВ
мін. крок: 0.3% або 1 584.00 UAH
Номер: 3c9a3b7a85f140baba94513a8cac72ca
Ідентифікатор моніторингу: UA-M-2019-07-19-000006
Дата прийняття рішення про проведення моніторингу: 19.07.2019 00:00
Автор: Північний офіс Держаудитслужби, UA-EDR 40919597
Період моніторингу: 19.07.2019 14:59 - 10.08.2019 00:00
Статус: Порушення виявлені
Опис: ДЕРЖАВНА АУДИТОРСЬКА СЛУЖБА УКРАЇНИ ПІВНІЧНИЙ ОФІС ДЕРЖАУДИТСЛУЖБИ УПРАВЛІННЯ ПІВНІЧНОГО ОФІСУ ДЕРЖАУДИТСЛУЖБИ В ЧЕРНІГІВСЬКІЙ ОБЛАСТІ НАКАЗ 19.07.2019 № 46 Чернігів Про початок моніторингу закупівель Відповідно до частини другої статті 7-1 Закону України «Про публічні закупівлі», пункту 10 Положення про Управління Північного офісу Держаудитслужби в Чернігівській області, затвердженого наказом Північного офісу Держаудитслужби від 23.02.2017 № 39, НАКАЗУЮ: 1. Почати моніторинг закупівель відповідно до переліку, що додається. 2. Відділу контролю у сфері закупівель забезпечити проведення моніторингу закупівель, зазначеного у пункті 1 цього наказу. Начальник Ірина БІЛАЗЕРСЬКА Додаток до наказу Управління Північного офісу Держаудитслужби в Чернігівській області від 19.07.2019 № 46 Витяг з переліку процедур закупівель № з/п Оголошення про проведення процедури закупівлі та/або повідомлення про намір укласти договір на веб-порталі Уповноваженого органу Опис підстав для здійснення моніторингу закупівлі унікальний номер дата оприлюднення на веб-порталі Уповноваженого органу 11. UA-2019-07-15-000477-а 15.07.2019 інформація, отримана від громадських об’єднань, про наявність ознак порушення (порушень) законодавства у сфері публічних закупівель, виявлених за результатами громадського контролю у сфері публічних закупівель відповідно до статті 9 цього Закону.
Адреса: Ukraine, Чернігівська, Чернігів
Контактна особа: Північний офіс Держаудитслужби (Чернігівська обл.), +38 (0 46) 267-72-67, tender_25_02@ukr.net
Етапи закупівельного процесу:
  • Планування закупівлі та оприлюднення інформації про її проведення
Підстави для прийняття рішення про початок моніторингу:
  • Інформація, отримана від громадських об'єднань, про наявність ознак порушення (порушень) законодавства у сфері публічних закупівель, виявлених за результатами громадського контролю у сфері публічних закупівель відповідно до статті 7 цього Закону
Детальніше

Висновок про результати моніторингу

Статус порушень: Виявлені
Тип порушень:
  • Тендерна документація складена не у відповідності до вимог закону
Висновок про наявність або відсутність порушень законодавства: За результатами моніторингу встановлено порушення вимог пункту 2, 10 частини другої статті 22, абзацу першого частини третьої статті 17 Закону. За результатами аналізу питань дотримання Замовником законодавства у сфері публічних закупівель щодо визначення предмета закупівлі, відображення закупівлі у річному плані, оприлюднення інформації щодо закупівлі ‒порушень не встановлено.
Зобов’язанння щодо усунення порушення (порушень) законодавства у сфері публічних закупівель: З огляду на встановлені порушення законодавства у сфері закупівель, керуючись статтями 2 та 5 Закону України «Про основні засади здійснення державного фінансового контролю в Україні», Управління Північного офісу Держаудитслужби в Чернігівській області зобов’язує здійснити заходи щодо усунення виявлених порушень та відповідно до частини восьмої статті 7-1 Закону протягом п’яти робочих днів з дня оприлюднення висновку оприлюднити через електронну систему закупівель інформацію та/або документи, що свідчать про усунення порушення (порушень) законодавства у сфері публічних закупівель, викладених у висновку, або аргументовані заперечення до висновку, або інформацію про причини неможливості усунення виявлених порушень.
Інформація про результати моніторингу закупівлі у розрізі стадій проведення процедури закупівлі: Дата закінчення моніторингу: 24 липня 2019 року. Предметом аналізу були наступні питання: визначення предмета закупівлі, відображення закупівлі у річному плані, оприлюднення інформації щодо закупівлі, відповідність оголошення про проведення відкритих торгів та тендерної документації вимогам законодавства. Під час моніторингу проаналізовано: визначення предмета закупівлі, річний план закупівель на 2019 рік Відділу освіти Менської міської ради Менського району Чернігівської області (далі – Замовник), оголошення про проведення процедури відкритих торгів, тендерну документацію, затверджену рішенням уповноваженої особи від 12.07.2019 № 130 (далі – тендерна документація). Під час проведення моніторингу встановлено, що у пункті 4 розділу III «Інструкція з підготовки тендерної пропозиції» тендерної документації зазначено, що тендерні пропозиції вважаються дійсними протягом 90 днів. Проте, не зазначено, що тендерні пропозиції вважаються дійсними з дати розкриття тендерних пропозицій, чим не дотримано вимогу пункту 10 частини другої статті 22 Закону України «Про публічні закупівлі» (далі – Закон). При цьому, Замовником у пункті 2 Додатку 1 «Тендерна пропозиція» до тендерної документації зазначено, що: «Ми погоджуємося дотримуватися умов цієї пропозиції протягом 120 днів з дати розкриття тендерних пропозицій», що не встановлює для учасників єдиного підходу щодо подання тендерних пропозицій. Аналізом відповідності тендерної документації вимогам законодавства встановлено, що тендерна документація Замовника складена з порушенням вимог законодавства, а саме: - у Додатку 7 до тендерної документації від переможця торгів вимагається інформація щодо відсутності підстав, визначених пунктами 2, 3 частини першої статті 17 Закону, що міститься у відкритих єдиних державних реєстрах, доступ до яких є вільним, чим не дотримано норми абзацу першого частини третьої статті 17, та пункту 2 частини другої статті 22 Закону (відкриті реєстри доступні за посиланням ‒ https://corruptinfo.nazk.gov.ua/ https://corrupt.informjust.ua/).
Період усунення порушень: 24.07.2019 16:10 - 08.08.2019 00:00
Дата публікації висновку: 24.07.2019 16:10

Інформація про усунення порушення

Опис звіту: Порушення усунуту шляхом внесення змін в тендерну документацію.
Дата публікації звіту: 26.07.2019 08:36

Підтвердження факту усунення порушення

Результат: Усунуто
Результат по типу порушення:
  • corruptionBiddingDocuments: Так
Опис: Порушення Замовником усунуто
Дата публікації: 26.07.2019 13:57