Мова (мови), якою (якими) повинні готуватися тендерні пропозиції - українська мова. Допускається подання документів у складі тендерної пропозиції іншою ніж українська мова з обов’язковим наданням перекладу таких документів на українську мову. Переклад документів повинен бути завірений, організацією, яка здійснювала переклад. Тексти повинні бути автентичними, визначальним є текст, викладений українською мовою. Відповідальність за достовірність перекладу несе учасник. Дана вимога не відноситься до власних назв та/або загальноприйнятих визначень, термінів, малюнків, креслень тощо. Згідно умов цієї процедури закупівлі тендерною документацією вважається сукупність інформації у вигляді заповнених електронних полів в розділі "Тендерна документація" та прикріпленого текстового документу "Тендерна документація" та «Додатків до тендерної документації», що містить всю іншу інформацію, передбачену згідно ст. 22 Закону; застосовані критерії оцінки - ціна (питома вага критерію «Ціна» - 100%).
Завершена
709 260.00UAH з ПДВ
мін. крок: 1% або 7 092.60 UAH
Період моніторингу:18.03.2025 11:36 - 09.04.2025 01:00
Статус:Порушення виявлені
Опис:ДЕРЖАВНА АУДИТОРСЬКА СЛУЖБА УКРАЇНИ
СХІДНИЙ ОФІС ДЕРЖАУДИТСЛУЖБИ
УПРАВЛІННЯ СХІДНОГО ОФІСУ
ДЕРЖАУДИТСЛУЖБИ В КІРОВОГРАДСЬКІЙ ОБЛАСТІ
Н А К А З
17.03.2025 № 21-з
Кропивницький
Про початок моніторингу
процедур закупівель
Відповідно до пункту 23 Особливостей здійснення публічних закупівель товарів, робіт і послуг для замовників, передбачених Законом України «Про публічні закупівлі», на період дії правового режиму воєнного стану в Україні та протягом 90 днів з дня його припинення або скасування, затверджених постановою Кабінету Міністрів України від 12.10.2022 № 1178, пункту 1 Положення про Східний офіс Держаудитслужби, затвердженого наказом Держаудитслужби від 02.06.2016 № 23 зі змінами, внесеними наказом Держаудитслужби від 27.08.2020 № 242, пункту 10 Положення про Управління Східного офісу Держаудитслужби в Кіровоградській області, затвердженого наказом Східного офісу Держаудитслужби від 29 серпня 2016 року № 3 зі змінами,
НАКАЗУЮ:
1. Почати моніторинг закупівель відповідно до переліку, що додається.
2. Відділу контролю у сфері закупівель забезпечити проведення моніторингу закупівель, зазначених у пункті 1 цього наказу.
Начальник Тетяна СВЯТОКУМ
Додаток
до наказу управління Східного офісу Держаудитслужби в Кіровоградській області
від 17.03.2025 № 21-з
Витяг з переліку
процедур закупівель
Оголошення про проведення процедури закупівлі та/або повідомлення про намір укласти договір на веб-порталі Уповноваженого органу Опис підстав для здійснення моніторингу закупівлі
унікальний номер дата оприлюднення на веб-порталі Уповноваженого органу
UA-2025-01-15-005476-a 15.01.2025 виявлені органом державного фінансового контролю ознаки порушення (порушень) законодавства у сфері публічних закупівель в інформації, оприлюдненій в електронній системі закупівель.
Начальник Тетяна СВЯТОКУМ
Укладання та виконання договору про закупівлю (прийняття рішення про відміну торгів)
Підстави для прийняття рішення про початок моніторингу:
Виявлені органом державного фінансового контролю ознаки порушення (порушень) законодавства у сфері публічних закупівель в інформації, оприлюдненій в електронній системі закупівель
Детальніше
Висновок про результати моніторингу
Статус порушень:Виявлені
Тип порушень:
Інші порушення законодавства у сфері закупівель
Висновок про наявність або відсутність порушень законодавства:За результатами аналізу питання розгляду тендерної пропозиції ЗАТ «РУР ГРУП С.А.» установлено порушення вимог пункту 43 та підпункту 2 пункту 44 Особливостей.
За результатами моніторингу питань визначення предмета закупівлі, відображення закупівлі в річному плані, оприлюднення інформації про закупівлю, відповідності вимог тендерної документації вимогам Закону з урахуванням Особливостей, своєчасності укладання договору про закупівлю та його оприлюднення, відповідності умов договору умовам тендерної пропозиції переможця, своєчасності надання інформації та документів у випадках, передбачених Законом – порушень не установлено.
Зобов’язанння щодо усунення порушення (порушень) законодавства у сфері публічних закупівель:З огляду на встановлені порушення законодавства у сфері публічних закупівель та оприлюднення звіту про виконання договору про закупівлю, керуючись статтями 5 та 10 Закону України «Про основні засади здійснення державного фінансового контролю в Україні» та статтею 8 Закону України «Про публічні закупівлі» Управління Східного офісу Держаудитслужби в Кіровоградській області зобов’язує здійснити заходи щодо недопущення встановлених порушень в подальшому та протягом п’яти робочих днів з дня оприлюднення висновку оприлюднити через електронну систему закупівель інформацію та/або документи, що свідчать про вжиття таких заходів.
Інформація про результати моніторингу закупівлі у розрізі стадій проведення процедури закупівлі:Дата закінчення моніторингу: 27 березня 2025 року.
Предметом аналізу були питання: визначення предмета закупівлі, відображення закупівлі в річному плані, оприлюднення інформації про закупівлю, відповідності вимог тендерної документації вимогам Закону України «Про публічні закупівлі» (далі – Закон) з урахуванням Особливостей здійснення публічних закупівель товарів, робіт і послуг для замовників, передбачених Законом України «Про публічні закупівлі», на період дії правового режиму воєнного стану в Україні та протягом 90 днів з дня його припинення або скасування, затверджених постановою Кабінету Міністрів України від 12.10.2022 № 1178 (далі – Особливості) (в редакції станом на дату проведення торгів), розгляду тендерної пропозиції, своєчасності укладання договору про закупівлю та його оприлюднення, своєчасності надання інформації та документів у випадках, передбачених Законом.
Під час моніторингу проаналізовано: річний план закупівель Долинської міської ради (далі – Замовник) на 2025 рік, оголошення про проведення відкритих торгів, тендерну документацію, затверджену рішенням уповноваженої особи (протокол від 15.01.2025 № 281), тендерну пропозицію учасника Закрите акціонерне товариство «РУР ГРУП С.А.» (далі – ЗАТ «РУР ГРУП С.А.»), протокольне рішення уповноваженої особи від 28.01.2025 № 287, повідомлення про намір укласти договір про закупівлю від 28.01.2025, договір про закупівлю товару від 04.02.2025 № 29 на суму 591 000,58 грн, укладений між Замовником та ЗАТ «РУР ГРУП С.А.» (далі – Договір), звіт про виконання договору про закупівлю, пояснення надані 24.03.2025, 26.03.2025 Замовником через електронну систему закупівель.
За результатами аналізу питання розгляду тендерної пропозиції учасника ЗАТ «РУР ГРУП С.А.» установлено наступне.
Згідно із пунктом 1 «Зміст і спосіб подання тендерної пропозиції» розділу 3 «Інструкція з підготовки тендерної пропозиції» тендерної документації, тендерна пропозиція подається в електронній формі через електронну систему закупівель шляхом завантаження необхідних документів, що вимагаються замовником у тендерній документації, зокрема:
- довідка у довільній формі стосовно відомостей про власників істотної участі в юридичній особі (із зазначенням частки). Під істотною участю розуміється пряме або опосередковане володіння часткою в розмірі 10 і більше відсотків статутного капіталу (фонду 10 і більше відсотків акцій або право голосу в юридичній особі прямий або опосередкований вплив на неї);
- оригінал або нотаріально завірену копію інформаційної довідки про акціонерів, які є власниками 10 і більше відсотків статутного капіталу, на підставі реєстру власників іменних цінних паперів виданою відповідальною депозитарною установою.
На виконання вищевказаних вимог, у складі тендерної пропозиції учасника ЗАТ «РУР ГРУП С.А.» надана довідка від 16.01.2025 № 50, якою даний учасник повідомив про кінцевих бенефіціарних власників.
Однак, у складі тендерної пропозиції учасника ЗАТ «РУР ГРУП С.А.» не надано оригінал або нотаріально завірену копію інформаційної довідки про акціонерів, які є власниками 10 і більше відсотків статутного капіталу, на підставі реєстру власників іменних цінних паперів виданою відповідальною депозитарною установою, що не відповідає вимогам пункту 1 розділу 3 тендерної документації.
Слід зазначити, що Замовником під час розгляду тендерної пропозиції учасника процедури закупівлі ЗАТ «РУР ГРУП С.А.» було розміщено повідомлення з вимогою про усунення невідповідностей в електронній системі закупівель.
Проте, на порушення вимог пункту 43 Особливостей, у вказаній вимозі на усунення невідповідностей, Замовник не зазначив серед переліку виявлених невідповідностей відсутність вищевказаних документів у складі тендерної пропозиції, що виявлено в ході проведення моніторингу.
Крім того, згідно із пунктом 6 Додатку 1 до тендерної документації «Перелік документів та/або інформації, які подаються учасником процедури закупівлі у складі тендерної пропозиції», учасники подають у складі тендерної пропозиції інформацію про необхідні технічні, якісні та кількісні характеристики предмета закупівлі, в тому числі відповідну технічну специфікацію згідно Додатку № 2 та інші відомості, що передбачено тендерною документацією).
У Додатку 2 до тендерної документації «Технічна специфікація (вимоги) «Інформація про необхідні технічні, якісні та кількісні характеристики предмета закупівлі. Вимоги щодо предмету закупівлі» (далі – Додаток 2 до тендерної документації) зазначено, що якість запропонованого товару повинна відповідати діючим Державним стандартам України, технічним умовам, документу що підтверджує якість нафтопродуктів.
Також, у Додатку 2 до тендерної документації наведена таблиця з переліком товару, що є предметом закупівлі, та його технічними, якісними характеристики.
Так, згідно із таблицею, наведеною у Додатку 2 до тендерної документації предметом закупівлі є бензин А-95-Євро5 та паливо дизельне ДП-Євро5 (в тому числі літнє та зимове).
Крім того, у Додатку 2 до тендерної документації зазначено, що для підтвердження відповідності товару технічним, якісним та кількісним характеристикам необхідно надати копії документів, які посвідчують якість товару (декларація про відповідність (або сертифікат відповідності) та/або паспортів якості палива). Якість пального має відповідати чинним ДСТУ 7687:2025 та ДСТУ 7688:2015.
На виконання вищевказаних вимог тендерної документації, у складі тендерної пропозиції учасника ЗАТ «РУР ГРУП С.А.» надано документи, які посвідчують якість товару, що є предметом закупівлі – палива дизельного зимового: паспорт якості від 31.10.2024 № 53 на паливо дизельне ДП-З-Євро5-ВО та сертифікат відповідності від 31.10.2024 № UA.TR.138.019-24 на паливо дизельне ДП-З-Євро5-ВО.
Однак, у складі тендерної пропозиції учасника ЗАТ «РУР ГРУП С.А.» не надано копії документів, які посвідчують якість товару, що є предметом закупівлі - палива дизельного літного (декларація про відповідність (або сертифікат відповідності) та/або паспортів якості палива), що не відповідає вимогам Додатку 2 до тендерної документації.
Внаслідок вищевказаного, Замовник, на порушення вимог підпункту 2 пункту 44 Особливостей, не відхилив тендерну пропозицію учасника процедури закупівлі ЗАТ «РУР ГРУП С.А.» як таку, що не відповідає умовам технічної специфікації, натомість, згідно із протокольним рішенням уповноваженої особи від 28.01.2025 № 287, визнав учасника ЗАТ «РУР ГРУП С.А.» переможцем торгів та уклав з ним Договір.
На запит Держаудитслужби Замовником через електронну систему закупівель 24.03.2025 надана відповідь, яка не спростовує суті установлених порушень.
Період усунення порушень:27.03.2025 14:29 - 11.04.2025 01:00
Дата публікації висновку:27.03.2025 14:29
Інформація про притягнення до адміністративної відповідальності
Опис звіту:Інформація про усунення порушення згідно висновку Управління Східного офісу Держаудитслужби в Кіровоградській області від 27 березня 2025 року про результати моніторингу процедури закупівлі: ID: UA-2025-01-15-005476-a оприлюднено (надано) у доданому файлі " Інформація про усунення порушення.pdf"
Опис:У межах проведення моніторингу закупівлі товару «Бензин автомобільний А-95-Євро5 ДК 021:2015: 09132000-3; Паливо дизельне ДП- Євро5 ДК 021:2015: 09134200-9» (інформацію опубліковано в інформаційно-телекомунікаційній системі закупівель Prozorro за номером UA-2025-01-15-005476-a) та відповідно до пунктів 6 та 11 статті 10 Закону України «Про основні засади здійснення державного фінансового контролю в Україні», частини п’ятої статті 8 Закону України «Про публічні закупівлі», пункту 23 Особливостей здійснення публічних закупівель товарів, робіт і послуг для замовників, передбачених Законом України «Про публічні закупівлі», на період дії правового режиму воєнного стану в Україні та протягом 90 днів з дня його припинення або скасування, затверджених постановою Кабінету Міністрів України від 12.10.2022 № 1178, підпунктів 2 та 9 пункту 6 Положення про управління Східного офісу Держаудитслужби в Кіровоградській області, затвердженого наказом Східного офісу Держаудитслужби від 29.08.2016 № 3, постала потреба в отриманні пояснення (інформації та документів), яким чином та на підставі яких документів здійснено обґрунтування розміру бюджетного призначення (витрат), технічних та якісних характеристик предмета закупівлі та визначено його очікувану вартість.
Також надати посилання на сторінку веб-сайту на якому розміщено обґрунтування технічних та якісних характеристик предмета закупівлі, очікуваної вартості предмета закупівлі.
Пояснення, інформацію та документи необхідно надати через електронну систему закупівель протягом трьох робочих днів з дня оприлюднення цього запиту.
Повідомляємо, що відповідно до норм статті 351-1 Кримінального кодексу України за невиконання службовою особою законних вимог органу державного фінансового контролю, створення штучних перешкод у його роботі, надання йому завідомо неправдивої інформації караються штрафом від ста до однієї тисячі неоподатковуваних мінімумів доходів громадян або пробаційним наглядом на строк до трьох років, або обмеженням волі на той самий строк.
p7s
sign.p7s
126510
Номер:a528d97e46fb4c3baaaa33f0930b6739
Назва:Пояснення на запит управління Східного офісу Держаудитслужби в Кіровоградській області у межах проведення моніторингу UA-M-2025-03-18-000027 закупівлі ID: UA-2025-01-15-005476-a
Дата опублікування:24.03.2025 16:32
Автор:Долинська міська рада
×
Код ЄДРПОУ:
04055222
Контактна особа:
Олена Москвіна +380989979238 ekonomao12@gmail.com http://dolmiskrada.org.ua
Адреса:
28500, Україна, Кіровоградська область, м. Долинська, вул. Соборності України, буд. 28
Категорія:
Орган державної влади, місцевого самоврядування або правоохоронний орган
Опис:Пояснення на запит управління Східного офісу Держаудитслужби в Кіровоградській області у межах проведення моніторингу UA-M-2025-03-18-000027 закупівлі ID: UA-2025-01-15-005476-a надаються у доданому файлі "Пояснення на запит 1.pdf" та долучених додатках до пояснення.
Опис:У межах проведення моніторингу закупівлі товару «Бензин автомобільний А-95-Євро5 ДК 021:2015: 09132000-3; Паливо дизельне ДП-Євро5 ДК 021:2015: 09134200-9» (інформацію опубліковано в інформаційно-телекомунікаційній системі закупівель Prozorro за номером UA-2025-01-15-005476-a) та відповідно до пунктів 6 та 11 статті 10 Закону України «Про основні засади здійснення державного фінансового контролю в Україні», частини п’ятої статті 8 Закону України «Про публічні закупівлі», пункту 23 Особливостей здійснення публічних закупівель товарів, робіт і послуг для замовників, передбачених Законом України «Про публічні закупівлі», на період дії правового режиму воєнного стану в Україні та протягом 90 днів з дня його припинення або скасування, затверджених постановою Кабінету Міністрів України від 12.10.2022 № 1178, підпунктів 2 та 9 пункту 6 Положення про управління Східного офісу Держаудитслужби в Кіровоградській області, затвердженого наказом Східного офісу Держаудитслужби від 29.08.2016 № 3, постала потреба в отриманні пояснення (інформації та документів) з наступних питань:
1. Згідно з пунктом 1 «Зміст і спосіб подання тендерної пропозиції» розділу 3 «Інструкція з підготовки тендерної пропозиції» тендерної документації, тендерна пропозиція подається в електронній формі через електронну систему закупівель шляхом завантаження необхідних документів, що вимагаються замовником у тендерній документації, зокрема:
- довідка у довільній формі стосовно відомостей про власників істотної участі в юридичній особі (із зазначенням частки). Під істотною участю розуміється пряме або опосередковане володіння часткою в розмірі 10 і більше відсотків статутного капіталу (фонду 10 і більше відсотків акцій або право голосу в юридичній особі прямий або опосередкований вплив на неї);
- оригінал або нотаріально завірену копію інформаційної довідки про акціонерів, які є власниками 10 і більше відсотків статутного капіталу, на підставі реєстру власників іменних цінних паперів виданою відповідальною депозитарною установою.
На виконання вищевказаних вимог, у складі тендерної пропозиції учасника ЗАТ «РУР ГРУП С.А.» надана довідка від 16.01.2025 № 50, якою даний учасник повідомив про кінцевих бенефіціарних власників.
У якому файлі тендерної пропозиції учасника ЗАТ «РУР ГРУП С.А.» надано оригінал або нотаріально завірену копію інформаційної довідки про акціонерів, які є власниками 10 і більше відсотків статутного капіталу, на підставі реєстру власників іменних цінних паперів виданою відповідальною депозитарною установою відповідно до вищевказаних вимог пункту 1 розділу 3 тендерної документації?
2. Згідно з пунктом 6 Додатку 1 до тендерної документації «Перелік документів та/або інформації, які подаються учасником процедури закупівлі у складі тендерної пропозиції» (далі – Додаток 1 до тендерної документації), учасники подають у складі тендерної пропозиції інформацію про необхідні технічні, якісні та кількісні характеристики предмета закупівлі, в тому числі відповідну технічну специфікацію згідно Додатку № 2 та інші відомості, що передбачено тендерною документацією).
У Додатку 2 до тендерної документації «Технічна специфікація (вимоги) «Інформація про необхідні технічні, якісні та кількісні характеристики предмета закупівлі. Вимоги щодо предмету закупівлі» (далі – Додаток 2 до тендерної документації) Зазначено, що якість запропонованого товару повинна відповідати діючим Державним стандартам України, технічним умовам, документу що підтверджує якість нафтопродуктів.
Також, у Додатку 2 до тендерної документації наведено перелік товару, що є предметом закупівлі, та його технічні, якісні характеристики, зокрема – паливо дизельне ДП – Євро5 (в тому числі літнє та зимове).
Для підтвердження відповідності товару технічним, якісним та кількісним характеристикам необхідно надати копії документів, які посвідчують якість товару (декларація про відповідність (або сертифікат відповідності) та/або паспортів якості палива). Якість пального має відповідати чинним ДСТУ 7687:2025 та ДСТУ 7688:2015.
На виконання вищевказаних вимог тендерної документації. У складі тендерної пропозиції учасника ЗАТ «РУР ГРУП С.А.» надано документи, які посвідчують якість товару, що є предметом закупівлі – палива дизельного зимового: паспорт якості від 31.10.2024 № 53 на паливо дизельне ДП-З-Євро5-ВО та сертифікат відповідності від 31.10.2024 № UA.TR.138.019-24 на паливо дизельне ДП-З-Євро5-ВО.
В якому файлі тендерної пропозиції учасника ЗАТ «РУР ГРУП С.А.» надано копії документів, які посвідчують якість товару, що є предметом закупівлі - палива дизельного літного (декларація про відповідність (або сертифікат відповідності) та/або паспортів якості палива) відповідно вимог Додатку 2 до тендерної документації?
3. Згідно з вимогами пункту 6 розділу IV “Документи та/або інформація, які повинен подати учасник у складі тендерної пропозиції, для підтвердження відповідності пропозиції технічним, якісним, кількісним та іншим вимогам до предмета закупівлі» Додатку 1 до тендерної документації «Перелік документів та/або інформації, які подаються учасником процедури закупівлі у складі тендерної пропозиції» (далі – Додаток 1 до тендерної документації), учасник процедури повинен надати гарантійний лист складений в довільній формі, в якому учасник гарантує, що товар за предметом закупівлі, запропонований учасником наявний на АЗС в м. Долинська Кіровоградської області на дату подання тендерної пропозиції.
Однак, у складі тендерної пропозиції учасника ЗАТ «РУР ГРУП С.А.» надано гарантійний лист наявності пального від 16.01.2025 № 41, яким даний учасник гарантує, що на момент подачі пропозиції та укладання договору, на АЗС в м. Долинська вул. Дружби 33 в наявності не менше ніж 30% товару від загальної кількості закупівлі.
В якому файлі тендерної пропозиції учасника ЗАТ «РУР ГРУП С.А.» надано гарантійний лист складений в довільній формі, в якому учасник гарантує, що товар за предметом закупівлі, запропонований учасником наявний на АЗС в м. Долинська Кіровоградської області на дату подання тендерної пропозиції відповідно до вимог пункту 6 розділу IV Додатку 1 до тендерної документації?
4. Згідно з вимогами пункту 8 Додатку 1 до тендерної документації, учасник процедури закупівлі подає у складі тендерної пропозиції заповнений та підписаний проект договору згідно з додатком 3 до тендерної документації (при цьому учасником можуть бути не заповнені положення проекту договору в частині ціни договору та/або ціни за одиницю (заповнюється під час укладання договору).
У додатку 3 до тендерної документації наведено проект договору про закупівлю.
У складі тендерної пропозиції учасника ЗАТ «РУР ГРУП С.А.» не надано заповнений та підписаний проект договору згідно з додатком 3 до тендерної документації, відповідно до вищевказаних вимог тендерної документації, що не відповідає вимогам пункту 8 Додатку 1 до тендерної документації.
В електронній системі закупівель розміщена вимога про усунення вищевказаної невідповідності тендерної пропозиції учасника ЗАТ «РУР ГРУП С.А.» вимогам тендерної документації.
Однак, учасником ЗАТ «РУР ГРУП С.А.» в складі розміщених в електронній системі закупівель документів та інформації з метою усунення невідповідності в інформації та/або документах, що подані ним у складі своєї тендерної пропозиції, надано незаповнений проект договору згідно з додатком 3 до тендерної документації, що не відповідає вимогам пункту 8 Додатку 1 до тендерної документації, внаслідок чого учасником ЗАТ «РУР ГРУП С.А.» не виправлено виявлені замовником після розкриття тендерних пропозицій невідповідності в інформації та/або документах, що подані ним у складі своєї тендерної пропозиції під час виправлення виявлених замовником невідповідностей, протягом 24 годин з моменту розміщення замовником в електронній системі закупівель повідомлення з вимогою про усунення таких невідповідностей.
Внаслідок вищевказаного, яким чином Вами визначено учасника ЗАТ «РУР ГРУП С.А.» таким, що виправив виявлені замовником після розкриття тендерних пропозицій невідповідності в інформації та/або документах, що подані ним у складі своєї тендерної пропозиції під час виправлення виявлених замовником невідповідностей, протягом 24 годин з моменту розміщення замовником в електронній системі закупівель повідомлення з вимогою про усунення таких невідповідностей?
Пояснення, інформацію та документи необхідно надати через електронну систему закупівель протягом трьох робочих днів з дня оприлюднення цього запиту.
Повідомляємо, що відповідно до норм статті 351-1 Кримінального кодексу України за невиконання службовою особою законних вимог органу державного фінансового контролю, створення штучних перешкод у його роботі, надання йому завідомо неправдивої інформації караються штрафом від ста до однієї тисячі неоподатковуваних мінімумів доходів громадян або пробаційним наглядом на строк до трьох років, або обмеженням волі на той самий строк.
p7s
sign.p7s
126511
Номер:852e13e9c6a146ba8f94df68c77d6ee0
Назва:Пояснення на запит управління Східного офісу Держаудитслужби в Кіровоградській області у межах проведення моніторингу UA-M-2025-03-18-000027 закупівлі ID: UA-2025-01-15-005476-a
Дата опублікування:24.03.2025 16:35
Автор:Долинська міська рада
×
Код ЄДРПОУ:
04055222
Контактна особа:
Олена Москвіна +380989979238 ekonomao12@gmail.com http://dolmiskrada.org.ua
Адреса:
28500, Україна, Кіровоградська область, м. Долинська, вул. Соборності України, буд. 28
Категорія:
Орган державної влади, місцевого самоврядування або правоохоронний орган
Опис:Пояснення на запит управління Східного офісу Держаудитслужби в Кіровоградській області у межах проведення моніторингу UA-M-2025-03-18-000027 закупівлі ID: UA-2025-01-15-005476-a надаються у доданому файлі "Пояснення на запит 2.pdf" та долучених додатках до пояснення.
Назва:ПОЯСНЕННЯ з власної ініціативи під час проведення моніторингу UA-M-2025-03-18-000027 управлінням Східного офісу Держаудитслужби в Кіровоградській області закупівлі ID: UA-2025-01-15-005476-a
Дата опублікування:26.03.2025 15:55
Автор:Долинська міська рада
×
Код ЄДРПОУ:
04055222
Контактна особа:
Олена Москвіна +380989979238 ekonomao12@gmail.com http://dolmiskrada.org.ua
Адреса:
28500, Україна, Кіровоградська область, м. Долинська, вул. Соборності України, буд. 28
Категорія:
Орган державної влади, місцевого самоврядування або правоохоронний орган
Опис:Уповноважена особа Долинської міської ради надає додаткові пояснення з власної ініціативи під час проведення моніторингу UA-M-2025-03-18-000027 управлінням Східного офісу Держаудитслужби в Кіровоградській області закупівлі ID: UA-2025-01-15-005476-a, яке долучено у файлі "Пояснення з власної ініціативи.pdf".