• Відкриті торги з особливостями
  • Однолотова
  • КЕП

Код ДК 021:2015 31120000-3: Генератори (генератори)

Завершена

2 200 000.00 UAH з ПДВ
Номер: a83c91b67f974cdbbeea15d2ac8c9e9f
Ідентифікатор моніторингу: UA-M-2026-06-01-000065
Дата прийняття рішення про проведення моніторингу: 01.06.2026 00:00
Автор: ЗАХІДНИЙ ОФІС ДЕРЖАУДИТСЛУЖБИ, UA-EDR 40913650
Період моніторингу: 01.06.2026 14:48 - 23.06.2026 00:00
Статус: Завершено
Опис: ДЕРЖАВНА АУДИТОРСЬКА СЛУЖБА УКРАЇНИ ЗАХІДНИЙ ОФІС ДЕРЖАУДИТСЛУЖБИ УПРАВЛІННЯ ЗАХІДНОГО ОФІСУ ДЕРЖАУДИТСЛУЖБИ В ЧЕРНІВЕЦЬКІЙ ОБЛАСТІ НАКАЗ 01.06.2026 № 46-З Чернівці Про початок моніторингу процедур закупівель/закупівель Відповідно до частини другої статті 8 Закону України «Про публічні закупівлі», зважаючи на пункт 23 Особливостей здійснення публічних закупівель товарів, робіт і послуг для замовників, передбачених Законом України «Про публічні закупівлі», на період дії правового режиму воєнного стану в Україні та протягом 90 днів з дня його припинення або скасування, затверджених постановою Кабінету Міністрів України від 12 жовтня 2022 року № 1178, пунктів 4 і 10 Положення про Управління Західного офісу Держаудитслужби в Чернівецькій області, затвердженого наказом Західного офісу Держаудитслужби від 22.02.2022 № 119, із змінами, внесеними наказом Західного офісу Держаудитслужби від 14.06.2022 № 186, НАКАЗУЮ: 1. Почати моніторинг процедур закупівель/закупівель відповідно до переліку, що додається. 2. Відділу контролю у сфері закупівель забезпечити проведення моніторингу процедур закупівель/закупівель, зазначених у пункті 1 цього наказу. В.о. начальника Управління Лілія БОЙЧУК Витяг з Додатку до наказу Управління Західного офісу Держаудитслужби в Чернівецькій області від 01 червня 2026 року № 46-З № з/п, унікальний номер, дата оприлюднення на веб-порталі Уповноваженого органу оголошення про проведення процедури закупівлі та/або повідомлення про намір укласти договір та опис підстав для здійснення моніторингу процедур закупівель: 2. UA-2026-04-24-006563-a від 24.04.2026 – дані автоматичних індикаторів ризиків. В.о. начальника відділу контролю у сфері закупівель Інна МОШУК
Адреса: Ukraine, Чернівці
Контактна особа: ЗАХІДНИЙ ОФІС ДЕРЖАУДИТСЛУЖБИ ( обл.), +38 (0 97) 693-73-06, b.h.yastremska@dasu.gov.ua
Етапи закупівельного процесу:
  • Укладання та виконання договору про закупівлю (прийняття рішення про відміну торгів)
Підстави для прийняття рішення про початок моніторингу:
  • Дані автоматичних індикаторів ризиків
Детальніше

Висновок про результати моніторингу

Статус порушень: Не виявлені
Висновок про наявність або відсутність порушень законодавства: За результатами розгляду питань щодо: дотримання порядку визначення предмета закупівлі; відображення закупівлі у річному плані; дотримання порядку розміщення інформації про закупівлю; дотримання порядку оприлюднення інформації про закупівлю; відповідності тендерної документації та проєкту договору про закупівлю вимогам Закону та Особливостей № 1178; дотримання вимог Закону та Особливостей № 1178 під час розгляду тендерних пропозицій учасників ТОВ «ЮНІВЕРСАЛ КОМПРЕССОРЕН», ТОВ «ПВП НАСОСЕНЕРГОПРОМ» та ТОВ «ЕСТАР Україна»; своєчасності укладання та оприлюднення договору про закупівлю; відповідності умов укладеного договору вимогам тендерної документації та/або тендерної пропозиції переможця; своєчасності та повноти надання інформації та документів у випадках, передбачених законодавством, – порушень не встановлено.
Інформація про результати моніторингу закупівлі у розрізі стадій проведення процедури закупівлі: Дата закінчення моніторингу: 12 червня 2026 року. Предметом аналізу були питання: дотримання порядку визначення предмета закупівлі; відображення закупівлі у річному плані; дотримання порядку розміщення інформації про закупівлю; дотримання порядку оприлюднення інформації про закупівлю; відповідності тендерної документації та проєкту договору про закупівлю вимогам Закону України «Про публічні закупівлі» (далі – Закон) та Особливостей здійснення публічних закупівель товарів, робіт і послуг для замовників, передбачених Законом України «Про публічні закупівлі», на період дії правового режиму воєнного стану в Україні та протягом 90 днів з дня його припинення або скасування, затверджених постановою Кабінету Міністрів України від 12 жовтня 2022 року № 1178 (далі – Особливості № 1178) в редакції, чинній на дату проведення процедури закупівлі; дотримання вимог Закону та Особливостей № 1178 під час розгляду тендерних пропозицій; своєчасності укладання та оприлюднення договору про закупівлю; відповідності умов укладеного договору вимогам тендерної документації та/або тендерної пропозиції переможця; своєчасності та повноти надання інформації та документів у випадках, передбачених законодавством. Під час моніторингу проаналізовано: річний план закупівель Чернівецького національного університету імені Юрія Федьковича (далі – Замовник) на 2026 рік (ID:UA-P-2026-04-24-007723-a); оголошення про проведення відкритих торгів; тендерну документацію, затверджену уповноваженою особою від 24.04.2026 (далі – тендерна документація); питання потенційних учасників щодо закупівлі, оприлюднені 28.04.2026; відповіді Замовника на питання щодо закупівлі, оприлюднені 28.04.2026; реєстр пропозицій від 08.05.2026; тендерні пропозиції учасників Товариства з обмеженою відповідальністю «ЮНІВЕРСАЛ КОМПРЕССОРЕН» (далі – ТОВ «ЮНІВЕРСАЛ КОМПРЕССОРЕН»), Товариства з обмеженою відповідальністю «ПВП НАСОСЕНЕРГОПРОМ» (далі – ТОВ «ПВП НАСОСЕНЕРГОПРОМ») та Товариства з обмеженою відповідальністю «ЕСТАР Україна» (далі – ТОВ «ЕСТАР Україна»); протокол щодо прийняття рішення уповноваженою особою від 11.05.2026 № 18/05/26 про відхилення учасника ТОВ «ЮНІВЕРСАЛ КОМПРЕССОРЕН»; вимога на рішення Замовника, оприлюднена 11.05.2026 щодо неправомірного відхилення учасника ТОВ «ЮНІВЕРСАЛ КОМПРЕССОРЕН»; рішення Замовника від 12.05.2026 на вимогу учасника; протокол щодо прийняття рішення уповноваженою особою від 14.05.2026 № 28/05/26 про відхилення учасника ТОВ «ПВП НАСОСЕНЕРГОПРОМ»; протокол щодо прийняття рішення уповноваженою особою від 15.05.2026 № 36/05/26 про визначення учасника ТОВ «ЕСТАР Україна» переможцем закупівлі та про намір укласти договір; повідомлення про намір укласти договір від 15.05.2026; договір від 25.05.2026 № 184 на суму 1 399 000,00 грн з ПДВ; пояснення (інформація, документи) Замовника, надані 05.06.2026 через електронну систему закупівель.
Період усунення порушень: 12.06.2026 09:41 - 18.06.2026 00:00
Дата публікації висновку: 12.06.2026 09:41

Запити/Пояснення