-
Відкриті торги з особливостями
-
Однолотова
-
КЕП
Комплексні інженерні послуги (Розробка документацій із землеустрою та реєстрація речових прав на земельні ділянки)
Тендер Prozorro UA-2026-02-13-011838-a
Закупівля здійснюється відповідно до https://prozorro.gov.ua/plan/UA-P-2026-02-09-016990-a, згідно з технічними вимогами і якісними характеристиками предмета закупівлі. Джерело фінансування закупівлі: власний бюджет (кошти від господарської діяльності підприємства). Мова, якою повинні готуватися тендерні пропозиції, – українська. Документи, які не готуються учасником та представлені в складі тендерної пропозиції, можуть бути надані як українською, так і російською мовами. Критерій оцінки – ціна 100%.
Завершена
1 694 537.00
UAH без ПДВ
Номер:
007db91d22084ed79f7a7ef3e16658f4
Ідентифікатор моніторингу:
UA-M-2026-06-12-000049
Дата прийняття рішення про проведення моніторингу:
15.06.2026 00:00
Період моніторингу:
15.06.2026 17:44 - 07.07.2026 00:00
Статус:
Порушення не виявлені
Опис:
СХІДНИЙ ОФІС ДЕРЖАУДИТСЛУЖБИ
Н А К А З
15.06.2026 № 98
Дніпро
Про початок здійснення
моніторингу процедур закупівель/ закупівель
Відповідно до частини другої статті 8 Закону України «Про публічні закупівлі», пункту 9 Положення про Східний офіс Держаудитслужби, затвердженого наказом Держаудитслужби від 02.06.2016 № 23 із змінами та доручення Держаудитслужби від 11.06.2026 №003100-18/7765-2026,
НАКАЗУЮ:
1. Почати моніторинг закупівель відповідно до переліку, що додається.
2. Відділу контролю у сфері закупівель Східного офісу Держаудитслужби забезпечити проведення моніторингу закупівель, зазначених у пункті 1 цього наказу.
В.о.начальника Вікторія САМОЙЛЕНКО
Додаток
до наказу Східного офісу
Держаудитслужби
від 15.06.2026 № 98
Витяг з переліку процедур закупівель, щодо яких здійснюється моніторинг
№ з/п Оголошення про проведення процедури закупівлі та/або повідомлення про намір укласти договір на веб-порталі Уповноваженого органу Опис підстав для здійснення моніторингу закупівлі унікальний номер дата оприлюднення на веб-порталі Уповноваженого органу назва замовника
2 UA-2026-02-13-011838-a 13.02.2026 ТОВАРИСТВО З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ "ОПЕРАТОР ГАЗОТРАНСПОРТНОЇ СИСТЕМИ УКРАЇНИ" Дані автоматичних індикаторів ризиків
Начальник відділу
контролю у сфері закупівель Ольга КОВАЛЬОВА
Етапи закупівельного процесу:
- Укладання та виконання договору про закупівлю (прийняття рішення про відміну торгів)
Підстави для прийняття рішення про початок моніторингу:
- Дані автоматичних індикаторів ризиків
Детальніше
Висновок про результати моніторингу
Статус порушень:
Не виявлені
Висновок про наявність або відсутність порушень законодавства:
За результатом аналізу питань: визначення предмета закупівлі, відображення закупівлі у річному плані, відповідності вимог тендерної документації із змінами вимогам Закону №922-VIII та Особливостям, розгляду тендерних пропозицій, своєчасності укладання договору та його оприлюднення, відповідності умов договору пропозиції учасника закупівлі, визначеного переможцем– порушень не встановлено.
Інформація про результати моніторингу закупівлі у розрізі стадій проведення процедури закупівлі:
Дата закінчення моніторингу: 02 липня 2026 року.
Предметом аналізу були питання: визначення предмета закупівлі, відображення закупівлі у річному плані, оприлюднення інформації про закупівлю, відповідності вимог тендерної документації із змінами вимогам Закону України «Про публічні закупівлі» від 25.12.2022 року №922-VIII (далі Закон №922-VIII) та Особливостям здійснення публічних закупівель товарів, робіт і послуг для замовників, передбачених Законом України «Про публічні закупівлі», на період дії правового режиму воєнного стану в Україні та протягом 90 днів з дня його припинення або скасування, затверджених постановою Кабінету Міністрів України від 12.10.2022 року №1178 (в редакції, що діє на момент проведення торгів), розгляду тендерних пропозицій, своєчасності укладання договору та його оприлюднення, відповідності умов договору пропозиції учасника закупівлі, визначеного переможцем.
Під час моніторингу проаналізовано: річний план закупівель на 2026 рік ТОВАРИСТВА З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ «ОПЕРАТОР ГАЗОТРАНСПОРТНОЇ СИСТЕМИ УКРАЇНИ» (далі – Замовник), оголошення про проведення відкритих торгів з особливостями, тендерну документацію затверджену рішенням уповноваженої особи (протокол) від 13 лютого 2026 року № 26-20147 зі змінами, внесеними згідно з протоколом від 23 лютого 2026 року № 26-20147-зм та зі змінами, внесеними згідно з протоколом від 23 лютого 2026 року № 26-20147-зм-2, звернення за роз’ясненнями щодо закупівлі, реєстр отриманих тендерних пропозицій, протокол розкриття, тендерні пропозиції учасників: товариства з обмеженою відповідальністю «ФЕОДАЛ ПРОЄКТ» (далі – ТОВ «ФЕОДАЛ ПРОЄКТ»), фізичної особи підприємця «ЗАЙЧИКОВ ОЛЕКСАНДР ВІКТОРОВИЧ» (далі – ФОП «ЗАЙЧИКОВ ОЛЕКСАНДР ВІКТОРОВИЧ»), товариства з обмеженою відповідальністю «Гео Еко інжиниринг» (далі – ТОВ «Гео Еко інжиниринг»), товариства з обмеженою відповідальністю «ЕСПО-КОНСАЛТИНГ» (далі – ТОВ «ЕСПО-КОНСАЛТИНГ»), інформація від 17 березня 2026 року про відхилення тендерної пропозиції учасника ТОВ «ФЕОДАЛ ПРОЄКТ» відповідно до Протоколу щодо прийняття рішення уповноваженою особою від 17 березня 2026 року № 26-20147- р, інформація від 31 березня 2026 року про відхилення тендерної пропозиції учасника ФОП «ЗАЙЧИКОВ ОЛЕКСАНДР ВІКТОРОВИЧ» відповідно до Протоколу щодо прийняття рішення уповноваженою особою від 31 березня 2026 року № 26-20147-р-2, протокол щодо прийняття рішення уповноваженою особою від 06 квітня 2026 року № 26-20147-д-3 про визнання переможцем процедури закупівлі та прийняти рішення про намір укласти договір про закупівлю з переможцем ТОВ «Гео Еко інжиниринг» повідомлення про намір укласти договір, договір про закупівлю послуг між Замовником та ТОВ «Гео Еко інжиниринг» від 27 квітня 2026 року № 4600014471 на суму 778 901,00 без ПДВ.
Період усунення порушень:
02.07.2026 17:39 - 08.07.2026 00:00
Дата публікації висновку:
02.07.2026 17:39
Запити/Пояснення
Номер:
289284a6804c4280b261753ac3a24e9f
Назва:
Запит про надання пояснення
Дата опублікування:
16.06.2026 11:16
Дата до якої повинна бути надана відповідь:
20.06.2026 00:00
Опис:
У межах проведення моніторингу закупівлі комплексних інженерних послуги (Розробка документацій із землеустрою та реєстрація речових прав на земельні ділянки) (інформація оприлюднена в електронній системі закупівель за номером ID: UA-2026-02-13-011838-a) відповідно до пунктів 6 та 11 статті 10 Закону України «Про основні засади здійснення державного фінансового контролю в Україні» 26 січня 1993 року № 2939-XII, частини п’ятої статті 8 Закону України «Про публічні закупівлі» 25 грудня 2015 року № 922-VIII із змінами (далі Закон № 922-VIII), із урахуванням «Особливостей здійснення публічних закупівель товарів, робіт і послуг для замовників, передбачених Законом України «Про публічні закупівлі», на період дії правового режиму воєнного стану в Україні та протягом 90 днів з дня його припинення або скасування» затверджені постановою Кабінету Міністрів України від 12.10.2022 № 1178 (далі - Особливості), підпунктів 2 та 9 пункту 6 Положення про Східний офіс Держаудитслужби, затвердженого наказом Держаудитслужби від 02.06.2016 №23, постала потреба в отриманні пояснення (інформації та документів): яким чином та на підставі яких документів здійснено обґрунтування розміру бюджетного призначення, технічних та якісних характеристик предмета закупівлі та визначено його очікувану вартість.
Пояснення необхідно надати через електронну систему закупівель протягом трьох робочих днів з дня отримання цього запиту з питань, які є предметом дослідження в рамках моніторингу процедури закупівлі. При цьому до пояснень необхідно долучити їх документальне підтвердження (інформацію, документи).
Відповідно до норм статті 351¹ Кримінального кодексу України за перешкоджання діяльності органу державного фінансового контролю, зокрема за невиконання службовою особою законних вимог органу державного фінансового контролю, створення штучних перешкод у його роботі, надання йому завідомо неправдивої інформації, встановлена кримінальна відповідальність.
Номер:
64e513e770c9465ea18aea39d4256662
Назва:
пояснення на запит Державної аудиторської служби України від 16.06.2026 до процедури закупівлі https://prozorro.gov.ua/uk/tender/UA-2026-02-13-011838-a
Дата опублікування:
18.06.2026 11:14
Опис:
Щодо запиту надаємо такі пояснення:
Товариство виконує функції оператора газотранспортної системи з 01.01.2020 на підставі ліцензії з транспортування природного газу, відповідно до постанови НКРЕКП № 3011 від 24.12.2019 та здійснює діяльність з транспортування природного газу магістральними трубопроводами.
Відповідно до статті 125 ЗКУ, право власності на земельну ділянку, а також право постійного користування та право оренди земельної ділянки виникають з моменту державної реєстрації цих прав.
Згідно частини 1 статті 182 Цивільного кодексу України, право власності та інші речові права на нерухомі речі, обтяження цих прав, їх виникнення, перехід і припинення підлягають державній реєстрації.
Частиною другою статті 3 Закону України «Про державну реєстрацію речових прав на нерухоме майно та їх обтяжень» (далі - Закону України № 1952-IV) визначено, що речові права на нерухоме майно, об’єкт незавершеного будівництва, майбутній об’єкт нерухомості та їх обтяження, що підлягають державній реєстрації відповідно до цього Закону, виникають, змінюються та припиняються з моменту такої реєстрації.
Відповідно до статті 791 ЗКУ, формування земельної ділянки полягає у визначенні земельної ділянки як об'єкта цивільних прав. Формування земельної ділянки передбачає визначення її площі, меж та внесення інформації про неї до Державного земельного кадастру (далі – ДЗК) шляхом розробки документації із землеустрою. Сформовані земельні ділянки підлягають державній реєстрації у Державному земельному кадастрі. Земельна ділянка вважається сформованою з моменту присвоєння їй кадастрового номера.
Пунктом 4 частини третьої статті 10 Закону України № 1952-IV визначено, що під час проведення реєстраційних дій державний реєстратор обов’язково використовує відомості ДЗК.
Перелік земельних ділянок щодо яких необхідна розробка документації із землеустрою по процедурі закупівлі формувався з врахуванням пріоритетності та виробничих потреб наданих структурними підрозділами Товариства – лінійними виробничими управліннями магістральних газопроводів (далі – ЛВУМГ) по 30 земельних ділянок з ЛВУМГ (Дніпровське, Західне, Карпатське, Південне, Подільське, Слобожанське, Східне, Центральне ЛВУМГ).
Технічні, якісні та кількісні характеристики предмета закупівлі https://prozorro.gov.ua/uk/tender/UA-2026-02-13-011838-a, зазначено в Додатку 1 до тендерної документації.
Очікувана вартість предмета закупівлі визначена відповідно до Примірної методики визначення вартості предмета закупівлі, затвердженої наказом Міністерства розвитку економіки, торгівлі та сільського господарства України від 18.02.2020 № 275 (зі змінами) та закупівельної політики ТОВ «Оператор газотранспортної системи України» методом порівняння історичних даних (додаються).
Додатки:
1. Обґрунтування очікуваної вартості
2. Договір №4600010596 від 25.12.2024
3. Договір №4600010186 від 18.10.2024
4. Договір №4600008822 від 25.12.2023
Інформація та документи стосовно проведення процедури закупівлі розміщено за посиланням https://prozorro.gov.ua/uk/tender/UA-2026-02-13-011838-a