-
Відкриті торги з особливостями
-
Однолотова
-
КЕП
Охорона приміщень та заходи із захисту цих приміщень (послуги з монтажу системи охоронної сигналізації в Комунальному закладі дошкільної освіти (ясла – садок) № 85)
Тендер Prozorro UA-2024-10-31-005053-a
згідно Протоколу від 31.10.2024 №198
Завершена
198 000.00
UAH з ПДВ
мін. крок: 0.5% або 990.00 UAH
мін. крок: 0.5% або 990.00 UAH
Нічого не знайдено.