-
Відкриті торги з особливостями
-
Однолотова
-
КЕП
Послуги з медичного огляду працівників закладів освіти
Тендер Prozorro UA-2026-04-08-012451-a
Завершена
667 554.00
UAH з ПДВ
Номер:
00d32cadda9c400f8dfbf7f5d22300a2
Ідентифікатор моніторингу:
UA-M-2026-08-07-000033
Дата прийняття рішення про проведення моніторингу:
07.08.2026 00:00
Період моніторингу:
07.08.2026 22:28 - 29.08.2026 00:00
Статус:
Порушення не виявлені
Опис:
ДЕРЖАВНА АУДИТОРСЬКА СЛУЖБА УКРАЇНИ
ПІВНІЧНО-СХІДНИЙ ОФІС ДЕРЖАУДИТСЛУЖБИ
НАКАЗ
07.08.2026 № 198
(дата)
м. Харків
Про початок
моніторингу закупівель
Відповідно до частини другої статті 8 Закону України «Про публічні закупівлі», пункту 9 Положення про Північно-східний офіс Держаудитслужби, затвердженого наказом Держаудитслужби від 02.06.2016 № 23
НАКАЗУЮ:
1. Почати моніторинг закупівель відповідно до переліку, що додається.
2. Відділу контролю у сфері закупівель забезпечити проведення моніторингу закупівель, зазначеного у пункті 1 цього наказу.
Підстава: доповідна записка начальника відділу контролю у сфері закупівель Північно-східного офісу Держаудитслужби Аляб`євої О.М. від 07.08.2026 року.
В.о. начальника Артур ЄГІОЗАР’ЯН
Додаток
до наказу Північно-східного офісу
Держаудитслужби
від 07.08.2026 № 198
Витяг з переліку процедур для здійснення моніторингу закупівель
№ з/п Оголошення про проведення процедури закупівлі та/або повідомлення про намір укласти договір на веб-порталі Уповноваженого органу Дата оприлюднення на вебпорталі Уповноваженого органу Опис підстав для здійснення моніторингу
6. UA-2026-04-08-012451-a 08.04.2026 дані автоматичних індикаторів ризиків.
Начальник відділу
контролю у сфері закупівель Ольга АЛЯБ’ЄВА
Етапи закупівельного процесу:
- Укладання та виконання договору про закупівлю (прийняття рішення про відміну торгів)
Підстави для прийняття рішення про початок моніторингу:
- Дані автоматичних індикаторів ризиків
Детальніше
Висновок про результати моніторингу
Статус порушень:
Не виявлені
Висновок про наявність або відсутність порушень законодавства:
За результатами аналізу питання визначення предмета закупівлі; відображення закупівлі у річному плані; оприлюднення інформації про закупівлю; відповідності тендерної документації вимогам Закону з урахуванням Особливостей; розгляду тендерної пропозиції; своєчасності укладання договору про закупівлю; відповідності умов договору умовам тендерної пропозиції переможця – порушень не встановлено.
Інформація про результати моніторингу закупівлі у розрізі стадій проведення процедури закупівлі:
Дата закінчення моніторингу: 21 серпня 2026 року.
Предметом аналізу були питання: визначення предмета закупівлі; відображення закупівлі у річному плані; оприлюднення інформації про закупівлю; відповідності тендерної документації вимогам Закону України «Про публічні закупівлі» від 25.12.2015 №922-VIII (далі - Закон) з урахуванням Особливостей здійснення публічних закупівель товарів, робіт і послуг для замовників, передбачених Законом України «Про публічні закупівлі», на період дії правового режиму воєнного стану в Україні та протягом 90 днів з дня його припинення або скасування, затверджених постановою Кабінету Міністрів України від 12.10.2022 №1178 (в редакції станом на дату початку проведення торгів) (далі – Особливості); розгляду тендерної пропозиції; своєчасності укладання договору про закупівлю; відповідності умов договору умовам тендерної пропозиції переможця.
Під час моніторингу проаналізовано: річний план закупівель Управління освіти адміністрації Холодногірського району Харківської міської ради (далі – Замовник) на 2026 рік; оголошення про проведення відкритих торгів з особливостями UA-2026-04-08-012451-a; тендерну документацію Замовника (нова редакція), затверджену протокольним рішенням уповноваженої особи від 08.04.2026 зі змінами від 23.04.2026 (далі – Тендерна документація); реєстр пропозицій, тендерні пропозиції ПП «ПРОФМЕДЕКСПЕРТ», ТОВ «МІЖРЕГІОНАЛЬНИЙ СПЕЦІАЛІЗОВАНИЙ ЛІКУВАЛЬНО - ДІАГНОСТИЧНИЙ ЦЕНТР», КОМУНАЛЬНОГО НЕКОМЕРЦІЙНОГО ПІДПРИЄМСТВА «МІСЬКА ПОЛІКЛІНІКА №24» ХАРКІВСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ; протокол уповноваженої особи Замовника від 30.04.2026 №30-01B про відхилення тендерної пропозиції ПП «ПРОФМЕДЕКСПЕРТ»; протокол уповноваженої особи Замовника від 04.05.2026 №04/02-ВТ про відхилення тендерної пропозиції ТОВ «МІІЖРЕГІОНАЛЬНИЙ СПЕЦІАЛІЗОВАНИЙ ЛІКУВАЛЬНО - ДІАГНОСТИЧНИЙ ЦЕНТР»; протокол уповноваженої особи Замовника від 08.05.2026 № 01/2026-BT про визначення КОМУНАЛЬНЕ НЕКОМЕРЦІЙНЕ ПІДПРИЄМСТВО «МІСЬКА ПОЛІКЛІНІКА №24» ХАРКІВСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ переможцем; повідомлення про намір укладання договору від 08.05.2026 № 01/2026-BT; договір від 18.05.2026 №94; пояснення Замовника, отримане 14.08.2026 року.
Період усунення порушень:
26.08.2026 20:59 - 01.09.2026 00:00
Дата публікації висновку:
26.08.2026 20:59
Запити/Пояснення
Номер:
a2a2cf5916784fb0870daca9d436f2b0
Назва:
Запит про надання пояснень
Дата опублікування:
11.08.2026 14:55
Дата до якої повинна бути надана відповідь:
15.08.2026 00:00
Опис:
У межах проведення моніторингу закупівлі «Послуги з медичного огляду працівників закладів освіти» (інформацію про закупівлю оприлюднено в електронній системі закупівель за номером UA-2026-04-08-012451-a) та відповідно до пунктів 6 та 11 статті 10 Закону України «Про основні засади здійснення державного фінансового контролю в Україні», частини п’ятої статті 8 Закону України «Про публічні закупівлі» (далі – Закон), підпунктів 2 та 9 пункту 6 Положення про Північно-східний офіс Держаудитслужби, затвердженого наказом Держаудитслужби від 02 червня 2016 року № 23, постала потреба в перевірці питання щодо правомірності прийняття рішень, а саме:
Яким чином та на підставі яких документів Замовником здійснено обґрунтування технічних та якісних характеристик предмета закупівлі, визначено розмір витрат та очікувану вартість предмета закупівлі, з наданням відповідних підтверджуючих документів?
Також, просимо надати посилання на сторінку власного веб-сайту (або офіційного веб-сайту головного розпорядника бюджетних коштів), на якому розміщено обґрунтування технічних та якісних характеристик предмета закупівлі, розміру бюджетного призначення, очікуваної вартості предмета закупівлі відповідно до вимог пункту 4-1 постанови Кабінету Міністрів України від 11 жовтня 2016 року № 710 «Про ефективне використання державних коштів» (зі змінами).
Пояснення, інформацію та документи, щодо яких буде зазначено в поясненнях, та які обґрунтовують позицію замовника з поставлених питань, необхідно надати через електронну систему закупівель протягом трьох робочих днів з дня оприлюднення цього запиту.
Відповідно до норм статті 351¹ Кримінального кодексу України невиконання службовою особою законних вимог органу державного фінансового контролю, створення штучних перешкод у його роботі, надання йому завідомо неправдивої інформації караються штрафом від ста до однієї тисячі неоподатковуваних мінімумів доходів громадян або пробаційним наглядом на строк до трьох років, або обмеженням волі на той самий строк.