-
Відкриті торги з особливостями
-
Однолотова
-
КЕП
- 1
Код ДК 021:2015 - 39150000-8 Меблі та приспособи різні.
Тендер Prozorro UA-2026-05-01-004409-a
Код ДК 021:2015 - 39150000-8 Меблі та приспособи різні.
Завершена
1 043 214.00
UAH з ПДВ
Номер:
b423199829f64374badf1d3b0d58b26d
Ідентифікатор моніторингу:
UA-M-2026-07-06-000006
Дата прийняття рішення про проведення моніторингу:
06.07.2026 00:00
Період моніторингу:
06.07.2026 16:31 - 28.07.2026 00:00
Статус:
Порушення не виявлені
Опис:
ДЕРЖАВНА АУДИТОРСЬКА СЛУЖБА УКРАЇНИ
ПІВНІЧНИЙ ОФІС ДЕРЖАУДИТСЛУЖБИ
НАКАЗ
06.07.2026 № 240
Київ
Про початок моніторингу процедур закупівель/закупівель
Відповідно до частини другої статті 8 Закону України «Про публічні закупівлі», пункту 9 Положення про Північний офіс Держаудитслужби, затвердженого наказом Державної аудиторської служби України від 02 червня 2016 року № 23,
НАКАЗУЮ:
1. Розпочати моніторинг процедур закупівель/закупівель відповідно до переліку, що додається.
2. Відділу моніторингу та перевірок закупівель забезпечити проведення моніторингу процедур закупівель/закупівель, зазначених у пункті 1 цього наказу.
3. У разі виникнення обставин непереборної сили, зумовлених воєнними діями, розпочатий моніторинг процедур закупівель/закупівель, зазначених у пункті 1 цього наказу, підлягає зупиненню до усунення/зникнення таких обставин.
Перший заступник начальника Олександр СОМИК
Додаток до наказу Північного офісу Держаудитслужби
«Про початок моніторингу процедур закупівель/закупівель»
Витяг з переліку процедур закупівель/закупівель
№ з/п Оголошення про проведення процедури закупівлі та/або повідомлення про намір укласти договір на веб-порталі Уповноваженого органу Опис підстав для здійснення моніторингу закупівлі унікальний номер дата оприлюднення на веб-порталі Уповноваженого органу
1. UA-2026-05-01-004409-a 01.05.2026 Дані автоматичних ідентифікаторів ризиків
Етапи закупівельного процесу:
- Укладання та виконання договору про закупівлю (прийняття рішення про відміну торгів)
Підстави для прийняття рішення про початок моніторингу:
- Дані автоматичних індикаторів ризиків
Детальніше
Висновок про результати моніторингу
Статус порушень:
Не виявлені
Висновок про наявність або відсутність порушень законодавства:
За результатами аналізу питання дотримання замовником законодавства у сфері публічних закупівель при визначенні предмета закупівлі, відображенні закупівлі у річному плані, відповідності вимог тендерної документації вимогам Закону № 922-VIII з урахуванням Особливостей № 1178, розгляді тендерних пропозицій ТОВ «ВЕСТ ВУД КОМПАНІ 2012», ТОВ «ТУНІКА СТ», ФОП БІЛОУС ВІКТОРІЯ БОРИСІВНА, своєчасності укладання договору про закупівлю та його оприлюднення, відповідності умов договору умовам тендерної пропозиції переможця та вимогам законодавства - порушень не встановлено.
Інформація про результати моніторингу закупівлі у розрізі стадій проведення процедури закупівлі:
Дата закінчення моніторингу: 27 липня 2026 року.
Предметом аналізу були питання: визначення предмета закупівлі, відображення закупівлі у річному плані, оприлюднення інформації щодо закупівлі, відповідності вимог тендерної документації вимогам Закону України «Про публічні закупівлі» від 25.12.2015 № 922-VIII (далі – Закон № 922-VIII) з урахуванням Особливостей здійснення публічних закупівель товарів, робіт і послуг для замовників, передбачених Законом України «Про публічні закупівлі», на період дії правового режиму воєнного стану в Україні та протягом 90 днів з дня його припинення або скасування, затверджених постановою Кабінету Міністрів України від 12.10.2022 № 1178, у редакції чинній на дату оголошення торгів, розгляду тендерних пропозиції (далі – Особливості № 1178), своєчасності укладання договору про закупівлю та його оприлюднення, відповідності умов договору умовам тендерної пропозиції переможця та вимогам законодавства.
Під час моніторингу проаналізовано: річний план закупівель на 2026 рік, оголошення про проведення відкритих торгів з особливостями, тендерну документацію затверджену рішенням уповноваженої особи від 28.04.2026 № б/н (далі – ТД), реєстр отриманих тендерних пропозицій від 12.05.2026, тендерні пропозиції ТОВ «ВЕСТ ВУД КОМПАНІ 2012», ТОВ «ТУНІКА СТ» та ФОП БІЛОУС ВІКТОРІЯ БОРИСІВНА, протокол про прийняття уповноваженою особою рішення щодо відхилення тендерної пропозиції ТОВ «ВЕСТ ВУД КОМПАНІ 2012» від 19.05.2026 № б/н, протокол про прийняття уповноваженою особою рішення щодо відхилення тендерної пропозиції ФОП МУШТАТ АНТОН ЮРІЙОВИЧ від 20.05.2026 № б/н, рішення Комісії Антимонопольного комітету України з розгляду скарг про порушення законодавства у сфері публічних закупівель від 04.06.2026 № 6772-р/пк-пз, протокол про прийняття уповноваженою особою рішення щодо відхилення тендерної пропозиції ТОВ «ТУНІКА СТ» від 10.06.2026 №б/н, вимогу про усунення невідповідностей в документах тендерної пропозиції ФОП БІЛОУС ВІКТОРІЇ БОРИСІВНИ, протокол про прийняття рішення уповноваженою особою щодо визначення переможця закупівлі ФОП БІЛОУС ВІКТОРІЇ БОРИСІВНИ від 16.06.2026 № б/н та повідомлення про намір укласти договір про закупівлю від 16.06.2026, договір від 30.06.2026 № 379, пояснення та документи надані Замовником від 10.07.2026, від 16.07.2026 та від 21.07.2026 на запити органу державного фінансового контролю.
Моніторингом встановлено, що тендерні пропозиції ТОВ «ВЕСТ ВУД КОМПАНІ 2012» (протокольне рішення уповноваженої особи від 19.05.2026 № б/н) та ТОВ «ТУНІКА СТ» (протокольне рішення уповноваженої особи від 10.06.2026 № б/н) відхилено Замовником на підставі підпункту 2 пункту 44 Особливостей № 1178. Перевіркою підстав відхилення ТОВ «ВЕСТ ВУД КОМПАНІ 2012» та ТОВ «ТУНІКА СТ», зазначених у протоколах від 19.05.2026 № б/н та від 10.06.2026 № б/н, порушень не встановлено.
Відповідно до частини 12 статті 8 Закону № 922-VIII моніторинг закупівлі щодо тих порушень, обставин, підстав, які були предметом розгляду Комісії Антимонопольного комітету України з розгляду скарг про порушення законодавства у сфері публічних закупівель, не здійснювався.
Переможцем процедури закупівлі обрано учасника - ФОП БІЛОУС ВІКТОРІЮ БОРИСІВНУ з остаточною ціною пропозиції 859 999,00 гривень без ПДВ та укладено договір від 30.06.2026 № 379.
Період усунення порушень:
27.07.2026 17:45 - 31.07.2026 00:00
Дата публікації висновку:
27.07.2026 17:45
Запити/Пояснення
Номер:
7bb729060bc34ca78f524e31c67ce89d
Назва:
Запит про надання інформації
Дата опублікування:
07.07.2026 15:46
Дата до якої повинна бути надана відповідь:
11.07.2026 00:00
Опис:
У межах проведення моніторингу процедури закупівлі предметом якої є меблі та приспособи різні(інформацію опубліковано в інформаційно-телекомунікаційній системі закупівель Prozorro за номером ID: UA-2026-05-01-004409-a) та відповідно до пунктів 6 та 11 статті 10 Закону України «Про основні засади здійснення державного фінансового контролю в Україні», частини п’ятої статті 8 Закону України «Про публічні закупівлі» від 25.12.2015 № 922-VIII, пункту 23 Особливостей здійснення публічних закупівель товарів, робіт і послуг для замовників, передбачених Законом України «Про публічні закупівлі», на період дії правового режиму воєнного стану в Україні та протягом 90 днів з дня його припинення або скасування, затверджених постановою Кабінету Міністрів України від 12.10.2022 № 1178, підпунктів 2 та 9 пункту 6 Положення про Північний офіс Держаудитслужби, затвердженого наказом Державної аудиторської служби України від 02.06.2016 № 23, постала потреба у отриманні пояснень/ інформації/ документів.
1.Надати інформацію та долучити відповідні документи на підставі яких Замовником здійснено обґрунтування розміру витрат, технічних та якісних характеристик предмета закупівлі та визначено його очікувану вартість.
2. Надати інформацію щодо оприлюднення на власному вебсайті (або офіційному вебсайті головного розпорядника бюджетних коштів) обґрунтування технічних та якісних характеристик предмета закупівлі, розміру витрат, очікуваної вартості предмета закупівлі. У разі оприлюднення надати посилання на сторінку, яка буде доступна для перегляду.
3. Надати інформацію стосовно джерела фінансування закупівлі з підтвердними документами (рішення, розпорядження, листування тощо) у тому числі із зазначенням відповідного КПКВК.
Пояснення, інформацію та документи, щодо яких буде зазначено в поясненнях, та які обґрунтовують позицію Замовника з поставленого(-их) питання(-нь), необхідно надати через електронну систему закупівель протягом трьох робочих днів з дня оприлюднення цього запиту.
Відповідно до норм статті 351-1 Кримінального кодексу України невиконання службовою особою законних вимог органу державного фінансового контролю, створення штучних перешкод у його роботі, надання йому завідома неправдивої інформації караються штрафом від ста до однієї тисячі неоподатковуваних мінімумів доходів громадян або пробаційним наглядом на строк до трьох років, або обмеженням волі на той самий строк
Номер:
7178096a2f62402e876687d48b22f718
Назва:
Відповідь
Дата опублікування:
10.07.2026 13:23
Опис:
КНП «Свято Михайлівська клінічна лікарні м. Києва» на Ваш запит від 07.07.2026 року надає пояснення та копії документів по закупівлі: Код ДК 021:2015 - 39150000-8 Меблі та приспособи різні (UA-2026-05-01-004409-a), а саме: 1. Щодо першого питання: Закупівля: Код ДК 021:2015 - 39150000-8 Меблі та приспособи різні здійснюється відповідно до вимог чинного законодавства України та у відповідності до підготовленого фахівцями певного напрямку технічних вимог (рапорту) на закупівлю. Очікувана вартість даної закупівлі: Код ДК 021:2015 - 39150000-8 Меблі та приспособи різні (UA-2026-05-01-004409-a) визначена на підставі проведеного моніторингу цін на даний товар (цінові пропозиції додаються ).
2. Щодо другого питання: Інформація по даній закупівлі розміщена на власному веб-сайті лікарні за посиланням: https://okl.kiev.ua/images/PDF/Zakupivli.pdf. 3. Щодо третього питання: джерело фінансування зазначено в плані закупівлі – власні кошти підприємства.
Номер:
601d0328dad5414b97fd91eff656dbed
Назва:
Запит замовнику на пояснення
Дата опублікування:
13.07.2026 15:03
Дата до якої повинна бути надана відповідь:
17.07.2026 00:00
Опис:
У межах проведення моніторингу процедури закупівлі постала потреба у отриманні додаткових пояснень/ інформації/ документів.
1. Яким чином Замовником встановлено відповідність тендерної пропозиції переможця ФОП «Білоус Вікторія Борисівна» вимогам підпункту 2 пункту 7 Додатку 6 до тендерної документації щодо документального підтвердження якості та безпеки основних матеріалів, з яких буде виготовлений товар, враховуючи, що відповідно до наданого у складі пропозиції «Паспорта якості» виробника Kronospan Учасником запропоновано до постачання вологостійку плиту ДСП типу Р3 (для використання у вологих умовах), а наданий Висновок державної санітарно-епідеміологічної експертизи від 27.01.2022 № 12.2-18-1/1418 містить відомості щодо плит загального призначення типу Р1 (для сухих умов експлуатації)?
2. Яким чином Замовником встановлено відповідність тендерної пропозиції переможця ФОП «Білоус Вікторія Борисівна» вимогам підпункту 7 пункту 7 Додатку 6 до тендерної документації, яким вимагалося надання копії дійсного сертифіката на «Системи управління безпекою ланцюга постачання. Вимоги» національного стандарту ДСТУ ISO 28000:2008 (ISO 28000:2007, IDT), враховуючи, що Учасником у складі пропозиції надано сертифікат органу «CERTSYSTEMS» від 08.08.2024 № ECS.UA.02.4459 на відповідність міжнародній редакції стандарту ISO 28000:2022?
3. Яким чином Замовником встановлено відповідність тендерної пропозиції переможця ФОП «Білоус Вікторія Борисівна» вимогам підпункту 12 пункту 7 Додатку 6 до тендерної документації щодо надання гарантійного листа про ламінування торців панелей МДФ, враховуючи, що у заповненій таблиці відповідності Додатку 3, Деклараціях якості виробника ТОВ «М.А.К.А.Р.» та наданій Порівняльній таблиці матеріалами для виготовлення всього асортименту меблів визначено ЛДСП та ХДФ?
Пояснення, інформацію та документи, щодо яких буде зазначено в поясненнях, та які обґрунтовують позицію Замовника з поставленого(-их) питання(-нь), необхідно надати через електронну систему закупівель протягом трьох робочих днів з дня оприлюднення цього запиту.
Відповідно до норм статті 351-1 Кримінального кодексу України невиконання службовою особою законних вимог органу державного фінансового контролю, створення штучних перешкод у його роботі, надання йому завідома неправдивої інформації караються штрафом від ста до однієї тисячі неоподатковуваних мінімумів доходів громадян або пробаційним наглядом на строк до трьох років, або обмеженням волі на той самий строк.
Номер:
cc49351382d74f09b2355a7751f95da9
Назва:
Відповідь
Дата опублікування:
16.07.2026 11:37
Опис:
КНП «Свято Михайлівська клінічна лікарні м. Києва» на Ваш запит від 13.07.2026 року надає пояснення по закупівлі: Код ДК 021:2015 - 39150000-8 Меблі та приспособи різні (UA-2026-05-01-004409-a), а саме:
Під час розгляду тендерної пропозиції ФОП «Білоус Вікторія Борисівна» Замовником здійснювалася перевірка документів виключно на відповідність вимогам тендерної документації.
1.Щодо першого питання: Підпунктом 2 пункту 7 Додатку 6 до тендерної документації вимагалося надати копії документів, що засвідчують якість та безпеку основних матеріалів, з яких буде виготовлений товар (плити ЛДСП, клей, труби сталеві), а саме: посвідчення, або паспорт, або паспорт безпеки, або декларацію виробника про якість, або сертифікат відповідності/якості, або лист-пояснення щодо ненадання відповідного документа з посиланням на нормативно-правові акти. На виконання вищезазначеної вимоги Учасником у складі тендерної пропозиції надано Паспорт якості виробника Kronospan, який є одним із документів, прямо передбачених тендерною документацією для підтвердження якості основного матеріалу – ЛДСП. Разом з тим, у запиті порушено питання щодо відповідності Висновку державної санітарно-епідеміологічної експертизи плиті типу Р3. Зазначаємо, що такий документ не вимагався підпунктом 2 пункту 7 Додатку 6 тендерної документації та не входив до переліку документів, які підлягали оцінці Замовником. Відповідно, він не був предметом перевірки під час розгляду тендерної пропозиції та не міг бути підставою для встановлення її відповідності або невідповідності вимогам тендерної документації. Оцінка тендерної пропозиції здійснювалася виключно за документами, подання яких було передбачено тендерною документацією.
2. Щодо другого питання: п.п. 7 п. 7 Додатку 6 до тендерної документації вимагалося надати копію дійсного сертифіката на «Системи управління безпекою ланцюга постачання. Вимоги» національного стандарту ДСТУ ISO 28000:2008 (ISO 28000:2007, IDT). У складі тендерної пропозиції ФОП «Білоус Вікторія Борисівна» надано чинний сертифікат відповідності системи управління безпекою ланцюга постачання, виданий органом із сертифікації «CERTSYSTEMS», № ECS.UA.02.4459 від 08.08.2024, який підтверджує відповідність міжнародному стандарту ISO 28000:2022. Замовником враховано, що сертифікат підтверджує функціонування системи управління безпекою ланцюга постачання відповідно до чинної міжнародної редакції стандарту ISO 28000. При цьому зміст вимоги тендерної документації був спрямований на підтвердження наявності у Учасника сертифікованої системи управління безпекою ланцюга постачання, а не на підтвердження відповідності виключно попередній редакції стандарту за умови існування його актуальної редакції. Отже, під час розгляду пропозиції Замовником не було встановлено обставин, які б свідчили про невідповідність Учасника вимогам тендерної документації.
3. Щодо третього питання: п.п. 12 п. 7 Додатку 6 тендерної документації передбачалося надання гарантійного листа щодо ламінування торців панелей МДФ (на виконання вимог даного пункту – гарантійний лист, був наданий Учасником в складі тендерної пропозиції) Разом з тим, аналіз Додатку 3 до тендерної документації «Інформація про технічні, якісні та кількісні характеристики предмета закупівлі» свідчить, що технічними вимогами до предмета закупівлі не передбачалося використання панелей МДФ. У технічній специфікації як основні матеріали для виготовлення меблів визначено виключно ЛДСП та ХДФ, а вимоги щодо застосування МДФ відсутні.Крім того, у складі тендерної пропозиції Учасника, зокрема у Порівняльній таблиці та Деклараціях якості виробника ТОВ «М.А.К.А.Р.», також зазначено використання ЛДСП та ХДФ, що повністю відповідає технічній специфікації Замовника.Таким чином, вимога щодо надання гарантійного листа про ламінування торців панелей МДФ не узгоджується зі змістом технічної специфікації предмета закупівлі та має ознаки технічної описки в тендерній документації, оскільки використання панелей МДФ технічними вимогами не передбачалося. Водночас слід зазначити, що неподання документа, прямо передбаченого тендерною документацією, за загальним правилом могло б розцінюватися як невідповідність її вимогам. Однак у даному випадку під час оцінки пропозиції було враховано, що зазначена вимога стосувалася матеріалу, використання якого технічною специфікацією не передбачалося, тоді як усі документи Учасника підтверджували застосування саме тих матеріалів, які визначені Додатком 3 до тендерної документації. За таких обставин Замовником було встановлено відповідність запропонованого товару технічним, якісним та кількісним характеристикам предмета закупівлі, а також відсутність правових підстав для відхилення тендерної пропозиції ФОП «Білоус Вікторія Борисівна».
Номер:
1baf6c42573448a39f1db995c781b1ef
Назва:
Запит замовнику на пояснення
Дата опублікування:
17.07.2026 15:10
Дата до якої повинна бути надана відповідь:
23.07.2026 00:00
Опис:
У межах проведення моніторингу процедури закупівлі постала потреба у отриманні додаткових пояснень/ інформації/ документів.
Надати причини та підстави для відхилення тендерної пропозиції ТОВ «ВЕСТ ВУД КОМПАНІ 2012», з огляду на те, що у складі її пропозиції знаходяться документи, визначені тендерною документацією. Зокрема, на виконання вимог підпункту 1 пункту 7 Додатку 6 тендерної документації щодо надання заповненої таблиці відповідності згідно з Додатком № 3 для підтвердження відповідності технічним, якісним та кількісним характеристикам предмета закупівлі, ТОВ «ВЕСТ ВУД КОМПАНІ 2012» надано документ «ПОРІВНЯЛЬНА ТАБЛИЦЯ від 05.05.2026 р. № 09-24/10», у якій наведено розгорнуту та вичерпну інформацію щодо розмірів, матеріалів (ЛДСП, ХДФ, Egger, Kronospan), візуалізації, чіткої комплектації та кількості для всіх 10 комплектів меблів.
Крім того, на виконання вимог підпункту 2 пункту 7 Додатку 6 тендерної документації щодо надання копій документів, що засвідчують якість та безпеку основних матеріалів (зокрема, клею) або листа-пояснення з посиланням на відповідні нормативно-правові акти, ТОВ «ВЕСТ ВУД КОМПАНІ 2012» у складі пропозиції надано офіційний «Висновок державної санітарно-епідеміологічної експертизи від 25.11.2022 № 12.2-18-3/7579» на клей, який прямо містить посилання на чинний нормативно-правовий акт — наказ Міністерства охорони здоров'я України від 14.07.2020 № 1596.
Пояснення, інформацію та документи, щодо яких буде зазначено в поясненнях, та які обґрунтовують позицію Замовника з поставленого(-их) питання(-нь), необхідно надати через електронну систему закупівель протягом трьох робочих днів з дня оприлюднення цього запиту.
Відповідно до норм статті 351-1 Кримінального кодексу України невиконання службовою особою законних вимог органу державного фінансового контролю, створення штучних перешкод у його роботі, надання йому завідома неправдивої інформації караються штрафом від ста до однієї тисячі неоподатковуваних мінімумів доходів громадян або пробаційним наглядом на строк до трьох років, або обмеженням волі на той самий строк.
Номер:
c043b010c3074183a491a9639cf17703
Назва:
Відповідь
Дата опублікування:
21.07.2026 11:03
Опис:
КНП «Свято Михайлівська клінічна лікарні м. Києва» на Ваш запит від 17.07.2026 року надає пояснення по закупівлі: Код ДК 021:2015 - 39150000-8 Меблі та приспособи різні (UA-2026-05-01-004409-a), а саме:
Під час розгляду тендерної пропозиції ТОВ «ВЕСТ ВУД КОМПАНІ 2012» Замовником встановлено її невідповідність вимогам тендерної документації в частині підтвердження якості та безпеки основних матеріалів, а також підтвердження відповідності запропонованого товару технічним характеристикам.
Відповідно до підпункту 2 пункту 7 Додатку 6 тендерної документації учасники повинні були надати копії документів, що засвідчують якість та безпеку основних матеріалів, з яких буде виготовлений товар (плити ЛДСП, клей, труби сталеві), а саме: посвідчення, паспорт, паспорт безпеки, декларацію виробника про якість або сертифікати відповідності/якості. (Документацією не вимагалося Висновку державної санітарно-епідеміологічної експертизи). У разі відсутності таких документів тендерною документацією передбачалось надання листа-пояснення з обов'язковим посиланням на відповідні нормативно-правові акти (посилання на відповідні акти учасник не надав, отже це лише припущення учасника що відповідні матеріали не підлягають сертифікації оскільки законної інформації яка б доводила дане твердження в довідці не надано), які підтверджують відсутність необхідності оформлення або видачі таких документів.
У складі тендерної пропозиції ТОВ «ВЕСТ ВУД КОМПАНІ 2012» надано сертифікати відповідності на плити деревинно-стружкові ламіновані виробництва ТОВ «Кроноспан УА» та на труби сталеві виробництва ТОВ «ДМЗ КОМІНМЕТ». Водночас щодо клею учасником не надано жодного з документів, прямо передбачених тендерною документацією, а саме посвідчення, паспорта, паспорта безпеки, декларації виробника про якість або сертифіката відповідності (якості).
Натомість учасником надано Довідку-пояснення від 06.05.2026 № 09-24/27, у якій самостійно учасником зазначено, що плити ЛДСП торговельної марки EGGER та клейові суміші не входять до переліку продукції, що підлягає обов'язковій сертифікації в Україні, а на підтвердження їх якості та безпеки надаються висновки державної санітарно-епідеміологічної експертизи. Разом з тим зазначена довідка не містить посилань на конкретні нормативно-правові акти, які підтверджують наведені твердження, як це прямо вимагалося тендерною документацією. Таким чином, учасником не виконано альтернативну вимогу Замовника щодо належного обґрунтування відсутності документів із посиланням на відповідні нормативно-правові акти.
Крім того, відповідно до вимог тендерної документації учасник повинен був надати гарантійний лист із зазначенням щодо кожної технічної характеристики товару інформації «Відповідність – так/ні» з обов'язковим посиланням на відповідну сторінку інструкції, паспорта, технічного опису або іншого документа виробника, що підтверджує відповідність запропонованого товару встановленим технічним вимогам.
У складі пропозиції ТОВ «ВЕСТ ВУД КОМПАНІ 2012» надано Гарантійний лист від 05.05.2026 № 09-24/09, однак замість посилань на конкретні сторінки технічної документації виробника учасник навів лише загальний перелік документів, а саме: Висновок державної санітарно-епідеміологічної експертизи № 12.2-18-1/5410, Сертифікат відповідності UA.PN.191.0335-26, міжнародні сертифікати ISO 9001 та ISO 14001, а також Порівняльну таблицю.
Разом з тим зазначені документи не містять інформації щодо конкретних номенклатурних позицій меблів, які є предметом закупівлі, та не містять посилань на відповідні сторінки технічної документації виробника, як цього вимагала тендерна документація. Сертифікати відповідності, міжнародні сертифікати систем управління якістю та висновки державної санітарно-епідеміологічної експертизи підтверджують відповідність окремої продукції або системи управління вимогам відповідних стандартів, однак не підтверджують технічні характеристики саме тих меблів, що закуповуються Замовником, їх конструкцію, розміри, комплектацію, матеріали виготовлення та інші показники, визначені технічною специфікацією.
Таким чином, надані ТОВ «ВЕСТ ВУД КОМПАНІ 2012» документи не підтверджують відповідність тендерної пропозиції вимогам тендерної документації, а учасником не виконано вимоги щодо надання документів, які засвідчують якість та безпеку клею або належного листа-пояснення із посиланням на відповідні нормативно-правові акти, а також не виконано вимогу щодо підтвердження технічних характеристик товару із зазначенням посилань на відповідні сторінки технічної документації виробника. Враховуючи вищевикладене, тендерна пропозиція ТОВ «ВЕСТ ВУД КОМПАНІ 2012» не відповідає умовам технічної специфікації та іншим вимогам щодо предмета закупівлі тендерної документації.