• Відкриті торги з особливостями
  • Однолотова
  • КЕП

09210000-4 Мастильні засоби (олива моторна, олива трансмісійна та мастильні рідини для службових автомобілів)

Під час проведення процедури відкритих торгів з особливостями усі документи, що готуються замовником, викладаються українською мовою.Закупівля здійснюється з урахуванням вимог постанови КМУ від 12.10.2022 №1178 (зі змінами)

Торги відмінено

1 655 613.30 UAH без ПДВ
Номер: 67d87b14d74d466bbd627be1b3da4de5
Ідентифікатор моніторингу: UA-M-2026-05-15-000075
Дата прийняття рішення про проведення моніторингу: 15.05.2026 00:00
Автор: Східний офіс держаудит служби, UA-EDR 41127387
Період моніторингу: 15.05.2026 16:17 - 06.06.2026 00:00
Статус: Порушення виявлені
Опис: ДЕРЖАВНА АУДИТОРСЬКА СЛУЖБА УКРАЇНИ СХІДНИЙ ОФІС ДЕРЖАУДИТСЛУЖБИ УПРАВЛІННЯ СХІДНОГО ОФІСУ ДЕРЖАУДИТСЛУЖБИ В КІРОВОГРАДСЬКІЙ ОБЛАСТІ Н А К А З 15.05.2026 № 33-з Кропивницький Про початок моніторингу процедур закупівель Відповідно до пункту 23 Особливостей здійснення публічних закупівель товарів, робіт і послуг для замовників, передбачених Законом України «Про публічні закупівлі», на період дії правового режиму воєнного стану в Україні та протягом 90 днів з дня його припинення або скасування, затверджених постановою Кабінету Міністрів України від 12.10.2022 № 1178, пункту 1 Положення про Східний офіс Держаудитслужби, затвердженого наказом Держаудитслужби від 02.06.2016 № 23 зі змінами, внесеними наказом Держаудитслужби від 27.08.2020 № 242, пункту 10 Положення про Управління Східного офісу Держаудитслужби в Кіровоградській області, затвердженого наказом Східного офісу Держаудитслужби від 29 серпня 2016 року № 3 зі змінами, НАКАЗУЮ: 1. Почати моніторинг закупівель відповідно до переліку, що додається. 2. Відділу контролю у сфері закупівель забезпечити проведення моніторингу закупівель, зазначених у пункті 1 цього наказу. Начальник Тетяна СВЯТОКУМ Додаток до наказу управління Східного офісу Держаудитслужби в Кіровоградській області від 15.05.2026 № 33-з Витяг з переліку процедур закупівель № з/п Оголошення про проведення процедури закупівлі та/або повідомлення про намір укласти договір на веб-порталі Уповноваженого органу Опис підстав для здійснення моніторингу закупівлі унікальний номер дата оприлюднення на веб-порталі Уповноваженого органу 1. UA-2026-04-22-006520-a 22.04.2026 виявлені органом державного фінансового контролю ознаки порушення (порушень) законодавства у сфері публічних закупівель в інформації, оприлюдненій в електронній системі закупівель. Начальник Тетяна СВЯТОКУМ
Адреса: Ukraine, Кропивницький
Контактна особа: Східний офіс держаудит служби ( обл.), +38 (0 99) 082-87-50, n.l.sliusarenko@dasu.gov.ua
Етапи закупівельного процесу:
  • Розкриття тендерних пропозицій, їх розгляд та оцінка
Підстави для прийняття рішення про початок моніторингу:
  • Виявлені органом державного фінансового контролю ознаки порушення (порушень) законодавства у сфері публічних закупівель в інформації, оприлюдненій в електронній системі закупівель
Детальніше

Висновок про результати моніторингу

Статус порушень: Виявлені
Тип порушень:
  • Інші порушення законодавства у сфері закупівель
Висновок про наявність або відсутність порушень законодавства: За результатами аналізу питання розгляду тендерної пропозиції ТОВ «КРАМАР ПАРТС» установлено порушення вимог підпункту 2 пункту 44 Особливостей. За результатами моніторингу питань визначення предмета закупівлі, відображення закупівлі в річному плані, оприлюднення інформації про закупівлю, відповідності вимог тендерної документації вимогам Закону з урахуванням Особливостей, своєчасності надання інформації та документів у випадках, передбачених Законом - порушень не установлено.
Зобов’язанння щодо усунення порушення (порушень) законодавства у сфері публічних закупівель: -
Інформація про результати моніторингу закупівлі у розрізі стадій проведення процедури закупівлі: Дата закінчення моніторингу: 26 травня 2026 року. Предметом аналізу були питання: визначення предмета закупівлі, відображення закупівлі в річному плані, оприлюднення інформації про закупівлю, відповідності вимог тендерної документації вимогам Закону України «Про публічні закупівлі» (далі – Закон) з урахуванням Особливостей здійснення публічних закупівель товарів, робіт і послуг для замовників, передбачених Законом України «Про публічні закупівлі», на період дії правового режиму воєнного стану в Україні та протягом 90 днів з дня його припинення або скасування, затверджених постановою Кабінету Міністрів України від 12.10.2022 № 1178 (далі – Особливості), розгляду тендерної пропозиції, своєчасності надання інформації та документів у випадках, передбачених Законом. Під час моніторингу проаналізовано: річний план закупівель Головного управління Національної поліції в Кіровоградській області (далі – Замовник) на 2026 рік, оголошення про проведення відкритих торгів з особливостями, тендерну документацію, затверджену протокольним рішенням уповноваженої особи від 22.04.2026 № 46-ВТО, тендерну пропозицію учасника товариства з обмеженою відповідальністю «КРАМАР ПАРТС» (далі – ТОВ «КРАМАР ПАРТС»), електронний протокол визначення переможця закупівлі та намір укласти договір про закупівлю від 06.05.2026, протокол щодо прийняття рішення уповноваженою особою від 20.05.2026 № 51-ВТО, повідомлення про намір укласти договір про закупівлю від 06.05.2026, пояснення надані 20.05.2026 Замовником через електронну систему закупівель. За результатами аналізу питання розгляду тендерної пропозиції учасника ТОВ «КРАМАР ПАРТС» установлено наступне. Так, згідно з вимогами Додатку 2 «Технічна специфікація» до тендерної документації (далі – Додаток 2 до тендерної документації) Замовником передбачено: «Якщо учасник не є виробником запропонованого товару, то він в складі пропозиції має надати гарантійний лист від виробника щодо поставки Товару у кількості, якості та зі строками придатності, який є предметом закупівлі даних торгів». У складі тендерної пропозиції учасника ТОВ «КРАМАР ПАРТС», який є постачальником товару, надано Порівняльну таблицю, в якій зазначено виробника та країну виробника запропонованого товару, а саме: ТОВ «КЬЮ АЙ ЛУБРІКАНТС» (Україна), MPM INTERNATIONAL OIL COMPANY B.V. (Нідерланди), SK Enmove Co (Південна Корея), Ferdinand Bilstein GmbH+Co (Німеччина). Однак, у складі тендерної пропозиції учасника ТОВ «КРАМАР ПАРТС» не надано гарантійні листи від виробників запропонованого товару ТОВ «КЬЮ АЙ ЛУБРІКАНТС» (Україна), MPM INTERNATIONAL OIL COMPANY B.V. (Нідерланди), SK Enmove Co (Південна Корея), Ferdinand Bilstein GmbH+Co (Німеччина) щодо поставки товару у кількості, якості та зі строками придатності. Таким чином, учасником закупівлі ТОВ «КРАМАР ПАРТС» не підтверджено відповідність тендерної пропозиції технічним, якісним та кількісним характеристикам предмета закупівлі, чим не дотримано вимоги Додатку 2 до тендерної документації. На запит Управління Східного офісу Держаудитслужби в Кіровоградській області стосовно відсутності у складі тендерної пропозиції учасника ТОВ «КРАМАР ПАРТС» вищевказаних гарантійних листів, Замовником 20.05.2026 надано відповідь, яка не спростовує суті виявленого порушення. Таким чином, Замовником, на порушення вимог підпункту 2 пункту 44 Особливостей, не відхилено тендерну пропозицію учасника процедури закупівлі ТОВ «КРАМАР ПАРТС» як таку, що не відповідає умовам технічної специфікації, натомість протокольним рішенням уповноваженої особи від 06.05.2026 визнав його переможцем закупівлі. В ході моніторингу Замовник в електронній системі закупівель 20.05.2026 оприлюднив протокол щодо прийняття рішення уповноваженою особою від 20.05.2026 № 51-ВТО про відміну торгів у зв`язку із неможливістю усунути виявлені порушення законодавства у сфері публічних закупівель.
Період усунення порушень: 26.05.2026 16:52 - 10.06.2026 00:00
Дата публікації висновку: 26.05.2026 16:52

Підтвердження факту усунення порушення

Результат: Усунуто
Результат по типу порушення:
  • other: Так
Опис: -
Дата публікації: 22.06.2026 09:43

Запити/Пояснення