-
Відкриті торги з особливостями
-
Однолотова
-
КЕП
Фарба (Емаль алкідна ПФ – 115, емаль алкідна для підлоги ПФ – 266)
Тендер Prozorro UA-2026-04-21-010142-a
Доставка та розвантаження в склад замовника входить у вартість товару!
Завершена
556 000.00
UAH з ПДВ
Номер:
cc8b9eff78954db6898162b8056aa1e1
Ідентифікатор моніторингу:
UA-M-2026-05-22-000030
Дата прийняття рішення про проведення моніторингу:
22.05.2026 00:00
Період моніторингу:
22.05.2026 16:00 - 13.06.2026 00:00
Статус:
Завершено
Опис:
ДЕРЖАВНА АУДИТОРСЬКА СЛУЖБА УКРАЇНИ
ПІВНІЧНИЙ ОФІС ДЕРЖАУДИТСЛУЖБИ
УПРАВЛІННЯ ПІВНІЧНОГО ОФІСУ ДЕРЖАУДИТСЛУЖБИ
У ВІННИЦЬКІЙ ОБЛАСТІ
НАКАЗ
22.05.2026 № 41-з
Вінниця
Про початок моніторингу
закупівель
Відповідно до частини другої статті 8 Закону України «Про публічні закупівлі», зважаючи на пункт 23 Особливостей здійснення публічних закупівель товарів, робіт і послуг для замовників, передбачених Законом, на період дії правового режиму воєнного стану в Україні та протягом 90 днів з дня його припинення або скасування, затверджених постановою Кабінету Міністрів України від 12 жовтня 2022 року №1178, та згідно з підпунктом 2 пункту 5 Положення про Управління Північного офісу Держаудитслужби у Вінницькій області, затвердженого наказом Північного офісу Держаудитслужби від 20 жовтня 2016 року №18 із змінами,
НАКАЗУЮ:
1. Почати моніторинг закупівель відповідно до переліку, що додається.
2. Відділу контролю у сфері закупівель забезпечити проведення моніторингу закупівель, зазначеного у пункті 1 цього наказу.
Начальник Олена ВАХНОВСЬКА
Додаток до наказу Управління Північного офісу Держаудитслужби у Вінницькій області
від 22.05.2026 № 41-з
Витяг з переліку закупівель
№ з/п
Оголошення про проведення закупівлі та/або повідомлення про намір укласти договір на вебпорталі Уповноваженого органу Опис підстав для здійснення моніторингу закупівлі унікальний номер дата оприлюднення на вебпорталі Уповноваженого органу
2. UA-2026-04-21-010142-a, 21.04.2026 Дані автоматичних індикаторів ризиків.
Етапи закупівельного процесу:
- Укладання та виконання договору про закупівлю (прийняття рішення про відміну торгів)
Підстави для прийняття рішення про початок моніторингу:
- Дані автоматичних індикаторів ризиків
Детальніше
Висновок про результати моніторингу
Статус порушень:
Не виявлені
Висновок про наявність або відсутність порушень законодавства:
За результатами аналізу питань щодо визначення предмета закупівлі, відображення закупівлі у річному плані, оприлюднення інформації про закупівлю, відповідності вимог тендерної документації вимогам Закону, із урахуванням вимог Постанови № 1178, розгляду тендерних пропозицій ТОВ «Протор-ЛТД», ТОВ «Епіцентр К»», ТОВ «Виробниче підприємство «Полісан», своєчасності укладання договору про закупівлю та його оприлюднення, відповідності умов договору умовам тендерної пропозиції переможця – порушень не установлено.
Інформація про результати моніторингу закупівлі у розрізі стадій проведення процедури закупівлі:
Дата закінчення моніторингу: 12 червня 2026 року.
Предметом аналізу були питання: визначення предмета закупівлі, відображення закупівлі у річному плані, оприлюднення інформації про закупівлю, відповідності вимог тендерної документації вимогам Закону України «Про публічні закупівлі» (далі – Закон), із урахуванням вимог Особливостей здійснення публічних закупівель товарів, робіт і послуг для замовників, передбачених Законом України «Про публічні закупівлі», на період дії правового режиму воєнного стану в Україні та протягом 90 днів з дня його припинення або скасування, затверджених постановою Кабінету Міністрів України від 12.10.2022 № 1178 (далі – Постанова № 1178), розгляду тендерних пропозицій, своєчасності укладання договору про закупівлю та його оприлюднення, відповідності умов договору умовам тендерної пропозиції переможця.
Під час моніторингу проаналізовано: річний план закупівель Управління освіти, молоді та спорту Калинівської міської ради (далі – Замовник) на 2026 рік, оголошення про проведення відкритих торгів, тендерну документацію зі змінами, затверджену рішенням уповноваженої особи (протокол від 24.04.2026 № 6/В), звернення за роз’ясненням щодо тендерної документації Замовника від 24.04.2026, відповідь Замовника від 24.04.2026, тендерні пропозиції товариства з обмеженою відповідальність «Протор-ЛТД» (далі – ТОВ «Протор-ЛТД»), товариства з обмеженою відповідальність «Епіцентр К» (далі – ТОВ «Епіцентр К»), товариства з обмеженою відповідальність «Виробниче підприємство «Полісан» (далі – ТОВ «Виробниче підприємство «Полісан»), протоколи від 06.05.2026 № 9/В та від 11.05.2026 № 10В, № 11В, повідомлення про намір укласти договір, договір від 18.05.2026 № 210, та пояснення (інформацію та документи) Замовника, отримані 28.05.2026 та 10.06.2026 через електронну систему закупівель.
Період усунення порушень:
12.06.2026 16:57 - 18.06.2026 00:00
Дата публікації висновку:
12.06.2026 16:57
Запити/Пояснення
Номер:
dbb5ede03ac7456c826dc7b94939ea85
Назва:
про надання пояснень
Дата опублікування:
25.05.2026 12:40
Дата до якої повинна бути надана відповідь:
29.05.2026 00:00
Опис:
У межах проведення моніторингу закупівлі фарби (емаль алкідна ПФ – 115, емаль алкідна для підлоги ПФ – 266) (інформацію опубліковано в інформаційно-телекомунікаційній системі закупівель Prozorro за номером UA-2026-04-21-010142-a) та відповідно до пунктів 6 та 11 статті 10 Закону України «Про основні засади здійснення державного фінансового контролю в Україні», частини п’ятої статті 8 Закону України «Про публічні закупівлі» (далі – Закон), підпунктів 2, 9 пункту 6 Положення про Управління Північного офісу Держаудитслужби у Вінницькій області, затвердженого наказом Північного офісу Держаудитслужби від 20 жовтня 2016 року №18, постала потреба в отриманні пояснень (інформації та документів) з питань, а саме:
1. Надати інформацію та відповідні документи (комерційні пропозиції від потенційних учасників, посилання на сайти, на яких здійснювався попередній моніторинг цін на товар, що є предметом даної закупівлі, тощо), на підставі яких здійснено обґрунтування розміру витрат, технічних та якісних характеристик предмета закупівлі та визначено його очікувану вартість.
2. Надати інформацію чи розміщено обґрунтування технічних та якісних характеристик предмета закупівлі, розміру бюджетних призначень, очікуваної вартості предмета закупівлі відповідно до вимог пункту 4-1 постанови Кабінету Міністрів України від 11 жовтня 2016 року № 710 «Про ефективне використання державних коштів» (зі змінами) на вебсайті, якщо так, то надати посилання, яке буде доступне для перегляду.
Пояснення, інформацію та документи, щодо яких буде зазначено в поясненнях, та які обґрунтовують позицію замовника з поставленого(-их) питання(-нь), необхідно надати через електронну систему закупівель протягом трьох робочих днів з дня оприлюднення цього запиту.
Повідомляємо, що відповідно до вимог статті 351-1 Кримінального кодексу України невиконання службовою особою законних вимог органу державного фінансового контролю, створення штучних перешкод у його роботі, надання йому завідомо неправдивої інформації караються штрафом від ста до однієї тисячі неоподаткованих мінімумів доходів громадян або пробаційним наглядом на строк до трьох років, або обмеженням волі на той самий строк.
Номер:
1b0dd0fd6c374d99a5b44c80542ed15e
Назва:
Відповідь фарба
Дата опублікування:
28.05.2026 13:06
Опис:
Обґрунтування розміру витрат, технічних та якісних характеристик предмета закупівлі та його очікуваної вартісті було здійснено на підставі попереднього моніторингу цін на товар, що є предметом даної закупівлі на сайтах : https://build.rozetka.com.ua/ua/emal/c4626499/fasovka114235=1-2-99;producer=dekart,farbex,korabelnaya;seller=other,rozetka;tsvet114228=beliy-glyantseviy,gelto-korichneviy,goluboy,krasno-korichneviy,siniy,yarko-goluboy/
https://epicentrk.ua/ua/shop/kraski/?PAGEN_1=2 , та відповідно до цінових пропозицій від потенційних постачальників що додаються.
Обгрунтування технічних та якісних характеристик предмета закупівлі, розміру бюджетних призначень, очікуваної вартості предмета закупівлі відповідно до вимог пункту 4-1 постанови Кабінету Міністрів України від 11 жовтня 2016 року № 710 «Про ефективне використання державних коштів» (зі змінами) розміщено за постланням : https://kalynivka-osvita.gov.ua/news/1779881184/
Номер:
81250ca77f3d40e68ced3799d3c9850a
Назва:
про надання пояснень
Дата опублікування:
05.06.2026 13:23
Дата до якої повинна бути надана відповідь:
11.06.2026 00:00
Опис:
У межах проведення моніторингу закупівлі фарби (емаль алкідна ПФ – 115, емаль алкідна для підлоги ПФ – 266) (інформацію опубліковано в інформаційно-телекомунікаційній системі закупівель Prozorro за номером UA-2026-04-21-010142-a) та відповідно до пунктів 6 та 11 статті 10 Закону України «Про основні засади здійснення державного фінансового контролю в Україні», частини п’ятої статті 8 Закону України «Про публічні закупівлі» (далі – Закон), підпунктів 2, 9 пункту 6 Положення про Управління Північного офісу Держаудитслужби у Вінницькій області, затвердженого наказом Північного офісу Держаудитслужби від 20 жовтня 2016 року №18, постала потреба в отриманні пояснень (інформації та документів) з питань, а саме:
Чому Замовником відхилено тендерну пропозицію учасника ТОВ «ПРОТОР-ЛТД» з підстав, зазначених у протоколі від 06 травня 2026 року №9/В, без розміщення в електронній системі закупівель повідомлення з вимогою про усунення невідповідностей?
Пояснення, інформацію та документи, щодо яких буде зазначено в поясненнях, та які обґрунтовують позицію замовника з поставленого(-их) питання(-нь), необхідно надати через електронну систему закупівель протягом трьох робочих днів з дня оприлюднення цього запиту.
Повідомляємо, що відповідно до вимог статті 351-1 Кримінального кодексу України невиконання службовою особою законних вимог органу державного фінансового контролю, створення штучних перешкод у його роботі, надання йому завідомо неправдивої інформації караються штрафом від ста до однієї тисячі неоподаткованих мінімумів доходів громадян або пробаційним наглядом на строк до трьох років, або обмеженням волі на той самий строк.
Номер:
e89557d1ad854be3b79543f3a0c22aab
Назва:
Пояснення
Дата опублікування:
10.06.2026 15:23
Опис:
Управління освіти, молоді та спорту Калинівської міської ради (далі – Замовник) розглянув запит Управління Північного офісу Державної аудиторської служби України у Вінницькій області щодо надання пояснень від 05.06.2026 та повідомляє наступне.
Відповідно до пункту 1 розділу 3 Тендерної документації Тендерні пропозиції подаються відповідно до порядку, визначеного статтею 26 Закону України «Про публічні закупівлі» від 25.12.2015 № 922-VIII (далі – Закон), крім положень частин першої, четвертої, шостої та сьомої статті 26 Закону.
Тендерна пропозиція подається в електронній формі через електронну систему закупівель шляхом заповнення електронних форм з окремими полями, у яких зазначається інформація про ціну, інші критерії оцінки (у разі їх встановлення замовником), інформація від учасника процедури закупівлі про його відповідність кваліфікаційним (кваліфікаційному) критеріям (у разі їх (його) встановлення, наявність/відсутність підстав, установлених у пункті 47 Особливостей здійснення публічних закупівель товарів, робіт і послуг для замовників, передбачених Законом України «Про публічні закупівлі», на період дії правового режиму воєнного стану в Україні та протягом 90 днів з дня його припинення або скасування, затверджених постановою Кабінету Міністрів України від 12.10.2022 № 1178, (далі – Особливості) і в Тендерній документації, та шляхом завантаження необхідних документів, що вимагаються замовником у Тендерній документації, зокрема іншою інформацією та документами, відповідно до вимог Тендерної документації та додатків до неї.
Згідно з пунктом 6 розділу 3 Тендерної документації вимоги до предмета закупівлі (технічні, якісні та кількісні характеристики) згідно з пунктом третім частини другої статті 22 Закону зазначено в Додатку 2 до Тендерної документації.
За вимогами пункту 3.1. Додатку 1 та Додатку 2 до Тендерної документації для підтвердження відповідності тендерної пропозиції Учасника технічним, якісним, кількісним вимогам щодо предмета закупівлі, Учасник у складі тендерної пропозиції повинен надати технічну специфікацію, складену учасником згідно з Таблицею 1. Згадана таблиця передбачає відображення фото товару.
Товариство з обмеженою відповідальністю «ПРОТОР-ЛТД» (далі – Учасник) надало у складі своєї тендерної пропозиції Технічну специфікацію від 27.04.2026 № 1/1 (далі – Специфікація) із відображенням заповненої таблиці 1, що вимагалась за вимогами пункту 3.1. Додатку 1 та Додатку 2 до Тендерної документації. Водночас така таблиця Специфікація, як і інші документи пропозиції Учасника, не містять фотографії товару.
Відповідно до пункту 43 Особливостей якщо замовником під час розгляду тендерної пропозиції учасника процедури закупівлі виявлено невідповідності в інформації та/або документах, що подані учасником процедури закупівлі у тендерній пропозиції та/або подання яких передбачалося тендерною документацією, він розміщує у строк, який не може бути меншим, ніж два робочі дні до закінчення строку розгляду тендерних пропозицій, повідомлення з вимогою про усунення таких невідповідностей в електронній системі закупівель.
Під невідповідністю в інформації та/або документах, що подані учасником процедури закупівлі у складі тендерної пропозиції та/або подання яких вимагається тендерною документацією, розуміється у тому числі відсутність у складі тендерної пропозиції інформації та/або документів, подання яких передбачається тендерною документацією (крім випадків відсутності забезпечення тендерної пропозиції, якщо таке забезпечення вимагалося замовником, та/або відсутності інформації (та/або документів) про технічні та якісні характеристики предмета закупівлі, що пропонується учасником процедури в його тендерній пропозиції). Невідповідністю в інформації та/або документах, які надаються учасником процедури закупівлі на виконання вимог технічної специфікації до предмета закупівлі, вважаються помилки, виправлення яких не призводить до зміни предмета закупівлі, запропонованого учасником процедури закупівлі у складі його тендерної пропозиції, найменування товару, марки, моделі тощо.
Варто зазначити, що таблиця 1 вимог пункту 3.1. Додатку 1 та Додатку 2 до Тендерної документації передбачає відображення інформації про технічні та якісні характеристики предмета закупівлі, що пропонується учасником процедури в його тендерній пропозиції, та надається для підтвердження відповідності тендерної пропозиції учасника умовам технічної специфікації та іншим вимогам до предмета закупівлі Тендерної документації.
Тим самим, виходячи з припису абзацу 2 пункту 43 Особливостей, відсутність такої інформації не підлягає виправленню.
Тобто в даному випадку пропозиція Учасника не відповідає умовам технічної специфікації та іншим вимогам до предмета закупівлі Тендерної документації.
Згідно з абзацом 2 підпункту 2 пункту 44 Особливостей замовник відхиляє тендерну пропозицію із зазначенням аргументації в електронній системі закупівель у разі, коли тендерна пропозиція не відповідає умовам технічної специфікації та іншим вимогам щодо предмета закупівлі тендерної документації, крім невідповідності в інформації та/або документах, що може бути усунена учасником процедури закупівлі відповідно до пункту 43 Особливостей.
Таким чином тендерна пропозиція Переможця підлягала прямому відхиленню з наведеної підстави, як і визначено в рішенні уповноваженої особи Замовника від 06.05.2026 № 9/В.
Схожа позиція викладена в рішенні Комісії Антимонопольного комітету України з розгляду скарг про порушення законодавства у сфері публічних закупівель від 22.11.2024 № 18753-р/пк-пз та 16.09.2024 № 15321-р/пк-пз. Зокрема виходячи зі змісту останнього рішення Комісія наголосила, що в подібному випадку описані документи (фотографії товару) не відносяться до документів, визначених пунктом 43 Особливостей.
Тобто Замовник не мав права звертатись до Учасника на підставі вимог пункту 43 Особливостей щодо наведених спірних документів – фотографій товару.
Враховуючи викладене тендерна пропозиція Учасника була правомірно відхилена з описаних підстав.