-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Капітальний ремонт протирадіаційного укриття №92610 в КЗ Городнянський ліцей №1 Городнянської міської ради за адресою м.Городня, вул. Чернігівська 29 (коригування)
Тендер Prozorro UA-2024-11-26-003898-a
Завершена
2 437 331.52
UAH з ПДВ
Номер:
e42d9e7242984e2a9583ed9dd9f1c7ac
Ідентифікатор моніторингу:
UA-M-2024-12-11-000022
Дата прийняття рішення про проведення моніторингу:
10.12.2024 00:00
Період моніторингу:
11.12.2024 12:25 - 02.01.2025 00:00
Статус:
Порушення не виявлені
Опис:
ДЕРЖАВНА АУДИТОРСЬКА СЛУЖБА УКРАЇНИ
ПІВНІЧНИЙ ОФІС ДЕРЖАУДИТСЛУЖБИ
УПРАВЛІННЯ ПІВНІЧНОГО ОФІСУ ДЕРЖАУДИТСЛУЖБИ
В ЧЕРНІГІВСЬКІЙ ОБЛАСТІ
НАКАЗ
10.12.2024 № 65-З
Чернігів
Про початок моніторингу
закупівель
Відповідно до частини другої статті 8 Закону України «Про публічні закупівлі», пункту 10 Положення про Управління Північного офісу Держаудитслужби в Чернігівській області, затвердженого наказом Північного офісу Держаудитслужби від 20 жовтня 2016 року № 18 (зі змінами),
НАКАЗУЮ:
1. Розпочати моніторинг закупівель відповідно до переліку, що додається.
2. Відділу контролю у сфері закупівель забезпечити проведення моніторингу закупівель, зазначених у пункті 1 цього наказу.
Начальник Олександр КОНДРАШОВ
Витяг з додатку
до наказу Управління Північного офісу Держаудитслужби в Чернігівській області
«Про початок моніторингу закупівель»
Перелік закупівель
№ з/п Оголошення про проведення закупівлі та/або повідомлення про намір укласти договір на веб-порталі Уповноваженого органу Опис підстав для здійснення моніторингу закупівлі унікальний номер дата оприлюднення на веб-порталі Уповноваженого органу 1. UA-2024-11-26-003898-a 26.11.2024 Дані автоматичних індикаторів ризиків (sas24-3-7)
Етапи закупівельного процесу:
- Укладання та виконання договору про закупівлю (прийняття рішення про відміну торгів)
Підстави для прийняття рішення про початок моніторингу:
- Дані автоматичних індикаторів ризиків
Детальніше
Висновок про результати моніторингу
Статус порушень:
Не виявлені
Висновок про наявність або відсутність порушень законодавства:
За результатами аналізу питання дотримання Замовником законодавства у сфері публічних закупівель щодо визначення предмета закупівлі, наявності закупівлі у річному плані, розміщення та оприлюднення інформації про закупівлю; наявність підстав та обґрунтування для проведення закупівлі та укладення договору про закупівлю без застосування відкритих торгів, своєчасності надання інформації та документів у випадках, передбачених Законом – порушень не встановлено.
Інформація про результати моніторингу закупівлі у розрізі стадій проведення процедури закупівлі:
Дата закінчення моніторингу: 01 січня 2025 року.
Предметом аналізу були питання: визначення предмета закупівлі, наявності закупівлі у річному плані, розміщення та оприлюднення інформації про закупівлю; наявність підстав та обґрунтування для проведення закупівлі та укладення договору про закупівлю без застосування відкритих торгів, своєчасності надання інформації та документів у випадках, передбачених Законом України «Про публічні закупівлі» (далі – Закон).
Під час моніторингу проаналізовано: річний план закупівель Комунального закладу «Городнянський ліцей № 1» Городнянської міської ради Чернігівської області (далі – Замовник) на 2024 рік, інформацію про предмет закупівлі опубліковану в електронній системі закупівель, протокол розкриття тендерних пропозицій, обґрунтування підстави для здійснення закупівлі, затверджене директором комунального закладу «Городнянський ліцей № 1» 22.11.2024, договір про закупівлю робіт від 22.11.2024 № 2, укладений Замовником з ТОВ «СТРОЙБУД КОНСАЛТ ІНВЕСТ», звіт про договір про закупівлю, укладений без використання електронної системи закупівель, пояснення та документи Замовника надані 17.12.2024 через електронну систему закупівель на запит Управління Північного офісу Держаудитслужби в Чернігівській області.
Період усунення порушень:
03.01.2025 12:39 - 09.01.2025 00:00
Дата публікації висновку:
03.01.2025 12:39
Запити/Пояснення
Номер:
0d47fe5a22064276a8eed93fbf145599
Назва:
Запит про надання пояснень
Дата опублікування:
13.12.2024 12:53
Дата до якої повинна бути надана відповідь:
19.12.2024 00:00
Опис:
У межах проведення моніторингу закупівлі «Капітальний ремонт протирадіаційного укриття №92610 в КЗ Городнянський ліцей №1 Городнянської міської ради за адресою м.Городня, вул. Чернігівська 29 (коригування)», очікуваною вартістю 2 437 331,52 грн (інформацію опубліковано в електронній системі закупівель за номером ID: UA-2024-11-26-003898-a), та відповідно до пунктів 6 та 11 статті 10 Закону України «Про основні засади здійснення державного фінансового контролю в Україні», частини п’ятої статті 8 Закону України «Про публічні закупівлі» (далі – Закон), постала потреба в отриманні пояснень.
1. Яким чином та на підставі яких документів здійснено обґрунтування технічних та якісних характеристик предмета закупівлі та визначено його очікувану вартість (у тому числі надати зведений кошторисний розрахунок, локальні кошториси, підсумкову відомість ресурсів, експертний звіт, дефектні акти, протокол засідання робочої групи тощо)?
2. Надати документальне підтвердження наявності підстав для укладення договору про закупівлю робіт від 22.11.2024 № 2 без застосування відкритих торгів.
3. Яким чином та за якими критеріями здійснено оцінку можливих потенційних виконавців робіт, що є предметом закупівлі, визначено переможцем та вибрано для виконання робіт саме Товариство з обмеженою відповідальністю «Стройбуд Консалт Інвест»?
4. Надати інформацію щодо фактичного стану виконання договору про закупівлю робіт від 22.11.2024 № 2, укладеного Замовником з Товариством з обмеженою відповідальністю «Стройбуд Консалт Інвест», з підтверджуючими документами.
Пояснення, інформацію та документи, щодо яких буде зазначено в поясненнях, та які обґрунтовують позицію замовника з поставлених питань, необхідно надати через електронну систему закупівель (з приховуванням відомостей, оприлюднення яких може зашкодити обороноздатності держави) протягом трьох робочих днів з дня оприлюднення цього запиту.
Відповідно до вимог статті 351-1 Кримінального кодексу України невиконання службовою особою законних вимог органу державного фінансового контролю, створення штучних перешкод у його роботі, надання йому завідомо неправдивої інформації караються штрафом від ста до однієї тисячі неоподатковуваних мінімумів доходів громадян або пробаційним наглядом на строк до трьох років, або обмеженням волі на той самий строк.
Номер:
be89717d999f42e2815f8190c991975f
Назва:
Пояснення на запит
Дата опублікування:
17.12.2024 10:59
Опис:
В зв"язку з проведенням моніторингу закупівлі "Капітальний ремонт протирадіаційного укриття № 92610 в КЗ Городнянський ліцей №1 Городнянської міської ради
за адресою м.Городня, вул Чернігівська ,29 (коригування)", очікуваною вартістю 2437331,52грн.(інформацію опубліковано в електроннній системі закупівель ID:UA-2024-11-26-003898-а) та відповідно до пунктів 6 та 11 статті 10 Закону України "Про основні засади здійснення державного фінансового контролю в Україні", частини 5 статті 8 Закону України "Про публічні закупівлі" (далі Закон) Комунальний заклад "Городнянський ліцей №1" Городнянської міської ради надає пояснення щодо проведення закупівлі без використання електронної системи:
У замовника після укладання договору про закупівлю (копія договору надається) виникла необхідність у закупівлі додаткових робіт чи послуг, пов"язаних з предметом закупівлі основного договору, в того самого виконавця робіт/надавача послуг. Можливість і виконання таких додаткових робіт чи надання послуг можуть бути передбачені в основному договорі про закупівлю, укладеному за результатами проведення закупівлі. Закпівля додаткових робіт чи послуг у того самого виконавця робіт/надавача послуг здійснюється протягом трьох років після укладення договору про закупівлю, якщо загальна вартість таких робіт чи послуг не перевищує 50% ціни основного договору про закупівлю, укладеного за результатами проведення закупівлі (частина 8п.13 Особливостей №1178).
Обгрунтування розміру витрат ,технічних та якісних характеристик предмета закупівлі та визначено його очікувану вартість згідно проектно-кошторисної документації та позитивного експертного звіту "Капітальний ремонт протирадіаційного укриття №92610 в КЗ Городнянський ліцей №1 Городнянської міської ради за адресою м.Городня, вул.Чернігівська,29 (коригування)" (надаємо копії експертного звіту, зведеного кошторисного розрахунку та ін.).
Станом на 18.12.2024р. стан виконання договору про закупівлю додаткових робіт, укладеного між замовником та Товариством з обмеженою відповідальністю "Стройбуд Консалт Інвест" в процесі виконання робіт, акти про виконані будівельні роботи не надано.
Відповідно до положень абзаців 39 та 40 пункту 13 Особливостей "За результатами закупівлі, здійсненої відповідно до цього пункту замовники оприлюднюють в електронній системі закупівель звіт про договір про закупівлю, укладений без використання електронної системи закупівель, відповідно до п.3-8розділу Х "Прикінцеві та перехідні положення " Закону. У разі укладення договору про закупівлю відповідно до цього пункту замовник разом зі звітом про договір про закупівлю, укладений без використання електронної системи закупівель, оприлюднює в електронній системі закупівель договір про закупівлю та додатки до нього, а також обгрунтування підстави для здійснення замовником закупівлі відповідно до цього пункту.(копія обгрунтування та наказу додається).