• Відкриті торги з особливостями
  • Однолотова
  • КЕП

Тверде паливо

Тендерні пропозиції, підготовлені Учасниками - резидентами України, викладаються українською мовою. Якщо в складі тендерної пропозиції надається документ, що складений на іншій мові, учасник надає переклад цього документу українською мовою, завірений підписом уповноваженої особи Учасника. При цьому установчі документи учасника, документи про призначення/обрання керівника, документи, що підтверджують відповідність учасника кваліфікаційним критеріям, а також документи, що підтверджують відповідність предмету закупівлі технічним, якісним та кількісним вимогам до предмета закупівлі (в тому числі технічній специфікації), які викладені в оригіналі російською мовою, не потребують перекладу українською мовою. Додатково власні назви, торгові марки, моделі, назва виробника, дилера, дистриб’ютора, найменування адміністративних одиниць, адреси, абревіатури, значення технічних характеристик, топоніми, фірмові бланки, адреси сайтів, посилання, які викладені іншою мовою ніж українська, в документах, що входять до складу тендерної пропозиції, не потребують перекладу українською мовою. Тендерні пропозиції підготовлені Учасниками - нерезидентами України можуть бути викладені іншою мовою, при цьому : - офіційні документи, видані органом іноземної держави, повинні бути легалізовані в установленому в Україні порядку або засвідчені шляхом проставлення апостилю, з додаванням перекладу цих документів українською мовою та з урахуванням пунктів 11 та 12 статті 34 та статті 79 Закону України “Про нотаріат”; - неофіційні документи (що не підлягають легалізації / апостилюванню), які готуються учасником-нерезидентом та складені не українською мовою, повинні бути перекладені українською мовою. Достовірність інформації, зазначеної в перекладі наданих документів, завіряється учасником. У разі розбіжностей з текстом оригіналу перевага надається україномовному тексту

Торги відмінено

900 000.00 UAH з ПДВ
Номер: 8b77434d07d847a6abbc835481f78225
Ідентифікатор моніторингу: UA-M-2026-07-03-000035
Дата прийняття рішення про проведення моніторингу: 03.07.2026 00:00
Автор: Східний офіс держаудит служби, UA-EDR 41127387
Період моніторингу: 03.07.2026 15:01 - 25.07.2026 00:00
Статус: Порушення виявлені
Опис: ДЕРЖАВНА АУДИТОРСЬКА СЛУЖБА УКРАЇНИ СХІДНИЙ ОФІС ДЕРЖАУДИТСЛУЖБИ УПРАВЛІННЯ СХІДНОГО ОФІСУ ДЕРЖАУДИТСЛУЖБИ В КІРОВОГРАДСЬКІЙ ОБЛАСТІ Н А К А З 03.07.2026 № 53-з Кропивницький Про початок моніторингу процедур закупівель Відповідно до пункту 23 Особливостей здійснення публічних закупівель товарів, робіт і послуг для замовників, передбачених Законом України «Про публічні закупівлі», на період дії правового режиму воєнного стану в Україні та протягом 90 днів з дня його припинення або скасування, затверджених постановою Кабінету Міністрів України від 12.10.2022 № 1178, пункту 1 Положення про Східний офіс Держаудитслужби, затвердженого наказом Держаудитслужби від 02.06.2016 № 23 зі змінами, внесеними наказом Держаудитслужби від 27.08.2020 № 242, пунктів 2, 10 Положення про Управління Східного офісу Держаудитслужби в Кіровоградській області, затвердженого наказом Східного офісу Держаудитслужби від 29 серпня 2016 року № 3 зі змінами, НАКАЗУЮ: 1. Почати моніторинг закупівель відповідно до переліку, що додається. 2. Відділу контролю у сфері закупівель забезпечити проведення моніторингу закупівель, зазначених у пункті 1 цього наказу. Начальник Тетяна СВЯТОКУМ Додаток до наказу управління Східного офісу Держаудитслужби в Кіровоградській області від 03.07.2026 № 53-з Перелік процедур закупівель № з/п Оголошення про проведення процедури закупівлі та/або повідомлення про намір укласти договір на веб-порталі Уповноваженого органу Опис підстав для здійснення моніторингу закупівлі унікальний номер дата оприлюднення на веб-порталі Уповноваженого органу 1. UA-2026-04-03-005354-a 03.04.2026 виявлені органом державного фінансового контролю ознаки порушення (порушень) законодавства у сфері публічних закупівель в інформації, оприлюдненій в електронній системі закупівель. Начальник Тетяна СВЯТОКУМ
Адреса: Ukraine, Кропивницький
Контактна особа: Східний офіс держаудит служби ( обл.), +38 (0 99) 082-87-50, n.l.sliusarenko@dasu.gov.ua
Етапи закупівельного процесу:
  • Планування закупівлі та оприлюднення інформації про її проведення
Підстави для прийняття рішення про початок моніторингу:
  • Виявлені органом державного фінансового контролю ознаки порушення (порушень) законодавства у сфері публічних закупівель в інформації, оприлюдненій в електронній системі закупівель
Детальніше

Висновок про результати моніторингу

Статус порушень: Виявлені
Тип порушень:
  • Інші порушення законодавства у сфері закупівель
Висновок про наявність або відсутність порушень законодавства: За результатами аналізу питання стану виконання Замовником рішень органу оскарження установлено порушення вимог частини двадцять другої статті 18 Закону, з урахуванням вимог пункту 3-7 розділу Х «Прикінцеві та перехідні положення» Закону, пункту 3 Особливостей. За результатами моніторингу питань визначення предмета закупівлі, відображення закупівлі в річному плані, оприлюднення інформації про закупівлю, відповідності вимог тендерної документації вимогам Закону з урахуванням Особливостей, своєчасності надання інформації та документів у випадках, передбачених Законом - порушень не установлено.
Зобов’язанння щодо усунення порушення (порушень) законодавства у сфері публічних закупівель: -
Інформація про результати моніторингу закупівлі у розрізі стадій проведення процедури закупівлі: Дата закінчення моніторингу: 23 липня 2026 року. Предметом аналізу були питання: визначення предмета закупівлі, відображення закупівлі в річному плані, оприлюднення інформації про закупівлю, відповідності вимог тендерної документації вимогам Закону України «Про публічні закупівлі» (далі – Закон) з урахуванням Особливостей здійснення публічних закупівель товарів, робіт і послуг для замовників, передбачених Законом України «Про публічні закупівлі», на період дії правового режиму воєнного стану в Україні та протягом 90 днів з дня його припинення або скасування, затверджених постановою Кабінету Міністрів України від 12.10.2022 № 1178, стану виконання рішень органу оскарження, своєчасності надання інформації та документів у випадках, передбачених Законом. Під час моніторингу проаналізовано: річний план закупівель Великотроянівського ліцею Благовіщенської міської ради (далі – Замовник) на 2026 рік, оголошення про проведення відкритих торгів з особливостями, тендерну документацію із змінами, затверджену рішенням уповноваженої особи від 03.07.2026 б/н, рішення комісії Антимонопольного комітету України з розгляду скарг про порушення законодавства у сфері публічних закупівель від 20.04.2026 № 4647-р/пк-пз, від 20.04.2026 № 4624-р/пк-пз, від 05.06.2026 № 6819-р/пк-пз, від 05.06.2026 № 6820-р/пк-пз (далі – рішення Комісії), коментарі Замовника щодо усунення порушень від 20.05.2026, від 03.07.2026, протокол уповноваженої особи від 20.07.2026 № 9, пояснення надані 09.07.2026, 10.07.2026 Замовником через електронну систему закупівель. Моніторинг процедури закупівлі щодо тих порушень, обставин, підстав, які були предметом розгляду Комісії, не здійснювався. Пунктом 3-7 розділу Х «Прикінцеві та перехідні положення» Закону установлено, що на період дії правового режиму воєнного стану в Україні, введеного Указом Президента України «Про введення воєнного стану в Україні» від 24 лютого 2022 року № 64/2022, затвердженим Законом України «Про затвердження Указу Президента України «Про введення воєнного стану в Україні» від 24 лютого 2022 року № 2102-IX, та протягом 90 днів з дня його припинення або скасування особливості здійснення закупівель товарів, робіт та послуг для замовників, передбачених цим Законом, визначаються Кабінетом Міністрів України із забезпеченням захищеності таких замовників від воєнних загроз та з дотриманням вимог, встановлених пунктом 3-8 цього розділу. Особливості здійснення публічних закупівель товарів, робіт і послуг для замовників, передбачених Законом України «Про публічні закупівлі», на період дії правового режиму воєнного стану в Україні та протягом 90 днів з дня його припинення або скасування, Кабінет Міністрів України затвердив постановою від 12.10.2022 № 1178 (далі – Особливості). Відповідно до пункту 3 Особливостей Замовники, що зобов’язані здійснювати публічні закупівлі товарів, робіт і послуг відповідно до Закону, проводять закупівлі з урахуванням цих особливостей та з дотриманням принципів здійснення публічних закупівель, визначених Законом. За результатами аналізу питання стану виконання Замовником рішень органу оскарження установлено наступне. Так, у Додатку 2 «Технічні, якісні та кількісні вимоги до предмета закупівлі» до тендерної документації (далі – Додаток 2 до тендерної документації) Замовником наведено Технічну специфікацію, де зазначено марка, фракція, кількість предмета закупівлі вугілля, а саме: вугілля кам’яне марки Г (або Г(Г2)) 60 тон; суміш вугілля марки Г/А (або Г(Г2)/А або Г(Г1)/А) 6 тон. Крім того, наведено їх якісні, технологічні та фізико-механічні показники. Не погоджуючись із вказаними у Додатку 2 до тендерної документації вимогами, приватне підприємство «ВУГЛЕПОСТАЧАННЯ» та товариство з обмеженою відповідальністю «ПОСТАЧ ФОРМ» (далі – Скаржники) звернулися із скаргами до Комісії про порушення Замовником порядку проведення вказаної закупівлі. Скаржниками зазначено, що вказані у Додатку 2 до тендерної документації вимоги є дискримінаційними та просив зобов`язати Замовника внести відповідні зміни. За результатами розгляду скарг Комісією було прийнято рішення від 20.04.2026 № 46476-р/пк-пз, від 20.04.2026 № 4624-р/пк-пз відповідно до яких встановлено, зокрема, що взяти участь у процедурі закупівлі зможуть лише ті суб'єкти господарювання, які зможуть запропонувати для участі у закупівлі суміш вугілля марки Г/А (або Г(Г2)/А або Г(Г1)/А), яке є запатентованим та зможуть надати на вищезазначену суміш вугілля сертифікат генетичних, технологічних та якісних характеристик вугілля, виданого ТК-92 «Вугілля та продукти його перероблення» (або ДП «УкрНДІвуглезбагачення» або ВП «УКРНДІВУГЛЕЗБАГАЧЕННЯ» ДП «НТЦ «Вуглеінновація» (його підрозділом тощо) або Українським науково-дослідним і проектно-конструкторським інститутом по збагаченню та брикетуванню вугілля або ДП «НТЦ «Вуглеінновація»), що є дискримінаційним по відношенню до інших суб’єктів господарювання, зокрема, Скаржників. Замовником в електронній системі закупівель 20.05.2026 оприлюднений коментар про усунення порушень шляхом внесення змін до тендерної документації, перелік змін від 20.05.2026 № 1, від 21.05.2026 № 2 до тендерної документації та оновлену тендерну документацію. Однак, як вбачається із оприлюдненого переліку змін, Замовник фактично не виконав рішення Комісії від 20.04.2026 № 46476-р/пк-пз, від 20.04.2026 № 4624-р/пк-пз, не в повному обсязі вніс відповідні зміни до тендерної документації та залишив у Додатку 2 до тендерної документації у переліку видів вугілля вимогу про закупівлю суміші вугілля марки Г/А, змінивши його кількість – 33 тон. Скаржники повторно звернулися із скаргами до Комісії щодо порушення Замовником порядку проведення закупівлі, а також невиконання рішень Комісії від 20.04.2026 № 46476-р/пк-пз, від 20.04.2026 № 4624-р/пк-пз та просив зобов`язати Замовника внести зміни до тендерної документації. За результатами розгляду скарги Комісією було прийнято рішення від 05.06.2026 № 6819-р/пк-пз, від 05.06.2026 № 6820-р/пк-пз відповідно до яких встановлено не виконання Замовником рішень Комісії від 20.04.2026 № 46476-р/пк-пз, від 20.04.2026 № 4624-р/пк-пз, чим порушено вимоги частини двадцять другої статті 18 Закону, та Комісія знову зобов`язала Замовника внести відповідні зміни до тендерної документації. Замовником в електронній системі закупівель 03.07.2026 оприлюднений коментар про усунення порушень, перелік змін від 03.07.2026 № 3 до тендерної документації та оновлену тендерну документацію. Відповідно до вимог частини двадцять другої статті 18 Закону рішення органу оскарження набирають чинності з дня їх прийняття та є обов’язковими для виконання замовниками, особами, яких вони стосуються. Якщо рішення органу оскарження, прийняте за результатами розгляду органу оскарження, не було оскаржене до суду, таке рішення має бути виконано не пізніше 30 днів з дня його прийняття органом оскарження. Отже, Замовник вносячи зміни до Додатка 2 до тендерної документації (20.05.2026, 21.05.2026), фактично залишав вимогу про закупівлю суміші вугілля, яка рішеннями Комісії від 20.04.2026 № 46476-р/пк-пз, від 20.04.2026 № 4624-р/пк-пз визначена як дискримінаційною. На запит Держаудитслужби стосовно невиконання рішень Комісії Замовником 10.07.2026 надано відповідь, яка не спростовує суті виявленого порушення, а саме зазначив, що розглядаючи рішення Комісії від 20.04.2026 № 4624-р/пк-пз, від 20.04.2026 № 46475-р/пк-пз Замовник дійшов висновку, що Комісія визнала дискримінаційною вимогою лише поділ на групи суміш вугілля марки Г/А - (Г(Г2)/А або Г(Г1)/А), тому під час внесення змін було прибрано формулювання щодо марок групи Г(Г2)/А та Г(Г1)/А, замість цього марку суміші вугілля Г/А залишено. Таким чином, Замовник на порушення вимог частини двадцять другої статті 18 Закону, не виконав рішення Комісії від 20.04.2026 № 46476-р/пк-пз, від 20.04.2026 № 4624-р/пк-пз. В ході моніторингу Замовник 20.07.2026 в електронній системі закупівель оприлюднив інформацію про відміну торгів у зв’язку з неможливістю усунення виявлених порушень законодавства у сфері публічних закупівель та протокол уповноваженої особи від 20.07.2026 № 9.
Період усунення порушень: 23.07.2026 17:07 - 07.08.2026 00:00
Дата публікації висновку: 23.07.2026 17:07

Підтвердження факту усунення порушення

Результат: Усунуто
Результат по типу порушення:
  • other: Так
Опис: -
Дата публікації: 14.08.2026 11:26

Запити/Пояснення