-
Відкриті торги
-
Безлотова
-
КЕП
27.12.2 Апаратура електрична для комутації чи захисту електричних кіл, на напругу не більше ніж 1000 В (31681000-3 Супутні товари до електричного обладнання)27.12.22-30.00 Вимикачі
Тендер Prozorro UA-2016-09-13-000389-c
Опис міститься в тендерній документації
Завершена
6 888.00
UAH з ПДВ
мін. крок: 1.7% або 120.00 UAH
мін. крок: 1.7% або 120.00 UAH
Нічого не знайдено.