-
Відкриті торги з особливостями
-
Однолотова
-
КЕП
Капітальний ремонт внутрішніх приміщень 7 поверху правого крила та коридору комунального некомерційного підприємства «Міська поліклініка № 24» Харківської міської ради, за адресою: м. Харків, вул. Полтавський Шлях, 153. Коригування
Тендер Prozorro UA-2026-06-25-013447-a
Завершена
8 032 825.20
UAH без ПДВ
Номер:
d8c884f422b64532809de40b112ffc30
Ідентифікатор моніторингу:
UA-M-2026-08-28-000020
Дата прийняття рішення про проведення моніторингу:
28.08.2026 00:00
Період моніторингу:
28.08.2026 17:37 - 19.09.2026 00:00
Статус:
Здійснення моніторингу
Опис:
ДЕРЖАВНА АУДИТОРСЬКА СЛУЖБА УКРАЇНИ
ПІВНІЧНО-СХІДНИЙ ОФІС ДЕРЖАУДИТСЛУЖБИ
НАКАЗ
28.08.2026 № 224
(дата)
м. Харків
Про початок
моніторингу закупівель
Відповідно до частини другої статті 8 Закону України «Про публічні закупівлі», пункту 9 Положення про Північно-східний офіс Держаудитслужби, затвердженого наказом Держаудитслужби від 02.06.2016 № 23
НАКАЗУЮ:
1. Почати моніторинг закупівель відповідно до переліку, що додається.
2. Відділу контролю у сфері закупівель забезпечити проведення моніторингу закупівель, зазначеного у пункті 1 цього наказу.
Підстава: доповідна записка начальника відділу контролю у сфері закупівель Північно-східного офісу Держаудитслужби Аляб`євої О.М. від 28.08.2026 року.
Начальник Станіслав КОСІНОВ
Додаток
до наказу Північно-східного офісу
Держаудитслужби
від 28.08.2026 № 224
Витяг з переліку процедур для здійснення моніторингу закупівель
№ з/п Оголошення про проведення процедури закупівлі та/або повідомлення про намір укласти договір на веб-порталі Уповноваженого органу Дата оприлюднення на вебпорталі Уповноваженого органу Опис підстав для здійснення моніторингу
4 UA-2026-06-25-013447-a 25.06.2026 виявлені органом державного фінансового контролю ознаки порушення (порушень) законодавства у сфері публічних закупівель оприлюдненій в електронній системі закупівель
Начальник відділу
контролю у сфері закупівель Ольга АЛЯБ’ЄВА
Етапи закупівельного процесу:
- Укладання та виконання договору про закупівлю (прийняття рішення про відміну торгів)
Підстави для прийняття рішення про початок моніторингу:
- Виявлені органом державного фінансового контролю ознаки порушення (порушень) законодавства у сфері публічних закупівель в інформації, оприлюдненій в електронній системі закупівель
Детальніше
Запити/Пояснення
Номер:
8da856d47a0340beafabd46f96fe864d
Назва:
Запит про надання пояснень
Дата опублікування:
31.08.2026 17:04
Дата до якої повинна бути надана відповідь:
04.09.2026 00:00
Опис:
У межах проведення моніторингу закупівлі «Капітальний ремонт внутрішніх приміщень 7 поверху правого крила та коридору комунального некомерційного підприємства «Міська поліклініка № 24» Харківської міської ради, за адресою: м. Харків, вул. Полтавський Шлях, 153. Коригування» (інформацію про закупівлю оприлюднено в електронній системі закупівель UA-2026-06-25-013447-a) та відповідно до пунктів 6 та 11 статті 10 Закону України «Про основні засади здійснення державного фінансового контролю в Україні», частини п’ятої статті 8 Закону України «Про публічні закупівлі» (далі – Закон), підпунктів 2 та 9 пункту 6 Положення про Північно-східний офіс Держаудитслужби, затвердженого наказом Держаудитслужби від 02 червня 2016 року № 23, постала потреба в перевірці питання щодо правомірності прийняття рішень, а саме:
1. Яким чином та на підставі яких документів Вами здійснено обґрунтування технічних та якісних характеристик предмета закупівлі, розміру бюджетного призначення, очікуваної вартості предмета закупівлі.
2. Надайте інформацію, чи здійснювалося фінансування даної закупівлі на виконання заходів Плану України, затвердженого розпорядженням Кабінету Міністрів України від 18 березня 2024 року № 244-р, відповідно до інструменту Ukraine Facility.
3. Відповідно до вимог Додатку 3 до тендерної документації «ТЕХНІЧНЕ ЗАВДАННЯ» Учасник має здійснити розрахунок ціни своєї пропозиції у відповідності до Кошторисних норм України «Настанова з визначення вартості будівництва», затверджених наказом Міністерства розвитку громад та територій України від 01.11.2021 №281 «Про затвердження кошторисних норм України у будівництві» з урахуванням постанови КМУ від 19.11.2025 № 1512 «Деякі особливості визначення вартості будівництва в умовах воєнного стану».
З метою удосконалення підходів щодо визначення вартості нового будівництва, реконструкції, реставрації та капітального ремонту будівель і споруд будь-якого призначення, їх комплексів та частин, а також щодо визначення вартості нового будівництва, реконструкції, ремонтів та експлуатаційного утримання автомобільних доріг загального користування, що споруджуються із залученням бюджетних коштів, коштів державних і комунальних підприємств, установ та організацій, кредитів, наданих під державні гарантії, в умовах воєнного та/або надзвичайного стану Кабінетом Міністрів України прийнято постанову від 19.11.2025 № 1512 «Деякі особливості визначення вартості будівництва в умовах воєнного стану» (далі – Постанова № 1512). Відповідно до підпункту 1 пункту 1 Постанови № 1512 визначено, що аналіз цін на матеріальні ресурси проводиться з урахуванням кошторисних норм України «Настанова щодо порядку проведення аналізу цін на матеріальні ресурси»:
- замовником - під час складання інвесторської кошторисної документації та підписання актів приймання виконаних будівельних робіт у разі застосування динамічної договірної ціни;
- підрядником - під час складання інвесторської кошторисної документації у випадку, коли розроблення проектної документації покладається на підрядника, а також під час складання та узгодження договірної ціни та підготовки актів приймання виконаних будівельних робіт у разі застосування динамічної договірної ціни.
Пунктом 1.1 Настанови щодо порядку проведення аналізу цін на матеріальні ресурси, затвердженої наказом Міністерства розвитку громад та територій України від 20.03.2026 № 591 (далі – Настанова) визначено, що Настанова встановлює порядок проведення аналізу цін на матеріальні ресурси під час визначення вартості нового будівництва, реконструкції, капітального ремонту (далі - будівництво) будинків, будівель і споруд будь-якого призначення, їх комплексів та частин (окрім визначення вартості нового будівництва, реконструкції, ремонтів та експлуатаційного утримання автомобільних доріг загального користування), що здійснюється із залученням бюджетних коштів, коштів державних і комунальних підприємств, установ та організацій, кредитів, наданих під державні гарантії (далі – державні кошти). Ця Настанова є обов'язковою при проведенні аналізу цін під час визначення вартості будівництва об'єктів, що споруджуються із залученням державних коштів, а у разі залучення інших джерел фінансування її застосування обумовлюється договором. Відповідно до пункту 2.1 Настанови визначено, що перелік матеріальних ресурсів для аналізу цін (далі – Перелік) формується:
- на етапі складання інвесторської кошторисної документації – на підставі попередньої підсумкової відомості ресурсів до кошторисної документації, яка складається з використанням інформації з довільних джерел, а після початку функціонування бази даних цін на будівельну продукцію та інші матеріальні ресурси у складі Єдиної державної електронної системи у сфері будівництва (далі – база даних цін) може бути складена з її використанням;
- на етапі складання/узгодження договірної ціни – на підставі розрахунку вартості матеріальних ресурсів до договірної ціни;
- на етапі взаєморозрахунків за динамічної договірної ціни – на підставі розрахунку вартості матеріальних ресурсів до акта приймання виконаних будівельних робіт.
Суб’єктами аналізу цін є замовник та підрядник:
1. замовник здійснює аналіз цін під час: - складання інвесторської кошторисної документації; - узгодження договірної ціни; підписання актів приймання виконаних будівельних робіт при динамічній договірній ціні;
2. підрядник здійснює аналіз цін під час:- складання інвесторської кошторисної документації у випадку, коли розроблення проектної документації покладається на підрядника;- складання та узгодження договірної ціни;- підготовки актів приймання виконаних будівельних робіт при динамічній договірній ціні (пункт 4.7 Настанови).
Дані, отримані в результаті проведення аналізу цін, вносяться суб’єктом аналізу цін до Звіту з аналізу цін, за формою, згідно з Додатком до цієї Настанови (пункт 5.1 Настанови). Звіт з аналізу цін на матеріальні ресурси створюється суб’єктом з аналізу цін у формі електронного документа засобами Єдиної державної електронної системи у сфері будівництва та підписується шляхом накладання кваліфікованого електронного підпису. До початку функціонування бази даних цін такий звіт виготовляється та підписується в письмовій формі згідно з Додатком до цієї Настанови (пункт 5.2 Настанови).
Поясніть, чи дотримано Замовником Постанову № 1512 та Настанову, з наданням документального підтвердження (Звітів з аналізу цін на матеріальні ресурси, виготовлений та підписаний Замовником під час складання інвесторської кошторисної документації та підрядником на етапі складання/узгодження договірної ціни?
4. Відповідно до вимог Додатку 3 до тендерної документації «ТЕХНІЧНЕ ЗАВДАННЯ» Учасник має здійснити розрахунок ціни своєї пропозиції у відповідності до Кошторисних норм України «Настанова з визначення вартості будівництва», затверджених наказом Міністерства розвитку громад та територій України від 01.11.2021 №281 «Про затвердження кошторисних норм України у будівництві» (далі-Настанова №281) з урахуванням постанови КМУ від 19.11.2025 № 1512 «Деякі особливості визначення вартості будівництва в умовах воєнного стану». Пунктом 5.17 Настанови №281 визначено, що адміністративні витрати в складі ціни пропозиції учасника процедури закупівлі (договірної ціни) обчислюються виходячи зі структури цих витрат, яка склалася в підрядній організації за попередній період з урахуванням положень Методичних рекомендацій з формування собівартості будівельно-монтажних робіт, затверджених наказом Мінрегіону від 31.12.2010 № 573, і переліку адміністративних витрат, наведених у Додатку 26 цієї Настанови. У складі ціни пропозиції учасника процедури закупівлі (договірної ціни) адміністративні витрати включаються за показниками, визначеними розрахунково-аналітичним методом на підставі аналізу цих витрат за попередній звітний період за даними бухгалтерського обліку з використанням самостійно обраної підприємством бази розподілу (зокрема у відсотках від прямих витрат) або за показниками, наведеними у Додатку 27 цієї Настанови. Надайте інформацію (назва файлу, номер, дата документу, тощо) та підтверджуючі документи, які свідчать про наявність у учасника закупівлі ФОП КОЛЕСОВ БОГДАН ВАСИЛЬОВИЧ будівельної організації та апарату управління, враховуючи включення до договірної ціни коштів на покриття адміністративних витрат будівельної організації у сумі 135.712 тис грн (файл «Частина 4. Договірна ціна з розрахунками.pdf»)?
5. Згідно Постанови Кабінету Міністрів України від 01.08.2005 № 668 «Загальні умови укладення та виконання договорів підряду в капітальному будівництві» (далі – Постанова КМУ № 668) визначено порядок укладення та виконання договорів підряду на проведення робіт з нового будівництва, реконструкції, реставрації та капітального ремонту об’єкта будівництва. Пунктом 84 Постанови КМУ №668 визначено, що План фінансування будівництва складається на весь період будівництва за роками, а на поточний рік - за місяцями з визначенням джерел та напрямів фінансування (видами витрат). У додатку 3 до укладеного договору від 21.07.2026 №21/07 міститься План фінансування робіт по об'єкту, який складений на 2026-2027 p.p.. Поясніть, чому План фінансування робіт до укладеного договору не складено на поточний рік - за місяцями з визначенням джерел та напрямів фінансування (видами витрат).
6. Згідно зі статтею 41 Закону, у документах, що містять інформацію про ціни на матеріальні ресурси, обов’язково має зазначатися така інформація: найменування матеріального ресурсу (з характеристиками), одиниця його виміру, кількість, відпускна ціна, а також вартість транспортування та заготівельно-складські витрати, а також країна походження товару щодо кожної номенклатурної позиції. Такі документи можуть містити іншу інформацію. В Додатку 4 «Інформація про ціни на матеріальні ресурси» до Договору від 21.07.2026 №21/07 відсутня вартість транспортування по позиціям з 1 по 207. Необхідно надати пояснення щодо вищезазначеного.
7. Відповідно до договірної ціни, наданої учасником ФОП КОЛЕСОВ БОГДАН ВАСИЛЬОВИЧ в складі тендерної пропозиції (файл «Частина 4. Договірна ціна з розрахунками.pdf») включено Кошти на покриття додаткових витрат, пов'язаних з інфляційними процесами в сумі 140.575 тис. грн. Відповідно до пункту 5.33 Настанови №281 у ціні пропозиції учасника процедури закупівлі (договірної ціни незалежно від її виду) можуть враховуватися кошти на покриття додаткових витрат, пов’язаних з інфляційними процесами, призначені на відшкодування збільшення вартості трудових та матеріально-технічних ресурсів, спричинене інфляцією, яка може відбутися протягом будівництва. У разі якщо затвердженою проектною документацією передбачені кошти на покриття додаткових витрат, пов’язаних з інфляційними процесами, замовник може враховувати їх в очікуваній вартості та встановлювати вимоги щодо обов’язковості їх передбачення у складі договірної ціни. Порядок використання таких коштів має бути передбачений в проекті договору про закупівлю. Необхідно надати підтверджуючі документи, а саме копію з затвердженої проектно-кошторисної документації, де передбачено розмір коштів на покриття додаткових витрат, пов’язаних з інфляційними процесами та інформацію (розділ, пункт, підпункт, тощо) про зазначення Замовником Порядку використання таких коштів в проекті договору про закупівлю.
Повідомляємо, що у разі, якщо оприлюднення запитуваної інформації може нести загрозу національній безпеці та / або громадській безпеці і порядку, просимо надати відповідь на зазначені запитання з приховуванням інформації з обмеженим доступом.
Пояснення, інформацію та документи, щодо яких буде зазначено в поясненнях, та які обґрунтовують позицію замовника з поставленого(-их) питання(-нь), необхідно надати через електронну систему закупівель протягом трьох робочих днів з дня оприлюднення цього запиту.
Повідомляємо, що відповідно до вимог статті 351¹ Кримінального кодексу України невиконання службовою особою законних вимог органу державного фінансового контролю, створення штучних перешкод у його роботі, надання йому завідомо неправдивої інформації караються штрафом від ста до однієї тисячі неоподатковуваних мінімумів доходів громадян або пробаційним наглядом на строк до трьох років, або обмеженням волі на той самий строк.