-
Відкриті торги з особливостями
-
Однолотова
-
КЕП
Послуги з комплексу робіт у вигляді топографо-геодезичних знімків елементів благоустрою комунальної власності у масштабі М 1:500 (Код за ДК 021:2015 71350000 - 6 – Науково-технічні послуги в галузі інженерії)
Тендер Prozorro UA-2026-05-06-015254-a
Завершена
500 767.00
UAH з ПДВ
Номер:
44323924da5c49bc8a83eae20250c0fe
Ідентифікатор моніторингу:
UA-M-2026-06-12-000069
Дата прийняття рішення про проведення моніторингу:
15.06.2026 00:00
Період моніторингу:
15.06.2026 17:38 - 07.07.2026 00:00
Статус:
Порушення виявлені
Опис:
ДЕРЖАВНА АУДИТОРСЬКА СЛУЖБА УКРАЇНИ
СХІДНИЙ ОФІС ДЕРЖАУДИТСЛУЖБИ
Н А К А З
від 15.06.2006 №98
Дніпро
Про початок здійснення
моніторингу процедур закупівель/
закупівель
Відповідно до частини другої статті 8 Закону України «Про публічні
закупівлі», пункту 9 Положення про Східний офіс Держаудитслужби,
затвердженого наказом Держаудитслужби від 02.06.2016 № 23 із змінами та
доручення Держаудитслужби від 11.06.2026 №003100-18/7765-2026,
НАКАЗУЮ:
1. Почати моніторинг закупівель відповідно до переліку, що додається.
2. Відділу контролю у сфері закупівель Східного офісу Держаудитслужби
забезпечити проведення моніторингу закупівель, зазначених у пункті 1 цього
наказу.
В.о.начальника Вікторія САМОЙЛЕНКО
Додаток
до наказу Східного офісу
Держаудитслужби
від 15.06.2026 №98
Витяг з переліку процедур закупівель, щодо яких здійснюється моніторинг
№з/п/Оголошення про проведення процедури закупівлі та/або повідомлення про намір укласти
договір на веб-порталі Уповноваженого органу/унікальний номер/дата оприлюднення на веб-порталі Уповноваженого органу/назва замовника/Опис підстав для здійснення моніторингу
закупівлі
14 UA-2026-05-06-015254-a 06.05.2026 КП "КИЇВ.ПРОЗОРО" Дані автоматичних індикаторів ризиків
Начальник відділу
контролю у сфері закупівель Ольга КОВАЛЬОВА
Етапи закупівельного процесу:
- Укладання та виконання договору про закупівлю (прийняття рішення про відміну торгів)
Підстави для прийняття рішення про початок моніторингу:
- Дані автоматичних індикаторів ризиків
Детальніше
Висновок про результати моніторингу
Статус порушень:
Виявлені
Тип порушень:
- Інші порушення законодавства у сфері закупівель
Висновок про наявність або відсутність порушень законодавства:
За результатом аналізу питання: розгляду тендерної пропозиції ФОП «Пулярт Андрій Володимирович» встановлено порушення статті 31 Закону №922-VIII, підпункту 3 пункту 44 Особливостей.
За результатом аналізу питань: визначення предмета закупівлі, відображення закупівлі у річному плані, оприлюднення інформації про закупівлю, відповідності вимог тендерної документації вимогам Закону №922-VIII та Особливостям, своєчасності укладання договору та його оприлюднення, відповідності умов договору пропозиції учасника закупівлі, визначеного переможцем – порушень не встановлено.
Зобов’язанння щодо усунення порушення (порушень) законодавства у сфері публічних закупівель:
З огляду на встановлені порушення законодавства у сфері закупівель, керуючись статтями 5 та 10 Закону України «Про основні засади здійснення державного фінансового контролю в Україні» від 26 січня 1993 року № 2939-XII, статтею 8 Закону України «Про публічні закупівлі» від 25 грудня 2015 року № 922-VIII Східний офіс Держаудитслужби зобов’язує здійснити заходи шляхом недопущення встановлених порушень в подальшому та протягом п’яти робочих днів з дня оприлюднення висновку оприлюднити через електронну систему закупівель інформацію та/або документи, що свідчать про вжиття таких заходів.
Інформація про результати моніторингу закупівлі у розрізі стадій проведення процедури закупівлі:
Дата закінчення моніторингу: 06 липня 2026 року.
Предметом аналізу були питання: визначення предмета закупівлі, відображення закупівлі у річному плані, оприлюднення інформації про закупівлю, відповідності вимог тендерної документації вимогам Закону України «Про публічні закупівлі» від 25 грудня 2025 року №922-VIII зі змінами (далі Закон №922-VIII) та Особливостям здійснення публічних закупівель товарів, робіт і послуг для замовників, передбачених Законом України «Про публічні закупівлі», на період дії правового режиму воєнного стану в Україні та протягом 90 днів з дня його припинення або скасування», затверджених постановою Кабінету Міністрів України від 12 жовтня 2022 року (в редакції, що діє на момент проведення торгів), розгляду тендерної пропозиції, своєчасності укладання договору та його оприлюднення, відповідності умов договору пропозиції учасника закупівлі, визначеного переможцем.
Під час моніторингу проаналізовано: річний план закупівель на 2026 рік КП «КИЇВ.ПРОЗОРО» (далі – Замовник), оголошення про проведення відкритих торгів з особливостями, тендерну документацію, затверджену рішенням уповноваженої особи від 06 травня 2026 року №223, реєстр отриманих тендерних пропозицій, протокол розкриття тендерних пропозицій, тендерну пропозицію ФОП «Пулярт Андрій Володимирович», вимога про усунення невідповідностей до 16 травня 2026 року, протокол уповноваженої особи про визначення переможця та рішення про намір укласти договір від 18 травня 2026 року №235, повідомлення про намір укласти договір, договір укладений між Замовником та ФОП «Пулярт Андрій Володимирович» від 25 травня 2026 року №25/05-26 на суму 489 000,00 грн без ПДВ, пояснення Замовника, надані через електронну систему закупівель 22 червня 2026 року та 19 червня 2026 року на запити Східного офісу Держаудитслужби від 17 червня 2026 року та 19 червня 2026 року.
Пунктом 3-7 розділу X Прикінцевих положень Закону №922-VIII установлено, що на період дії правового режиму воєнного стану в Україні, введеного Указом Президента України «Про введення воєнного стану в Україні» від 24 лютого 2022 року №64/2022, затвердженим Законом України «Про затвердження Указу Президента України «Про введення воєнного стану в Україні» від 24 лютого 2022 року № 2102-IX, та протягом 90 днів з дня його припинення або скасування особливості здійснення закупівель товарів, робіт та послуг для замовників, передбачених цим Законом, визначаються Кабінетом Міністрів України із забезпеченням захищеності таких замовників від воєнних загроз та з дотриманням вимог, встановлених пунктом 3-8 цього розділу.
Особливості здійснення публічних закупівель товарів, робіт і послуг для замовників, передбачених Законом України «Про публічні закупівлі», на період дії правового режиму воєнного стану в Україні та протягом 90 днів з дня його припинення або скасування, Кабінет Міністрів України затвердив постановою від 12 жовтня 2022 року №1178 (далі Особливості).
Відповідно до пункту 3 Особливостей Замовники, що зобов’язані здійснювати публічні закупівлі товарів, робіт і послуг відповідно до Закону, проводять закупівлі з урахуванням цих особливостей та з дотриманням принципів здійснення публічних закупівель, визначених Законом №922-VIII.
За результатами оцінки та розгляду тендерної пропозиції, переможцем процедури Замовник визнав ФОП «Пулярт Андрій Володимирович», про що 18 травня 2026 року в електронній системі закупівлі опублікував повідомлення про намір укласти договір.
Відповідно до пункту 47 Особливостей та Додатку 3 до тендерної документації «Перелік документів та/або інформації, які подаються Переможцем процедури закупівлі» Переможець торгів на виконання вимоги згідно з пунктом 47 Особливостей (підтвердження відсутності підстав) у строк, що не перевищує чотири дні з дати оприлюднення в електронній системі закупівель повідомлення про намір укласти договір про закупівлю, повинен надати замовнику шляхом оприлюднення в електронній системі закупівель документи, зокрема: «Повний витяг з інформаційно-аналітичної системи «Облік відомостей про притягнення особи до кримінальної відповідальності та наявності судимості» сформований у паперовій або електронній формі, що містить інформацію про відсутність судимості або обмежень, передбачених кримінальним процесуальним законодавством України щодо фізичної особи, яка є учасником процедури закупівлі».
Моніторингом встановлено, що переможець закупівлі ФОП «Пулярт Андрій Володимирович»у строк до 22 травня 2026 року включно, не надав шляхом оприлюднення в електронній системі закупівель документи, що підтверджують відсутність підстав, зазначених у підпунктах 3, 5 і 12 пункту 47 Особливостей, а завантажив вищезазначений документ (файл «Витяг несудимість ФОП Пулярт.rar/Довідка.pdf») 26 травня 2026 року, зокрема на 8-й день, що є порушенням абзацу 3 частини 3 пункту 44 Особливостей.
В ході моніторингу, на запит Східного офісу Держаудитслужби Замовником 24 червня 2026 року через електронну систему закупівель надано пояснення, яке підтверджує факт встановленого порушення, зокрема: « Переможцем процедури закупівлі документи, передбачені пунктом 47 Особливостей, були оприлюднені в електронній системі закупівель після закінчення встановленого строку. При цьому, затримка в оприлюдненні документів становила три календарних дні, більша частина періоду між закінченням встановленого строку та фактичним оприлюдненням документів припала на вихідні дні. Замовник звертає увагу, що несвоєчасне оприлюднення документів переможцем мало виключно процедурний характер та не вплинуло на підтвердження відсутності підстав для відмови в участі у процедурі закупівлі. А у разі відхилення єдиної тендерної пропозиції процедура закупівлі підлягала б відміні та потребувала б повторного проведення для забезпечення потреб замовника. Подані переможцем документи підтвердили відсутність підстав, визначених підпунктами 3, 5, 6 та 12 пункту 47 Особливостей, що унеможливлювали б укладення договору про закупівлю».
Проте, відповідно до частини першої статті 253 Цивільного Кодексу України перебіг строку починається з наступного дня після відповідної календарної дати або настання події, з якою пов'язано його початок.
Враховуючи зазначене, кінцевий строк завантаження документів переможця – 22 травня 2026 (року включно).
Згідно з вимогами пункту 2 частини 1 статті 31 Закону №922-VIII та підпункту 3 пункту 44 Особливостей Замовник відхиляє тендерну пропозицію із зазначенням аргументації в електронній системі закупівель у разі, коли переможець процедури закупівлі не надав у спосіб, зазначений в тендерній документації, документи, що підтверджують відсутність підстав, визначених у підпунктах 3, 5 і 12 пункту 47 цих Особливостей.
Таким чином, Замовник у порушення статті 31 Закону №922, підпункту 3 пункту 44 Особливостей, з урахуванням норм пункту 3-7 розділу X Прикінцевих положень Закону №922-VIII, не відхилив тендерну пропозицію учасника ФОП «Пулярт Андрій Володимирович», як такого що, не надав у спосіб, зазначений в тендерній документації, документи, що підтверджують відсутність підстав, визначених у підпунктах 3, 5 і 12 пункту 47 цих особливостей, натомість визнав його переможцем та уклав з ним договір від 25 травня 2026 року №25/05-26.
Період усунення порушень:
06.07.2026 14:44 - 21.07.2026 00:00
Дата публікації висновку:
06.07.2026 14:44
Інформація про усунення порушення
Опис звіту:
Інформація про вжиття заходів щодо виконання висновку Східного офісу Державної аудиторської служби України Комунальним підприємством «КИЇВ.ПРОЗОРО» розглянуто висновок Східного офісу Державної аудиторської служби України за результатами моніторингу процедури закупівлі UA-2026-05-06-015254-a.
На виконання вимог, викладених у висновку, замовником вжито заходів, спрямованих на недопущення аналогічних порушень у подальшому, а саме:
• видано наказ керівника підприємства про вжиття заходів щодо недопущення порушень законодавства у сфері публічних закупівель (копія наказу додається);
• проведено аналіз причин допущеного порушення;
• уповноваженій особі доручено забезпечити додатковий контроль за дотриманням вимог законодавства під час проведення процедур закупівель, зокрема щодо перевірки своєчасності подання переможцем документів та наявності підстав для відхилення тендерної пропозиції;
• визначено обов'язковість здійснення перевірки відповідності документів переможця вимогам законодавства та тендерної документації до прийняття рішення про визначення переможця;
• Розроблено Регламент організації та здійснення публічних закупівель на підприємстві.
Таким чином, замовником виконано вимоги висновку щодо вжиття заходів, спрямованих на недопущення встановлених порушень у подальшому.
Дата публікації звіту:
10.07.2026 17:01
Запити/Пояснення
Номер:
963e23db08404660bc3b7863f41b58a8
Назва:
Про надання пояснення
Дата опублікування:
17.06.2026 19:23
Дата до якої повинна бути надана відповідь:
23.06.2026 00:00
Опис:
У межах проведення моніторингу закупівлі відповідно до пунктів 6 та 11 статті 10 Закону України від 26.01.1993 № 2939 «Про основні засади здійснення державного фінансового контролю в Україні», частини п’ятої статті 8 Закону України від 25.12.2015 № 922-VIII «Про публічні закупівлі» (далі - Закон №922), підпунктів 2 та 9 пункту 6 Положення про Східний офіс Держаудитслужби, затвердженого Наказом Держаудитслужби від 02.06.2016 № 23, постала потреба в отриманні пояснення (інформації та документів) з наступних питань:
Яким чином та на підставі яких документів Замовником здійснено обґрунтування розміру бюджетного призначення, технічних та якісних характеристик предмета закупівлі та визначено його очікувану вартість.
Пояснення необхідно надати через електронну систему закупівель протягом трьох робочих днів з дня отримання цього запиту з питань, які є предметом дослідження в рамках моніторингу процедури закупівлі. При цьому до пояснень необхідно долучити їх документальне підтвердження (інформацію, документи).
Відповідно до норм статті 351¹ Кримінального кодексу України за перешкоджання діяльності органу державного фінансового контролю, зокрема за невиконання службовою особою законних вимог органу державного фінансового контролю, створення штучних перешкод у його роботі, надання йому завідомо неправдивої інформації, встановлена кримінальна відповідальність.
Номер:
4c0e10cffa4746639f6b3e8de824d3ca
Назва:
Відповідь на звернення
Дата опублікування:
22.06.2026 16:23
Опис:
1) За методом господарювання КП «КИЇВ.ПРОЗОРО» є госпрозрахунковою установою (підприємством). Воно не є органом влади, міністерством чи профільним департаментом КМДА і відповідно не є органом влади, міністерством чи профільним департаментом КМДА, а отже, за Бюджетним кодексом України воно не є Головним розпорядником бюджетних коштів. Відповідно, безпосередньо в рішенні про бюджет міста Києва окремого рядка із «бюджетним призначенням» суто для цього КП немає. Його основна діяльність фінансується через власний фінансовий план.
2) Рішенням Київської міської ради від 13.06.2024 № 915/8881 «Про затвердження Положення про тимчасове користування окремими елементами благоустрою комунальної власності для розміщення тимчасових споруд торговельного, побутового, соціально-культурного чи іншого призначення, та внесення змін до деяких рішень Київської міської ради» (далі – Рішення) затверджено положення про надання в оренду окремих елементів благоустрою комунальної власності для розміщення на них тимчасових споруд торговельного, побутового, соціально-культурного чи іншого призначення, засобів пересувної дрібнороздрібної торговельної мережі, станцій зарядки електромобілів, платіжних пристроїв, автоматів з продажу товарів (послуг), вендингових автоматів, поштоматів.
Розпорядженням Київського міського голови від 25 жовтня 2024 року № 998 «Про затвердження Переліку окремих елементів благоустрою комунальної власності для розміщення на них тимчасових споруд торговельного, побутового, соціально-культурного чи іншого призначення, засобів пересувної дрібнороздрібної торговельної мережі, станцій зарядки електромобілів, платіжних пристроїв, автоматів з продажу товарів (послуг), вендингових автоматів, поштоматів» (у редакції розпорядження Київського міського голови від 16.06.2026 № 348).
Відповідно до пункту 9 Рішення КП «КИЇВ.ПРОЗОРО» визначено балансоутримувачем окремих елементів благоустрою комунальної власності для розміщення на них тимчасових споруд торговельного, побутового, соціальнокультурного чи іншого призначення, засобів пересувної дрібнороздрібної торговельної мережі, станцій зарядки автомобілів, платіжних пристроїв, автоматів з продажу товарів (послуг), вендингових автоматів, поштоматів.
Наказами Департаменту комунальної власності м. Києва виконавчого органу Київської міської ради (Київської міської державної адміністрації) «Про закріплення за комунальним підприємством «КИЇВ.ПРОЗОРО» виконавчого органу Київської міської ради (Київської міської державної адміністрації) окремих елементів благоустрою комунальної власності, розташованих в місті Києва».
Відповідно до пункту 10 Рішення доручено комунальному підприємству «КИЇВ.ПРОЗОРО» виконавчого органу Київської міської ради (Київської міської державної адміністрації), а щодо станцій зарядки електромобілів - Комунальному підприємству «Київтранспарксервіс» виконавчого органу Київської міської ради (Київської міської державної адміністрації), у порядку, установленому Законом України «Про публічні закупівлі», замовити:
10.1. Комплекс топографо-геодезичних робіт, направлених на встановлення розташування окремих елементів благоустрою комунальної власності з прив'язкою до місцевості із зазначенням розмірів і контурів таких елементів у вигляді топографо-геодезичних знімків, виконаних сертифікованим інженером-геодезистом.
10.2. Роботи з технічної інвентаризації окремих елементів благоустрою комунальної власності для розміщення тимчасових споруд торговельного, побутового, соціально-культурного чи іншого призначення, засобів пересувної дрібнороздрібної торговельної мережі, станцій зарядки електромобілів, платіжних пристроїв, автоматів з продажу товарів (послуг), вендингових автоматів, поштоматів, пунктів прокату велотранспорту та електротранспорту.
10.3. Роботи з визначення незалежної ринкової вартості окремих елементів благоустрою комунальної власності для розміщення тимчасових споруд торговельного, побутового, соціально-культурного чи іншого призначення, засобів пересувної дрібнороздрібної торговельної мережі, станцій зарядки електромобілів, платіжних пристроїв, автоматів з продажу товарів (послуг), вендингових автоматів, поштоматів, пунктів прокату велотранспорту та електротранспорту, проведених суб'єктом оціночної діяльності. Рецензування звіту (висновку) про оцінку майна не вимагається, крім випадків, прямо передбачених законодавством України.
10.4. Комплекс топографо-геодезичних вишукувань зі складанням топографо-геодезичної основи М 1:500 для оформлення паспорта прив'язки тимчасової споруди торговельного, побутового, соціально-культурного чи іншого призначення.
КП «КИЇВ.ПРОЗОРО» підприємство функціонує на принципах господарського розрахунку, фінансує свою діяльність за рахунок власних надходжень та не отримує бюджетного фінансування з державного чи місцевого бюджетів.
Також, відповідно до підпункту 18.14 рішення Київської міської ради від 18.12.2025 № 313/10780 30 відсотків з 01 січня по 30 червня та 50 відсотків з 01 липня по 31 грудня 2026 року суми надходжень від оренди окремих елементів благоустрою комунальної власності для розміщення тимчасових споруд торговельного, побутового, соціально-культурного чи іншого призначення, засобів пересувної дрібнороздрібної торговельної мережі, станцій зарядки електромобілів, платіжних пристроїв, автоматів з продажу товарів (послуг), вендингових автоматів, поштоматів Комунальним підприємством «КИЇВ.ПРОЗОРО» виконавчого органу Київської міської ради (Київської міської державної адміністрації) зараховується до загального фонду бюджету міста Києва.
На виконання рішення щодо замовлення Комплексу топографо-геодезичних робіт, направлених на встановлення розташування окремих елементів благоустрою комунальної власності з прив'язкою до місцевості із зазначенням розмірів і контурів таких елементів у вигляді топографо-геодезичних знімків, виконаних сертифікованим інженером-геодезистом, начальником проектно-технічного відділу КП «КИЇВ.ПРОЗОРО» Олександром Валерійовичем Мішиним 06.05.2026 було розроблено Технічне завдання на закупівлю зазаначених послуг (додається до відповіді). В даному документі деталізовано обгрунтовано технічні та якісні характеристики предмета закупівлі.
3) Очікувана вартість предмета закупівлі визначена відповідно до внутрішніх інструкцій із врахуванням положень Наказу Мінекономіки від 18.02.2020 № 275 «Про затвердження Примірної методики визначення очікуваної вартості предмета закупівлі». Розрахунок проведено за методом порівняння ринкових цін на основі офіційних комерційних пропозицій від трьох незалежних профільних учасників ринку (сертифікованих інженерів-геодезистів / спеціалізованих компаній) за весь комплекс робіт (59 об'єктів). З метою раціонального та ефективного використання коштів підприємства, очікувана вартість закупівлі встановлюється на рівні розрахованого середньоринкового показника, що становить 500 767, 00 грн з ПДВ. Обґрунтування очікуваної вартості предмета закупівлі: Розрахунок очікуваної вартості проведено методом порівняння ринкових цін на підставі трьох комерційних пропозицій (ФОП Пулярт А.В. — 501 500,00 грн; ТОВ «ГеоТема» — 576 000,00 грн; ТОВ «ІНЕО» — 424 800,00 грн). Очікувана вартість визначена як середня ціна та заокруглена до цілих і становить 500 767, 00 грн з ПДВ грн. (Більш детально в протоколі про внесення змін до річного плану і обгрунтувані, що додаються).
Номер:
fe909433575b409cb1f731b52cb92aed
Назва:
Про надання пояснення
Дата опублікування:
19.06.2026 12:01
Дата до якої повинна бути надана відповідь:
25.06.2026 00:00
Опис:
У межах проведення моніторингу закупівлі відповідно до пунктів 6 та 11 статті 10 Закону України від 26.01.1993 № 2939 «Про основні засади здійснення державного фінансового контролю в Україні», частини п’ятої статті 8 Закону України від 25.12.2015 № 922-VIII «Про публічні закупівлі» (далі - Закон №922), підпунктів 2 та 9 пункту 6 Положення про Східний офіс Держаудитслужби, затвердженого Наказом Держаудитслужби від 02.06.2016 № 23, постала потреба в отриманні пояснення (інформації та документів) з наступних питань:
Відповідно до вимог пункту 47 Особливостей (у редакції, що діяла на момент оголошення процедури закупівлі) Переможець процедури закупівлі у строк, що не перевищує чотири дні з дати оприлюднення в електронній системі закупівель повідомлення про намір укласти договір про закупівлю, повинен надати замовнику шляхом оприлюднення в електронній системі закупівель документи, що підтверджують відсутність підстав, зазначених у підпунктах 3, 5, 6 і 12 цього пункту. Відповідно до даних електронної системи закупівлі встановлено, що переможцем процедури закупівлі Замовником обрано ФОП "Пулярт Андрій Володимирович". Повідомлення про намір укласти договір із зазначеним переможцем оприлюднено 18 травня 2026 року. Проте, всупереч вимог п. 47 Особливостей документи переможця торгів зазначеним учасником у визначений законодавством строк не надано.
Поясніть обрання переможцем процедури закупівлі учасника, яким не виконано пункт 47 Особливостей.
Пояснення необхідно надати через електронну систему закупівель протягом трьох робочих днів з дня отримання цього запиту з питань, які є предметом дослідження в рамках моніторингу процедури закупівлі. При цьому до пояснень необхідно долучити їх документальне підтвердження (інформацію, документи).
Відповідно до норм статті 351¹ Кримінального кодексу України за перешкоджання діяльності органу державного фінансового контролю, зокрема за невиконання службовою особою законних вимог органу державного фінансового контролю, створення штучних перешкод у його роботі, надання йому завідомо неправдивої інформації, встановлена кримінальна відповідальність.
Номер:
c9c02a6720bb483f97e533129bb0dc7d
Назва:
Відповідь на звернення
Дата опублікування:
24.06.2026 15:42
Опис:
На запит органу державного фінансового контролю повідомляємо наступне.
Повідомлення про намір укласти договір про закупівлю з ФОП Пулярт Андрієм Володимировичем було оприлюднено в електронній системі закупівель 18.05.2026.
Переможцем процедури закупівлі документи, передбачені пунктом 47 Особливостей, були оприлюднені в електронній системі закупівель після закінчення встановленого строку. При цьому затримка в оприлюдненні документів становила три календарних дні, більша частина періоду між закінченням встановленого строку та фактичним оприлюдненням документів припала на вихідні дні. Замовник звертає увагу, що несвоєчасне оприлюднення документів переможцем мало виключно процедурний характер та не вплинуло на підтвердження відсутності підстав для відмови в участі у процедурі закупівлі. А у разі відхилення єдиної тендерної пропозиції процедура закупівлі підлягала б відміні та потребувала б повторного проведення для забезпечення потреб замовника.
Подані переможцем документи підтвердили відсутність підстав, визначених підпунктами 3, 5, 6 та 12 пункту 47 Особливостей, що унеможливлювали б укладення договору про закупівлю.
Окремо звертаємо увагу на те, що зазначений учасник вже двічі брав участь у закупівлях замовника за процедурою відкриті торги з особливостями та раніше надавав витяг з інформаційно-аналітичної системи "Облік відомостей про притягнення особи до кримінальної відповідальності та наявності судимості", сформований 01.05.2026, дійсний: з 30.10.2025 до 30.10.2027, зокрема в рамках проведення закупівель за ідентифікатором UA-2026-04-09-012469-a та UA-2026-04-10-009794-a, які підтверджували відсутність відповідних підстав, визначених законодавством. При цьому у межах даної процедури закупівлі був поданий той самий витяг з інформаційно-аналітичної системи "Облік відомостей про притягнення особи до кримінальної відповідальності та наявності судимості", який, відповідно, підтвердив відсутність таких підстав. Також, важливим є те, що згідно вимоги, Додатку 3 до ТД щодо обов’язку надати Повний витяг з інформаційно-аналітичної системи «Облік відомостей про притягнення особи до кримінальної відповідальності та наявності судимості» щодо цього документу передбачалося, що він повинен бути виданий/ сформований/ отриманий не більше тридцятиденної давнини від дати подання документа. Тобто Замовник мав в своєму розпорядженні в складі пакету документів наданих даним учасником в межах попередніх закупівель відповідний дійсний витяг з інформаційно-аналітичної системи "Облік відомостей про притягнення особи до кримінальної відповідальності та наявності судимості", сформований 01.05.2026, тобто з дотриманням терміну тридцятиденної давнини.
Стосовно надання інформаційної довідка з Єдиного державного реєстру осіб, які вчинили корупційні або пов’язані з корупцією правопорушення, згідно з якою не буде знайдено інформації про корупційні або пов'язані з корупцією правопорушення керівника учасника процедури закупівлі. П. 2.1 Додатку 3 до ТД передбачалося зокрема, що довідка надається в період відсутності функціональної можливості перевірки інформації на вебресурсі Єдиного державного реєстру осіб, які вчинили корупційні або пов’язані з корупцією правопорушення, яка не стосується запитувача. При цьому Довідка НАЗК була автоматично сформована 18 травня 2026 13:48 і розміщена в рамках даної закупівлі, та підвердила відсутність підстав, передбачених підпунктом 3 пункту 47 Особливостей. Крім того, актуальність цієї інформації підтвердилася у Інформаційною довідка з Єдиного державного реєстру осіб, які вчинили корупційні або пов’язані з корупцією правопорушення, наданою учасником.
Слід зазначити, що у процедурі закупівлі була подана одна тендерна пропозиція, у зв'язку з чим права та законні інтереси інших учасників процедури закупівлі не були порушені.
Договір про закупівлю на даний час виконано сторонами в повному обсязі, послуги надані та прийняті замовником відповідно до умов договору. Зобов'язання сторін припинені належним виконанням. Будь-яких збитків замовнику або іншим особам не завдано.
Несвоєчасне оприлюднення документів переможцем не вплинуло на результати процедури закупівлі, не призвело до обмеження конкуренції, не порушило прав інших учасників та не спричинило негативних наслідків для замовника.
Замовником враховано обставини, встановлені під час проведення моніторингу, та вжито організаційних заходів щодо посилення контролю за дотриманням строків, визначених законодавством у сфері публічних закупівель, з метою недопущення аналогічних випадків у подальшій роботі.
Номер:
2ee03dad1b594db2b600b5769ef49273
Назва:
Інформація щодо заходів щодо виконання висновку Держаудитслужби України
Дата опублікування:
10.07.2026 17:01
Опис:
Інформація про вжиття заходів щодо виконання висновку Східного офісу Державної аудиторської служби України Комунальним підприємством «КИЇВ.ПРОЗОРО» розглянуто висновок Східного офісу Державної аудиторської служби України за результатами моніторингу процедури закупівлі UA-2026-05-06-015254-a.
На виконання вимог, викладених у висновку, замовником вжито заходів, спрямованих на недопущення аналогічних порушень у подальшому, а саме:
• видано наказ керівника підприємства про вжиття заходів щодо недопущення порушень законодавства у сфері публічних закупівель (копія наказу додається);
• проведено аналіз причин допущеного порушення;
• уповноваженій особі доручено забезпечити додатковий контроль за дотриманням вимог законодавства під час проведення процедур закупівель, зокрема щодо перевірки своєчасності подання переможцем документів та наявності підстав для відхилення тендерної пропозиції;
• визначено обов'язковість здійснення перевірки відповідності документів переможця вимогам законодавства та тендерної документації до прийняття рішення про визначення переможця;
• Розроблено Регламент організації та здійснення публічних закупівель на підприємстві.
Таким чином, замовником виконано вимоги висновку щодо вжиття заходів, спрямованих на недопущення встановлених порушень у подальшому.