-
Відкриті торги з особливостями
-
Однолотова
-
КЕП
Послуги з експертного обстеження трубопроводів облаштованих засобами катодного захисту для Нафтогазовидобувного управління «Чернігівнафтогаз»
Тендер Prozorro UA-2026-03-12-004507-a
Звертаємо вашу увагу та додатково уточнюємо, що при заповненні розділу "Підстави для відмови в участі у процедурі закупівлі" учасник процедури закупівлі підтверджує відсутність підстав, шляхом самостійного декларування відсутності таких підстав в електронній системі закупівель під час подання тендерної пропозиції, а Переможець процедури закупівлі у строк, що не перевищує чотири дні з дати оприлюднення в електронній системі закупівель повідомлення про намір укласти договір про закупівлю, повинен надати замовнику шляхом оприлюднення в електронній системі закупівель документів, що підтверджують відсутність підстав, зазначених у підпунктах 3, 5, 6 і 12 пункту 47 Особливостей (детально описано у додатку 2 та 4 до ТД).
Завершена
5 401 712.57
UAH без ПДВ
Номер:
a23e38912220405696dfde26db2ea6f4
Ідентифікатор моніторингу:
UA-M-2026-06-15-000072
Дата прийняття рішення про проведення моніторингу:
12.06.2026 00:00
Період моніторингу:
15.06.2026 16:10 - 07.07.2026 00:00
Статус:
Завершено
Опис:
ДЕРЖАВНА АУДИТОРСЬКА СЛУЖБА УКРАЇНИ
Н А К А З
12.06.2026 Київ № 164
Про початок моніторингу
процедур закупівель / закупівель
Відповідно до частини другої статті 8 Закону України «Про публічні закупівлі», зважаючи на пункт 23 Особливостей здійснення публічних закупівель товарів, робіт і послуг для замовників, передбачених Законом України «Про публічні закупівлі», на період дії правового режиму воєнного стану в Україні та протягом 90 днів з дня його припинення або скасування, затверджених постановою Кабінету Міністрів України від 12 жовтня 2022 року № 1178, та згідно з пунктом 9 Положення про Державну аудиторську службу України, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 03 лютого 2016 року № 43, з урахуванням наказу Держаудитслужби від 01 червня 2026 року № 140-в «Про відпустку Басалаєвої А.В. та виплату грошової допомоги»
НАКАЗУЮ:
1. Розпочати моніторинг процедур закупівель / закупівель відповідно до переліку, що додається.
2. Департаменту моніторингу та перевірок закупівель забезпечити проведення моніторингу процедур закупівель / закупівель, зазначених у пункті 1 цього наказу.
Заступник Голови Юлія СОЛЯНІК
Додаток
до наказу Державної аудиторської служби України «Про початок моніторингу процедур
закупівель / закупівель»
Витяг з переліку процедур закупівель / закупівель
№ з/п
Оголошення про проведення процедури закупівлі та/або повідомлення про намір укласти договір на вебпорталі Уповноваженого органу Опис підстав для здійснення моніторингу закупівлі
унікальний номер дата оприлюднення на вебпорталі Уповноваженого органу
8 UA-2026-03-12-004507-a 12.03.2026 дані автоматичних індикаторів ризиків
Директор Департаменту
моніторингу та перевірок закупівель Олексій АЛЕКСАНДРОВ
Етапи закупівельного процесу:
- Розкриття тендерних пропозицій, їх розгляд та оцінка
Підстави для прийняття рішення про початок моніторингу:
- Дані автоматичних індикаторів ризиків
Детальніше
Висновок про результати моніторингу
Статус порушень:
Не виявлені
Висновок про наявність або відсутність порушень законодавства:
За результатами аналізу питання відповідності визначення предмета закупівлі, відображення закупівлі у річному плані, оприлюднення інформації про закупівлю, відповідності вимог тендерної документації вимогам Закону та Особливостей, виконання рішення Комісії АМКУ №5463-р/пк-пз від 07.05.2026, розгляду тендерної пропозиції ТОВ «Житомирський експертно-технічний центр Держпраці», своєчасності укладення договору та його оприлюднення, відповідності умов договору умовам тендерної документації переможця - порушень не установлено.
Інформація про результати моніторингу закупівлі у розрізі стадій проведення процедури закупівлі:
Дата закінчення моніторингу: 29 червня 2026 року.
Предметом аналізу були питання: визначення предмета закупівлі, відображення закупівлі у річному плані, оприлюднення інформації про закупівлю, відповідності вимог тендерної документації вимогам Закону України «Про публічні закупівлі» (далі – Закон) та Особливостей здійснення публічних закупівель товарів, робіт і послуг для замовників, передбачених Законом України «Про публічні закупівлі», на період дії правового режиму воєнного стану в Україні та протягом 90 днів з дня його припинення або скасування, затверджених постановою Кабінету Міністрів України від 12 жовтня 2022 року № 1178 (далі – Особливості) (в редакції станом на дату початку проведення торгів), розгляду тендерної пропозиції, своєчасності укладення договору та його оприлюднення, відповідності умов договору умовам тендерної документації переможця, своєчасності виконання рішення комісії Антимонопольного комітету України з розгляду скарг про порушення законодавства у сфері публічних закупівель (далі – комісія АМКУ).
Під час моніторингу проаналізовано: річний план закупівель АКЦІОНЕРНОГО ТОВАРИСТВА «УКPНAФТА» (далі - Замовник) на 2026 рік, оголошення про проведення відкритих торгів з особливостями, тендерну документацію зі змінами, затверджену протокольним рішенням уповноваженої особи (Протокольне рішення № 01/01/13/10/01/01/55-ОС від 12 березня 2026 року), рішення комісії АМКУ №5463-р/пк-пз від 07.05.2026, реєстр отриманих тендерних пропозицій, протокол розкриття тендерних пропозицій, тендерну пропозицію Товариства з обмеженою відповідальністю «Житомирський експертно-технічний центр Держпраці» (далі – ТОВ «Житомирський експертно-технічний центр Держпраці»), повідомлення про намір укласти договір, договір про надання послуг від 19.06.2026 № 13/2759-Р/26 на суму 5 505 480,00 грн з ПДВ, пояснення та документи, надані Замовником через електронну систему закупівель 19.06.2026 року, 25.06.2026 року на запити Держаудитслужби від 16.06.2026 року та 22.06.2026 року відповідно.
Відповідно до частини 7 статті 8 Закону у висновку про результати моніторингу процедури закупівлі може зазначатися додаткова інформація, визначена органом державного фінансового контролю.
За даними інформації, розміщеними за покликанням - https://opendatabot.ua/c/20405673 ТОВ «Житомирський експертно-технічний центр Держпраці» зареєстровано за адресою масової реєстрації разом з 100 компаніями. Статутний капітал - 83 234 гривень.
Моніторинг закупівлі щодо тих порушень, обставин, підстав, які були предметом розгляду Комісії АМКУ, не здійснювався.
Період усунення порушень:
30.06.2026 17:42 - 04.07.2026 00:00
Дата публікації висновку:
30.06.2026 17:42
Запити/Пояснення
Номер:
d0ccccb867be45189c73bf5437e356e4
Назва:
Про надання пояснень
Дата опублікування:
16.06.2026 15:02
Дата до якої повинна бути надана відповідь:
20.06.2026 00:00
Опис:
У межах проведення моніторингу закупівлі: «Послуги з експертного обстеження трубопроводів облаштованих засобами катодного захисту для Нафтогазовидобувного управління «Чернігівнафтогаз» («ДК 021:2015: 71630000-3 — Послуги з технічного огляду та випробовувань) з очікуваною вартістю 5 401 712,57 грн без ПДВ (інформацію опубліковано в електронній системі закупівель за номером ID: UA-2026-03-12-004507-a) та відповідно до пункту 6 статті 10 Закону України «Про основні засади здійснення державного фінансового контролю в Україні», частини п’ятої статті 8 Закону України «Про публічні закупівлі», підпунктів 2 та 9 пункту 6 Положення про Державну аудиторську службу України, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 03 лютого 2016 року № 43, постала потреба в отриманні інформації та відповідних документів (технічне завдання, проектно-кошторисна документація, калькуляція, експертний звіт тощо), на підставі яких вами здійснено обґрунтування розміру витрат, технічних кількісних та якісних характеристик предмета закупівлі та визначено його очікувану вартість.
У разі, якщо оприлюднення запитуваної інформації може нести загрозу національній безпеці та / або громадській безпеці і порядку, просимо надати відповідь на зазначене запитання з приховуванням інформації з обмеженим доступом.
Пояснення, інформацію та документи, щодо яких буде зазначено в поясненнях, та які обґрунтовують позицію замовника з поставленого(-их) питання(-нь), необхідно надати через електронну систему закупівель протягом трьох робочих днів з дня оприлюднення цього запиту.
Повідомляємо, що відповідно до норм статті 351-1 Кримінального кодексу України невиконання службовою особою законних вимог органу державного фінансового контролю, створення штучних перешкод у його роботі, надання йому завідомо неправдивої інформації караються штрафом від ста до однієї тисячі неоподатковуваних мінімумів доходів громадян або пробаційним наглядом на строк до трьох років, або обмеженням волі на той самий строк.
Номер:
0e5a3c28e8314b0084f7743fc99d2e94
Назва:
Щодо надання пояснень
Дата опублікування:
19.06.2026 15:40
Опис:
15.06.2026 Державною аудиторською службою України (далі – ДАСУ) під час здійснення моніторингу процедури закупівлі за предметом: Послуги з експертного обстеження трубопроводів облаштованих засобами катодного захисту для Нафтогазовидобувного управління «Чернігівнафтогаз» (далі – Закупівля) оприлюднено Запит замовнику на пояснення (далі – Запит), згідно з яким у ДАСУ постала потреба в отриманні пояснень (інформації, документів), на підставі яких здійснено обґрунтування розміру витрат, технічних та якісних характеристик предмета закупівлі та визначено його очікувану вартість.
У відповідь на запит щодо надання пояснень, інформації та документів, на підставі яких здійснено обґрунтування розміру витрат, технічних та якісних характеристик предмета закупівлі, а також визначення розміру очікуваної вартості, повідомляємо наступне.
Щодо обґрунтування розміру витрат визначення очікуваної вартості предмету Закупівлі:
Очікувана вартість закупівлі визначалась на підставі аналізу ринку відповідних послуг.
Джерело фінансування Закупівлі – власний бюджет (кошти від господарської діяльності Товариства).
Під час визначення очікуваної вартості Замовник керувався:
- примірною методикою визначення очікуваної вартості предмета закупівлі, затвердженої наказом Міністерства розвитку економіки, торгівлі та сільського господарства України від 18.02.2020р. № 275 (зі змінами);
- Регламентом взаємодії структурних підрозділів АТ «Укрнафта» під час закупівель товарів, робіт та послуг, затвердженого Наказом №479 від 05.11.2024 (зі змінами затвердженими Наказом №443 від 28.07.2025 р.);
- Результатами попереднього моніторингу цін, зокрема моніторингом ринку на комерційному електронно-торговому майданчику SmartTender (https://smarttender.biz/, процедура № 30956089) та направлення запитів на отримання комерційних пропозицій від потенційних постачальників електронною поштою.
За результатами проведеного моніторингу ринку відповідних послуг Замовник визначив очікувану вартість за найбільш економічно вигідною пропозицією (яка відповідає технічним вимогам до предмета закупівлі та ціна якої є найнижчою).
Під час проведення моніторингу ринку було отримано комерційні пропозиції від таких компаній:
- ТОВАРИСТВО З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ "ЖИТОМИРСЬКИЙ ЕКСПЕРТНО-ТЕХНІЧНИЙ ЦЕНТР ДЕРЖПРАЦІ" (ТОВ "Житомирський ЕТЦ") (файл «КП 1»);
- ПРИВАТНЕ АКЦІОНЕРНЕ ТОВАРИСТВО "ПРОМЕТЕЙ" (файл «КП 2»);
- ТОВАРИСТВО З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ "НАУКОВО-ВИРОБНИЧА ФІРМА "ЗОНД" (файл «КП 3»);
- ТОВАРИСТВО З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ "УКРАЇНСЬКИЙ ЦЕНТР ЕКСПЕРТ 1" (файл «КП 4»);
- ДЕРЖАВНЕ ПІДПРИЄМСТВО "ЗАХІДНИЙ ЕКСПЕРТНО-ТЕХНІЧНИЙ ЦЕНТР ДЕРЖПРАЦІ" (файл «КП 5»).
За результатами моніторингу ринку очікувана вартість Закупівлі визначена за найбільш економічно вигідною пропозицією ПРИВАТНЕ АКЦІОНЕРНЕ ТОВАРИСТВО "ПРОМЕТЕЙ" (найменша ціна) в розмірі 5 401 712,57 грн. без ПДВ.
Аналітична таблиця формування очікуваної вартості (файл «АНАЛІТИКА») та комерційні пропозиції додаються.
Щодо обґрунтування технічних та якісних характеристик предмета Закупівлі:
Технічні та якісні характеристики предмета закупівлі сформовані відповідно до виробничої потреби Замовника з урахуванням діючих стандартів та чинних нормативно-правових актів для отримання інформації про технічний стан трубопроводів, детальний огляд та інструментальне обстеження трубопроводів з метою визначення умов та строків подальшої безпечної експлуатації трубопроводів та надання відповідних рекомендацій Виконавцем послуг.
У зв’язку з тим, що відповідно до пункту 22 постанови Кабінету Міністрів України від 26 травня 2004 р. № 687 «Про затвердження Порядку проведення технічного огляду, випробування та експертного обстеження (технічного діагностування) машин, механізмів, устаткування, підвищеної небезпеки» та НПАОП 11.1-1.16-23 «Правила безпеки в нафтогазодобувній промисловості» дане устаткування підлягає обов'язковому періодичному та позачерговому експертному обстеженню (технічному діагностуванню) у разі досягнення призначеного строку служби трубопроводів, встановленого виробником в технічній документації, роботодавець припиняє подальшу експлуатацію устаткування до проведення експертного обстеження.
Виникла необхідність у отриманні офіційного висновку експертизи за результатами технічного діагностування, з внесенням відповідних записів до технічних паспортів обладнання та забезпечення законної, безперебійної та безпечної експлуатації виробничих об'єктів.
Відповідно до законодавства України, обладнання, що експлуатується має особливий правовий статус та відповідно до постанови Кабінету Міністрів України від 03.02.2021р. № 77 промислові трубопроводи віднесені до переліку машин, механізмів, устаткування підвищеної небезпеки (група А), а саме: пункту 4 «Технологічне устаткування магістральних газопроводів, нафтопроводів, продуктопроводів (нафтопродуктопроводів, аміакопроводів, етиленопроводів), систем промислового та міжпромислового збору нафти і газу, об’єктів нафтогазовидобувної промисловості».
Так, як зазначені об'єкти віднесені до групи А, підприємство несе пряму відповідальність за дотримання вимог промислової безпеки та охорони праці.
Додатково вимоги про необхідність проведення обстеження чітко зазначені в НПАОП 0.00-1.73-14 «Правила охорони праці та безпечної експлуатації технологічних трубопроводів, а саме: у розділі III «Вимоги безпечної експлуатації трубопроводів», главі 1 «Загальні вимоги»:
1.1. Для забезпечення безпечної експлуатації трубопроводів роботодавець повинен вжити заходів щодо: експертного обстеження (технічного діагностування) разом з позачерговим технічним оглядом трубопроводів згідно з вимогами Порядку проведення огляду, випробування та експертного обстеження і ДСТУ 4046-2001 «Обладнання технологічне нафтопереробних, нафтохімічних та хімічних виробництв. Технічне діагностування. Загальні технічні вимоги» (далі - ДСТУ 4046-2001) у разі виникнення аварій на трубопроводах та після ліквідації наслідків аварії або незадовільного технічного стану трубопроводу, визначеного під час періодичного технічного огляду трубопроводу, а також для визначення технічних характеристик та параметрів трубопроводів, у тому числі граничного строку експлуатації трубопроводів (якщо вони відсутні в паспорті трубопроводу) або досягнення граничного строку експлуатації трубопроводів, визначеного в паспорті трубопроводу.
Враховуючи вищевикладене, визначені в тендерній документації технічні та якісні характеристики предмета закупівлі є необхідними та оптимальними для задоволення потреб Замовника та відповідають пропозиціям ринку.
Номер:
0aac15b2475a4677a5246248a9e90566
Назва:
Про надання пояснень
Дата опублікування:
22.06.2026 17:20
Дата до якої повинна бути надана відповідь:
26.06.2026 00:00
Опис:
У межах проведення моніторингу закупівлі: «Послуги з експертного обстеження трубопроводів облаштованих засобами катодного захисту для Нафтогазовидобувного управління «Чернігівнафтогаз» («ДК 021:2015: 71630000-3 — Послуги з технічного огляду та випробовувань) з очікуваною вартістю 5 401 712,57 грн без ПДВ (інформацію опубліковано в електронній системі закупівель за номером ID: UA-2026-03-12-004507-a) та відповідно до пункту 6 статті 10 Закону України «Про основні засади здійснення державного фінансового контролю в Україні», частини п’ятої статті 8 Закону України «Про публічні закупівлі», підпунктів 2 та 9 пункту 6 Положення про Державну аудиторську службу України, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 03 лютого 2016 року № 43, постала потреба в отриманні пояснення з таких питань:
1. Яким чином учасник процедури закупівлі Товариство з обмеженою відповідальністю "Житомирський експертно-технічний центр Держпраці" (далі - ТОВ "Житомирський експертно-технічний центр Держпраці") виконав вимоги підпункту 1.2.1 пункту 1.2 Додатку 2 до тендерної документації замовника, а саме надав інформацію (документи) про працівників Учасника, які мають відповідну кваліфікацію, необхідні знання та досвід? (Зазначити прізвища і посади, ім’я файлів (документів) з урахуванням Додатку 2 до тендерної документації).
2. Яким чином Замовник розглянув відповідність технічних, якісних та кількісних характеристик предмета закупівлі, наданих учасником процедури закупівлі ТОВ "Житомирський експертно-технічний центр Держпраці", оскільки в наданому ним в складі тендерної пропозиції документі (Технічні специфікації.pdf) міститься інформація, яка дублюється з технічної документації Замовника, зокрема, пункт 5.2.2. Загальна кількість шурфів для експертного обстеження (технічного діагностування) трубопроводів має становити не менше 1-гошурфа на 1 км трубопроводу. Для трубопроводів довжиною менше 1 км – загальна кількість шурфів не менше 2-х при цьому для трубопроводів довжиною менше 500 м – загальна кількість шурфів, при умові відсутності потенційно-небезпечних умов згідно пункту 5.2.1 – складає не менше 1-го шурфа тощо? Отже, ТОВ "Житомирський експертно-технічний центр Держпраці" не конкретизовано кількість одиниць шурфів, які ним будуть здійснені для експертного обстеження та ін.
У разі, якщо оприлюднення запитуваної інформації може нести загрозу національній безпеці та / або громадській безпеці і порядку, просимо надати відповідь на зазначене запитання з приховуванням інформації з обмеженим доступом.
Пояснення, інформацію та документи, щодо яких буде зазначено в поясненнях, та які обґрунтовують позицію замовника з поставленого(-их) питання(-нь), необхідно надати через електронну систему закупівель протягом трьох робочих днів з дня оприлюднення цього запиту.
Повідомляємо, що відповідно до норм статті 351-1 Кримінального кодексу України невиконання службовою особою законних вимог органу державного фінансового контролю, створення штучних перешкод у його роботі, надання йому завідомо неправдивої інформації караються штрафом від ста до однієї тисячі неоподатковуваних мінімумів доходів громадян або пробаційним наглядом на строк до трьох років, або обмеженням волі на той самий строк.
Номер:
3d936851a23c4d48b76143b1672e02f1
Назва:
щодо надання пояснень
Дата опублікування:
25.06.2026 15:12
Опис:
22.06.2026 Державною аудиторською службою України (далі – ДАСУ) під час здійснення моніторингу процедури закупівлі за предметом: Послуги з експертного обстеження трубопроводів облаштованих засобами катодного захисту для Нафтогазовидобувного управління «Чернігівнафтогаз» (далі – Закупівля) оприлюднено Запит замовнику на пояснення (далі – Запит), згідно з яким у ДАСУ постала потреба в отриманні пояснень (інформації, документів), пояснення з таких питань: 1. Яким чином учасник процедури закупівлі Товариство з обмеженою відповідальністю "Житомирський експертно-технічний центр Держпраці" (далі - ТОВ "Житомирський експертно-технічний центр Держпраці") виконав вимоги підпункту 1.2.1 пункту 1.2 Додатку 2 до тендерної документації замовника, а саме надав інформацію (документи) про працівників Учасника, які мають відповідну кваліфікацію, необхідні знання та досвід? (Зазначити прізвища і посади, ім’я файлів (документів) з урахуванням Додатку 2 до тендерної документації). 2. Яким чином Замовник розглянув відповідність технічних, якісних та кількісних характеристик предмета закупівлі, наданих учасником процедури закупівлі ТОВ "Житомирський експертно-технічний центр Держпраці".
У відповідь на запит щодо надання пояснень, інформації та документів, повідомляємо наступне.
Щодо виконання вимоги підпункту 1.2.1 пункту 1.2 Додатку 2 до тендерної документації:
На виконання вимог підпункту 1.2.2 пункту 1.2 Розділу І Додатку 2 до тендерної документації в складі тендерної пропозиції (з урахуванням виправлених невідповідностей) ТОВ "Житомирський експертно-технічний центр Держпраці" надано:
1) Довідка про наявність працівників відповідної кваліфікації, які мають необхідні знання та досвід № 25/03-2026/12 від 25.03.2026 (файл «Довідка працівники.pdf»).
2) Скан-копії посвідчень та дипломів, що підтверджують кваліфікацію фахівців, яких планує залучити до виконання даних послуг (необхідні документи завантажено Учасником в електронну систему закупівель до кінцевої дати подання тендерних пропозицій та на виконання вимоги про усунення невідповідностей), а саме:
Технічний експерт з ПБ за напрямом "Проведення технічного огляду та/або експертного обстеження устаткування нафтогазовидобувної промисловості та геологорозвідки" - не менше 2-х чол. Ярошевський Д.О., посв. №59-25-15 від 05.09.25р. (файл «Експерт Ярошевський.pdf»)
Кузьмін А.В., посв. №03-25-03 від 17.01.25р. (файл «Кузьмін нафта-гео.pdf»)
Технічний експерт з ПБ за напрямом "Проведення технічного огляду та/або експертного обстеження устаткування вибухопожежонебезпечних, хімічних, нафтохімічних, нафтогазопереробних виробництв" - не менше 2-х чол. Гапонов С.А. посв.№228-24-2 від 28.05.24р. (файл «Гапонов хімія.pdf»)
Кузьмін А.В. посв. №149-04-8 від 17.10.25р. (файл «Кузьмін ТО та ЕО хімічних, нафтохімічних.pdf»)
Лисянський В.В. посв. №126-24-1 від 26.03.24р. (файл «Лисянський хімія.pdf»)
Фахівець ІІ рівня з візуально-оптичного VT методу НК - не менше 2-х чол. Гапонов С.А. VT №40018 ISO 9712 до 09.12.29р. (файл «Гапонов НК візуальний.pdf»)
Дехтяренко Д.М. VT №39780 до 25.09.27р. (файл «Дехтяренко посвідчення та сертифікат.pdf»)
Кузьмін А.В. №13929.VT.2/21 до 24.03.26р. (файл «Кузьмін посвідчення і сертифікати.pdf»)
Ярошевський Д.О. №40348 ISO до 23.07.30р. (файл «фахівець Ярошевський НК.pdf»)
Федоров Р.Г. №15248.VT.2/23 до 10.09.28р. (файл «Федоров посвідчення та сертифікати.pdf»)
Фахівець ІІ рівня з ультразвукового UT методу НК - не менше 2-х чол. Гапонов С.А. UT №40283 до 07.08.28р. (файл «Гапонов НК візуальний.pdf»)
Кузьмін А.В. №13937.UT.2/21 до 25.03.26р.(гарант. лист) (файли «Кузьмін посвідчення і сертифікати.pdf» та «Гарантійний лист Кузьмін.pdf»)
Федоров Р.Г. №15437.UT.2/23 до 12.2028 (файл «Федоров посвідчення та сертифікати.pdf»)
Фахівець ІІ рівня з PT або MT методу НК - 1 чол. Кузьмін А.В. №13975.PT.2/21 до 04.04.26р. (файл «Кузьмін посвідчення і сертифікати.pdf»)
Лисянський В.В. МТ №39717ISO до 02.07.29р. (файл «Лисянський магнітнопорошковий.pdf»)
Федоров Р.Г. №15249.РТ.2/23 до 14.09.28р. (файл «Федоров посвідчення та сертифікати.pdf»)
Ізолювальник з нанесення плівкового антикорозійного покриття - не менше 2-х з досвідом роботи не менше 1 року Ізолювальник-плівочник:
Гапонов С.А., 5р.; Кузьмін А.В., 5р. протокол №91 від 18.12.2014р. НКК "АТВТ "Трест "ПАЕБ" (файл «Ізолювальник-плівочник Кузьмін, Гапонов.pdf», «Гапонов група електробезпеки.pdf», «диплом Гапонов.pdf», «Кузьмін група електро.pdf», «Диплом Кузьмін.pdf»)
Керівник електровимірювальної бригади (начальник лабораторії / дільниці / провідний, старший інженер з ЕХЗ) - 1 особа з досвідом не менше 3-х років з навчанням/підвищенням кваліфікації та групою елетробезпеки не нижче IV Кузьмін А.В.:
ІV група, диплом інженер-електромеханік
Наказ про створення бригади з комплексного корозійного обстеження від 05.01.26р. №51-к (файли «Кузьмін група електро.pdf», «Диплом Кузьмін.pdf», «Наказ 51-к.pdf», «Наказ_про_створення_бригади_від_2023_р_.pdf», «Наказ_Кузьмін_посада_керівника_ЕХЗ.pdf», «Довідка Кузьмін.pdf», «Кузьмін ЕХЗ.pdf»)
Фахівець з проведення корозійних обстежень - не менше 3-х чол. з досвідом роботи не менше 1 року з групою електробезпеки не нижче III (інженер, майстер, техніка, монтера з ЕХЗ) Дехтяренко Д.М.: ІІІ група ЕБ; монтер із захисту підземних трубопроводів від корозії 3 розряд від 03.04.25р. №354/28-1-2025; диплом інженер-будівельник (файли «Дехтяренко монтер трубопроводи.pdf», «Диплом _Дехтяренко.PDF», «Дехтяренко група електро.pdf», «Дехтяренко ЕХЗ.pdf»)
Кузьмін А.В.: диплом інженер-електромеханік, монтер із захисту підземних трубопроводів від корозії 3 розряд від 03.04.25р. №354/28-4-2025 (файли «Кузьмін монтер трубопроводи.pdf», «Диплом Кузьмін.pdf»)
Лисянський В.В.: диплом інженер-механік (файли «Диплом Лисянського В.В..pdf»)
Ярошевський Д.О.: диплом фахівець з геодезії та землеустрою (файл «Диплом Ярошевський.pdf»)
Федоров Р.Г.: ІІІ група ЕБ, диплом спеціаліст з теплогазопостачання і вентиляції, свідоцтво про підвищення кваліфікації "Електрохімічні засоби захисту газонафтопроводів від корозії" НГ№02070855/000023-20, монтер із захисту підземних трубопроводів від корозії 3 розряд від 03.04.25р. №354/28-2-2025 (файли «Федоров ЕХЗ.pdf», «Федоров монтер трубопроводи.pdf», «
Федоров Диплом.pdf», «Федоров ЕХЗ.pdf»)
Пазиняк І.С.: ІІІ група ЕБ, свідоцтво про підвищення кваліфікації "Електрохімічні засоби захисту газонафтопроводів від корозії" НГ№02070855/000024-20, свідоцтво про кваліфікацію монтер із захисту підземних трубопроводів від корозії 6р. (файли «Пазиняк середня освіта.pdf», «Пазиняк ЕХЗ.pdf», «Пазиняк монтер.pdf», «Пазиняк група електро.pdf»
Щодо відповідності технічних, якісних та кількісних характеристик предмета закупівлі:
У відповідь на запит щодо відповідності технічних, якісних та кількісних характеристик предмета закупівлі, наданих учасником процедури закупівлі ТОВ "Житомирський експертно-технічний центр Держпраці" повідомляємо, що:
Відповідно до вимог пп.2.1.2 п.2.1 Розділу ІІ Додатку 2 до тендерної документації Учасник, на підтвердження відповідності тендерної пропозиції вимогам щодо технічних, якісних, кількісних характеристик та іншим вимогам щодо предмету закупівлі повинен надати:
«2.1.1. На підтвердження відповідності тендерної пропозиції технічним, якісним, кількісним та іншим вимогам до предмету закупівлі та іншим умовам, що встановлені Замовником в тендерній документації, Учасник у складі пропозиції надає Лист-погодження, складений за Формою 3, наведеною в цьому Додатку.». Жодних інших документів на виконання даної вимоги тендерною документацією не вимагалось.
На виконання даної вимоги, Учасник в складі тендерної пропозиції надав Лист-погодження з технічними, якісними, кількісними та іншими вимогами до предмета закупівлі що встановлені Замовником в тендерній документації на закупівлю №25/03-2026/14 від 25.03.2026 (файл «Лист-погодження.pdf») чим в повному обсязі виконав вимоги тендерної документації.
Наданий Учасником, в складі тендерної пропозиції документ (файл «Технічні специфікації.pdf») не передбачений вимогами ТД та додатками до неї і завантажений Учасником додатково на власний розсуд.
Відповідно до п.7 «Інформація про мову (мови), якою (якими) повинно бути складено тендерні пропозиції» Розділу І. Загальні положення – «Замовник не зобов’язаний розглядати документи, які не передбачені вимогами ТД та додатками до неї, та які учасник додатково надає на власний розсуд, у тому числі якщо такі документи надані іноземною мовою без перекладу.».
Додатково повідомляємо:
Замовником не конкретизовано кількість одиниць шурфів для експертного обстеження (технічного діагностування) трубопроводів за наступних підстав:
Предметом закупівлі є послуга з експертного обстеження окремих об'єктів згідно таблиці 1 до технічної специфікації.
У відповідності до вимог п.5 послуга за кожним окремим об'єктом (промисловим трубопроводом) складається з 2-х етапів - комплексне корозійне обстеження і експертне обстеження (контроль технічного стану) трубопроводів в шурфах, кожен з яких оформляється окремим технічним звітом (висновком), що зумовлено вимогами пп. 5.1 і 5.2, а не кількість шурфів.
В зв'язку з тим, що корозійні обстеження це не прямий метод вимірювання (визначення) корозійного стану, для оцінки виявлених аномалій необхідно провести контрольне обстеження безпосередньо в шурфах з безпосереднім доступом до заглибленого трубопроводу.
Наперед передбачити кількість ділянок з виявленими за результатами електрометрії аномаліями неможливо, тому у відповідності до п.5.1.2 передбачено забезпечення мінімальної їх кількості для обстеження за етапом 1 в залежності від довжини кожного окремого трубопроводу.
У відповідності до цього, цим же пунктом технічної специфікації, для контролю цієї вимоги передбачено узгодження кількості і місць з Замовником (додатково у п. 6.3). Також, для виконання обстежень в шурфах за 2 етапом, а саме для визначення найбільш інформативних місць для отримання достовірних результатів про технічний стан кожного трубопроводу, передбачено ряд вимог в п.5.2.1, в т.ч. і результати 1-го етапу, що можна опрацювати лише після детального ознайомлення експерта технічного з промислової безпеки Виконавця з виконавчою і експлуатаційною документацією, яка зберігається разом з кожною одиницею обладнання в Замовника в підрозділах.
Вимога до загальної кількості шурфів зумовлена більш жорсткими критеріями за п.5.2.2, що в обов'язковому порядку, як мінімально необхідна вимога, контролюється Замовником на етапі погодження самого переліку, що передбачено в ТС в підпункті 3 п.5.2.1, п.5.2.2.
В зв'язку з вищенаведеним мінімальна кількість обстежень в шурфах в залежності від протяжності кожного окремого об'єкта і аналізу наявних вихідних експлуатаційно-технічних даних міститься саме в п.5.2., де і передбачено дієвий контроль цієї вимоги з боку Замовника.