• Відкриті торги з особливостями
  • Однолотова
  • КЕП

Поточний ремонт гарячого цеху та вхідної частини харчоблоку Білоцерківського центру надання соціальних послуг, психоемоційної підтримки та догляду по вул. Архипа Люльки, 4 м. Біла Церква Київської області (код ДК 021:2015 – 45450000-6 Інші завершальні будівельні роботи)

Завершена

2 112 630.00 UAH з ПДВ
Номер: 20b4da5708cc4047aec504619a83908d
Ідентифікатор моніторингу: UA-M-2026-06-29-000053
Дата прийняття рішення про проведення моніторингу: 29.06.2026 00:00
Автор: ПІВНІЧНИЙ ОФІС ДЕРЖАУДИТСЛУЖБИ, UA-EDR 40479560
Період моніторингу: 29.06.2026 16:22 - 21.07.2026 00:00
Статус: Порушення виявлені
Опис: ДЕРЖАВНА АУДИТОРСЬКА СЛУЖБА УКРАЇНИ ПІВНІЧНИЙ ОФІС ДЕРЖАУДИТСЛУЖБИ НАКАЗ 29.06.2026 № 236 Київ Про початок моніторингу процедур закупівель/закупівель Відповідно до частини другої статті 8 Закону України «Про публічні закупівлі», пункту 9 Положення про Північний офіс Держаудитслужби, затвердженого наказом Державної аудиторської служби України від 02 червня 2016 року № 23, НАКАЗУЮ: 1. Розпочати моніторинг процедур закупівель/закупівель відповідно до переліку, що додається. 2. Відділу моніторингу та перевірок закупівель забезпечити проведення моніторингу процедур закупівель/закупівель, зазначених у пункті 1 цього наказу. 3. У разі виникнення обставин непереборної сили, зумовлених воєнними діями, розпочатий моніторинг процедур закупівель/закупівель, зазначених у пункті 1 цього наказу, підлягає зупиненню до усунення/зникнення таких обставин. Перший заступник начальника Олександр СОМИК Додаток до наказу Північного офісу Держаудитслужби «Про початок моніторингу процедур закупівель/закупівель» Витяг з переліку процедур закупівель/закупівель № з/п Оголошення про проведення процедури закупівлі та/або повідомлення про намір укласти договір на веб-порталі Уповноваженого органу Опис підстав для здійснення моніторингу закупівлі унікальний номер дата оприлюднення на веб-порталі Уповноваженого органу 6 UA-2026-06-12-005647-a 12.06.2026 виявлені органом державного фінансового контролю ознаки порушення (порушень) законодавства у сфері публічних закупівель в інформації, оприлюдненій в електронній системі закупівель
Адреса: Ukraine, Київ
Контактна особа: ПІВНІЧНИЙ ОФІС ДЕРЖАУДИТСЛУЖБИ ( обл.), +38 (0 97) 188-19-24, y.v.lysytsyna@dasu.gov.ua
Етапи закупівельного процесу:
  • Розкриття тендерних пропозицій, їх розгляд та оцінка
Підстави для прийняття рішення про початок моніторингу:
  • Виявлені органом державного фінансового контролю ознаки порушення (порушень) законодавства у сфері публічних закупівель в інформації, оприлюдненій в електронній системі закупівель
Детальніше

Висновок про результати моніторингу

Статус порушень: Виявлені
Тип порушень:
  • Інші порушення законодавства у сфері закупівель
Висновок про наявність або відсутність порушень законодавства: За результатами розгляду тендерної пропозиції ТОВ «ПРОДТОВАРИ-Т» установлено порушення вимог статті 26 Закону та пункту 43 Особливостей, з урахуванням норм пункту 3-7 розділу X «Прикінцевих та перехідних положень» Закону № 922-VIII. За результатами аналізу питання визначення предмета закупівлі, відображення закупівлі у річному плані, оприлюднення інформації щодо закупівлі, відповідності вимог тендерної документації вимогам Закону № 922-VIII з урахуванням Особливостей № 1178 - порушень не встановлено.
Зобов’язанння щодо усунення порушення (порушень) законодавства у сфері публічних закупівель: З огляду на встановлені порушення законодавства у сфері публічних закупівель, керуючись статтями 5 та 10 Закону України «Про основні засади здійснення державного фінансового контролю в Україні» та статтею 8 Закону України «Про публічні закупівлі» Північний офіс Держаудитслужби зобов’язує здійснити заходи щодо усунення виявлених порушень шляхом скасування рішення про визначення переможцем учасника ТОВ «ПРОДТОВАРИ-Т» та протягом п’яти робочих днів з дня оприлюднення висновку оприлюднити через електронну систему закупівель інформацію та/або документи, що свідчать про вжиття таких заходів.
Інформація про результати моніторингу закупівлі у розрізі стадій проведення процедури закупівлі: Дата закінчення моніторингу: 20 липня 2026 року. Предметом аналізу були питання: визначення предмета закупівлі, відображення закупівлі у річному плані, оприлюднення інформації щодо закупівлі, відповідності вимог тендерної документації вимогам Закону України «Про публічні закупівлі» від 25.12.2015 № 922-VIII (далі – Закон № 922-VIII) з урахуванням Особливостей здійснення публічних закупівель товарів, робіт і послуг для замовників, передбачених Законом України «Про публічні закупівлі», на період дії правового режиму воєнного стану в Україні та протягом 90 днів з дня його припинення або скасування, затверджених постановою Кабінету Міністрів України від 12.10.2022 № 1178, у редакції чинній на дату оголошення торгів (далі – Особливості № 1178), розгляду тендерної пропозиції. Під час моніторингу проаналізовано: річний план закупівлі на 2026 рік, оголошення про проведення відкритих торгів, тендерну документацію затверджену рішенням уповноваженої особи від 12.06.2026 № б/н (далі – ТД), реєстр отриманих тендерних пропозицій від 20.06.2026, тендерну пропозицію ТОВ «ПРОДТОВАРИ-Т» (далі – Учасник, Переможець), протокольне рішення уповноваженої особи Замовника про визначення переможцем ТОВ «ПРОДТОВАРИ-Т» від 24.06.2026 № б/н та повідомлення про намір укласти договір від 24.06.2026, пояснення та документи надані Замовником від 03.06.2026 та від 17.06.2026 на запити Північного офісу Держаудитслужби. Аналізом інформації оприлюдненої в електронній системі закупівель, установлено, що переможцем торгів обрано єдиного учасника - ТОВ «ПРОДТОВАРИ-Т», з остаточною ціною пропозиції 2 108 000,00 гривень з ПДВ. Пунктом 3-7 розділу X «Прикінцеві та перехідні положення» Закону № 922-VIII установлено, що на період дії правового режиму воєнного стану в Україні, введеного Указом Президента України «Про введення воєнного стану в Україні» від 24 лютого 2022 року № 64/2022, затвердженим Законом України «Про затвердження Указу Президента України «Про введення воєнного стану в Україні» від 24 лютого 2022 року № 2102-IX, та протягом 90 днів з дня його припинення або скасування особливості здійснення закупівель товарів, робіт та послуг для замовників, передбачених цим Законом, визначаються Кабінетом Міністрів України із забезпеченням захищеності таких замовників від воєнних загроз та з дотриманням вимог, встановлених пунктом 3-8 цього розділу. Особливості здійснення публічних закупівель товарів, робіт і послуг для замовників, передбачених Законом України «Про публічні закупівлі», на період дії правового режиму воєнного стану в Україні та протягом 90 днів з дня його припинення або скасування, Кабінет Міністрів України затвердив постановою від 12 жовтня 2022 року № 1178 (далі – Особливості № 1178). Відповідно до пункту 3 Особливостей № 1178 Замовники, що зобов’язані здійснювати публічні закупівлі товарів, робіт і послуг відповідно до Закону № 922-VIII, проводять закупівлі з урахуванням цих особливостей та з дотриманням принципів здійснення публічних закупівель, визначених Законом № 922-VIII. Моніторингом установлено невідповідність тендерної пропозиції ТОВ «ПРОДТОВАРИ-Т» вимогам тендерної документації Замовника, з огляду на наступне. Відповідно до підпункту 2.1. пункту 2 «КВАЛІФІКАЦІЙНІ КРИТЕРІЇ ДО УЧАСНИКІВ ТА ВИМОГИ, ВСТАНОВЛЕНІ ЗГІДНО З ПУНКТОМ 28 ТА ПУНКТОМ 47 ОСОБЛИВОСТЕЙ» Додатку 1 до ТД, Замовником встановлено, що учасники в складі тендерної пропозиції повинні надати довідку в довільній формі про наявність обладнання, матеріально-технічної бази та технологій, необхідних для надання послуг, визначених у технічних вимогах, із зазначенням найменування, кількості та правової підстави володіння / користування та надати документи, які підтверджують володіння або користування даним обладнанням, матеріально – технічною базою та технологіями. На виконання вищевказаної вимоги ТОВ «ПРОДТОВАРИ-Т» в складі тендерної пропозиції надано довідку від 17.06.2026 № 60 відповідно до якої зазначено про наявність в Учасника кутової шліфувальної машини WS24-230D у кількості 2 одиниці (позиція 9 довідки). Задля підтвердження наявності в учасника процедури закупівлі кутової шліфувальної машини WS24-230D у кількості 2 одиниці ТОВ «ПРОДТОВАРИ-Т» в складі тендерної пропозиції надано оборотно - сальдову відомість по рахунку 11 «Необоротні активи» з 15.06.2026 - 15.06.2026 (файл: «_1.2 Кваліфікація (матеріально техн.база).pdf»), відповідно до якої вказано про наявність в Учасника кутової шліфувальної машини WS24-230D у кількості 1 (однієї) одиниці, чим не підтверджено наявності в Учасника вищевказаного обладнання у кількості, зазначені в наданій в складі тендерної пропозиції ТОВ «ПРОДТОВАРИ-Т» довідці від 17.06.2026 № 60, чим, відповідно недотримано вимоги підпункту 2.1. пункту 2 Додатку 1 до ТД. З огляду на вищезазначені невідповідності, під час здійснення моніторингу процедури закупівлі Північний офіс Держаудитслужби, керуючись положеннями частини 5 статті 8 Закону № 922-VIII, 14.07.2026 звернувся через електронну систему закупівель до Замовника з метою отримання пояснень, інформації щодо вищевикладеного. У відповідь на запит, Замовником 17.07.2026 надано наступні пояснення: «…наявна одна розбіжність по позиції «кутова шліфувальна машина WS24-230D» (позиція 9 довідки) в кількості 1 шт. Замовник вважає, що Учасник ТОВ «ПРОДТОВАРИ-Т» механічно вказав "2 одиниці" в довідці замість "1", але це не спотворює інформацію про його реальну матеріально-технічну базу». Таким чином, надані Замовником пояснення не спростовують встановлені невідповідності тендерної пропозиції в частині не підтвердження Учасником права користування, зокрема, кутової шліфувальної машини WS24-230D у кількості 2 одиниці, чим недотримано вимоги підпункту 2.1. пункту 2 Додатку 1 до ТД. Згідно з частиною дев'ятою статті 26 Закону № 922-VIII учасник процедури закупівлі виправляє невідповідності в інформації та/ або документах, що подані ним у своїй тендерній пропозиції, виявлені замовником після розкриття тендерних пропозицій, шляхом завантаження через електронну систему закупівель уточнених або нових документів в електронній системі закупівель протягом 24 годин з моменту розміщення замовником в електронній системі закупівель повідомлення з вимогою про усунення таких невідповідностей. Відповідно до пункту 43 Особливостей № 1178 якщо замовником під час розгляду тендерної пропозиції учасника процедури закупівлі виявлено невідповідності в інформації та/або документах, що подані учасником процедури закупівлі у тендерній пропозиції та/або подання яких передбачалося тендерною документацією, він розміщує у строк, який не може бути меншим, ніж два робочі дні до закінчення строку розгляду тендерних пропозицій, повідомлення з вимогою про усунення таких невідповідностей в електронній системі закупівель. Однак, Замовником, в порушення статті 26 Закону № 922-VIII та пункту 43 Особливостей № 1178, з урахуванням норм пункту 3-7 розділу X «Прикінцеві та перехідні положення» Закону № 922-VIII, не розміщено в електронній системі закупівель повідомлення з вимогою про усунення таких невідповідностей у документах тендерної пропозиції ТОВ «ПРОДТОВАРИ-Т», а відтак Замовником не надано можливості Учаснику їх усунути.
Період усунення порушень: 21.07.2026 16:00 - 05.08.2026 00:00
Дата публікації висновку: 21.07.2026 16:00

Інформація про усунення порушення

Опис звіту: Інформація про усунення порушень
Дата публікації звіту: 24.07.2026 12:48

Запити/Пояснення