-
Відкриті торги з особливостями
-
Однолотова
-
КЕП
Послуги з експертного обстеження трубопроводів облаштованих засобами катодного захисту для Нафтогазовидобувного управління «Охтирканафтогаз»
Тендер Prozorro UA-2026-03-12-000987-a
Звертаємо вашу увагу та додатково уточнюємо, що при заповненні розділу "Підстави для відмови в участі у процедурі закупівлі" учасник процедури закупівлі підтверджує відсутність підстав, шляхом самостійного декларування відсутності таких підстав в електронній системі закупівель під час подання тендерної пропозиції, а Переможець процедури закупівлі у строк, що не перевищує чотири дні з дати оприлюднення в електронній системі закупівель повідомлення про намір укласти договір про закупівлю, повинен надати замовнику шляхом оприлюднення в електронній системі закупівель документів, що підтверджують відсутність підстав, зазначених у підпунктах 3, 5, 6 і 12 пункту 47 Особливостей (детально описано у додатку 2 та 4 до ТД).
Завершена
2 015 821.56
UAH без ПДВ
Номер:
335d76ae6ac94eacb2d48f2d8f79ca9a
Ідентифікатор моніторингу:
UA-M-2026-06-16-000043
Дата прийняття рішення про проведення моніторингу:
16.06.2026 00:00
Період моніторингу:
16.06.2026 17:20 - 08.07.2026 00:00
Статус:
Завершено
Опис:
ДЕРЖАВНА АУДИТОРСЬКА СЛУЖБА УКРАЇНИ
ПІВДЕННИЙ ОФІС ДЕРЖАУДИТСЛУЖБИ
Н А К А З
16.06.2026 м. Одеса № 145
Про початок моніторингу
процедур закупівель
Відповідно до частини другої статті 8 Закону України «Про публічні закупівлі», пункту 23 особливостей здійснення публічних закупівель товарів, робіт і послуг для замовників, передбачених Законом України «Про публічні закупівлі», на період дії правового режиму воєнного стану в Україні та протягом 90 днів з дня його припинення або скасування, затверджених постановою Кабінету Міністрів України від 12.10.2022 № 1178 (із змінами), пункту 9 Положення про Південний офіс Держаудитслужби, затвердженого наказом Державної аудиторської служби України від 02.06.2016 № 23, доручення Державної аудиторської служби України від 11.06.2026 № 003100-18/7765-2026,
НАКАЗУЮ:
1. Розпочати моніторинг процедур закупівель відповідно до переліку, що додається.
2. Відділу контролю у сфері закупівель забезпечити проведення моніторингу процедур закупівель, зазначених у додатку до цього наказу.
3. Контроль за виконанням цього наказу покласти на першого заступника начальника Південного офісу Держаудитслужби Тетяну Миколаївну СВІРГОЦЬКУ та на період її відпустки контроль за виконанням цього наказу покласти на заступника начальника Південного офісу Держаудитслужби ПАЛАМАРЧУК Лесю Віталіївну відповідно до наказу Південного офісу Держаудитслужби від 12.03.2026 № 58 «Про затвердження Розподілу обов’язків між начальником, першим заступником начальника та заступником начальника Південного офісу Держаудитслужби».
Начальник Олександр СТАВНІЙЧУК
Додаток до наказу
Південного офісу Держаудитслужби
від 16.06.2026 № 145
Витяг з переліку
процедур закупівель щодо яких здійснюється моніторинг процедур закупівель
№ з/п Оголошення про проведення процедури
закупівлі та/
або повідомлення про намір укласти договір на веб-порталі Уповноваженого органу
Опис підстав для здійснення моніторингу процедур закупівель Відповідальні особи за проведення моніторингу процедур закупівель
унікальний номер дата оприлюднення
1 2 3 4 5
1 UA-2026-03-12-000987-a 12.03.2026 Дані автоматичних індикаторів ризиків
Заступник начальника відділу контролю у сфері закупівель Ірина ШЕВЕЛЬОВА
Етапи закупівельного процесу:
- Розкриття тендерних пропозицій, їх розгляд та оцінка
Підстави для прийняття рішення про початок моніторингу:
- Дані автоматичних індикаторів ризиків
Детальніше
Висновок про результати моніторингу
Статус порушень:
Не виявлені
Висновок про наявність або відсутність порушень законодавства:
За результатами аналізу питання визначення предмета закупівлі, відображення закупівлі у річному плані, оприлюднення інформації про закупівлю, відповідності вимог тендерної документації вимогам Закону з урахуванням Особливостей, внесення змін до тендерної документації, надання замовником роз’яснень щодо змісту тендерної документації, розгляду тендерної пропозиції, відповідності повідомлення з вимогою про усунення невідповідностей в інформації та/або документах, поданих учасником у тендерній пропозиції, вимогам Особливостей, своєчасності його розміщення Замовником та виконання учасником, стану виконання рішення Комісії як органу оскарження, своєчасності укладання договору про закупівлю, відповідності умов договору про закупівлю умовам тендерної пропозиції переможця процедури закупівлі, надання відповіді на запит органу державного фінансового контролю про надання пояснень щодо прийняття рішень та/або вчинення дій чи бездіяльності, які є предметом дослідження в рамках моніторингу процедури закупівлі – порушень не встановлено.
Інформація про результати моніторингу закупівлі у розрізі стадій проведення процедури закупівлі:
Дата закінчення моніторингу: 30 червня 2026 року.
Предметом аналізу були питання: визначення предмета закупівлі, відображення закупівлі у річному плані, оприлюднення інформації про закупівлю, відповідності вимог тендерної документації вимогам Закону України «Про публічні закупівлі» (далі – Закон) з урахуванням особливостей здійснення публічних закупівель товарів, робіт і послуг для замовників, передбачених Законом України «Про публічні закупівлі», на період дії правового режиму воєнного стану в Україні та протягом 90 днів з дня його припинення або скасування, затверджених постановою Кабінету Міністрів України від 12.10.2022 № 1178 (в редакції станом на дату початку проведення торгів) (далі – Особливості), внесення змін до тендерної документації, надання замовником роз’яснень щодо змісту тендерної документації, розгляду тендерної пропозиції, відповідності повідомлення з вимогою про усунення невідповідностей в інформації та/або документах, поданих учасником у тендерній пропозиції, вимогам Особливостей, своєчасності його розміщення Замовником та виконання учасником, стану виконання рішення комісії Антимонопольного комітету України з розгляду скарг про порушення законодавства у сфері публічних закупівель (далі – Комісія) як органу оскарження, своєчасності укладання договору про закупівлю, відповідності умов договору про закупівлю умовам тендерної пропозиції переможця процедури закупівлі, надання відповіді на запит органу державного фінансового контролю про надання пояснень щодо прийняття рішень та/або вчинення дій чи бездіяльності, які є предметом дослідження в рамках моніторингу процедури закупівлі.
Під час моніторингу проаналізовано: річний план закупівель акціонерного товариства «Укpнaфта» (далі – Замовник) на 2026 рік, оголошення про проведення відкритих торгів, тендерну документацію, затверджену рішенням уповноваженої особи (протокольне рішення від 12.03.2026 № 01/01/13/10/01/01/51-ОС), тендерну документацію (зі змінами), затверджену рішенням уповноваженої особи (протокольне рішення від 18.03.2026 № 01/01/13/10/01/01/51-ОС/1), перелік змін до тендерної документації, оприлюднений в електронній системі закупівель 18.03.2026, роз’яснення щодо змісту тендерної документації, оприлюднене в електронній системі закупівель 23.03.2026, тендерну пропозицію товариства з обмеженою відповідальністю «Житомирський експертно-технічний центр Держпраці» (далі – ТОВ «Житомирський ЕТЦ»), вимогу про усунення невідповідностей у тендерній пропозиції ТОВ «Житомирський ЕТЦ», виправлення учасником ТОВ «Житомирський ЕТЦ» виявлених Замовником невідповідностей, протокол/повідомлення продовження строку розгляду тендерної пропозиції/пропозиції учасника ТОВ «Житомирський ЕТЦ», оприлюднений в електронній системі закупівель 27.03.2026, протокол щодо прийняття рішення уповноваженою особою Замовника від 23.04.2026 № 01111/1005, протокол визначення переможця закупівлі та намір укласти договір про закупівлю, оприлюднений в електронній системі закупівель 15.05.2026, повідомлення про намір укласти договір про закупівлю, оприлюднене 15.05.2026 в електронній системі закупівель, рішення Комісії як органу оскарження від 07.05.2026 № 5460-р/пк-пз, договір про надання послуг від 19.06.2026 № 13/2758-Р/26, пояснення та документи, надані Замовником 24.06.2026 на запит Південного офісу Держаудитслужби через електронну систему закупівель.
Моніторинг закупівлі щодо тих порушень, обставин, підстав, які були предметом розгляду органу оскарження, не здійснювався.
Період усунення порушень:
01.07.2026 17:26 - 07.07.2026 00:00
Дата публікації висновку:
01.07.2026 17:26
Запити/Пояснення
Номер:
5e8f450bedd9402ba04108c90c2ae513
Назва:
Про надання пояснення
Дата опублікування:
19.06.2026 16:12
Дата до якої повинна бути надана відповідь:
25.06.2026 00:00
Опис:
У межах проведення моніторингу цієї закупівлі відповідно до пунктів 6 та 11 статті 10 Закону України «Про основні засади здійснення державного фінансового контролю в Україні», частини п’ятої статті 8 Закону України «Про публічні закупівлі» (далі – Закон), пункту 23 особливостей здійснення публічних закупівель товарів, робіт і послуг для замовників, передбачених Законом України «Про публічні закупівлі», на період дії правового режиму воєнного стану в Україні та протягом 90 днів з дня його припинення або скасування, затверджених постановою Кабінету Міністрів України від 12.10.2022 № 1178 (із змінами) (далі – Особливості), та підпунктів 2 та 9 пункту 6 Положення про Південний офіс Держаудитслужби, затвердженого наказом Державної аудиторської служби України від 02 червня 2016 року № 23, постала потреба в отриманні таких пояснень (інформації та документів), а саме:
1. Надайте інформацію та відповідні документи, на підставі яких Вами здійснено обґрунтування розміру витрат, технічних та якісних характеристик предмета закупівлі та визначено його очікувану вартість.
2. Чи укладено Замовником договір про закупівлю за результатами проведення процедури закупівлі у строк, передбачений абзацом четвертим пункту 49 Особливостей.
Пояснення необхідно надати через електронну систему закупівель протягом трьох робочих днів з дня оприлюднення цього запиту. При цьому до пояснень може бути долучено їх документальне підтвердження.
Повідомляємо, що за перешкоджання діяльності органу державного фінансового контролю передбачено відповідальність відповідно до статті 351-1 Кримінального кодексу України.
Номер:
911d43e028f2444e97a9da133a400d9e
Назва:
щодо надання пояснень
Дата опублікування:
24.06.2026 17:11
Опис:
19.06.2026 Державною аудиторською службою України (далі – ДАСУ) під час здійснення моніторингу процедури закупівлі за предметом: Послуги з експертного обстеження трубопроводів облаштованих засобами катодного захисту для Нафтогазовидобувного управління «Охтирканафтогаз» (далі – Закупівля) оприлюднено Запит замовнику на пояснення (далі – Запит), згідно з яким у ДАСУ постала потреба в отриманні пояснень (інформації, документів), на підставі яких здійснено обґрунтування розміру витрат, технічних та якісних характеристик предмета закупівлі та визначено його очікувану вартість та чи укладено Замовником договір про закупівлю за результатами проведення процедури закупівлі у строк, передбачений абзацом четвертим пункту 49 Особливостей.
У відповідь на запит щодо надання пояснень, інформації та документів, на підставі яких здійснено обґрунтування розміру витрат, технічних та якісних характеристик предмета закупівлі, а також визначення розміру очікуваної вартості, повідомляємо наступне.
Щодо обґрунтування розміру витрат визначення очікуваної вартості предмету Закупівлі:
Очікувана вартість закупівлі визначалась на підставі аналізу ринку відповідних послуг.
Джерело фінансування Закупівлі – власний бюджет (кошти від господарської діяльності Товариства).
Під час визначення очікуваної вартості Замовник керувався:
- примірною методикою визначення очікуваної вартості предмета закупівлі, затвердженої наказом Міністерства розвитку економіки, торгівлі та сільського господарства України від 18.02.2020р. № 275 (зі змінами);
- Регламентом взаємодії структурних підрозділів АТ «Укрнафта» під час закупівель товарів, робіт та послуг, затвердженого Наказом №479 від 05.11.2024 (зі змінами затвердженими Наказом №443 від 28.07.2025 р.);
- Результатами попереднього моніторингу цін, зокрема моніторингом ринку на комерційному електронно-торговому майданчику SmartTender (https://smarttender.biz/, процедура № 30953649) та направлення запитів на отримання комерційних пропозицій від потенційних постачальників електронною поштою.
За результатами проведеного моніторингу ринку відповідних послуг Замовник визначив очікувану вартість за найбільш економічно вигідною пропозицією (яка відповідає технічним вимогам до предмета закупівлі та ціна якої є найнижчою).
Під час проведення моніторингу ринку було отримано комерційні пропозиції від таких компаній:
- ПРИВАТНЕ АКЦІОНЕРНЕ ТОВАРИСТВО "ПРОМЕТЕЙ" (файл «КП 1»);
- ТОВАРИСТВО З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ "ЖИТОМИРСЬКИЙ ЕКСПЕРТНО-ТЕХНІЧНИЙ ЦЕНТР ДЕРЖПРАЦІ" (ТОВ "Житомирський ЕТЦ") (файл «КП 2»);
- ТОВАРИСТВО З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ "УКРАЇНСЬКИЙ ЦЕНТР ЕКСПЕРТ 1" (файл «КП 3»);
- ТОВАРИСТВО З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ "НАУКОВО-ВИРОБНИЧА ФІРМА "ЗОНД" (файл «КП 4»);
- ДЕРЖАВНЕ ПІДПРИЄМСТВО "ЗАХІДНИЙ ЕКСПЕРТНО-ТЕХНІЧНИЙ ЦЕНТР ДЕРЖПРАЦІ" (файл «КП 5»).
За результатами моніторингу ринку очікувана вартість Закупівлі визначена за найбільш економічно вигідною пропозицією ПРИВАТНЕ АКЦІОНЕРНЕ ТОВАРИСТВО "ПРОМЕТЕЙ" (найменша ціна) в розмірі 2 015 821,56 грн. без ПДВ.
Аналітична таблиця формування очікуваної вартості (файл «АНАЛІТИКА») та комерційні пропозиції додаються.
Щодо обґрунтування технічних та якісних характеристик предмета Закупівлі:
Технічні та якісні характеристики предмета закупівлі сформовані відповідно до виробничої потреби Замовника з урахуванням діючих стандартів та чинних нормативно-правових актів для отримання інформації про технічний стан трубопроводів, детальний огляд та інструментальне обстеження трубопроводів з метою визначення умов та строків подальшої безпечної експлуатації трубопроводів та надання відповідних рекомендацій Виконавцем послуг.
У зв’язку з тим, що відповідно до пункту 22 постанови Кабінету Міністрів України від 26 травня 2004 р. № 687 «Про затвердження Порядку проведення технічного огляду, випробування та експертного обстеження (технічного діагностування) машин, механізмів, устаткування, підвищеної небезпеки» та НПАОП 11.1-1.16-23 «Правила безпеки в нафтогазодобувній промисловості» дане устаткування підлягає обов'язковому періодичному та позачерговому експертному обстеженню (технічному діагностуванню) у разі досягнення призначеного строку служби трубопроводів, встановленого виробником в технічній документації, роботодавець припиняє подальшу експлуатацію устаткування до проведення експертного обстеження.
Виникла необхідність у отриманні офіційного висновку експертизи за результатами технічного діагностування, з внесенням відповідних записів до технічних паспортів обладнання та забезпечення законної, безперебійної та безпечної експлуатації виробничих об'єктів.
Відповідно до законодавства України, обладнання, що експлуатується має особливий правовий статус та відповідно до постанови Кабінету Міністрів України від 03.02.2021р. № 77 промислові трубопроводи віднесені до переліку машин, механізмів, устаткування підвищеної небезпеки (група А), а саме: пункту 4 «Технологічне устаткування магістральних газопроводів, нафтопроводів, продуктопроводів (нафтопродуктопроводів, аміакопроводів, етиленопроводів), систем промислового та міжпромислового збору нафти і газу, об’єктів нафтогазовидобувної промисловості».
Так, як зазначені об'єкти віднесені до групи А, підприємство несе пряму відповідальність за дотримання вимог промислової безпеки та охорони праці.
Додатково вимоги про необхідність проведення обстеження чітко зазначені в НПАОП 0.00-1.73-14 «Правила охорони праці та безпечної експлуатації технологічних трубопроводів, а саме: у розділі III «Вимоги безпечної експлуатації трубопроводів», главі 1 «Загальні вимоги»:
1.1. Для забезпечення безпечної експлуатації трубопроводів роботодавець повинен вжити заходів щодо: експертного обстеження (технічного діагностування) разом з позачерговим технічним оглядом трубопроводів згідно з вимогами Порядку проведення огляду, випробування та експертного обстеження і ДСТУ 4046-2001 «Обладнання технологічне нафтопереробних, нафтохімічних та хімічних виробництв. Технічне діагностування. Загальні технічні вимоги» (далі - ДСТУ 4046-2001) у разі виникнення аварій на трубопроводах та після ліквідації наслідків аварії або незадовільного технічного стану трубопроводу, визначеного під час періодичного технічного огляду трубопроводу, а також для визначення технічних характеристик та параметрів трубопроводів, у тому числі граничного строку експлуатації трубопроводів (якщо вони відсутні в паспорті трубопроводу) або досягнення граничного строку експлуатації трубопроводів, визначеного в паспорті трубопроводу.
Враховуючи вищевикладене, визначені в тендерній документації технічні та якісні характеристики предмета закупівлі є необхідними та оптимальними для задоволення потреб Замовника та відповідають пропозиціям ринку.
Щодо договору про закупівлю за результатами проведення процедури закупівлі
Акціонерне товариство «Укрнафта» (далі - Замовник), з дотриманням строку, встановленого частиною п`ятою статті 8 Закону України «Про публічні закупівлі» (далі – Закон), з метою виконання Запиту, надає через електронну систему закупівель відповідні пояснення, а також інформацію та документи:
15.05.2026 у рамках Закупівлі Товариство з обмеженою відповідальністю «Житомирський експертно-технічний центр Держпраці» визнано переможцем та прийнято рішення про намір укласти договір про закупівлю з ним.
29.05.2026 уповноваженою особою Замовника прийнято Протокольне рішення 01/01/13/10/01/01/51-ОС/2 (далі – Протокол), щодо продовження строку для укладення Договору у рамках Закупівлі до 60 днів з дати прийняття рішення про намір укласти договір, який додається.
Підставою продовження строку для укладення Договору за результатами Закупівлі є необхідність у більш детальному розгляді документів задіяними у даному процесі підрозділами Замовника.
Погодження Договору за результатами процедури закупівлі в АТ «Укрнафта» здійснюється визначеними структурними підрозділами відповідно до Регламенту взаємодії структурних підрозділів АТ «Укрнафта» під час закупівель товарів, робіт та послуг, затвердженого наказом ПАТ «Укрнафта» від 05.11.2024 № 479 (зі змінами, внесеними наказом ПАТ «Укрнафта» від 28.07.2025 № 443).
Під час погодження договору визначеними структурними підрозділами АТ «Укрнафта» виникла необхідність у більш детальному розгляді документів та постала потреба в продовженні строку для укладання договору.
Відповідно до пункту 49 Особливостей договір про закупівлю не може бути укладено раніше ніж через п’ять днів з дати оприлюднення в електронній системі закупівель повідомлення про намір укласти договір про закупівлю. Замовник укладає договір про закупівлю з учасником, який визнаний переможцем процедури закупівлі, протягом строку дії його пропозиції, не пізніше ніж через 15 днів з дати прийняття рішення про намір укласти договір про закупівлю відповідно до вимог тендерної документації та тендерної пропозиції переможця процедури закупівлі. У випадку обґрунтованої необхідності строк для укладення договору може бути продовжений до 60 днів.
Враховуючи вищевикладене, з метою забезпечення належного розгляду та погодження договору відповідно до внутрішніх нормативно-розпорядчих документів АТ «Укрнафта» постала обґрунтована потреба в продовженні строку для укладення договору, про що Уповноваженою особою було прийнято відповідне рішення.
Станом на 24.06.2026 договір про закупівлю за результатами проведення процедури закупівлі укладено і оприлюднено в електронній системі закупівель.