-
Відкриті торги
-
Безлотова
-
КЕП
Поточний ремонт дорожнього покриття по вул. Шевченка с. Морозівка Погребищенського р-ну Вінницької обл.
Тендер Prozorro UA-2019-03-06-000412-b
Методом поверхневого обробітку шляхом змішування
Торги відмінено
1 164 653.00
UAH з ПДВ
мін. крок: 0.9% або 10 000.00 UAH
мін. крок: 0.9% або 10 000.00 UAH
Номер:
ae02ee90cb674ae9ab1b0e9ee50abe9e
Ідентифікатор моніторингу:
UA-M-2019-03-13-000015
Дата прийняття рішення про проведення моніторингу:
13.03.2019 00:00
Період моніторингу:
13.03.2019 17:17 - 04.04.2019 01:00
Статус:
Порушення виявлені
Опис:
ДЕРЖАВНА АУДИТОРСЬКА СЛУЖБА УКРАЇНИ
ПІВНІЧНИЙ ОФІС ДЕРЖАУДИТСЛУЖБИ
УПРАВЛІННЯ ПІВНІЧНОГО ОФІСУ ДЕРЖАУДИСТЛУЖБИ
У ВІННИЦЬКІЙ ОБЛАСТІ
НАКАЗ
13.03.2019 №13
Вінниця
Про початок моніторингу
закупівель
Відповідно до частини другої статті 7-1 Закону України «Про публічні закупівлі», підпункту 2 пункту 5 Положення про Управління Північного офісу Держаудитслужби у Вінницькій області, затвердженого наказом Північного офісу Держаудитслужби від 20 жовтня 2016 року №18 із змінами, внесеними наказом Північного офісу Держаудитслужби від 21 грудня 2018 року №250,
НАКАЗУЮ:
1. Почати моніторинг закупівель відповідно до переліку, що додається.
2. Відділу контролю у сфері закупівель забезпечити проведення моніторингу закупівель, зазначеного у пункті 1 цього наказу.
Начальник О. ВАХНОВСЬКА
Додаток до наказу Управління Північного офісу Держаудитслужби у Вінницькій області
від 13.03.2019 №13
Витяг з переліку процедур закупівель
№ з/п
Оголошення про проведення процедури закупівлі та/або повідомлення про намір укласти договір на веб-порталі Уповноваженого органу Опис підстав для здійснення моніторингу закупівлі унікальний номер дата оприлюднення на веб-порталі Уповноваженого органу
2. UA-2019-03-06-000412-b 06.03.2019 Виявлені органом державного фінансового контролю ознаки порушення (порушень) законодавства у сфері публічних закупівель в інформації, оприлюдненій в електронній системі закупівель.
Етапи закупівельного процесу:
- Планування закупівлі та оприлюднення інформації про її проведення
Підстави для прийняття рішення про початок моніторингу:
- Виявлені органом державного фінансового контролю ознаки порушення (порушень) законодавства у сфері публічних закупівель в інформації, оприлюдненій в електронній системі закупівель
Детальніше
Висновок про результати моніторингу
Статус порушень:
Виявлені
Тип порушень:
- Неоприлюднення або порушення строків оприлюднення інформації про закупівлі
- Порушення законодавства в частині складання форм документів у сфері публічних закупівель
Висновок про наявність або відсутність порушень законодавства:
За результатами аналізу питання щодо відображення закупівлі у річному плані встановлено, що замовником не дотримано частину першу статті 4 Закону.
За результатами аналізу питання щодо оприлюднення інформації про закупівлю встановлено, що замовником не дотримано вимог абзацу 2 частини 1 статті 10 Закону, частини 1 статті 22 Закону. Крім того встановлено порушення вимог абзацу 2 пункту 2 Наказу.
Зобов’язанння щодо усунення порушення (порушень) законодавства у сфері публічних закупівель:
З огляду на встановлені порушення законодавства у сфері закупівель, керуючись статтями 2, 5 Закону України «Про основні засади здійснення державного фінансового контролю в Україні», Управління Північного офісу Держаудитслужби у Вінницькій області зобов’язує здійснити заходи щодо усунення виявлених порушень та відповідно до частини восьмої статті 7-1 Закону протягом п’яти робочих днів з дня оприлюднення висновку оприлюднити через електронну систему закупівель інформацію та/або документи, що свідчать про усунення порушення (порушень) законодавства у сфері публічних закупівель, викладеного у висновку, або аргументовані заперечення до висновку, або інформацію про причини неможливості усунення виявлених порушень.
Інформація про результати моніторингу закупівлі у розрізі стадій проведення процедури закупівлі:
Дата закінчення моніторингу: 15 березня 2019 року
Предметом аналізу були питання: визначення предмета закупівлі, відображення закупівлі у річному плані (додатку), оприлюднення інформації щодо закупівлі.
Під час моніторингу проаналізовано: річний план закупівель на 2019 рік Морозівської сільської ради (далі – замовник), оголошення про проведення відкритих торгів.
За результатами моніторингу встановлено, що на веб-порталі Уповноваженого органу з питань закупівель відсутня інформація щодо планування процедури поточного ремонту дорожнього покриття по вул. Шевченка с. Морозівка, Погребищенського району, Вінницької області, чим не дотримано вимог частини першої статті 4 Закону України «Про публічні закупівлі» (далі – Закон), якою визначено, що закупівлі здійснюються відповідно до річного плану. Річний план, додаток до річного плану та зміни до них безоплатно оприлюднюються на веб-порталі Уповноваженого органу з питань закупівель протягом п’яти днів з дня їх затвердження.
Також, в порушення вимог абзацу 2 пункту 2 наказу Міністерства економічного розвитку і торгівлі України від 25 березня 2016 року № 490 «Про затвердження форм документів у сфері публічних закупівель», зареєстрованого в Міністерстві юстиції України 25 березня 2016 рок за №449/28579 (далі – Наказ) на оголошення про проведення відкритих торгів ID: UA-2019-03-06-000412-b не накладено електронного цифрового підпису.
Крім того установлено, що замовник на порушення вимог абзацу 2 частини 1 статті 10 Закону, частини 1 статті 22 Закону не оприлюднив тендерну документацію на веб-порталі Уповноваженого органу. Згідно з пунктом 29 частини першої статті 1 Закону тендерна документація – це документація щодо умов проведення публічних закупівель, що розробляється та затверджується замовником і оприлюднюється для вільного доступу на веб-порталі Уповноваженого органу та авторизованих електронних майданчиках. Частиною другою статті 22 Закону визначені обов’язкові складові тендерної документації. Крім того, наказом Міністерства економічного розвитку і торгівлі України від 13 квітня 2016 року №680 відповідно до абзацу 2 пункту 11 частини 1 статті 8 Закону затверджена «Примірна тендерна документація для процедури закупівлі – відкриті торги».
Період усунення порушень:
15.03.2019 12:44 - 30.03.2019 00:00
Дата публікації висновку:
15.03.2019 12:44
Інформація про усунення порушення
Опис звіту:
Відовідно до висновку про результати моніторингу, торги відмінено відповідно до рішення тендерного комітету протоколом №2 від 20.03.2019 року
Дата публікації звіту:
21.03.2019 09:59
Підтвердження факту усунення порушення
Результат:
Усунуто
Результат по типу порушення:
- corruptionPublicDisclosure: Так
- documentsForm: Так
Опис:
Замовником усунуто порушення, шляхом відміни торгів
Дата публікації:
21.03.2019 10:30