-
Відкриті торги з особливостями
-
Однолотова
-
КЕП
- 1
Поточний ремонт дорожнього покриття вулиць Вокзальна та Ентузіастів в селищі Рокитне Білоцерківського району Київської області
Тендер Prozorro UA-2026-04-17-010307-a
Завершена
2 601 815.00
UAH з ПДВ
Номер:
91ce045554514f92906696545f2bcdb8
Ідентифікатор моніторингу:
UA-M-2026-05-11-000104
Дата прийняття рішення про проведення моніторингу:
11.05.2026 00:00
Період моніторингу:
12.05.2026 16:14 - 03.06.2026 00:00
Статус:
Порушення виявлені
Опис:
ДЕРЖАВНА АУДИТОРСЬКА СЛУЖБА УКРАЇНИ
ПІВНІЧНИЙ ОФІС ДЕРЖАУДИТСЛУЖБИ
НАКАЗ
11.05.2026 № 173
Київ
Про початок моніторингу процедур закупівель/закупівель
Відповідно до частини другої статті 8 Закону України «Про публічні закупівлі», пункту 9 Положення про Північний офіс Держаудитслужби, затвердженого наказом Державної аудиторської служби України від 02 червня 2016 року № 23,
НАКАЗУЮ:
1. Розпочати моніторинг процедур закупівель/закупівель відповідно до переліку, що додається.
2. Відділу моніторингу та перевірок закупівель забезпечити проведення моніторингу процедур закупівель/закупівель, зазначених у пункті 1 цього наказу.
3. У разі виникнення обставин непереборної сили, зумовлених воєнними діями, розпочатий моніторинг процедур закупівель/закупівель, зазначених у пункті 1 цього наказу, підлягає зупиненню до усунення/зникнення таких обставин.
Перший заступник начальника Олександр СОМИК
Додаток до наказу Північного офісу Держаудитслужби
«Про початок моніторингу процедур закупівель/закупівель»
Витяг з переліку процедур закупівель/закупівель
№ з/п Оголошення про проведення процедури закупівлі та/або повідомлення про намір укласти договір на веб-порталі Уповноваженого органу Опис підстав для здійснення моніторингу закупівлі унікальний номер дата оприлюднення на веб-порталі Уповноваженого органу
11 UA-2026-04-17-010307-a 17.04.2026
виявлені органом державного фінансового контролю ознаки порушення (порушень) законодавства у сфері публічних закупівель в інформації, оприлюдненій в електронній системі закупівель
Етапи закупівельного процесу:
- Укладання та виконання договору про закупівлю (прийняття рішення про відміну торгів)
Підстави для прийняття рішення про початок моніторингу:
- Виявлені органом державного фінансового контролю ознаки порушення (порушень) законодавства у сфері публічних закупівель в інформації, оприлюдненій в електронній системі закупівель
Детальніше
Висновок про результати моніторингу
Статус порушень:
Виявлені
Тип порушень:
- Інші порушення законодавства у сфері закупівель
Висновок про наявність або відсутність порушень законодавства:
За результатами аналізу питання дотримання замовником законодавства у сфері публічних закупівель при оприлюдненні інформації щодо закупівлі, встановлено порушення вимог пункту 10 частини першої статті 10 Закону № 922-VIII та пункту 15 Порядку № 1082.
За результатами аналізу питання дотримання замовником законодавства у сфері публічних закупівель при визначенні предмета закупівлі, відображенні закупівлі у річному плані, відповідності вимог тендерної документації вимогам Закону № 922-VIII з урахуванням Особливостей № 1178, розгляді тендерної пропозиції ПП «ЕФЕКТ», своєчасності укладання договору про закупівлю, відповідності умов договору умовам тендерної пропозиції переможця - порушень не встановлено.
Зобов’язанння щодо усунення порушення (порушень) законодавства у сфері публічних закупівель:
З огляду на встановлені порушення законодавства у сфері публічних закупівель, керуючись статтями 5 та 10 Закону України «Про основні засади здійснення державного фінансового контролю в Україні» та статтею 8 Закону України «Про публічні закупівлі» Північний офіс Держаудитслужби зобов’язує здійснити заходи щодо притягнення до відповідальності осіб, якими допущені порушення та протягом п’яти робочих днів з дня оприлюднення висновку оприлюднити через електронну систему закупівель інформацію та/або документи, що свідчать про вжиття таких заходів.
Інформація про результати моніторингу закупівлі у розрізі стадій проведення процедури закупівлі:
Дата закінчення моніторингу: 01 червня 2026 року.
Предметом аналізу були питання: визначення предмета закупівлі, відображення закупівлі у річному плані, оприлюднення інформації щодо закупівлі, відповідності вимог тендерної документації вимогам Закону України «Про публічні закупівлі» від 25.12.2015 № 922-VIII (далі – Закон № 922-VIII) з урахуванням Особливостей здійснення публічних закупівель товарів, робіт і послуг для замовників, передбачених Законом України «Про публічні закупівлі», на період дії правового режиму воєнного стану в Україні та протягом 90 днів з дня його припинення або скасування, затверджених постановою Кабінету Міністрів України від 12.10.2022 № 1178, у редакції чинній на дату оголошення торгів, розгляду тендерної пропозиції, своєчасності укладання договору про закупівлю та його оприлюднення, відповідності умов договору умовам тендерної пропозиції переможця.
Під час моніторингу проаналізовано: річний план закупівель на 2026 рік, оголошення про проведення відкритих торгів з особливостями, тендерну документацію затверджену рішенням уповноваженої особи від 17.04.2026 № 18 (далі – ТД), реєстр отриманих тендерних пропозицій від 25.04.2026, тендерну пропозицію ПП «ЕФЕКТ» (далі – Учасник), протокол про прийняття уповноваженою особою рішення щодо визначення переможця торгів ПП «ЕФЕКТ» від 29.04.2026 № 20 та повідомлення про намір укласти договір про закупівлю від 29.04.2026, договір про закупівлю послуг від 07.05.2026 № 13, пояснення та документи надані Замовником від 13.05.2026 та від 27.05.2026 на запити Північного офісу Держаудитслужби.
Переможцем процедури закупівлі обрано єдиного учасника - ПП «ЕФЕКТ» з остаточною ціною пропозиції 2 589 682,86 гривень з ПДВ та укладено договір про закупівлю послуг від 07.05.2026 № 13.
Відповідно пункту 10 частини 1 статті 10 Закону № 922-VIII, установлено, що замовник самостійно та безоплатно через авторизовані електронні майданчики оприлюднює в електронній системі закупівель у порядку, встановленому Уповноваженим органом та цим Законом, інформацію про закупівлю, зокрема, договір про закупівлю та всі додатки до нього (у тому числі документи, що містять інформацію про ціни на матеріальні ресурси) у машинозчитувальному форматі (у разі оприлюднення договору про закупівлю, зазначеного в абзаці другому частини першої статті 41 цього Закону) - протягом трьох робочих днів з дня його укладення.
Разом з тим, згідно з пунктом 15 Порядку розміщення інформації про публічні закупівлі, затвердженого наказом Мінекономіки від 11.06.2020 № 1082, зі змінами (далі – Порядок № 1082) Замовник розміщує в електронній системі закупівель у форматі PDF та машинозчитувальному форматі текстових даних (TXT, RTF, MD, ODT, DOC(X), (X)HTML) договір про закупівлю, зазначений в частини першої статті 41 Закону № 922-VIII, додаток (додатки) до нього (у тому числі документи, що містять інформацію про ціни на матеріальні ресурси), зміни до договору про закупівлю, зазначеного в абзацах другому і третьому частини першої статті 41 Закону № 922-VIII (у тому числі документи, що містять інформацію про ціни на матеріальні ресурси, у разі зміни цін на них), у випадках, передбачених частиною п’ятою статті 41 Закону № 922-VIII.
Так, відповідно до пунктів 10 частини першої статті 10 Закону № 922-VIII та пункту 15 Порядку № 1082, Замовник повинен був оприлюднити в електронній системі закупівель договір про закупівлю та всі додатки до нього (у тому числі - Кошторисні розрахунки, які включають локальний ко-шторис на будівельні роботи, підсумкова відомість ресурсів, дефектний акт, розрахунок загальновиробничих витрат до локального кошторису, по-яснювальна записка (додаток 1 до Договору) (у тому числі документи, що містять інформацію про ціни на матеріальні ресурси), у форматі PDF, а та-кож розмістити їх у машинозчитувальному форматі протягом трьох ро-бочих днів з дня його укладення.
Натомість, аналізом інформації, розміщеної на вебпорталі Уповноваженого органу встановлено, що в порушення пункту 10 частини першої статті 10 Закону № 922-VIII та пункту 15 Порядку № 1082 під час публікації договору про закупівлю послуг від 07.05.2026 № 13, Замовник не оприлюднив договір про закупівлю та всі додатки до нього (у тому числі документи, що містять інформацію про ціни на матеріальні ресурси) у машинозчитувальному форматі, а також протягом трьох робочих днів з дня укладення вищезазначеного договору не оприлюднив всі додатки до договору (у тому числі - Кошторисні розрахунки, які включають локальний кошторис на будівельні роботи, підсумкова відомість ресурсів, дефектний акт, розрахунок загальновиробничих витрат до локального кошторису, пояснювальна записка (додаток 1 до Договору) у форматі PDF.
З огляду на викладене, Північний офіс Держаудитслужби 25.05.2026 із відповідним запитом звернувся через електронну систему закупівель до Замовника з метою отримання пояснень щодо вищевикладеного.
У відповідь на запит, Замовником 27.05.2026 надано наступні пояснення, зокрема: «…Неоприлюднення окремих додатків (зокрема кошторисів) в тому числі у машинозчитувальному форматі сталося через технічну помилку під час завантаження файлів у систему. Це не було навмисним порушенням і не вплинуло на прозорість закупівлі, оскільки основна інформація про ціну та умови договору була доступна в системі…».
Таким чином, надані пояснення Замовником 27.05.2026 підтверджують встановлене порушення в частині не оприлюднення протягом трьох робочих днів з дня укладення договору про закупівлю не оприлюднення всіх додатків до договору (у тому числі - Кошторисні розрахунки, які включають локальний кошторис на будівельні роботи, підсумкова відомість ресурсів, дефектний акт, розрахунок загальновиробничих витрат до локального кошторису, пояснювальна записка (додаток 1 до Договору) у форматі PDF, а також договір про закупівлю та всі додатки до нього (у тому числі документи, що містять інформацію про ціни на матеріальні ресурси) у машинозчитувальному форматі, чим, відповідно, порушено вимоги пункту 10 частини першої статті 10 Закону № 922-VIII та пункту 15 Порядку № 1082.
Період усунення порушень:
01.06.2026 15:14 - 16.06.2026 00:00
Дата публікації висновку:
01.06.2026 15:14
Інформація про усунення порушення
Опис звіту:
На Висновок ДЕРЖАВНОЇ АУДИТОРСЬКОЇ СЛУЖБА УКРАЇНИ ПІВНІЧНИЙ ОФІС ДЕРЖАУДИТСЛУЖБИ, про результати моніторингу процедури закупівлі: «Поточний ремонт дорожнього покриття вулиць Вокзальна та Ентузіастів в селищі Рокитне Білоцерківського району Київської області» (інформацію опубліковано в інформаційно-телекомунікаційній системі закупівель Prozorro за номером ID: UA-2026-04-17-010307-a), повідомляємо наступне: Відділом житлово-комунального господарства, благоустрою та розвитку інфраструктури Рокитнянської cелищної ради Білоцерківського району Київської області з уповноваженою особою проведено відповідну інформаційно-роз’яснювальну та навчальну роботу, щодо недопущення таких порушень в подальшому, а також посилено контроль за дотриманням вимог законодавства у сфері закупівель. Крім того, заплановано навчання щодо підвищення кваліфікації уповноваженої особи. В подальшому, при проведенні закупівель уповноваженою особою будуть враховані зазначені зауваження у висновку.
Дата публікації звіту:
02.06.2026 15:35
Запити/Пояснення
Номер:
bcd956cd99d849efbc4d4e0773c88e75
Назва:
Запит про надання інформації
Дата опублікування:
13.05.2026 10:06
Дата до якої повинна бути надана відповідь:
19.05.2026 00:00
Опис:
У межах проведення моніторингу процедури закупівлі предметом якої є «Поточний ремонт дорожнього покриття вулиць Вокзальна та Ентузіастів в селищі Рокитне Білоцерківського району Київської області», (інформацію опубліковано в інформаційно-телекомунікаційній системі закупівель Prozorro за номером ID: UA-2026-04-17-010307-a) та відповідно до пунктів 6 та 11 статті 10 Закону України «Про основні засади здійснення державного фінансового контролю в Україні», частини п’ятої статті 8 Закону України «Про публічні закупівлі» від 25.12.2015 № 922-VIII, пункту 23 Особливостей здійснення публічних закупівель товарів, робіт і послуг для замовників, передбачених Законом України «Про публічні закупівлі», на період дії правового режиму воєнного стану в Україні та протягом 90 днів з дня його припинення або скасування, затверджених постановою Кабінету Міністрів України від 12.10.2022 № 1178, підпунктів 2 та 9 пункту 6 Положення про Північний офіс Держаудитслужби, затвердженого наказом Державної аудиторської служби України від 02.06.2016 № 23, постала потреба у отриманні пояснень/ інформації/ документів.
1. Надати інформацію та долучити відповідні документи, на підставі яких Замовником здійснено обґрунтування технічних та якісних характеристик предмета закупівлі, визначено розмір витрат та його очікувану вартість?
2. Надати посилання на сторінку власного вебсайту (або офіційного вебсайту головного розпорядника бюджетних коштів) на якій розміщено обґрунтування технічних та якісних характеристик предмета закупівлі, розміру бюджетного призначення та очікуваної вартості предмета закупівлі.
3. Надати інформацію стосовно джерел фінансування закупівлі з підтвердними документами (рішення, розпорядження, листування тощо) у тому числі із зазначенням відповідного КПКВК.
Пояснення, інформацію та документи, щодо яких буде зазначено в поясненнях, та які обґрунтовують позицію Замовника з поставленого(-их) питання(-нь), необхідно надати через електронну систему закупівель протягом трьох робочих днів з дня оприлюднення цього запиту.
Повідомляємо, що відповідно до норм статті 351-1 Кримінального кодексу України невиконання службовою особою законних вимог органу державного фінансового контролю, створення штучних перешкод у його роботі, надання йому завідома неправдивої інформації караються штрафом від ста до однієї тисячі неоподатковуваних мінімумів доходів громадян або пробаційним наглядом на строк до трьох років, або обмеженням волі на той самий строк.
Номер:
37812086c0a449b69792f93bfe3cee6a
Назва:
Пояснення на Запит про надання інформації щодо закупівлі предметом якої є «Поточний ремонт дорожнього покриття вулиць Вокзальна та Ентузіастів в селищі Рокитне Білоцерківського району Київської області»
Дата опублікування:
13.05.2026 16:06
Опис:
Відділ житлово-комунального господарства, благоустрою та розвитку інфраструктури Рокитнянської селищної ради Білоцерківського району Київської області надає пояснення на Запит про надання інформації щодо закупівлі предметом якої є «Поточний ремонт дорожнього покриття вулиць Вокзальна та Ентузіастів в селищі Рокитне Білоцерківського району Київської області», код ДК 021:2015: 45230000-8 Будівництво трубопроводів, ліній зв’язку та електропередач, шосе, доріг, аеродромів і залізничних доріг; вирівнювання поверхонь (інформацію опубліковано в інформаційно-телекомунікаційній системі закупівель Prozorro за номером ID: UA-2026-04-17-010307-a).
1. Надати інформацію та долучити відповідні документи, на підставі яких Замовником здійснено обґрунтування технічних та якісних характеристик предмета закупівлі, визначено розмір витрат та його очікувану вартість?
Визначення очікуваної вартості предмета закупівлі обумовлено розробленою в установленому порядку проектно-кошторисною документацією на поточний ремонт дорожнього покриття вулиць Вокзальна та Ентузіастів в селищі Рокитне Білоцерківського району Київської області (Кошторисний розрахунок та накази про затвердження кошторисної документації додаються).
2. Надати посилання на сторінку власного вебсайту (або офіційного вебсайту головного розпорядника бюджетних коштів) на якій розміщено обґрунтування технічних та якісних характеристик предмета закупівлі, розміру бюджетного призначення та очікуваної вартості предмета закупівлі.
Обґрунтування технічних та якісних характеристик закупівлі послуг з поточного ремонт дорожнього покриття вулиць Вокзальна та Ентузіастів в селищі Рокитне Білоцерківського району Київської області, розміру бюджетного призначення, очікуваної вартості предмета закупівлі «Поточний ремонт дорожнього покриття вулиць Вокзальна та Ентузіастів в селищі Рокитне Білоцерківського району Київської області» розміщено на сайті Рокитнянської селищної ради за посиланням https://rokytnyanska-gromada.gov.ua/news/1776930146/.
3. Надати інформацію стосовно джерел фінансування закупівлі з підтвердними документами (рішення, розпорядження, листування тощо) у тому числі із зазначенням відповідного КПКВК.
Надається Кошторис на 2026 рік та рішення виконавчого комітету Рокитнянської селищної ради про надання дозволів на виготовлення кошторисної документації по об’єктах.
Номер:
7a1deb066988440ea47afd2bc3698dfe
Назва:
Запит про надання інформації
Дата опублікування:
25.05.2026 17:50
Дата до якої повинна бути надана відповідь:
29.05.2026 00:00
Опис:
У межах проведення моніторингу закупівлі постала потреба у отриманні додаткових пояснень/ інформації/ документів.
1. Яким чином Замовником встановлено відповідність ПП «ЕФФЕКТ» вимогам пункту 2 Додатку 1 до тендерної документації (далі-ТД), а саме в частині надання в складі тендерної пропозиції довідки з інформацією про повне найменування, місцезнаходження, код ЄДРПОУ та ПІБ керівника щодо кожного суб’єкта господарювання, якого учасник планує залучати до виконання робіт чи послуг як субпідрядника / співвиконавця (відповідно до наданої в складі тендерної пропозиції ПП «ЕФФЕКТ» довідки від 24.04.2026 № 4)?
2. Яким чином Замовником встановлено відповідність ПП «ЕФФЕКТ» вимогам підпункту 3.2 пункту 3 Додатку 1 до ТД, а саме в частині надання в складі тендерної пропозиції достовірної інформації у вигляді довідки довільної форми, у якій зазначити дані про наявність чинної ліцензії або документа дозвільного характеру на провадження виду господарської діяльності, якщо отримання дозволу або ліцензії на провадження такого виду діяльності передбачено законом?
3. Яким чином Замовником встановлено відповідність ПП «ЕФФЕКТ» вимогам пункту 7 Розділу «Довідки та документи, які відноситься до технічних, якісних та кількісних характеристик предмета закупівлі» Додатку 1 до ТД, а саме в частині надання в складі тендерної пропозиції паспорту радіаційної якості будівельної сировини, сертифікату відповідності, які підтверджують якість матеріалів ПЩС, які будуть використовуватись при наданні послуг згідно технічної специфікації Замовника чинні на термін виконання робіт?
4. Відповідно до пункту 13.1 розділу 13 «Додатки до Договору», укладеного за результатами процедури закупівлі Договору про закупівлю послуг від 07.05.2026 № 13 зазначено, що невід’ємною частиною цього договору, зокрема є Додаток 1 «Протокол угоди про договірну ціну» (з кошторисними розрахунками, що включають локальний кошторис на будівельні роботи, підсумкову відомість ресурсів, дефектний акт, розрахунок загальновиробничих витрат до локального кошторису, пояснювальну записку). Надати обгрунтовані пояснення щодо причин та підстав неоприлюднення локального кошторису на будівельні роботи, підсумкової відомості ресурсів, дефектного акту, розрахунку загальновиробничих витрат до локального кошторису, пояснювальної записки, які є невід’ємною частиною Договору про закупівлю послуг від 07.05.2026 № 13?
5. Надати пояснення щодо причин та підстав неоприлюднення Замовником Договору про закупівлю послуг від 07.05.2026 № 13 у відповідності до вимог пункту 10 частини 1 статті 10 Закону України «Про публічні закупівлі» від 25.12.2015 № 922-VIII, зокрема договору про закупівлю та всіх додатків до нього (у тому числі документів, що містять інформацію про ціни на матеріальні ресурси) у машинозчитувальному форматі.
Пояснення, інформацію та документи, щодо яких буде зазначено в поясненнях, та які обґрунтовують позицію Замовника з поставленого(-их) питання(-нь), необхідно надати через електронну систему закупівель протягом трьох робочих днів з дня оприлюднення цього запиту.
Повідомляємо, що відповідно до норм статті 351-1 Кримінального кодексу України невиконання службовою особою законних вимог органу державного фінансового контролю, створення штучних перешкод у його роботі, надання йому завідома неправдивої інформації караються штрафом від ста до однієї тисячі неоподатковуваних мінімумів доходів громадян або пробаційним наглядом на строк до трьох років, або обмеженням волі на той самий строк.
Номер:
18e2f15fd690403995f2620f6cbed1a2
Назва:
Пояснення на Запит про надання інформації щодо закупівлі предметом якої є «Поточний ремонт дорожнього покриття вулиць Вокзальна та Ентузіастів в селищі Рокитне Білоцерківського району Київської області»
Дата опублікування:
27.05.2026 10:07
Опис:
ПИТАННЯ
1. Яким чином Замовником встановлено відповідність ПП «ЕФФЕКТ» вимогам пункту 2 Додатку 1 до тендерної документації (далі-ТД), а саме в частині надання в складі тендерної пропозиції довідки з інформацією про повне найменування, місцезнаходження, код ЄДРПОУ та ПІБ керівника щодо кожного суб’єкта господарювання, якого учасник планує залучати до виконання робіт чи послуг як субпідрядника / співвиконавця (відповідно до наданої в складі тендерної пропозиції ПП «ЕФФЕКТ» довідки від 24.04.2026 № 4)?
Пояснення:
Згідно до вимог пункту 2 Додатку 1 до тендерної документації (далі-ТД), Підтвердження відповідності Учасника (в тому числі для об’єднання учасників як учасника процедури) вимогам, визначеним в пункті 47 Особливостей, вимагається в тому числі але не виключно:
У разі коли учасник процедури закупівлі має намір залучити інших суб’єктів господарювання як субпідрядників/співвиконавців в обсязі не менш як 20 відсотків вартості договору про закупівлю у разі закупівлі робіт або послуг для підтвердження його відповідності кваліфікаційним критеріям відповідно до частини третьої статті 16 Закону (у разі застосування таких критеріїв до учасника процедури закупівлі), замовник перевіряє таких суб’єктів господарювання щодо відсутності підстав, визначених пунктом 47 Особливостей, Учасник в складі тендерної пропозиції надає довідку з інформацією про повне найменування, місцезнаходження, код ЄДРПОУ та ПІБ керівника щодо кожного суб’єкта господарювання, якого учасник планує залучати до виконання робіт чи послуг як субпідрядника / співвиконавця.
У складі тендерної пропозиції учасника ПП “ЕФФЕКТ” містяться документи на підтвердження його відповідності кваліфікаційним критеріям відповідно до частини третьої статті 16 Закону, а саме:
• довідка про наявність техніки, необхідної для виконання послуг згідно з Технічною специфікацією, вих. №1 від 24.04.2026, яка підтверджує наявність у учасника достатньої кількості будівельних машин та обладнання, необхідних для виконання послуг згідно з Технічним завданням до тендерної документації . Інформація в довідці щодо залучення спроможностей інших суб’єктів господарювання як субпідрядників/ співвиконавців - відсутня;
• довідка про наявність працівників відповідної кваліфікації, які мають необхідні знання та досвід, вих. №2 від 24.04.2025, яка підтверджує наявність у штаті учасника ПП “ЕФФЕКТ” працівників інженерно-технічних професій, необхідних для якісного надання послуг/виконання робіт із дотриманням технології будівельного виробництва та операційних процесів. Інформація в довідці щодо залучення спроможностей інших суб’єктів господарювання як субпідрядників/ співвиконавців – відсутня.
Зі змісту зазначених довідок вбачається, що учасник для підтвердження відповідності кваліфікаційним критеріям відповідно до частини третьої статті 16 Закону не залучав спроможності інших суб’єктів господарювання як субпідрядників/співвиконавців, а сам учасник спроможний самостійно виконати необхідний обсяг робіт без залучення інших суб’єктів господарювання.
Відтак, у зв’язку з незалученням спроможностей інших суб’єктів господарювання, довідка з інформацією про повне найменування, місцезнаходження, код ЄДРПОУ та ПІБ керівника щодо кожного суб’єкта господарювання, якого учасник планує залучати до виконання робіт чи надання послуг як субпідрядника/співвиконавця, учасником не подається.
Стосовно наданої в складі тендерної пропозиції ПП «ЕФФЕКТ» довідки від 24.04.2026 № 4) вважаємо, що при оформленні тексту довідки Учасником було допущено формальну (несуттєву) помилку. , що не впливає на ціну тендерної пропозиції учасника процедури закупівлі та не призводить до її спотворення та / або не стосується характеристики предмета закупівлі, кваліфікаційних критеріїв до учасника процедури закупівлі.
ПИТАННЯ
2. Яким чином Замовником встановлено відповідність ПП «ЕФФЕКТ» вимогам підпункту 3.2 пункту 3 Додатку 1 до ТД, а саме в частині надання в складі тендерної пропозиції достовірної інформації у вигляді довідки довільної форми, у якій зазначити дані про наявність чинної ліцензії або документа дозвільного характеру на провадження виду господарської діяльності, якщо отримання дозволу або ліцензії на провадження такого виду діяльності передбачено законом?
Пояснення:
Відповідність даної вимоги учасником підтверджено шляхом наданням в тендерної пропозиції сканованої копії Ліцензії ПП «ЕФФЕКТ» видана Держархбудінспекцією України наказ №45-Л від 07 грудня 2015р. (ліцензія ЕФФЕКТ.pdf.p7s.zip містіться в папки «СТАТУТНІ ДОЗВІЛЬНІ ІНШЕ» тип файла : Архив WinRAR )
ПИТАННЯ
3. Яким чином Замовником встановлено відповідність ПП «ЕФФЕКТ» вимогам пункту 7 Розділу «Довідки та документи, які відноситься до технічних, якісних та кількісних характеристик предмета закупівлі» Додатку 1 до ТД, а саме в частині надання в складі тендерної пропозиції паспорту радіаційної якості будівельної сировини, сертифікату відповідності, які підтверджують якість матеріалів ПЩС, які будуть використовуватись при наданні послуг згідно технічної специфікації Замовника чинні на термін виконання робіт?
Пояснення:
Оскільки відповідно до технічного завдання під час надання послуг/виконання робіт використання піщано-щебеневої суміші (ПЩС) не передбачається, вимогу щодо надання у складі тендерної пропозиції паспорта радіаційної якості будівельної сировини та сертифіката відповідності, що підтверджують якість матеріалів ПЩС, які мали б використовуватись при наданні послуг згідно з технічною специфікацією Замовника та бути чинними на строк виконання робіт, було включено до тендерної документації помилково внаслідок механічного копіювання тексту з попередньої закупівлі. При цьому з боку учасників запитань чи звернень щодо зазначеної вимоги не надходило, у зв’язку з чим відповідні зміни до тендерної документації не вносилися.
До того ж, згідно до Розділу 2 Інша інформація Тендерної документації :
У разі якщо учасник або переможець не повинен складати або відповідно до норм чинного законодавства (в тому числі у разі подання тендерної пропозиції учасником-нерезидентом / переможцем-нерезидентом відповідно до норм законодавства країни реєстрації) не зобов’язаний складати якийсь зі вказаних в положеннях документації документ, накладати електронний підпис, то він надає лист-роз’яснення в довільній формі, у якому зазначає законодавчі підстави щодо ненадання відповідних документів або ненакладення електронного підпису; або надає копію/ї роз'яснення/нь державних органів щодо цього.
Учасник ПП «ЕФФЕКТ» скориставшись даною нормою надано в тендерної пропозиції:
«Лист-роз’яснення щодо ненадання відповідних документів» вих.№7 від 24.04.2026р . (додається до пояснень (7 Лист-роз’яснення.pdf.p7s).
ПИТАННЯ
4. Відповідно до пункту 13.1 розділу 13 «Додатки до Договору», укладеного за результатами процедури закупівлі Договору про закупівлю послуг від 07.05.2026 № 13 зазначено, що невід’ємною частиною цього договору, зокрема є Додаток 1 «Протокол угоди про договірну ціну» (з кошторисними розрахунками, що включають локальний кошторис на будівельні роботи, підсумкову відомість ресурсів, дефектний акт, розрахунок загальновиробничих витрат до локального кошторису, пояснювальну записку). Надати обгрунтовані пояснення щодо причин та підстав неоприлюднення локального кошторису на будівельні роботи, підсумкової відомості ресурсів, дефектного акту, розрахунку загальновиробничих витрат до локального кошторису, пояснювальної записки, які є невід’ємною частиною Договору про закупівлю послуг від 07.05.2026 № 13?
Пояснення:
Невідповідність виправлено шляхом оприлюднення локального кошторису на будівельні роботи, підсумкової відомості ресурсів, дефектного акту, розрахунку загальновиробничих витрат до локального кошторису, пояснювальної записки, які є невід’ємною частиною Договору про закупівлю послуг від 07.05.2026 № 13. Вказані документи доступні для перегляду в ЕСЗ Prozorro .
5. Надати пояснення щодо причин та підстав неоприлюднення Замовником Договору про закупівлю послуг від 07.05.2026 № 13 у відповідності до вимог пункту 10 частини 1 статті 10 Закону України «Про публічні закупівлі» від 25.12.2015 № 922-VIII, зокрема договору про закупівлю та всіх додатків до нього (у тому числі документів, що містять інформацію про ціни на матеріальні ресурси) у машинозчитувальному форматі.
Невідповідність виправлено шляхом оприлюднення договору про закупівлю та всіх додатків до нього (у тому числі документів, що містять інформацію про ціни на матеріальні ресурси) у машинозчитувальному форматі. Вказані документи доступні для перегляду в ЕСЗ Prozorro.
Неоприлюднення окремих додатків (зокрема кошторисів) в тому числі у машинозчитувальному форматі сталося через технічну помилку під час завантаження файлів у систему. Це не було навмисним порушенням і не вплинуло на прозорість закупівлі, оскільки основна інформація про ціну та умови договору була доступна в системі.