-
Відкриті торги з особливостями
-
Однолотова
-
КЕП
ДК 021:2015-45450000-6 Інші завершальні будівельні роботи (Поточний ремонт приміщень санвузлів першого та другого поверху будівлі Голосіївського УПГУНП у м. Києві за адресою вул. Голосіївська 15, м. Київ)
Тендер Prozorro UA-2026-04-06-013261-a
Поточний ремонт приміщень санвузлів першого та другого поверху будівлі Голосіївського УПГУНП у м. Києві за адресою вул. Голосіївська 15, м. Київ
Завершена
820 014.00
UAH з ПДВ
Номер:
2d79797d94854aa9b522faa6b0017cf1
Ідентифікатор моніторингу:
UA-M-2026-06-12-000141
Дата прийняття рішення про проведення моніторингу:
12.06.2026 00:00
Період моніторингу:
12.06.2026 14:52 - 04.07.2026 00:00
Статус:
Порушення виявлені
Опис:
ДЕРЖАВНА АУДИТОРСЬКА СЛУЖБА УКРАЇНИ
ПІВНІЧНИЙ ОФІС ДЕРЖАУДИТСЛУЖБИ
НАКАЗ
12.06.2026 № 214
Київ
Про початок моніторингу процедур
закупівель/ закупівель
Відповідно до частини другої статті 8 Закону України «Про публічні закупівлі», пункту 9 Положення про Північний офіс Держаудитслужби, затвердженого наказом Державної аудиторської служби України від 02 червня 2016 року № 23,
НАКАЗУЮ:
1. Розпочати моніторинг процедур закупівель/закупівель відповідно до переліку, що додається.
2. Відділу моніторингу та перевірок закупівель забезпечити проведення моніторингу процедур закупівель/закупівель, зазначених у пункті 1 цього наказу.
3. У разі виникнення обставин непереборної сили, зумовлених воєнними діями, розпочатий моніторинг процедур закупівель/закупівель, зазначених у пункті 1 цього наказу, підлягає зупиненню до усунення/зникнення таких обставин.
В.о. начальника Олександр СОМИК
Додаток до наказу Північного офісу Держаудитслужби «Про початок моніторингу процедур закупівель/закупівель»
Витяг з переліку процедур закупівель / закупівель
№ з/п Оголошення про проведення процедури закупівлі / закупівлі та/або повідомлення про намір укласти договір на веб-порталі Уповноваженого органу Опис підстав для здійснення моніторингу закупівлі унікальний номер дата оприлюднення на веб-порталі Уповноваженого органу
1 UA-2026-04-06-013261-a 06.04.2026
дані автоматичних індикаторів ризиків
Етапи закупівельного процесу:
- Укладання та виконання договору про закупівлю (прийняття рішення про відміну торгів)
Підстави для прийняття рішення про початок моніторингу:
- Дані автоматичних індикаторів ризиків
Детальніше
Висновок про результати моніторингу
Статус порушень:
Виявлені
Тип порушень:
- Інші порушення законодавства у сфері закупівель
Висновок про наявність або відсутність порушень законодавства:
За результатами аналізу питання розгляду тендерної пропозиції ТОВ «ДОМОБУД ІНВЕСТ», установлено порушення частини 1 статті 31 Закону № 922-VIII та вимог абзацу 3 підпункту 3 пункту 44 Особливостей № 1178, з урахуванням норм пункту 3-7 розділу X «Прикінцеві та перехідні положення» Закону № 922-VIII.
За результатами аналізу питання визначення предмета закупівлі, відображення закупівлі у річному плані, оприлюдненні інформації щодо закупівлі, відповідності вимог тендерної документації вимогам Закону № 922-VIII та Особливостям № 1178, своєчасності укладання договору про закупівлю та його оприлюднення, відповідності умов договору умовам тендерної пропозиції переможця, внесення змін до договору - порушень не встановлено.
Зобов’язанння щодо усунення порушення (порушень) законодавства у сфері публічних закупівель:
З огляду на встановлені порушення законодавства у сфері публічних закупівель, керуючись статтями 5 та 10 Закону України «Про основні засади здійснення державного фінансового контролю в Україні» та статтею 8 Закону України «Про публічні закупівлі» Північний офіс Держаудитслужби зобов’язує здійснити заходи щодо недопущення установлених порушень у подальшому, та протягом п’яти робочих днів з дня оприлюднення висновку оприлюднити через електронну систему закупівель інформацію та/або документи, що свідчать про вжиття таких заходів.
Інформація про результати моніторингу закупівлі у розрізі стадій проведення процедури закупівлі:
Дата закінчення моніторингу: 29 червня 2026 року.
Предметом аналізу були питання: визначення предмета закупівлі, відображення закупівлі у річному плані, оприлюднення інформації щодо закупівлі, відповідності вимог тендерної документації вимогам Закону України «Про публічні закупівлі» від 25.12.2015 № 922-VIII (далі – Закон № 922-VIII) з урахуванням Особливостей здійснення публічних закупівель товарів, робіт і послуг для замовників, передбачених Законом України «Про публічні закупівлі», на період дії правового режиму воєнного стану в Україні та протягом 90 днів з дня його припинення або скасування, затверджених постановою Кабінету Міністрів України від 12.10.2022 № 1178, в редакції чинній на дату оголошення відкритих торгів, розгляду тендерної пропозиції, своєчасності надання інформації та документів у випадках, передбачених Законом № 922-VIII, своєчасності укладання договору про закупівлю та його оприлюднення, відповідності умов договору умовам тендерної пропозиції переможця та вимогам законодавства, внесення змін до договору.
Під час моніторингу проаналізовано: річний план закупівель на 2026 рік, оголошення про проведення відкритих торгів, тендерну документацію затверджену рішенням уповноваженої особи Замовника від 06.04.2026
№ 1, реєстр отриманих тендерних пропозицій від 14.04.2026, тендерну пропозицію ТОВ «ГАТТЕКА-ІНВЕСТ» (далі – Учасник, Переможець), електронний прототокол рішення про продовження розгляду тендерної пропозиції ТОВ «ГАТТЕКА-ІНВЕСТ» від 21.04.2026, протокольне рішення уповноваженої особи щодо визначення переможця процедури закупівлі ТОВ «ГАТТЕКА-ІНВЕСТ» від 28.04.2026 № 1 та повідомлення про намір укласти договір про закупівлю від 28.04.2026, договір від 04.05.2026 № 302 ВПЗ, додаткову угоду від 04.06.2026 № 395 ВПЗ, пояснення та документи надані Замовником від 18.06.2026 та від 25.06.2026 на запити Північного офісу Держаудитслужби.
Переможцем процедури закупівлі обрано єдиного учасника - ТОВ «ГАТТЕКА-ІНВЕСТ», з яким укладено договір від 04.05.2026 № 302 ВПЗ, загальною вартістю 818 659,69 гривень з ПДВ.
Пунктом 3-7 розділу X «Прикінцеві та перехідні положення» Закону № 922-VIII установлено, що на період дії правового режиму воєнного стану в Україні, введеного Указом Президента України «Про введення воєнного стану в Україні» від 24 лютого 2022 року № 64/2022, затвердженим Законом України «Про затвердження Указу Президента України «Про введення воєнного стану в Україні» від 24 лютого 2022 року № 2102-IX, та протягом 90 днів з дня його припинення або скасування особливості здійснення закупівель товарів, робіт та послуг для замовників, передбачених цим Законом, визначаються Кабінетом Міністрів України із забезпеченням захищеності таких замовників від воєнних загроз та з дотриманням вимог, встановлених пунктом 3-8 цього розділу.
Особливості здійснення публічних закупівель товарів, робіт і послуг для замовників, передбачених Законом України «Про публічні закупівлі», на період дії правового режиму воєнного стану в Україні та протягом 90 днів з дня його припинення або скасування, Кабінет Міністрів України затвердив постановою від 12 жовтня 2022 року № 1178 (далі – Особливості № 1178).
Відповідно до пункту 3 Особливостей № 1178 Замовники, що зобов’язані здійснювати публічні закупівлі товарів, робіт і послуг відповідно до Закону, проводять закупівлі з урахуванням цих особливостей та з дотриманням принципів здійснення публічних закупівель, визначених Законом.
Поруч з тим, за результатами здійсненого моніторингу встановлено невідповідність тендерної пропозиції ТОВ «ГАТТЕКА-ІНВЕСТ» вимогам тендерної документації Замовника, з огляду на наступне.
Разом з тим, відповідно до пункту 47 Особливостей № 1178 установлено, що Переможець процедури закупівлі у строк, що не перевищує чотири дні з дати оприлюднення в електронній системі закупівель повідомлення про намір укласти договір про закупівлю, повинен надати замовнику шляхом оприлюднення в електронній системі закупівель документи, що підтверджують відсутність підстав, зазначених у підпунктах 3, 5, 6 і 12 цього пункту.
Так, відповідно до пункту 1 Додаток 1 до ТД установлено, що Переможець процедури закупівлі у строк, що не перевищує чотири дні з дати оприлюднення в електронній системі закупівель повідомлення про намір укласти договір про закупівлю, повинен надати замовнику шляхом оприлюднення в електронній системі закупівель документи, що підтверджують відсутність підстав, зазначених у підпунктах 3, 5, 6 і 12 пункту 47 Особливостей.
Разом з тим, у пункті 3 Розділу 5 «Оцінка тендерної пропозиції» ТД встановлено, що Замовник відхиляє тендерну пропозицію із зазначенням аргументації в електронній системі закупівель у разі, коли, зокрема, переможець процедури закупівлі не надав у спосіб, зазначений в тендерній документації, документи, що підтверджують відсутність підстав, визначених у підпунктах 3, 5, 6 і 12 пункту 47 цих особливостей.
Моніторингом процедури закупівлі установлено, що Замовником 28.04.2026 оприлюднено в електронній системі закупівель повідомлення про намір укласти договір про закупівлю та визначено Переможцем процедури закупівлі – ТОВ «ГАТТЕКА-ІНВЕСТ».
Проте, ТОВ «ГАТТЕКА-ІНВЕСТ», як Переможцем процедури закупівель, документи, що підтверджують відсутність підстав, зазначених у підпунктах 3, 5, 6 і 12 пункту 47 Особливостей № 1178 оприлюднено 03.05.2026 (тобто на 5 календарний день), чим, відповідно, порушено вимоги ТД, а також вимоги пункту 47 Особливостей № 1178.
З огляду на несвоєчасне надання Переможцем закупівлі документів, що підтверджують відсутність підстав, визначених у пункті 47 Особливостей № 1178, керуючись положеннями частини п’ятої статті 8 Закону № 922-VIII під час здійснення моніторингу процедури закупівлі Північний офіс Держаудитслужби 15.06.2026 звернувся через електронну систему закупівель до Замовника з метою отримання обґрунтованих пояснень щодо причин невідхилення тендерної пропозиції.
У відповідь на запит Замовником 18.06.2026 надано, зокрема, наступні пояснення:: «…Мінекономіки в своєму листі (відповідь на запит 123/2023) роз’яснює, що відповідно до Порядку функціонування електронної системи закупівель та проведення авторизації електронних майданчиків, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 24.02.2016 № 166, робочий час - проміжок часу з понеділка по п’ятницю з 8 години 00 хвилин до 18 години 00 хвилин. Відповідно до частини п’ятої статті 254 ЦК України, якщо останній день строку припадає на вихідний, святковий або інший неробочий день, що визначений відповідно до закону у місці вчинення певної дії, днем закінчення строку є перший за ним робочий день. Таким чином, можна вважати, що учасник міг завантажити документи також і 04.05.2026.…».
Однак, надані Замовником пояснення не спростовують встановлене у ході моніторингу порушення, в частині не надання Переможцем у чотириденний термін документів, зазначених у підпунктах 3, 5, 6 і 12 пункту 47 Особливостей № 1178, та які визначені вимогами Замовника у ТД.
Відповідно до пункту 3 частини 1 статті 31 Закону № 922-VIII, установлено, що Замовник відхиляє тендерну пропозицію із зазначенням аргументації в електронній системі закупівель у разі, якщо переможець процедури закупівлі не надав у спосіб, зазначений в тендерній документації, документи, що підтверджують відсутність підстав, установлених статтею 17 цього Закону.
Також, відповідно до абзацу 3 підпункту 3 пункту 44 Особливостей № 1178 замовник відхиляє тендерну пропозицію із зазначенням аргументації в електронній системі закупівель у разі, коли переможець процедури закупівлі не надав у спосіб, зазначений в тендерній документації, документи, що підтверджують відсутність підстав, визначених у підпунктах 3, 5, 6 і 12 пункту 47 Особливостей № 1178.
Враховуючи викладене, Замовником, на порушення вимог пункту 3 частини 1 статті 31 Закону № 922-VIII та абзацу 3 підпункту 3 пункту 44 Особливостей №1178, з урахуванням норм пункту 3-7 розділу X «Прикінцевих та перехідних положень» Закону № 922-VIII, Замовником не відхилено тендерну пропозицію ТОВ «ГАТТЕКА-ІНВЕСТ» (переможцем закупівлі не надано у спосіб та строк, зазначений в тендерній документації, документи, що підтверджують відсутність підстав, визначених у пункті 47 Особливостей № 1178), а укладено укладено договір від 04.05.2026 № 302 ВПЗ, загальною вартістю 818 659,69 гривень з ПДВ.
Період усунення порушень:
29.06.2026 16:16 - 14.07.2026 00:00
Дата публікації висновку:
29.06.2026 16:16
Інформація про усунення порушення
Опис звіту:
На виконання зобов’язання північного офісу Держаудитслужби та за для уникнення допущення порушень у подальшому були проведені роз’яснювальні роботи з уповноваженими особами Головного управління Національної поліції у м. Києві.
Крім того, працівники постійно слідкують за змінами та приймають участь у навчальних вебінарах, спілкуються у групах створених для навчання, обговорення прикладів закупівель, внесення своїх пропозицій щодо зручнішої реалізації публічних закупівель. За допомогою сайту «Прозорро», уповноважені особи мають змогу займатись самоосвітою, вивчаючи інформацію на інфобокс, бачити приклади тендерних документацій. Досить важливо слідкувати за роз’ясненнями Міністерства економіки України. Перед оголошенням кожної закупівлі, уповноважені особи Головного управління Національної поліції у м. Києві завжди перевіряють чи не відбулися зміни у Законі та в Особливостях, та враховують висновки ДАСУ.
Дата публікації звіту:
07.07.2026 19:13
Запити/Пояснення
Номер:
e7a44b7764e5464199e00302e99654b3
Назва:
Запит замовнику на пояснення
Дата опублікування:
15.06.2026 10:58
Дата до якої повинна бути надана відповідь:
19.06.2026 00:00
Опис:
У межах проведення моніторингу процедури закупівлі предметом якого є поточний ремонт приміщень санвузлів першого та другого поверху будівлі Голосіївського УПГУНП у м. Києві за адресою вул. Голосіївська 15, м. Київ за кодом ДК 021:2015-45450000-6 Інші завершальні будівельні роботи (інформацію опубліковано в інформаційно-телекомунікаційній системі закупівель Prozorro за номером ID: UA-2026-04-06-013261-a) та відповідно до пунктів 6 та 11 статті 10 Закону України «Про основні засади здійснення державного фінансового контролю в Україні», частини п’ятої статті 8 Закону України «Про публічні закупівлі» від 25.12.2015 № 922-VIII, пункту 23 Особливостей здійснення публічних закупівель товарів, робіт і послуг для замовників, передбачених Законом України «Про публічні закупівлі», на період дії правового режиму воєнного стану в Україні та протягом 90 днів з дня його припинення або скасування, затверджених постановою Кабінету Міністрів України від 12.10.2022 № 1178, підпунктів 2 та 9 пункту 6 Положення про Північний офіс Держаудитслужби, затвердженого наказом Державної аудиторської служби України від 02.06.2016 № 23, постала потреба у отриманні пояснень/ інформації/ документів.
1. Надати інформацію та долучити відповідні документи на підставі яких Замовником здійснено обґрунтування розміру бюджетного призначення, технічних та якісних характеристик предмета закупівлі та визначено його очікувану вартість.
2. Надати посилання на сторінку власного веб-сайту (або офіційного веб-сайту головного розпорядника бюджетних коштів) на якому розміщено обґрунтування технічних та якісних характеристик предмета закупівлі, розміру бюджетного призначення, очікуваної вартості предмета закупівлі.
3. Надати інформацію стосовно джерела фінансування закупівлі з підтвердними документами (рішення, розпорядження, листування тощо) у тому числі із зазначенням відповідного КПКВК.
4. Надати пояснення щодо причин та підстав не відхилення тендерної пропозиції ТОВ "ГАТТЕКА-ІНВЕСТ", з огляду на не надання як переможцем, шляхом оприлюднення в електронній системі закупівель, документів, що підтверджують відсутність підстав, зазначених у підпунктах 3, 5, 6 і 12 пункту 47 Особливостей № 1178, у строки визначені пунктом 47 Особливостей № 1178?
Пояснення, інформацію та документи, щодо яких буде зазначено в поясненнях, та які обґрунтовують позицію Замовника з поставленого(-их) питання(-нь), необхідно надати через електронну систему закупівель протягом трьох робочих днів з дня оприлюднення цього запиту.
Відповідно до норм статті 351-1 Кримінального кодексу України невиконання службовою особою законних вимог органу державного фінансового контролю, створення штучних перешкод у його роботі, надання йому завідома неправдивої інформації караються штрафом від ста до однієї тисячі неоподатковуваних мінімумів доходів громадян або пробаційним наглядом на строк до трьох років, або обмеженням волі на той самий строк.
Номер:
337e7ea6b4ba48eb8d6593d3f78eb92f
Назва:
Пояснення на запит Державної аудиторської служби України щодо процедури відкритих торгів, опублікованих на сайті zakupivli.pro (UA-2026-04-06-013261-a) на закупівлю за предметом 45450000-6 Інші завершальні будівельні роботи (Поточний ремонт приміщень санвузлів першого та другого поверху будівлі Голосіївського УПГУНП у м. Києві за адресою вул. Голосіївська 15, м. Київ)
Дата опублікування:
18.06.2026 17:14
Опис:
На Ваші питання повідомляємо наступне:
1. Розмір бюджетного призначення визначений відповідно до кошторису на 2026 рік. Обґрунтування технічних та якісних характеристик Поточний ремонт приміщень санвузлів першого та другого поверху будівлі Голосіївського УПГУНП у м. Києві за адресою вул. Голосіївська 15, м. Київ визначені відповідно до дефектного акту. Визначення очікуваної вартості предмета закупівлі проведено відповідно до розрахунку вартості ремонтних робіт, а саме: договірної ціни та локального кошторису до неї.
Додатки:
1. Дефектний акт
2. Пояснювальна записка
3. Договірна ціна
4. Локальний кошторис
5. Підсумкова відомість ресурсів до локального кошторису
2. На виконання вимог пункту 41 постанови Кабінету Міністрів України від 11 жовтня 2016 року № 710 «Про ефективне використання державних коштів» інформацію з обґрунтуванням технічних та якісних характеристик предмета закупівлі, бюджетного призначення, очікуваної вартості предмета закупівлі оприлюднено на власному/офіційному вебсайті, яка доступна для перегляду:
https://npu.gov.ua/static-objects/npu/sites/3/2026/06.04.2026/zakupivlia-ua-2026-04-06-013261-a-3.pdf
3. Фінансування даної закупівлі здійснювалося за рахунок коштів державного бюджету України. Код програмної класифікації видатків та кредитування бюджету: 1007020 Забезпечення діяльності органів, установ та закладів Національної поліції України.
Додатки:
1. Наказ про затвердження паспортів
4. Відповідно до абзацу 3 п.44 Особливостей, переможець процедури закупівлі у строк, що не перевищує 4 дні з дати оприлюднення в електронній системі закупівель повідомлення про намір укласти договір про закупівлю, повинен надати документи замовнику шляхом оприлюднення в електронній системі закупівель документи, що підтверджують відсутність підстав, визначених пунктами 3,5,6 і 12 частини першої та частиною другою статті 17 Закону. При цьому відповідно до частини першої статті 253 Цивільного кодексу України (далі – ЦК України) перебіг строку починається з наступного дня після відповідної календарної дати або настання події, з якою пов’язано його початок.
Що стосується останнього дня надання цих документів, якщо цей день випадає на неробочий день, позиція неоднозначна, і погляди Мінекономіки та АМКУ розходяться.
Мінекономіки в своєму листі (відповідь на запит 123/2023) роз’яснює, що відповідно до Порядку функціонування електронної системи закупівель та проведення авторизації електронних майданчиків, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 24.02.2016 № 166, робочий час - проміжок часу з понеділка по п’ятницю з 8 години 00 хвилин до 18 години 00 хвилин. Відповідно до частини п’ятої статті 254 ЦК України, якщо останній день строку припадає на вихідний, святковий або інший неробочий день, що визначений відповідно до закону у місці вчинення певної дії, днем закінчення строку є перший за ним робочий день. Таким чином, можна вважати, що учасник міг завантажити документи також і 04.05.2026.
Зважаючи на те, що участь в даній закупівлі прийняв лише один учасник, а ремонтні роботи були необхідні для забезпечення особового складу належними санітарними умовами, пропозицію переможця не було відхилено.
Номер:
432bdeebdda84031b7ea60def4e5878e
Назва:
Запит замовнику на пояснення
Дата опублікування:
22.06.2026 17:08
Дата до якої повинна бути надана відповідь:
26.06.2026 00:00
Опис:
У межах проведення моніторингу процедури закупівлі постала потреба у отриманні додаткових пояснень/ інформації/ документів.
Яким чином та на підставі яких документів Замовником встановлено відповідність тендерної пропозиції ТОВ «ГАТТЕКА-ІНВЕСТ», вимогам Додатку 3 «ТЕХНІЧНА СПЕЦИФІКАЦІЯ» до ТД, зокрема, щодо надання у складі пропозиції учасника порівняльної таблиця на матеріальні ресурси (згідно Додатку 3 документації)?
У разі, якщо оприлюднення запитуваної інформації може нести загрозу національній безпеці та / або громадській безпеці і порядку, просимо надати відповідь на зазначені запитання з приховуванням інформації з обмеженим доступом.
Пояснення, інформацію та документи, щодо яких буде зазначено в поясненнях, та які обґрунтовують позицію Замовника з поставленого(-их) питання(-нь), необхідно надати через електронну систему закупівель протягом трьох робочих днів з дня оприлюднення цього запиту.
Номер:
51458aab90fc4dbf8addaf87216ab028
Назва:
Пояснення на запит Державної аудиторської служби України щодо процедури відкритих торгів, опублікованих на сайті zakupivli.pro (UA-2026-04-06-013261-a) на закупівлю за предметом 45450000-6 Інші завершальні будівельні роботи (Поточний ремонт приміщень санвузлів першого та другого поверху будівлі Голосіївського УПГУНП у м. Києві за адресою вул. Голосіївська 15, м. Київ)
Дата опублікування:
25.06.2026 17:10
Опис:
На запит органу державного фінансового контролю щодо підстав встановлення відповідності тендерної пропозиції ТОВ «ГАТТЕКА-ІНВЕСТ» вимогам Додатку 3 до тендерної документації, Замовник повідомляє наступне.
1. Щодо специфіки предмета закупівлі та змісту наданої інформації
Предметом даної закупівлі є послуги з поточного ремонту санвузлів районного управління поліції. Тендерна документація Замовника містила відомості про технологічні обсяги робіт без деталізації конкретних торгових марок чи артикулів матеріальних ресурсів.
У складі своєї тендерної пропозиції ТОВ «ГАТТЕКА-ІНВЕСТ» завантажило розрахунок договірної ціни, зокрема Підсумкову відомість ресурсів. Даний документ містить вичерпний перелік усіх матеріалів, виробів та сантехнічного обладнання, які заплановані до використання, із зазначенням їхніх технічних характеристик, одиниць виміру та кількості.
Оскільки тендерна документація Замовника не містила початкової відомості матеріалів для порівняння, надання Учасником окремої порівняльної таблиці мало б виключно дублюючий характер. Замовником під час розгляду пропозиції було встановлено, що матеріали, зазначені у Підсумковій відомості ресурсів ТОВ «ГАТТЕКА-ІНВЕСТ», повністю забезпечують виконання технологічних процесів та обсягів робіт, що вимагалися Додатком 3.
2. Щодо нагальної технічної та соціальної необхідності ремонту
Районне управління поліції є органом сектору безпеки і правопорядку, що функціонує у цілодобовому режимі. На момент оголошення процедури технічний стан санвузлів та внутрішніх інженерних мереж водопостачання та водовідведення не відповідав діючим санітарно-гігієнічним нормам і створював потенційну загрозу виникнення аварійних ситуацій (поривів та затоплення адмінбудівлі).
З метою забезпечення безперебійної діяльності органу поліції, виконання вимог законодавства щодо належних умов праці особового складу, а також дотримання протиепідемічного режиму для відвідувачів та спецконтингенту, Замовник мав терміново забезпечити виконання цих робіт.
3. Щодо відсутності впливу на конкуренцію
Окремо Замовник звертає увагу, що ТОВ «ГАТТЕКА-ІНВЕСТ» - єдиний учасник даної процедури закупівлі.
Законодавчо визначена правова процедура відхилення тендерних пропозицій спрямована перш за все на забезпечення чесної конкуренції та недопущення надання переваг одному учаснику перед іншими. Оскільки в даній закупівлі інші учасники участь не брали, дії Замовника щодо визнання пропозиції ТОВ «ГАТТЕКА-ІНВЕСТ» відповідно не порушили прав жодних третіх осіб, не призвели до спотворення торгів та дозволили уникнути безпідставного скасування закупівлі. Скасування торгів через форму подачі документа (відсутність таблиці за наявності відомості) призвело б до тривалого блокування роботи санвузлів у режимній установі, що є неприпустимим.