• Відкриті торги з особливостями
  • Однолотова
  • КЕП

Крани кульові (засувка)

Завершена

572 933.00 UAH з ПДВ
Номер: 3a715209d1f54b288fa0ad6394e307e9
Ідентифікатор моніторингу: UA-M-2026-06-15-000105
Дата прийняття рішення про проведення моніторингу: 15.06.2026 00:00
Автор: СХІДНИЙ ОФІС ДЕРЖАУДИТСЛУЖБИ, UA-EDR 41127371
Період моніторингу: 15.06.2026 17:53 - 07.07.2026 00:00
Статус: Порушення не виявлені
Опис: ДЕРЖАВНА АУДИТОРСЬКА СЛУЖБА УКРАЇНИ СХІДНИЙ ОФІС ДЕРЖАУДИТСЛУЖБИ УПРАВЛІННЯ СХІДНОГО ОФІСУ ДЕРЖАУДИТСЛУЖБИ В ЗАПОРІЗЬКІЙ ОБЛАСТІ Н А К А З 15.06.2026 № 57-З Запоріжжя Про початок моніторингу закупівель Відповідно до частини другої статті 8 Закону України від 25.12.2015 № 922-VIII «Про публічні закупівлі», пункту 10 Положення про управління Східного офісу Держаудитслужби в Запорізькій області (зі змінами), затвердженого наказом Східного офісу Держаудитслужби від 29.08.2016 № 3, НАКАЗУЮ: 1. Почати на підставі даних автоматичних індикаторів ризиків моніторинг процедур закупівель відповідно до переліку, що додається. 2. Відділу контролю у сфері закупівель забезпечити проведення моніторингу закупівель, зазначених у додатку до цього наказу. Начальник управління Геннадій ВАЩЕНКО Додаток до наказу управління Східного офісу Держаудитслужби в Запорізькій області від 15.06.2026 № 57-З Перелік процедур закупівель, по яким проведено моніторинг 8) UA-2026-03-31-004446-a, яку проводить Комунальне підприємство «Керуюча компанія з обслуговування житлового фонду Дарницького району м. Києва»;
Адреса: Ukraine, Запоріжжя
Контактна особа: СХІДНИЙ ОФІС ДЕРЖАУДИТСЛУЖБИ ( обл.), +38 (0 98) 114-46-99, m.a.diachenko@dasu.gov.ua
Етапи закупівельного процесу:
  • Укладання та виконання договору про закупівлю (прийняття рішення про відміну торгів)
Підстави для прийняття рішення про початок моніторингу:
  • Дані автоматичних індикаторів ризиків
Детальніше

Висновок про результати моніторингу

Статус порушень: Не виявлені
Висновок про наявність або відсутність порушень законодавства: За результатами аналізу питання визначення предмета закупівлі, відображення закупівлі у річному плані, оприлюднення інформації про закупівлю, правильності обрання процедури закупівлі, повноти відображення інформації в оголошенні про проведення торгів, відповідності вимог тендерної документації вимогам Закону та Особливостей, вимоги про усунення невідповідностей, розгляду тендерної пропозиції, своєчасності укладання договору про закупівлю та його оприлюднення, відповідності умов договору умовам тендерної пропозиції переможця – порушень законодавства не встановлено.
Інформація про результати моніторингу закупівлі у розрізі стадій проведення процедури закупівлі: Дата закінчення моніторингу: «23» червня 2026 року. Предметом аналізу були питання: визначення предмету закупівлі, відображення закупівлі у річному плані, оприлюднення інформації про закупівлю, правильності обрання процедури закупівлі, правильності обрання процедури закупівлі, відповідності вимог тендерної документації вимогам Закону України «Про публічні закупівлі» (далі – Закон) з урахуванням Особливостей здійснення публічних закупівель товарів, робіт і послуг для замовників, передбачених Законом України «Про публічні закупівлі», на період дії правового режиму воєнного стану в Україні та протягом 90 днів з дня його припинення або скасування, затверджених постановою Кабінету Міністрів України від 12.10.2022 №1178 (далі – Особливості), повноти відображення інформації в оголошенні про проведення торгів, розгляду тендерної пропозиції та укладання договору. Під час моніторингу проаналізовано: річний план закупівель Комунального підприємства «Керуюча компанія з обслуговування житлового фонду Дарницького району м. Києва» (далі - Замовник) на 2026 рік; оголошення про проведення процедури закупівлі; тендерна документація, затверджена протокольним рішенням уповноваженої особи (протокол від 02.04.2026 № 62/4, зі змінами); тендерну пропозицію учасника товариства з обмеженою відповідальністю «НАУКОВО-КОМЕРЦІЙНЕ ПІДПРИЄМСТВО «ДНІПРО»; тендерну пропозицію учасника товариства з обмеженою відповідальністю «ЕТНА-ІНДАСТРІ»; тендерну пропозицію учасника товариства з обмеженою відповідальністю «АРМАКС ГРУП»; вимогу про усунення невідповідностей; протокол уповноваженої особи щодо розгляду тендерної пропозиції від 30.04.2026 № 81/2; протокол уповноваженої особи щодо розгляду тендерної пропозиції від 29.04.2026 № 80/1; повідомлення про намір укласти договір від 30.04.2026; договір від 07.05.2026 № 05/07-ВТ/455; пояснення Замовника від 19.06.2026 на запит від 17.06.2026.
Період усунення порушень: 23.06.2026 18:00 - 27.06.2026 00:00
Дата публікації висновку: 23.06.2026 18:00

Запити/Пояснення