• Спрощена закупівля
  • Однолотова
  • КЕП

Запасні частини до транспортних засобів

Завершена

7 009 499.00 UAH без ПДВ
мін. крок: 0.5% або 35 047.50 UAH
Номер: 282528530df74deba22c32fe50e8e1a2
Ідентифікатор моніторингу: UA-M-2025-05-05-000080
Дата прийняття рішення про проведення моніторингу: 05.05.2025 00:00
Автор: ПІВДЕННИЙ ОФІС ДЕРЖАУДИТСЛУЖБИ, UA-EDR 41168670
Період моніторингу: 05.05.2025 15:48 - 27.05.2025 00:00
Статус: Завершено
Опис: ДЕРЖАВНА АУДИТОРСЬКА СЛУЖБА УКРАЇНИ ПІВДЕННИЙ ОФІС ДЕРЖАУДИТСЛУЖБИ УПРАВЛІННЯ ПІВДЕННОГО ОФІСУ ДЕРЖАУДИТСЛУЖБИ В МИКОЛАЇВСЬКІЙ ОБЛАСТІ НАКАЗ 05.05.2025 № 51-З Миколаїв Про початок моніторингу процедур закупівель / закупівель Відповідно до частини другої статті 8 Закону України «Про публічні закупівлі», пункту 23 Особливостей здійснення публічних закупівель товарів, робіт і послуг для замовників, передбачених Законом України «Про публічні закупівлі», на період дії правового режиму воєнного стану в Україні та протягом 90 днів з дня його припинення або скасування, затверджених постановою Кабінету Міністрів України від 12 жовтня 2022 року № 1178, підпункту 15 пункту 10 Положення про Управління Південного офісу Держаудитслужби в Миколаївській області, затвердженого наказом Південного офісу Держаудитслужби 12 жовтня 2016 року № 8, та на підставі виявлених органом державного фінансового контролю ознак порушення (порушень) законодавства у сфері публічних закупівель в інформації, оприлюдненій в електронній системі закупівель, НАКАЗУЮ: 1. Почати моніторинг процедур закупівель / закупівель відповідно до переліку, що додається. 2. Відділу контролю у сфері закупівель забезпечити проведення моніторингу процедур закупівель / закупівель, зазначених в пункті 1 цього наказу. 3. Повідомлення про прийняття рішення про початок моніторингу процедур закупівель оприлюднити в електронній системі закупівель протягом двох робочих днів. 4. Контроль за виконанням цього наказу залишаю за собою. Підстава: доповідна записка начальника відділу контролю у сфері закупівель Управління Південного офісу Держаудитслужби в Миколаївській області Сергія ЧЕРНОВОЛА від 05.05.2025. Начальник Денис ЯКОВЛЄВ Додаток до наказу Управління Південного офісу Держаудитслужби в Миколаївській області від 05.05.2025 № 51-З Витяг з переліку процедур закупівель / закупівель № 1 UA-2025-03-30-000739-a 30.03.2025 Начальник відділу контролю у сфері закупівель Управління Південного офісу Держаудитслужби в Миколаївській області Сергій ЧЕРНОВОЛ
Адреса: Ukraine, Миколаїв
Контактна особа: ПІВДЕННИЙ ОФІС ДЕРЖАУДИТСЛУЖБИ ( обл.), +38 (0 51) 237-62-61, v.o.aloshyna@dasu.gov.ua
Етапи закупівельного процесу:
  • Укладання та виконання договору про закупівлю (прийняття рішення про відміну торгів)
Підстави для прийняття рішення про початок моніторингу:
  • Виявлені органом державного фінансового контролю ознаки порушення (порушень) законодавства у сфері публічних закупівель в інформації, оприлюдненій в електронній системі закупівель
Детальніше

Висновок про результати моніторингу

Статус порушень: Не виявлені
Висновок про наявність або відсутність порушень законодавства: За результатами аналізу питань дотримання Замовником законодавства у сфері публічних закупівель щодо визначення предмета закупівлі, оприлюднення інформації про закупівлю в електронній системі закупівель, відповідності вимог оголошення про проведення спрощеної закупівлі вимогам Закону та Особливостей № 1275, своєчасності надання роз'яснень щодо оголошення про проведення спрощеної закупівлі та відповідей на них, розгляду пропозиції ФОП Пугачова О.П. та ТОВ «ОЛЛПАРТС», укладання договору про закупівлю – порушень не встановлено.
Інформація про результати моніторингу закупівлі у розрізі стадій проведення процедури закупівлі: Дата закінчення моніторингу: 09 травня 2025 року. Предметом аналізу були такі питання: визначення предмета закупівлі; оприлюднення інформації про закупівлю в електронній системі закупівель; відповідності вимог оголошення про проведення спрощеної закупівлі вимогам Закону України «Про публічні закупівлі» (далі – Закон) та Особливостям здійснення оборонних закупівель на період дії правового режиму воєнного стану, затверджених постановою Кабінету Міністрів України від 11.11.2022 № 1275 (в редакції станом на дату проведення закупівлі, далі – Особливості № 1275); своєчасності надання роз'яснень щодо оголошення про проведення спрощеної закупівлі та відповідей на них; розгляду пропозицій; укладення договору про закупівлю. Під час моніторингу проаналізовані: оголошення про проведення спрощеної закупівлі Військова частина А7052 (далі – Замовник) (далі – Оголошення); реєстр отриманих пропозицій; звернення до Замовника за роз’ясненнями щодо оголошення про проведення спрощеної закупівлі та відповіді на них; пропозиції фізичної особи-підприємця Пугачова Ольги Петрівни (далі – ФОП Пугачова О.П.) та товариства з обмеженою відповідальністю «ОЛЛПАРТС» (далі – ТОВ «ОЛЛПАРТС»); звернення за роз’ясненнями щодо оголошення про проведення спрощеної закупівлі та відповіді на них; повідомлення з вимогами про усунення невідповідностей; протоколи щодо прийняття рішення уповноваженою особою від 12.04.2025 та від 16.04.2025; повідомлення про намір укласти договір; договір про закупівлю товарів для забезпечення потреб безпеки та оборони 18.04.2025 № 52/7; пояснення, інформація та документи, надані Замовником через електронну систему закупівель.
Період усунення порушень: 09.05.2025 11:14 - 15.05.2025 00:00
Дата публікації висновку: 09.05.2025 11:14

Запити/Пояснення