-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Капітальний ремонт ЗОШ І-ІІІ ст.. в с.Морочне по вул.Центральна,120 Зарічненського району Рівненської обл.
Тендер Prozorro UA-2019-05-06-000076-c
Капітальний ремонт ЗОШ І-ІІІ ст.. в с.Морочне по вул.Центральна,120 Зарічненського району Рівненської обл. ( улаштування санвузлів )
Завершена
397 051.00
UAH з ПДВ
Номер:
d0243dc055fb45868167a962bd2d5800
Ідентифікатор моніторингу:
UA-M-2019-05-06-000040
Дата прийняття рішення про проведення моніторингу:
06.05.2019 00:00
Період моніторингу:
06.05.2019 14:44 - 01.06.2019 00:00
Статус:
Вирішено
Опис:
ДЕРЖАВНА АУДИТОРСЬКА СЛУЖБА УКРАЇНИ
ЗАХІДНИЙ ОФІС ДЕРЖАУДИТСЛУЖБИ
УПРАВЛІННЯ ЗАХІДНОГО ОФІСУ ДЕРЖАУДИТСЛУЖБИ
В РІВНЕНСЬКІЙ ОБЛАСТІ
Н А К А З
06.05.2019 № 13
м. Рівне
Про початок
моніторингу закупівель
Відповідно до частини другої статті 71 Закону України «Про публічні закупівлі», пункту 10 Положення про Управління Західного офісу Держаудитслужби в Рівненській області, затвердженого наказом Західного офісу Держаудитслужби від 02.07.2018 № 187,
НАКАЗУЮ:
1. Почати моніторинг закупівель відповідно до Додатку 1, що додається.
2. Відділу контролю у сфері закупівель забезпечити проведення моніторингу закупівель, зазначеного у Додатку 1 до цього наказу.
Начальник управління А. КАРП’ЮК
Додаток 1 до наказу Управління Західного офісу Держаудитслужби в Рівненській області від 06.05.2019 № 13
Витяг з переліку процедур закупівель
№ з/п Оголошення про проведення процедури закупівлі та/або повідомлення про намір укласти договір на веб-порталі Уповноваженого органу Опис підстав для здійснення моніторингу закупівлі Унікальний номер дата оприлюднення на веб-порталі Уповноваженого органу
1 UA-2019-05-06-000076-с 06.05.2019 Виявлені органом державного фінансового контролю ознаки порушення (порушень) законодавства у сфері публічних закупівель в інформації, оприлюдненній в електронній системі закупівель
В. о. начальника відділу контролю у сфері закупівель Управління Західного офісу Держаудитслужби в Рівненській області Л. НИКИТЮК
Етапи закупівельного процесу:
- Планування закупівлі та оприлюднення інформації про її проведення
- Укладання та виконання договору про закупівлю (прийняття рішення про відміну торгів)
Підстави для прийняття рішення про початок моніторингу:
- Виявлені органом державного фінансового контролю ознаки порушення (порушень) законодавства у сфері публічних закупівель в інформації, оприлюдненій в електронній системі закупівель
Детальніше
Висновок про результати моніторингу
Статус порушень:
Виявлені
Тип порушень:
- Неоприлюднення або порушення строків оприлюднення інформації про закупівлі
Висновок про наявність або відсутність порушень законодавства:
За результатами аналізу питання дотримання замовником законодавства у сфері публічних закупівель на стадії оприлюднення інформації про закупівлю встановлено порушення вимог частини першої статті 10 Закону України «Про публічні закупівлі» від 25.12.2015 № 922-VIII, в частині несвоєчасного оприлюднення інформації про закупівлю на веб-порталі Уповноваженого органу.
За результатами аналізу питань: визначення предмета закупівлі, відображення закупівлі у річному плані (додатку) – порушень не встановлено.
Зобов’язанння щодо усунення порушення (порушень) законодавства у сфері публічних закупівель:
З огляду на встановлені порушення законодавства у сфері закупівель, керуючись статтями 2 та 5 Закону України «Про основні засади здійснення державного фінансового контролю в Україні», Управління Західного офісу Держаудитслужби в Рівненській області зобов’язує здійснити заходи щодо усунення виявлених порушень та відповідно до частини восьмої статті 71 Закону протягом п’яти робочих днів з дня оприлюднення висновку оприлюднити через електронну систему закупівель інформацію та/або документи, що свідчать про усунення порушення (порушень) законодавства у сфері публічних закупівель, викладених у висновку, або аргументовані заперечення до висновку, або інформацію про причини неможливості усунення виявлених порушень.
Інформація про результати моніторингу закупівлі у розрізі стадій проведення процедури закупівлі:
Дата закінчення моніторингу: 07 травня 2019 року.
Предметом аналізу були питання: визначення предмета закупівлі, відображення закупівлі у річному плані (додатку), оприлюднення інформації про закупівлю. Під час моніторингу проаналізовані такі документи: додаток до річного плану на 2019 рік; звіт про укладений договір, договір підряду № 112 від 02.05.2019.
За результатами моніторингу закупівлі на стадії оприлюднення інформації про закупівлю з врахуванням завантаженої Замовником в електронну систему сканованої копії укладеного з ТзОВ «ЗАРЄВРОБУД» договору № 112 від 02.05.2019, встановлено, що договір підряду вартістю 397 051,00 грн з ПДВ укладений замовником 02.05.2019. Водночас звіт про укладений договір (ID: UA-2019-05-06-000076-c) оприлюднений замовником на веб-порталі Уповноваженого органу 06.05.2019 року, тобто з порушенням терміну, визначеного частиною першою статті 10 Закону України «Про публічні закупівлі» від 25.12.2015 № 922-VIII.
Період усунення порушень:
07.05.2019 12:08 - 24.05.2019 00:00
Дата публікації висновку:
07.05.2019 12:08
Інформація про усунення порушення
Опис звіту:
На виконання висновку Управління Західного офісу Держаудитслужби в Рівненській області про виявлені порушення в оприлюдненні договору № 112 від 02.05.2019 року «Капітальний ремонт ЗОШ І-ІІІ ст. в с. Морочне по вул. Центральна, 120 Зарічненського району Рівненської обл.», сторонами було прийнято рішення про розірвання вищевказаного договору та складено додаткову угоду № 1 від 08.05.2019 року, яка оприлюднена і цим припиняє дію основного договору.
Дата публікації звіту:
08.05.2019 16:05
Підтвердження факту усунення порушення
Результат:
Усунуто
Результат по типу порушення:
- corruptionPublicDisclosure: Так
Опис:
Договір укладений за результатами процедури закупівлі - розірвано
Дата публікації:
27.06.2019 12:24