-
Відкриті торги з особливостями
-
Однолотова
-
КЕП
-
Донорські кошти
«Нове будівництво укриття КЗ ЛОР «Львівський ліцей з посиленою військово-фізичною підготовкою імені Героїв Крут». Коригування.
Тендер Prozorro UA-2026-03-31-011229-a
Закупівля в межах реалізації ініціативи Ukraine Facility згідно Рамкової угоди між Україною та Європейським Союзом що-до спеціальних механізмів реалізації фінансування Союзу для України згідно з інструментом UKRAINE FACILITY, ратифікованої Законом № 3786-IX від 06.06.2024 року. Під кількістю 1 робота слід розуміти опис предмета закупівлі, у т.ч. інформація про необхідні технічні, якісні та кількісні характеристики предмета закупівлі, викладено у Технічній специфікації цієї Тендерної документації.
Завершена
37 659 813.60
UAH з ПДВ
Номер:
d7ae8d513b18405db77625f69dbb3281
Ідентифікатор моніторингу:
UA-M-2026-05-26-000004
Дата прийняття рішення про проведення моніторингу:
26.05.2026 00:00
Період моніторингу:
26.05.2026 15:45 - 17.06.2026 00:00
Статус:
Завершено
Опис:
ДЕРЖАВНА АУДИТОРСЬКА СЛУЖБА УКРАЇНИ
ЗАХІДНИЙ ОФІС ДЕРЖАУДИТСЛУЖБИ
НАКАЗ
26.05.2026 №133
Львів
Про початок моніторингу
процедур закупівель/закупівель
Відповідно до статті 2 та статті 5 Закону України «Про основні засади здійснення державного фінансового контролю в Україні», частини другої статті 8 Закону України «Про публічні закупівлі», з врахуванням пункту 23 Особливостей здійснення публічних закупівель товарів, робіт і послуг для замовників, передбачених Законом України «Про публічні закупівлі», на період дії правового режиму воєнного стану в Україні та протягом 90 днів з дня його припинення або скасування, затверджених постановою Кабінету Міністрів України від 12 жовтня 2022 року № 1178, та згідно з пунктом 9 Положення про Західний офіс Держаудитслужби, затвердженого наказом Держаудитслужби від 02.06.2016 № 23
НАКАЗУЮ:
1. Розпочати моніторинг процедур закупівель/закупівель відповідно до переліку, що додається.
2. Відділу контролю у сфері закупівель забезпечити проведення моніторингу процедур закупівель/закупівель, зазначених у додатку до цього наказу.
Начальник Роман КРОЛЯК
Додаток до наказу Західного офісу Держаудитслужби від 26.05.2026 №133.
Витяг з переліку процедур
закупівель/закупівель
№ з/п
Оголошення про проведення процедури закупівлі/закупівлі та/або повідомлення про намір укласти договір на веб-порталі Уповноваженого органу, опис підстав для здійснення моніторингу процедури закупівлі/закупівлі, унікальний номер дата оприлюднення на веб-порталі Уповноваженого органу: UA-2026-03-31-011229-a, 31.03.2026. Виявлені органом державного фінансового контролю ознаки порушення (порушень) законодавства у сфері публічних закупівель в інформації, оприлюдненій в електронній системі закупівель.
Начальник
відділу контролю у сфері закупівель Надія ЯРЕМА
Етапи закупівельного процесу:
- Розкриття тендерних пропозицій, їх розгляд та оцінка
Підстави для прийняття рішення про початок моніторингу:
- Виявлені органом державного фінансового контролю ознаки порушення (порушень) законодавства у сфері публічних закупівель в інформації, оприлюдненій в електронній системі закупівель
Детальніше
Висновок про результати моніторингу
Статус порушень:
Не виявлені
Висновок про наявність або відсутність порушень законодавства:
За результатами аналізу питання дотримання Замовником законодавства у сфері публічних закупівель щодо визначення предмета закупівлі; відображення закупівлі у річному плані; розміщення та оприлюднення інформації про закупівлю; відповідності тендерної документації вимогам Закону та Особливостей №1178, а також умовам Рамкової угоди щодо спеціальних механізмів реалізації фінансування ЄС для України згідно з інструментом Ukraine Facility, ратифікованої Законом України від 06.06.2024 №3786-IX (далі – Рамкова угода); правильності заповнення документів, що оприлюднюються відповідно до Закону та Особливостей №1178; розгляду тендерної пропозиції; надання переможцем тендеру документів через електронну систему закупівель, своєчасності укладання договору про закупівлю та його оприлюднення; відповідності умов укладеного договору тендерній документації та тендерній пропозиції переможця тендеру, а також умовам Рамкової угоди– порушень не встановлено.
Інформація про результати моніторингу закупівлі у розрізі стадій проведення процедури закупівлі:
Дата закінчення моніторингу: 11 червня 2026 року.
Предметом аналізу закупівлі були питання: визначення предмета закупівлі; відображення закупівлі у річному плані; розміщення та оприлюднення інформації про закупівлю; відповідності тендерної документації вимогам Закону України від 25.12.2015 №922-VIII «Про публічні закупівлі» (у чинній для досліджуваної процедури закупівлі редакції, далі – Закон) та Особливостей здійснення публічних закупівель товарів, робіт і послуг для замовників, передбачених Законом України «Про публічні закупівлі», на період дії правового режиму воєнного стану в Україні та протягом 90 днів з дня його припинення або скасування, затверджених постановою Кабінету Міністрів України від 12.10.2022 №1178 (у чинній для досліджуваної процедури закупівлі редакції, далі – Особливості №1178), а також умовам Рамкової угоди щодо спеціальних механізмів реалізації фінансування ЄС для України згідно з інструментом Ukraine Facility, ратифікованої Законом України від 06.06.2024 №3786-IX (далі – Рамкова угода); правильності заповнення документів, що оприлюднюються відповідно до Закону та Особливостей №1178; розгляду тендерних пропозицій; рішення Комісії Антимонопольного комітету України з розгляду скарг про порушення законодавства у сфері публічних закупівель (далі – Орган оскарження); надання переможцем тендеру документів через електронну систему закупівель, своєчасності укладання договору про закупівлю та його оприлюднення; відповідності умов укладеного договору тендерній документації та тендерній пропозиції переможця тендеру, а також умовам Рамкової угоди.
Під час моніторингу проаналізовано: річний план закупівель Комунального закладу Львівської обласної ради «Львівський ліцей з посиленою військово-фізичною підготовкою імені Героїв Крут» (далі – Замовник) на 2026 рік (UA-P-2026-03-31-003852-a); оголошення про проведення відкритих торгів; заповнену в електронних полях в електронній системі закупівель інформацію щодо досліджуваної процедури закупівлі; оприлюднену інформацію щодо досліджуваної процедури закупівлі на вебсайті Замовника; тендерну документацію Замовника та внесені зміни до неї; опубліковані звернення за роз’ясненням щодо процедури закупівлі та відповідь Замовника на таке звернення; реєстр отриманих тендерних пропозицій; протокол розкриття тендерних пропозицій; протокольне рішення уповноваженої особи Замовника від 22.04.2026; опубліковану інформацію щодо порушення Замовником законодавства у сфері публічних закупівель (скарга UA-2026-03-31-011229-a.b1), щодо неправомірного відхилення тендерної пропозиції ТОВ «БІЛД ЛІДЕР», а також прийняття Органом оскарження рішення за результатами розгляду такої скарги (рішення №5794-р/пк-пз від 14.05.2026); оприлюднену Замовником інформацію щодо виконання рішень Органу оскарження; електронний протокол від 18.05.2026 щодо визначення переможця закупівлі та намір укласти договір про закупівлю; тендерну пропозицію ТОВ «КОМПАНІЯ ІНСТАЛ ГРУП», оприлюднене Замовником повідомлення з вимогами про усунення невідповідностей у тендерній пропозиції цього учасника та оприлюднені таким учасником документи на усунення виявлених Замовником невідповідностей; повідомлення про намір укласти договір про закупівлю; опубліковані ТОВ «КОМПАНІЯ ІНСТАЛ ГРУП» як переможцем тендеру документи; наявні у публічному доступі відомості у санкційних списках ЄС (https:// www.sanctionsmap.eu/#/main); договір від 02.06.2026 №46; опубліковані під час моніторингу Замовником пояснення та документи на запит органу державного фінансового контролю.
З врахуванням розгляду Органом оскарження скарг та прийняття відповідних рішень за результатами їх розгляду, моніторинг щодо питань, порушень, обставин, підстав, які були предметом розгляду Органом оскарження, не проводився.
Період усунення порушень:
11.06.2026 16:34 - 17.06.2026 00:00
Дата публікації висновку:
11.06.2026 16:34
Запити/Пояснення
Номер:
47b5a0b5244d4091b9eca61ad5278398
Назва:
Запит про надання пояснень
Дата опублікування:
28.05.2026 09:54
Дата до якої повинна бути надана відповідь:
03.06.2026 00:00
Опис:
Відповідно до статті 19 Конституції України, абзацу 2 статті 2, статті 5 Закону України від 26.01.1993 №2939-ХІІ «Про основні засади здійснення державного фінансового контролю в Україні» та частини 5 статті 8 Закону України від 25.12.2015 № 922-VIII «Про публічні закупівлі» (далі – Закон), в межах здійснення Західним офісом Держаудитслужби моніторингу закупівлі за ID: UA-2026-03-31-011229-a, яка проводиться Комунальним закладом Львівської обласної ради «Львівський ліцей з посиленою військово-фізичною підготовкою імені Героїв Крут» (далі – Замовник), виникла необхідність в отриманні пояснень.
Враховуючи вищенаведене, прошу надати пояснення з наступних питань:
1. Надати інформацію про те, яким чином та на підставі яких документів Замовником здійснено обґрунтування розміру бюджетного призначення, технічних та якісних характеристик предмета закупівлі та визначено його очікувану вартість.
2. Надати посилання на сторінку вебсайту, на якому розміщено обґрунтування технічних та якісних характеристик предмета закупівлі, розміру бюджетного призначення, очікуваної вартості предмета закупівлі (у разі такого розміщення).
3. Надати інформацію стосовно джерела фінансування закупівлі з підтвердними документами (рішення, розпорядження, листування тощо), у тому числі із зазначенням відповідного КПКВ.
Пояснення необхідно надати через інформаційно–телекомунікаційну систему закупівель «ProZorro» протягом трьох робочих днів з дня оприлюднення цього запиту. При цьому до пояснень необхідно долучити їх документальне підтвердження.
Відповідно до вимог статті 351-1 Кримінального кодексу України невиконання службовою особою законних вимог органу державного фінансового контролю, створення штучних перешкод у його роботі, надання йому завідомо неправдивої інформації караються штрафом від ста до однієї тисячі неоподатковуваних мінімумів доходів громадян або пробаційним наглядом на строк до трьох років, або обмеженням волі на той самий строк.
Номер:
fe67fcbc3b464ef5a87a02f46f4163f3
Назва:
Відповідь на звернення
Дата опублікування:
02.06.2026 14:55
Опис:
У Відповідь на ваш запит про надання пояснень, повідомляємо наступне:
1. Надати інформацію про те, яким чином та на підставі яких документів Замовником здійснено обґрунтування розміру бюджетного призначення, технічних та якісних характеристик предмета закупівлі та визначено його очікувану вартість.
Обґрунтування бюджетного призначення:
Розмір бюджетного призначення визначений виходячи з потреб замовника та за кошторисом.
План України: 7.13. Забезпечення доступу до безпечної та якісної освіти
КПКВ 0611262,КЕКВ 3122 , субвенція з державного бюджету , сума 16 258 125 грн, по КПКВ 1611300, КЕКВ 3122(співфінансування з обласного бюджету) решта суми
ТПКВКМБ:
1262 Виконання заходів щодо реалізації публічного інвестиційного проекту на облаштування безпечних умов (облаштування укриттів) у закладах, що надають загальну середню освіту, зокрема військових (військово-морських, військово-спортивних) ліцеях, ліцеях із посиленою військово-фізичною підготовкою, та у закладах дошкільної освіти, за рахунок субвенції з державного бюджету місцевим бюджетам
Класифікатор КАТОТТГ UA46060250010015970 – Львів
Обґрунтування технічних та якісних характеристик предмета закупівлі:
Технічні та якісні характеристики предмета закупівлі визначено відповідно до потреб замовника у закупівлі з урахуванням вимог законодавства. Так, Замовником торгів на підставі завдання на проектування було здійснено коригування проектної документації об’єкта будівництва. Завершальним етапом коригування проектної документації є проведення експертизи, результатом якої є експертний звіт, що містить позитивний або негативний висновок. Відтак, по об’єкту «Нове будівництво укриття КЗ ЛОР «Львівський ліцей з посиленою військово-фізичною підготовкою імені Героїв Крут». Коригування. було кориговано проектну документацію та проведено експертизу, за результатами якої Замовником торгів було отримано позитивний експертний звіт № 91/26-РБК/ЕЗ від 02 березня 2026 р. щодо розгляду кошторисної частини проектної документації. За результатами розгляду кошторисної частини проектної документації та зняття зауваг установлено, що зазначену документацію, яка враховує обсяги робіт, передбачені проектною документацією на будівництво, розроблено згідно з вимогами Кошторисних норм Україн «Настанова з визначення вартості будівництва», затверджених наказом Мінрегіону від 01.11.2021 № 281.
В кошторисній документації міститься детальний опис робіт, що закуповуються, технічні вимоги, обсяги та види цих робіт. Зазначені роботи повинні виконуватись згідно з затвердженим проектом з дотриманням вимог діючих нормативних документів та відповідно до вимог щодо термінів закінчення робіт, технології виконання робіт за проектом, якості будівельно-монтажних робіт, які виконуються з дотриманням діючих норм і правил та безпечних умов праці, з використанням конкретних матеріалів і конструкцій. Роботи повинні виконуватись із матеріалів, що передбачені в проектній документації, повинні бути якісними та відповідати вимогам встановлених ДСТУ та чинному законодавству. Відтак, технічні та якісні характеристики предмета закупівлі містяться в Технічній специфікації, яка сформована з відомості обсягів робіт та підсумкової відомості ресурсів, які є частиною кошторисної документації, яка пройшла експертизу встановленим порядком, та щодо якої отримано позитивний експертний звіт. Відповідні документи додаємо разом з поясненням.
Обґрунтування очікуваної вартості:
Згідно п. 4 Примірної методики визначення очікуваної вартості предмета закупівлі від 18.02.2020 р. № 275 очікувана вартість закупівлі робіт з будівництва, капітального ремонту та реконструкції (крім тих, що стосуються автомобільних доріг загального користування) визначається з урахуванням кошторисних норм України “Настанова з визначення вартості проектних, науково-проектних, вишукувальних робіт та експертизи проектної документації на будівництво”, затверджених наказом Міністерства розвитку громад та територій України від 01.11.2021 № 281, відповідно до розробленої та затвердженої проектної документації. Так, відповідно до Постанови КМУ від 1 серпня 2005 р. №668 «Про затвердження Загальних умов укладення та виконання договорів підряду в капітальному будівництві» кошторисна документація – кошториси та інші документи, пов’язані із складанням (розрахунки, обґрунтування, пояснення, відомості про ресурси тощо) і необхідні для визначення кошторисної вартості будівництва та договірної ціни. Враховуючи зазначене, на підставі кошторисної документації, а саме, зведеного кошторисного розрахунку вартості об’єкта будівництва, було здійснено обрахування очікуваної вартості предмета закупівлі. Однак, очікувана вартість закупівлі будівельних робіт не може включати Главу 10 кошторису та Главу 12. Таким чином, розмір очікуваної вартості предмета закупівлі визначено згідно із зведеним кошторисним розрахунком, який знаходиться в складі кошторисної документації.
2. Надати посилання на сторінку вебсайту, на якому розміщено обґрунтування технічних та якісних характеристик предмета закупівлі, розміру бюджетного призначення, очікуваної вартості предмета закупівлі (у разі такого розміщення).
Надаємо посилання на сторінку вебсайту, на якому розміщено обґрунтування технічних та якісних характеристик предмета закупівлі, розміру бюджетного призначення, очікуваної вартості предмета закупівлі: https://ldl-gk.lviv.ua/informatsiya/publichna-informatsiya-2/derzhavni-zakupivli/
3. Надати інформацію стосовно джерела фінансування закупівлі з підтвердними документами (рішення, розпорядження, листування тощо), у тому числі із зазначенням відповідного КПКВ.
Інформацію стосовно джерела фінансування закупівлі з підтвердними документами (рішення, розпорядження, листування тощо) у тому числі із зазначенням відповідного КПКВ долучаємо разом з даним поясненням.
Просимо прийняти надані пояснення.
З повагою!