-
Відкриті торги з особливостями
-
Однолотова
-
КЕП
Інвентар довгострокового використання для забезпечення підготовки та участі національної збірної команди України з велосипедного спорту (маунтенбайк) в міжнародних змаганнях (ДК 021:2015: 34430000-0 — Велосипеди) (наказ № 3742)
Тендер Prozorro UA-2026-08-14-011797-a
Інформація щодо оприлюднення на власному вебсайті обґрунтування технічних та якісних характеристик предмета закупівлі, розміру бюджетного призначення, очікуваної вартості предмета закупівлі, відповідно до вимог пункту 4-1 постанови Кабінету Міністрів України від 11 жовтня 2016 року № 710 «Про ефективне використання державних коштів» (зі змінами). Посилання на сторінку, яка доступна для перегляду:https://www.ua-sport.agency/?s=UA-2026-08-14-011797-a
Торги не відбулися
719 582.00
UAH без ПДВ
Нічого не знайдено.