-
Спрощена закупівля
-
Однолотова
-
КЕП
Радіостанція автомобільна Motorola DM4600e VHF LP
Тендер Prozorro UA-2026-07-04-000152-a
Завершена
702 080.00
UAH з ПДВ
Номер:
9f1aa33d07af4591b29d95d115482401
Ідентифікатор моніторингу:
UA-M-2026-08-21-000044
Дата прийняття рішення про проведення моніторингу:
21.08.2026 00:00
Період моніторингу:
21.08.2026 15:37 - 12.09.2026 00:00
Статус:
Здійснення моніторингу
Опис:
ДЕРЖАВНА АУДИТОРСЬКА СЛУЖБА УКРАЇНИ
ПІВНІЧНИЙ ОФІС ДЕРЖАУДИТСЛУЖБИ
Управління Північного офісу Держаудитслужби
в Чернігівській області
НАКАЗ
21.08.2026 № 60-З
Чернігів
Про початок моніторингу
процедур закупівель
Відповідно до частини другої статті 8 Закону України «Про публічні закупівлі», пункту 10 Положення про Управління Північного офісу Держаудитслужби в Чернігівській області, затвердженого наказом Північного офісу Держаудитслужби від 20 жовтня 2016 року № 18 (зі змінами),
НАКАЗУЮ:
1. Почати моніторинг процедур закупівель відповідно до переліку, що додається.
2. Відділу контролю у сфері закупівель забезпечити проведення моніторингу процедур закупівель, зазначених у пункті 1 цього наказу.
В. о. начальника управління Олена БОНДАРЕНКО
Витяг з додатку
до наказу Управління Північного офісу Держаудитслужби в Чернігівській області
«Про початок моніторингу процедур закупівель»
Перелік закупівель
№ з/п Оголошення про проведення закупівлі та/або повідомлення про намір укласти договір на веб-порталі Уповноваженого органу Опис підстав для здійснення моніторингу закупівлі унікальний номер дата оприлюднення на веб-порталі Уповноваженого органу 7. UA-2026-07-04-000152-a 04.07.2026 Дані автоматичних індикаторів ризиків (sas24-3-2)
Етапи закупівельного процесу:
- Укладання та виконання договору про закупівлю (прийняття рішення про відміну торгів)
Підстави для прийняття рішення про початок моніторингу:
- Дані автоматичних індикаторів ризиків
Детальніше
Запити/Пояснення
Номер:
077ce37c881b4ad0a2ec5a210275cdc9
Назва:
Запит про надання пояснень
Дата опублікування:
24.08.2026 16:38
Дата до якої повинна бути надана відповідь:
28.08.2026 00:00
Опис:
У межах проведення моніторингу закупівлі «Радіостанція автомобільна Motorola DM4600e VHF LP», ДК 021:2015: 32230000-4 — Апаратура для передавання радіосигналу з приймальним пристроєм, очікуваною вартістю 702 080,00 грн з ПДВ (інформацію опубліковано в електронній системі закупівель за номером ID: UA-2026-07-04-000152-a), та відповідно до пунктів 6 та 11 статті 10 Закону України «Про основні засади здійснення державного фінансового контролю в Україні», частини п’ятої статті 8 Закону України «Про публічні закупівлі» (далі – Закон), постала потреба в отриманні пояснень.
1. Яким чином та на підставі яких документів здійснено обґрунтування розміру бюджетного призначення, технічних та якісних характеристик предмета закупівлі та визначено його очікувану вартість? Зазначити джерело фінансування даної закупівлі.
2. Надати інформацію щодо фактичного стану виконання Договору про закупівлю за державні кошти від 06.08.2026 № 147, укладеного Замовником з товариством з обмеженою відповідальністю «АЛЬФАТЕЛЕКОМ».
У разі, якщо оприлюднення запитуваної інформації може нести загрозу національній безпеці та/або громадській безпеці і порядку, просимо надати відповідь на зазначене запитання з приховуванням інформації з обмеженим доступом.
Пояснення, інформацію та документи, щодо яких буде зазначено в поясненнях, та які обґрунтовують позицію замовника з поставленого(-их) питання(-нь), необхідно надати через електронну систему закупівель протягом трьох робочих днів з дня оприлюднення цього запиту.
Повідомляємо, що за перешкоджання діяльності органу державного фінансового контролю передбачено відповідальність відповідно до статті 351-1 Кримінального кодексу України.
Номер:
a1f30402ed5f4c649bb6c5c22bfd000e
Назва:
Відповідь Замовника на запит на пояснення від 24.08.2026 року
Дата опублікування:
26.08.2026 09:37
Опис:
На запит Північного офісу Держаудитслужби щодо надання пояснень щодо закупівлі «Радіостанція автомобільна Motorola DM4600e VHF LP», ДК 021:2015: 32230000-4 — Апаратура для передавання радіосигналу з приймальним пристроєм, очікуваною вартістю 702 080,00 грн з ПДВ (інформацію опубліковано в електронній системі закупівель за номером ID: UA-2026-07-04-000152-a) повідомляємо наступне:
1. Питання: Яким чином та на підставі яких документів здійснено обґрунтування розміру бюджетного призначення, технічних та якісних характеристик предмета закупівлі та визначено його очікувану вартість? Зазначити джерело фінансування даної закупівлі.
Відповідь:
Обґрунтування розміру визначення бюджетного призначення та визначення очікуваної вартості:
Розмір витрат та очікувана вартість предмета закупівлі сформовані у відповідності до реальних потреб Замовника, обсягів виділених фінансових призначень та загальних принципів ефективності, визначених Законом України «Про оборонні закупівлі», Особливостями здійснення оборонних закупівель, затвердженими Постановою КМУ від 11.11.2022 № 1275 та на підставі Примірної методики визначення очікуваної вартості предмета закупівлі, затвердженої наказом Міністерства розвитку економіки, торгівлі та сільського господарства України від 18.02.2020 № 275.
З метою дотримання принципів максимальної економії та ефективності використання бюджетних коштів, Замовником проведено комплексний аналіз ринку двома паралельними методами:
Аналіз доступних джерел (мережа інтернет): Здійснено моніторинг ринкових пропозицій та цінових показників на радіостанції у відкритих джерелах.
Отримання комерційних пропозицій: комерційні пропозиції отримано від компаній, які уповноважені виробником, продавати, встановлювати та обслуговувати обладнання «Motorola Solutions Inc.» в Україні (перелік доведено листом вищого командування).
Розрахунок очікуваної вартості:
Детальний розрахунок зафіксовано в Аналітичній записці (додаток до пояснення). На основі зібраних комерційних та ринкових даних встановлено:
Середня ринкова вартість однієї одиниці Радіостанція автомобільна Motorola DM4600e VHF LP становить 43 880 грн.
Загальна очікувана вартість для 16 штук складає 702 080 грн.
Обґрунтування технічних та якісних характеристик предмета закупівлі:
Обґрунтування технічних і якісних характеристик «Радіостанція автомобільна Motorola DM4600e VHF LP» було визначено відповідною службою військової частини А4788 з урахуванням існуючої нагальної потреби в забезпеченні підрозділів Замовника.
Пристрої цієї моделі передбачені табелем до штату, і повністю відповідають всім технічним вимогам до обладнання цього типу.
До того ж, попередня практика експлуатації зазначених виробів та їх модифікацій, показали високу надійність, ефективність та зручність у користуванні.
Закупівля майна ініційована з метою поповнення запасів, на заміщення вже знищеного майна та на покриття потреб у засобах зв’язку. Кількість придбаного майна відповідає нормам забезпечення частини.
Радіостанція Motorola DM4600e за замовчуванням постачається виробником у базовій комплектації без активованого високотехнологічного шифрування. Алгоритм AES-256 є програмно-апаратною опцією. Фізична наявність радіостанції як технічного виробу не означає автоматичну наявність криптографічного захисту зв'язку. Без активації спеціального цифрового ключа пристрій працювати у захищеному режимі не спроможний
Тому обов’язковою умовою при визначенні ТТХ було наявність шифрування АES 256, тобто активованої ліцензії, що безпосередньо впливає на вартість радіостанції.
Джерело фінансування: кошти, отримані від спрямування 10% частини податку на доходи фізичних осіб. Бюджетна програма (підпрограма) КПКВ 2101150/12/4 "Закупівля озброєння, військової (спеціальної) техніки, боєприпасів, засобів та обладнання за рахунок благодійної допомоги, коштів, отриманих від спрямування 10% частини податку на доходи фізичних осіб та коштів, отриманих у якості субвенції".
2. Питання: Надати інформацію щодо фактичного стану виконання Договору про закупівлю за державні кошти від 06.08.2026 № 147, укладеного Замовником з товариством з обмеженою відповідальністю «АЛЬФАТЕЛЕКОМ».
Відповідь:
Повідомляємо, що на момент надання цього пояснення укладений за результатами закупівлі договір виконаний сторонами в повному обсязі. Постачальником повністю поставлено товар у кількості 16 штук (видаткова накладна від 17.08.2026 року у додатках), а Замовником зазначений товар прийнято та в повному обсязі оплачено на загальну суму 690 144,00 грн відповідно до умов договору та виділених видатків (платіжна інструкція від 18.08.2026 року у додатках).
Замовником у встановлений законом строк (протягом 20 робочих після виконання договору) планується оприлюднення в електронній системі закупівель Звіту про виконання договору про закупівлю.
Додатки:
1. Розрахунки, які обґрунтовують зміни показників видатків бюджету;
2. Рапорт на проведення закупівлі;
3. Обґрунтування очікуваної вартості;
4. Накладна від 17.08.2026 року;
5. Платіжна інструкція від 18.08.2026 року.
Номер:
7ab379a3dc724d649a56e6f397a2554d
Назва:
Запит про надання пояснень
Дата опублікування:
31.08.2026 17:28
Дата до якої повинна бути надана відповідь:
04.09.2026 00:00
Опис:
У межах проведення моніторингу закупівлі «Радіостанція автомобільна Motorola DM4600e VHF LP», ДК 021:2015: 32230000-4 — Апаратура для передавання радіосигналу з приймальним пристроєм, очікуваною вартістю 702 080,00 грн з ПДВ (інформацію опубліковано в електронній системі закупівель за номером ID: UA-2026-07-04-000152-a), та відповідно до пунктів 6 та 11 статті 10 Закону України «Про основні засади здійснення державного фінансового контролю в Україні», частини п’ятої статті 8 Закону України «Про публічні закупівлі» (далі – Закон), постала потреба в отриманні пояснень.
1. Зазначити яке саме джерело фінансування даної закупівлі: Державний бюджет України, Місцевий бюджет, Власний бюджет (кошти від господарської діяльності підприємства), тощо.
2. Надати пояснення, у зв’язку з чим, Замовником при визначенні предмету закупівлі та технічних вимог до нього не зазначено які аналоги та/або еквіваленти приймаються у пропозиціях учасників?
У разі, якщо оприлюднення запитуваної інформації може нести загрозу національній безпеці та/або громадській безпеці і порядку, просимо надати відповідь на зазначене запитання з приховуванням інформації з обмеженим доступом.
Пояснення, інформацію та документи, щодо яких буде зазначено в поясненнях, та які обґрунтовують позицію замовника з поставленого(-их) питання(-нь), необхідно надати через електронну систему закупівель протягом трьох робочих днів з дня оприлюднення цього запиту.
Повідомляємо, що за перешкоджання діяльності органу державного фінансового контролю передбачено відповідальність відповідно до статті 351-1 Кримінального кодексу України.