-
Відкриті торги з особливостями
-
Однолотова
-
КЕП
Послуги з технічного обслуговування кондиціонерів (ДК 021:2015-50730000-1 Послуги з ремонту і технічного обслуговування охолоджувальних установок)
Тендер Prozorro UA-2025-06-24-010309-a
Джерело фінансування – власні кошти. Мова, якою повинні готуватися пропозиції – українська. Місце надання послуг: на території Замовника у межах Одеської обл. Детальніше згідно Додатку № 1 тендерної документації. Кількість послуг -598 од. Процедура закупівлі проводиться відповідно до постанови КМУ від 12.10.2022р. №1178 (зі змінами) «Про затвердження особливостей здійснення публічних закупівель товарів, робіт і послуг для замовників, передбачених Законом України «Про публічні закупівлі", на період дії правового режиму воєнного стану в Україні та протягом 90 днів з дня його припинення або скасування».
Торги не відбулися
353 614.64
UAH без ПДВ
мін. крок: 0.5% або 1 768.07 UAH
мін. крок: 0.5% або 1 768.07 UAH
Нічого не знайдено.