-
Відкриті торги з особливостями
-
Однолотова
-
КЕП
Послуги з технічного обслуговування і ремонту копіювально-розмножувальної техніки у Рівненській області
Тендер Prozorro UA-2025-02-28-002823-a
Процедура закупівлі: Відкриті торги з особливостями, закупівля здійснюється відповідно до норм постанови КМУ від 12.10.2022 № 1178
Завершена
72 964.00
UAH з ПДВ
мін. крок: 0.5% або 364.82 UAH
мін. крок: 0.5% або 364.82 UAH
Нічого не знайдено.