-
Відкриті торги
-
Безлотова
-
КЕП
Капітальний ремонт основного одинадцятиповерхового приміщення з утепленням фасадів, заміна вікон (на енергозберігаючі), ремонт з утепленням покрівлі Головного управління статистики по вул. Героїв Майдану, 36 в м. Хмельницькому
Тендер Prozorro UA-2019-02-12-000832-a
Торги відмінено
10 977 989.00
UAH з ПДВ
мін. крок: 1% або 109 779.89 UAH
мін. крок: 1% або 109 779.89 UAH
Номер:
e8ef3b4d8b1243afaa948b683ad283fc
Ідентифікатор моніторингу:
UA-M-2019-02-12-000060
Дата прийняття рішення про проведення моніторингу:
12.02.2019 00:00
Період моніторингу:
12.02.2019 17:23 - 06.03.2019 00:00
Статус:
Порушення виявлені
Опис:
ДЕРЖАВНА АУДИТОРСЬКА СЛУЖБА УКРАЇНИ
ЗАХІДНИЙ ОФІС ДЕРЖАУДИТСЛУЖБИ
УПРАВЛІННЯ ЗАХІДНОГО ОФІСУ ДЕРЖАУДИТСЛУЖБИ В ХМЕЛЬНИЦЬКІЙ ОБЛАСТІ
Н А К А З
12.02.2019 № 8
Хмельницький
Про початок
моніторингу закупівель
Відповідно до частини другої статті 7-1 Закону України «Про публічні закупівлі», статті 2 та статті 5 Закону України «Про основні засади здійснення державного фінансового контролю в Україні», підпункту 2 пункту 4 Положення про Управління Західного офісу Держаудитслужби в Хмельницькій області, затвердженого наказом Західного офісу Держаудитслужби від 02 липня 2018 року № 189,
НАКАЗУЮ:
1. Розпочати моніторинг закупівель відповідно до переліку, що додається.
2. Відділу контролю у сфері закупівель забезпечити проведення моніторингу закупівель, зазначеного у пункті 1 цього наказу.
Заступник начальника Західного офісу Держаудитслужби
А. МАРЦЕНЮК
Додаток до наказу Управління Західного офісу Держаудитслужби в Хмельницькій області
від 12.02.2019 № 8
Витяг із переліку процедур закупівель, щодо яких виявлені ознаки порушень законодавства у сфері публічних закупівель
Оголошення про проведення процедури закупівлі та/або повідомлення про намір укласти договір на веб-порталі Уповноваженого органу
15. UA-2019-02-12-000832-a
Дата оприлюднення на веб-порталі Уповноваженого органу
11,02.2019
Унікальний номер
UA-2019-02-12-000832-a ● 119f696dc7fd4005ade9648adb985476
Опис підстав для здійснення моніторингу закупівлі
Виявлені ознаки порушень законодавства у сфері публічних закупівель в інформації, оприлюдненій в електронній системі
В. о. начальника відділу контролю у сфері закупівель
Н. МЕЛЬНИК
Етапи закупівельного процесу:
- Планування закупівлі та оприлюднення інформації про її проведення
Підстави для прийняття рішення про початок моніторингу:
- Виявлені органом державного фінансового контролю ознаки порушення (порушень) законодавства у сфері публічних закупівель в інформації, оприлюдненій в електронній системі закупівель
Детальніше
Висновок про результати моніторингу
Статус порушень:
Виявлені
Тип порушень:
- Порушення законодавства в частині складання форм документів у сфері публічних закупівель
- Інші порушення законодавства у сфері закупівель
Висновок про наявність або відсутність порушень законодавства:
За результатами проведеного моніторингу встановлено порушення частини першої статті 4 та абзаців третього та четвертого частини першої статті 3 Закону.
Зобов’язанння щодо усунення порушення (порушень) законодавства у сфері публічних закупівель:
З огляду на встановлені порушення законодавства у сфері закупівель, керуючись статтею 2 та статтею 5 Закону України «Про основні засади здійснення державного фінансового контролю в Україні», підпунктом 16 пункту 6 та пунктом 7 Положення про Державну аудиторську службу України, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 03 лютого 2016 №43, Управління Західного офісу Держаудитслужби в Хмельницькій області зобов’язує здійснити заходи щодо усунення виявлених порушень та відповідно до частини восьмої статті 7-1 Закону України «Про публічні закупівлі» протягом П’ЯТИ робочих днів з дня оприлюднення висновку оприлюднити через електронну систему закупівель інформацію та/або документи, що свідчать про усунення порушень законодавства у сфері публічних закупівель, викладених у висновку, або аргументовані заперечення до висновку, або інформацію про причини неможливості усунення виявлених порушень.
Інформація про результати моніторингу закупівлі у розрізі стадій проведення процедури закупівлі:
Дата закінчення моніторингу: 12 лютого 2019 року.
Предметом аналізу були такі питання:
Відображення закупівлі у річному плані (додатку), оприлюднення інформації щодо закупівлі.
Під час моніторингу проаналізовано:
Річний план закупівель на 2019 рік; оголошення про проведення відкритих торгів; тендерну документацію, затверджену рішенням тендерного комітету Головне управління статистики у Хмельницькій області (далі – Замовник) від 12.02.2019 №9, зведений кошторисний розрахунок вартості об’єкта будівництва «Капітальний ремонт основного одинадцятиповерхового приміщення з утепленням фасадів, заміна вікон (на енергозберігаючі), ремонт з утепленням покрівлі Головного управління статистики по вул. Героїв Майдану, 36 в м. Хмельницькому», затвердженого наказом Замовника від 17.04.2018 №20-а, експертний звіт щодо розгляду проектної документації від 05.04.2018 № 12611.
Проведеним аналізом інформації, розміщеної на веб-порталі Уповноваженого органу встановлено, що Замовником оприлюднено оголошення за номером UA-2019-02-12-000832-a про закупівлю робіт з капітального ремонту основного одинадцятиповерхового приміщення з утепленням фасадів, заміна вікон (на енергозберігаючі), ремонт з утепленням покрівлі Головного управління статистики по вул. Героїв Майдану, 36 в м. Хмельницькому за кодом національного класифікатора України «Єдиний закупівельний словник» ДК 021:2015: 45453000-7 — Капітальний ремонт і реставрація, очікуваною вартістю 10 977 989,0 грн.
Відповідно до роз’яснення Міністерства економічного розвитку і торгівлі України від 28.12.2017 р. № 3304-06/48844-06 «Щодо передумов здійснення закупівель» під час визначення очікуваної вартості закупівлі замовники можуть виходити з планових вартісних показників, які можуть розраховуватися, зокрема, виходячи з потреби у відповідних товарах, роботах і послугах у минулих роках з урахуванням економічних факторів, індексу інфляції, які впливають на ціноутворення на ринках відповідних товарів, робіт і послуг тощо. Для максимальної економії та ефективності замовники можуть попередньо здійснювати маркетингові дослідження, вивчення ситуації на ринку, моніторинг комерційних пропозицій потенційних постачальників товарів, надавачів послуг та виконавців робіт як із відкритих джерел, так і безпосередньо консультуючись із ними, досліджувати інформацію щодо цінового діапазону із застосуванням аналітичного модуля bi.prozorro.org, отримувати дані від органів влади, підприємств, установ, організацій згідно з їх функціями, а також з інших джерел інформації, яка може бути використана для формування очікуваної вартості предмета закупівлі. При цьому розрахунок очікуваної вартості предмета закупівлі не регулюється Законом України «Про публічні закупівлі» від 25.12.2015 р. № 922-VIII (далі – Закон) і здійснюється замовником самостійно, виходячи зі специфіки такого предмета, умов й обставин здійснення конкретної закупівлі.
З огляду на викладене, замовник самостійно визначає очікувану вартість предмета закупівлі, ураховуючи його специфіку та з дотриманням законодавства в цілому.
Проведеним аналізом інформації та документів, оприлюднених Замовником на веб-порталі Уповноваженого органу, а саме: зведеного кошторисного розрахунку вартості об’єкта будівництва «Капітальний ремонт основного одинадцятиповерхового приміщення з утепленням фасадів, заміна вікон (на енергозберігаючі), ремонт з утепленням покрівлі Головного управління статистики по вул. Героїв Майдану, 36 в м. Хмельницькому» встановлено, що очікувана вартість предмета закупівлі - 10 977 989,0 грн не відповідає затвердженій Замовником вартості будівельних робіт, що не відповідає принципам здійснення закупівель, які зазначені в абзаці третьому частини першої статті 3 Закону, а саме: максимальна економія та ефективність.
Відповідно до частини першої статті 4 «Планування закупівель та інші передумови здійснення процедур закупівель» Закону закупівля здійснюється відповідно до річного плану. Річний план, додаток до річного плану та зміни до них безоплатно оприлюднюються на веб-порталі Уповноваженого органу з питань закупівель протягом п’яти днів з дня їх затвердження.
Відповідно до роз’яснення Міністерства економічного розвитку і торгівлі України від 14.09.2016 №3302-06/29640 закупівля здійснюється відповідно до річного плану, який складається та затверджується тендерним комітетом замовника відповідно до частини четвертої статті 11 Закону Частиною першою статті 4 зазначеного Закону передбачена можливість внесення змін до річного плану закупівель/додатку до річного плану. При цьому форма внесення змін до річного плану закупівель/додатку до річного плану, періодичність і характер таких змін (зміна очікуваної вартості, предмету закупівлі, орієнтованого початку процедури закупівлі тощо) законодавством не визначені і не обмежені. Тому Замовник може вносити періодично зміни до річного плану закупівель /додатку до річного плану, але в будь-якому випадку до здійснення відповідної закупівлі.
Таким чином, Замовник може вносити зміни до річного плану закупівель виключно до початку відповідної процедури закупівлі.
Згідно з оприлюдненим Замовником річним планом закупівлі за номером ID: UA-P-2019-01-21-006363-b у пункті 8 «Орієнтовний початок проведення процедури закупівлі» зазначено – січень, 2018, що не відповідає оголошеній Замовником процедурі закупівлі за номером ID: UA-2019-02-12-000832-a, є порушенням частини першої статті 4 Закону та не відповідає принципам здійснення закупівель, які зазначені в абзаці четвертому частини першої статті 3 Закону, а саме: відкритість та прозорість на всіх стадіях закупівель.
Період усунення порушень:
13.02.2019 13:01 - 28.02.2019 00:00
Дата публікації висновку:
13.02.2019 13:01
Інформація про усунення порушення
Опис звіту:
З метою усунення порушень, виявлених в ході фінансового моніторингу, тендерним комітетом Головного управління статистики у Хмельницькій області 13.02.2019 прийнято рішення про відміну торгів на підставі частини 1 ст. 31 Закону України "Про публічні закупівлі" через неможливість усунення порушень, що виникли через порушення законодавства з питань публічних закупівель.
Відповідне повідомлення розміщено на сайті Уповноваженого органу 14.02.2019
Дата публікації звіту:
14.02.2019 10:00
Підтвердження факту усунення порушення
Результат:
Усунуто
Результат по типу порушення:
- other: Так
- documentsForm: Так
Опис:
Порушення усунуто шляхом відміни торгів відповідно до абзацу 3 частини першої статті 31 Закону у зв'язку з неможливістю усунення порушень, що виникли через виявлені порушення законодавства з питань публічних закупівель.
Дата публікації:
14.02.2019 12:07