• Спрощена закупівля
  • Однолотова
  • КЕП

Легковий автомобіль підвищеної прохідності типу PICKUP вантажопідйомністю не менше 0,8т., з можливістю буксирування причепу не менше 0,85т.

2 одиниці

Завершена

3 200 000.00 UAH з ПДВ
Номер: 50f8c3c9e61748f2946fd3c061de7fdb
Ідентифікатор моніторингу: UA-M-2026-07-02-000026
Дата прийняття рішення про проведення моніторингу: 02.07.2026 00:00
Автор: ПІВДЕННИЙ ОФІС ДЕРЖАУДИТСЛУЖБИ, UA-EDR 40477150
Період моніторингу: 02.07.2026 17:11 - 24.07.2026 00:00
Статус: Завершено
Опис: ДЕРЖАВНА АУДИТОРСЬКА СЛУЖБА УКРАЇНИ ПІВДЕННИЙ ОФІС ДЕРЖАУДИТСЛУЖБИ Н А К А З 02.07.2026 м. Одеса № 165 Про початок моніторингу процедур закупівель / закупівель Відповідно до частини другої статті 8 Закону України «Про публічні закупівлі», пункту 23 особливостей здійснення публічних закупівель товарів, робіт і послуг для замовників, передбачених Законом України «Про публічні закупівлі», на період дії правового режиму воєнного стану в Україні та протягом 90 днів з дня його припинення або скасування, затверджених постановою Кабінету Міністрів України від 12.10.2022 № 1178 (із змінами), пункту 9 Положення про Південний офіс Держаудитслужби, затвердженого наказом Державної аудиторської служби України від 02.06.2016 № 23, НАКАЗУЮ: 1. Розпочати моніторинг процедур закупівель / закупівель відповідно до переліку, що додається. 2. Відділу контролю у сфері закупівель забезпечити проведення моніторингу процедур закупівель / закупівель, зазначених у додатку до цього наказу. 3. Контроль за виконанням цього наказу покласти на першого заступника начальника Південного офісу Держаудитслужби Тетяну Миколаївну СВІРГОЦЬКУ. Начальник Олександр СТАВНІЙЧУК Додаток до наказу Південного офісу Держаудитслужби від 02.07.2026 № 165 Витяг з переліку процедур закупівель щодо яких здійснюється моніторинг процедур закупівель / закупівель № з/п Оголошення про проведення процедури закупівлі та/або повідомлення про намір укласти договір на веб-порталі Уповноваженого органу Опис підстав для здійснення моніторингу процедур закупівель унікальний номер дата оприлюднення 5 UA-2026-06-02-008515-a 02.06.2026 Дані автоматичних індикаторів ризиків Заступник начальника відділу контролю у сфері закупівель Ірина ШЕВЕЛЬОВА
Адреса: Ukraine, Одеса
Контактна особа: ПІВДЕННИЙ ОФІС ДЕРЖАУДИТСЛУЖБИ ( обл.), +38 (0 95) 350-58-28, s.a.kost@dasu.gov.ua
Етапи закупівельного процесу:
  • Розкриття тендерних пропозицій, їх розгляд та оцінка
Підстави для прийняття рішення про початок моніторингу:
  • Дані автоматичних індикаторів ризиків
Детальніше

Висновок про результати моніторингу

Статус порушень: Не виявлені
Висновок про наявність або відсутність порушень законодавства: За результатами аналізу питання визначення предмета закупівлі, оприлюднення інформації про спрощену закупівлю із застосуванням електронного аукціону, відповідності Оголошення та вимог до предмета закупівлі вимогам Закону з урахуванням Особливостей № 1275, розгляду пропозицій учасників спрощеної закупівлі, відповідності повідомлення з вимогою виправити невідповідності в інформації та/або документах, що подані учасником спрощеної закупівлі у його пропозиції, вимогам Особливостей № 1275, своєчасності його розміщення Замовником та виконання учасником, своєчасності укладання договору про закупівлю та його оприлюднення, відповідності умов договору про закупівлю умовам пропозиції переможця закупівлі, внесення змін до істотних умов договору про закупівлю відповідно до вимог законодавства та своєчасність їх оприлюднення, надання відповіді на запити органу державного фінансового контролю про надання пояснень щодо прийняття рішень та/або вчинення дій чи бездіяльності, яке є предметом дослідження в рамках моніторингу спрощеної закупівлі – порушень не установлено.
Інформація про результати моніторингу закупівлі у розрізі стадій проведення процедури закупівлі: Дата закінчення моніторингу закупівлі: 14 липня 2026 року. Предметом аналізу були питання: визначення предмета закупівлі, оприлюднення інформації про спрощену закупівлю із застосуванням електронного аукціону, відповідності оголошення про проведення спрощеної закупівлі (далі – Оголошення) та вимог до предмета закупівлі вимогам Закону України «Про публічні закупівлі» (далі – Закон) з урахуванням особливостей здійснення оборонних закупівель на період дії правового режиму воєнного стану, затверджених постановою Кабінету Міністрів України від 11.11.2022 № 1275 (із змінами) (далі – Особливості № 1275), розгляду пропозицій учасників спрощеної закупівлі, відповідності повідомлення з вимогою виправити невідповідності в інформації та/або документах, що подані учасником спрощеної закупівлі у його пропозиції, вимогам Особливостей № 1275, своєчасності його розміщення Замовником та виконання учасником, своєчасності укладання договору про закупівлю та його оприлюднення, відповідності умов договору про закупівлю умовам пропозиції переможця закупівлі, внесення змін до істотних умов договору про закупівлю відповідно до вимог законодавства та своєчасність їх оприлюднення, надання відповіді на запити органу державного фінансового контролю про надання пояснень щодо прийняття рішень та/або вчинення дій чи бездіяльності, яке є предметом дослідження в рамках моніторингу спрощеної закупівлі. Під час моніторингу проаналізовано: оголошення про проведення спрощеної закупівлі через систему електронних торгів Військової частини А 1942 (далі – Замовник), оприлюднене в електронній системі закупівель 02.06.2026, реєстр отриманих пропозицій, пропозиції учасників товариства з обмеженою відповідальністю «УКРАВТО ОДЕСА» (далі – ТОВ «УКРАВТО ОДЕСА») та товариства з обмеженою відповідальністю «Автогруп Моторс» (далі – ТОВ «Автогруп Моторс»), повідомлення з вимогою виправити невідповідності в інформації та/або документах, що подані учасником ТОВ «УКРАВТО ОДЕСА» у його пропозиції, протокол про результати засідання уповноваженої особи з конкурсних торгів Замовника щодо відхилення пропозиції учасника ТОВ «УКРАВТО ОДЕСА» від 18.06.2026 № 6/2026, протокол про результати засідання уповноваженої особи з конкурсних торгів Замовника від 19.06.2026 № 7/2026, договір про закупівлю товарів за державні кошти від 02.07.2026 № 44 (далі – Договір), повідомлення про внесення змін до договору про закупівлю та/або про ціни на матеріальні ресурси, оприлюднене в електронній системі закупівель 06.07.2026, додаткову угоду до Договору від 02.07.2026 № 1, пояснення та документи, надані Замовником 06 липня 2026 року, 09 липня 2026 року та 13 липня 2026 року через електронну систему закупівель на запити Південного офісу Держаудитслужби.
Період усунення порушень: 14.07.2026 17:14 - 18.07.2026 00:00
Дата публікації висновку: 14.07.2026 17:14

Запити/Пояснення