• Відкриті торги з публікацією англійською мовою
  • Однолотова
  • КЕП

Послуги з організації харчування (Послуги з харчування дітей, потерпілих від Чорнобилської катастрофи, у навчальних закладах, розташованих на територіях радіоактивного забруднення Овруцького району Житомирської області)

Послуги з організації харчування (Послуги з харчування дітей, потерпілих від Чорнобилської катастрофи, у навчальних закладах, розташованих на територіях радіоактивного забруднення Овруцького району Житомирської області)

Завершена

31 811 540.89 UAH без ПДВ
мін. крок: 0.1% або 31 815.54 UAH
Номер: bbfbf92bae7a4ebf9c3d49e8c57a2840
Ідентифікатор моніторингу: UA-M-2019-02-13-000013
Дата прийняття рішення про проведення моніторингу: 13.02.2019 00:00
Автор: ПІВНІЧНИЙ ОФІС ДЕРЖАУДИТСЛУЖБИ, UA-EDR 40479560
Період моніторингу: 13.02.2019 14:47 - 07.03.2019 00:00
Статус: Порушення виявлені
Опис: ДЕРЖАВНА АУДИТОРСЬКА СЛУЖБА УКРАЇНИ ПІВНІЧНИЙ ОФІС ДЕРЖАУДИТСЛУЖБИ УПРАВЛІННЯ ПІВНІЧНОГО ОФІСУ ДЕРЖАУДИТСЛУЖБИ В ЖИТОМИРСЬКІЙ ОБЛАСТІ Н А К А З 13.02.2019 № 9 Житомир Про початок моніторингу закупівель Відповідно до частини другої статті 7-1Закону України «Про публічні закупівлі», підпункту 2 пункту 5 Положення про Управління Північного офісу Держаудитслужби в Житомирській області затвердженого наказом Північного офісу Держаудитслужби від 20 жовтня 2016 року № 18, НАКАЗУЮ: 1. Почати моніторинг закупівель відповідно до переліку, що додається. 2. Відділу контролю у сфері закупівель забезпечити проведення моніторингу закупівель, зазначеного у пункті 1 цього наказу. Начальник Л. КОСТЮК Додаток до наказу Управління Північного офісу Держаудитслужби в Житомирській області від 13.02.2019 № 9 Витяг з переліку процедур закупівель № з/п Оголошення про проведення процедури закупівлі та/або повідомлення про намір укласти договір на веб-порталі Уповноваженого органу, опис підстав для здійснення моніторингу закупівлі, унікальний номер та дата оприлюднення на веб-порталі Уповноваженого органу: 7. UA-2018-12-03-001056-b від 03.12.2018 - виявлені органом державного фінансового контролю ознаки порушення (порушень) законодавства у сфері публічних закупівель в інформації, оприлюдненій в електронній системі закупівель.
Адреса: Ukraine, Київ
Контактна особа: ПІВНІЧНИЙ ОФІС ДЕРЖАУДИТСЛУЖБИ ( обл.), +38 (0 63) 446-05-04, dj_rs545@ukr.net
Етапи закупівельного процесу:
  • Планування закупівлі та оприлюднення інформації про її проведення
  • Розкриття тендерних пропозицій, їх розгляд та оцінка
  • Укладання та виконання договору про закупівлю (прийняття рішення про відміну торгів)
Підстави для прийняття рішення про початок моніторингу:
  • Виявлені органом державного фінансового контролю ознаки порушення (порушень) законодавства у сфері публічних закупівель в інформації, оприлюдненій в електронній системі закупівель
Детальніше

Висновок про результати моніторингу

Статус порушень: Виявлені
Тип порушень:
  • Порушення порядку визначення предмета закупівлі
  • Тендерна документація складена не у відповідності до вимог закону
Висновок про наявність або відсутність порушень законодавства: За результатами аналізу питання дотримання Замовником законодавства у сфері публічних закупівель щодо визначення предмета закупівлі встановлено, що Замовником визначено предмет закупівлі з порушенням вимог пункту 18 частини 1 статті 1 Закону № 922 та абзацу 2 пункту 1 розділу ІІ Порядку МЕРТУ № 454. За результатами аналізу питання дотримання Замовником законодавства у сфері публічних закупівель щодо відповідності тендерної документації законодавству встановлено, що зміст тендерної документації Замовника не відповідає нормам частини 3 статті 17 та пункту 2 частини 2 статті 22 Закону № 922, а також не враховує вимоги пункту 2 рішення РНБО та відповідно не враховує вимоги пункту 10 частини 1 статті 4 Закону № 1644. За результатами аналізу питання дотримання Замовником законодавства у сфері публічних закупівель щодо відображення закупівлі у річному плані (додатку), оприлюднення інформації щодо закупівлі, розгляду та оцінки тендерних пропозицій, своєчасності укладання договору про закупівлю та його оприлюднення, відповідності умов договору умовам тендерної пропозиції переможця, – порушень законодавства у сфері публічних закупівель не встановлено.
Зобов’язанння щодо усунення порушення (порушень) законодавства у сфері публічних закупівель: З огляду на встановлені порушення законодавства у сфері закупівель, керуючись статтями 2 та 5 Закону України «Про основні засади здійснення державного фінансового контролю в Україні», Управління Північного офісу Держаудитслужби в Житомирській області зобов’язує здійснити заходи щодо усунення виявлених порушень та відповідно до Закону України «Про публічні закупівлі» протягом п’яти робочих днів з дня оприлюднення висновку оприлюднити через електронну систему закупівель інформацію та/або документи, що свідчать про усунення порушень законодавства у сфері публічних закупівель, викладених у висновку, або аргументовані заперечення до висновку, або інформацію про причини неможливості усунення виявлених порушень.
Інформація про результати моніторингу закупівлі у розрізі стадій проведення процедури закупівлі: Предметом аналізу були наступні питання: визначення предмета закупівлі, відображення закупівлі у річному плані (додатку), оприлюднення інформації щодо закупівлі, розгляд та оцінка тендерних пропозицій, своєчасність укладання договору про закупівлю та його оприлюднення, відповідність умов договору умовам тендерної пропозиції переможця. Під час моніторингу проаналізовано: річний план закупівель на 2019 рік, тендерну документацію, оголошення про проведення процедури закупівлі, тендерну пропозицію Підприємства Малинської райспоживспілки «Комбінат громадського харчування», тендерну пропозицію переможця процедури закупівель ФОП Кравчук Ігор Васильович, повідомлення про намір укласти договір, пояснення Управління праці та соціального захисту населення Овруцької районної державної адміністрації Житомирської області (далі - Замовник) та укладений договір про закупівлю від 01.02.2019 року № 4. За результатами аналізу питання дотримання Замовником законодавства у сфері публічних закупівель щодо визначення предмета закупівлі встановлено, що відповідно до підпункту 4.1 пункту 4 розділу I тендерної документації, Замовником визначено, що предметом закупівель є «Послуги з організації харчування», код за ДК 021:2015: 55320000-9. Поряд з тим, відповідно до основного словника національного класифікатора України ДК 021:2015 «Єдиний закупівельний словник», затвердженого наказом Міністерства економічного розвитку і торгівлі України від 23.12.2015 № 1749 (далі - ДК 021:2015) коду 55320000-9 відповідає назва послуг – «Послуги офіціантів», а не «Послуги з організації харчування», які фактично є предметом закупівель та якому відповідає код за ДК 021:2015: 55520000-1 «Кейтерингові послуги», який містить код, що більше деталізує вид послуги, - 55523100-3 «Послуги з організації шкільного харчування», чим не дотримано вимоги пункту 18 частини 1 статті 1 Закону України «Про публічні закупівлі» від 25.12.2015 № 922-VIII (далі – Закон № 922) та абзацу 2 пункту 1 розділу ІІ «Порядку визначення предмета закупівлі», затвердженого наказом Міністерства економічного розвитку і торгівлі України від 17.03.2016 № 454 (далі – Порядок МЕРТУ № 454), який зареєстровано в Міністерстві юстиції України 25.03.2016 за № 448/28578. За результатами аналізу питання дотримання Замовником законодавства у сфері публічних закупівель щодо відповідності тендерної документації вимогам законодавства встановлено, що відповідно до підпункту 4 пункту 5 розділу ІІІ тендерної документації, для підтвердження відсутності підстав відмови учасників у складі тендерних пропозицій, від учасників у складі тендерних пропозицій, зокрема імперативно вимагалось надання інформації в довільній формі про відсутність підстав, визначених у частинах першій і другій статті 17 Закону № 922, тобто із наданням інформації про відсутність підстав відмови від участі у процедурі закупівлі визначених пунктами 1 і 7 частини 1 статті 17 Закону № 922, чим не дотримано вимоги частини 3 статті 17 та пункту 2 частини 2 статті 22 Закону № 922. Також, підпунктом 4 пункту 5 розділу ІІІ тендерної документації, від учасників у складі тендерної пропозицій, зокрема імперативно вимагалось надання інформації в довільній формі про відсутність підстав, визначених у частині першій статті 17 Закону № 922, тобто із наданням інформації про відсутність підстав відмови від участі у процедурі закупівлі визначених пунктами 2, 3, 4, 8 та 9 частини 1 статті 17 Закону № 922, яка міститься у відкритих єдиних державних реєстрах, доступ до яких є вільним, чим не дотримано вимоги частини 3 статті 17 та пункту 2 частини 2 статті 22 Закону № 922. Крім того, аналізом встановлено, що тендерна документація не враховує вимоги рішення Ради національної безпеки і оборони України від 21 червня 2018 року «Про застосування та внесення змін до персональних спеціальних економічних та інших обмежувальних заходів (санкцій)» (далі – рішення РНБО від 21 червня 2018 року), яке уведено в дію Указом Президента України від 21.06.2018 № 176/2018 Про рішення Ради національної безпеки і оборони України від 21 червня 2018 року «Про застосування та внесення змін до персональних спеціальних економічних та інших обмежувальних заходів (санкцій)» та відповідно не враховує вимоги пункту 10 частини 1 статті 4 Закону України «Про санкції» від 14.08.2014 № 1644-VII (далі – Закон № 1644
Період усунення порушень: 18.02.2019 16:38 - 05.03.2019 00:00
Дата публікації висновку: 18.02.2019 16:38

Інформація про усунення порушення

Опис звіту: Відповідь на інформацію про усунення порушення
Дата публікації звіту: 21.02.2019 15:55

Запити/Пояснення