-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Постачання Програмної продукції- програмного комплексу "Медична інформаційна система "Health24" (Предмет закупівлі:код згідно з ДК 021:2015:48810000-9 Інформаційні системи) в формі онлайн-доступу через всесвітню мережу Інтернет на базі хмарних обчислювальних потужностей (Право користування) та технічний супровід Програмної продукції, що включає в себе: внесення змін, оновлення версій, додатків, та/або розширень функціоналу, виправлення помилок та усунення збоїв в роботі, надання права на отримання таких оновлень, змін, додатків, доповнень протягом певного періоду часу (Підтримка) на визначену кількість користувачів (50 користувачів)
Тендер Prozorro UA-2024-01-10-004416-a
Завершена
306 000.00
UAH з ПДВ
Номер:
7141c28e50c54105a53b5d7ba982a030
Ідентифікатор моніторингу:
UA-M-2024-03-18-000071
Дата прийняття рішення про проведення моніторингу:
18.03.2024 00:00
Період моніторингу:
18.03.2024 17:53 - 09.04.2024 01:00
Статус:
Порушення виявлені
Опис:
ДЕРЖАВНА АУДИТОРСЬКА СЛУЖБА УКРАЇНИ
ПІВДЕННИЙ ОФІС ДЕРЖАУДИТСЛУЖБИ
УПРАВЛІННЯ ПІВДЕННОГО ОФІСУ ДЕРЖАУДИТСЛУЖБИ
В МИКОЛАЇВСЬКІЙ ОБЛАСТІ
НАКАЗ
18.03.2024 № 18-З
Миколаїв
Про початок моніторингу
процедур закупівель / закупівель
Відповідно до частини другої статті 8 Закону України «Про публічні закупівлі», пункту 23 Особливостей здійснення публічних закупівель товарів, робіт і послуг для замовників, передбачених Законом України «Про публічні закупівлі», на період дії правового режиму воєнного стану в Україні та протягом 90 днів з дня його припинення або скасування, затверджених постановою Кабінету Міністрів України від 12 жовтня 2022 року № 1178, підпункту 15 пункту 10 Положення про Управління Південного офісу Держаудитслужби в Миколаївській області, затвердженого наказом Південного офісу Держаудитслужби 12 жовтня 2016 року № 8, та на підставі виявлених органом державного фінансового контролю ознак порушення (порушень) законодавства у сфері публічних закупівель в інформації, оприлюдненій в електронній системі закупівель,
НАКАЗУЮ:
1. Почати моніторинг процедур закупівель / закупівель відповідно до переліку, що додається.
2. Відділу контролю у сфері закупівель забезпечити проведення моніторингу процедур закупівель / закупівель, зазначених в пункті 1 цього наказу.
3. Повідомлення про прийняття рішення про початок моніторингу процедур закупівель оприлюднити в електронній системі закупівель протягом двох робочих днів.
4. Контроль за виконанням цього наказу залишаю за собою.
Підстава: доповідна записка начальника відділу контролю у сфері закупівель Управління Південного офісу Держаудитслужби в Миколаївській області Сергія ЧЕРНОВОЛА від 18.03.2024.
Начальник Денис ЯКОВЛЄВ
Додаток
до наказу Управління Південного офісу
Держаудитслужби в Миколаївській області
від 18.03.2024 № 18-З
Витяг з переліку процедур закупівель / закупівель
№ 2 UA-2024-01-10-004416-a 10.01.2024
Начальник відділу контролю
у сфері закупівель
Управління Південного офісу
Держаудитслужби в Миколаївській області Сергій ЧЕРНОВОЛ
Етапи закупівельного процесу:
- Планування закупівлі та оприлюднення інформації про її проведення
- Укладання та виконання договору про закупівлю (прийняття рішення про відміну торгів)
Підстави для прийняття рішення про початок моніторингу:
- Виявлені органом державного фінансового контролю ознаки порушення (порушень) законодавства у сфері публічних закупівель в інформації, оприлюдненій в електронній системі закупівель
Детальніше
Висновок про результати моніторингу
Статус порушень:
Виявлені
Тип порушень:
- Неоприлюднення або порушення строків оприлюднення інформації про закупівлі
Висновок про наявність або відсутність порушень законодавства:
За результатами аналізу питання оприлюднення інформації про закупівлю в електронній системі закупівель встановлено порушення пункту 13 Особливостей.
За результатами аналізу питань визначення предмета закупівлі, відображення закупівлі у річному плані, наявності підстав для укладання договору про закупівлю без застосування відкритих торгів – порушень не встановлено.
Зобов’язанння щодо усунення порушення (порушень) законодавства у сфері публічних закупівель:
З огляду на встановлені порушення законодавства у сфері публічних закупівель, керуючись статтями 5 та 10 Закону України «Про основні засади здійснення державного фінансового контролю в Україні» та статтею 8 Закону України «Про публічні закупівлі», Управління Південного офісу Держаудитслужби в Миколаївській області зобов’язує здійснити заходи щодо усунення виявлених порушень шляхом оприлюднення обґрунтування підстави для здійснення закупівлі в електронній системі закупівель, а також Додатку 2 та Додатку № 3 до договору від 01.01.2024 № 5687-1812/444/10 у відповідності з вимогами пункту 3 Порядку розміщення інформації про публічні закупівлі, затвердженого Наказом Міністерства розвитку економіки, торгівлі та сільського господарства України 11.06.2020 № 1082.
Протягом п’яти робочих днів з дня оприлюднення висновку оприлюднити через електронну систему закупівель інформацію та/або документи, що свідчать про усунення порушень законодавства у сфері публічних закупівель, викладених у висновку, або аргументовані заперечення до висновку, або інформацію про причини неможливості усунення виявлених порушень.
Інформація про результати моніторингу закупівлі у розрізі стадій проведення процедури закупівлі:
Дата закінчення моніторингу: 25 березня 2024 року.
Предметом аналізу були такі питання: визначення предмета закупівлі, відображення закупівлі у річному плані; оприлюднення інформації про закупівлю в електронній системі закупівель; наявності підстав для укладання договору про закупівлю без застосування відкритих торгів.
Під час моніторингу проаналізовані: річний план закупівель Комунального некомерційного підприємства Миколаївської міської ради «Пологовий будинок № 3» (далі – Замовник) на 2024 рік; звіт про договір про закупівлю, укладений без використання електронної системи закупівель UA-2024-01-10-004416-a; договір від 01.01.2024 № 5687-1812/444/10 (далі – Договір про закупівлю); пояснення Замовника, надані через електронну систему закупівель.
За результатами моніторингу закупівлі встановлено наступне.
Згідно з наданими поясненнями Договір про закупівлю укладено без застосування відкритих торгів на підставі підпункту 5 пункту 13 Особливостей здійснення публічних закупівель товарів, робіт і послуг для замовників, передбачених Законом України «Про публічні закупівлі», на період дії правового режиму воєнного стану в Україні та протягом 90 днів з дня його припинення або скасування, затверджених постановою Кабінету Міністрів України від 12.10.2022 № 1178, в редакції станом на час здійснення процедури закупівлі (далі – Особливості), а саме у випадку необхідності захисту прав інтелектуальної власності.
Згідно з пунктом 13 Особливостей: «За результатами закупівлі, здійсненої відповідно до цього пункту, замовники оприлюднюють в електронній системі закупівель звіт про договір про закупівлю, укладений без використання електронної системи закупівель, відповідно до пункту 3-8 розділу X «Прикінцеві та перехідні положення» Закону України «Про публічні закупівлі».
У разі укладення договору про закупівлю відповідно до цього пункту замовник разом із звітом про договір про закупівлю, укладений без використання електронної системи закупівель, оприлюднює в електронній системі закупівель договір про закупівлю та додатки до нього, а також обґрунтування підстави для здійснення замовником закупівлі відповідно до цього пункту. Обґрунтування у вигляді розпорядчого рішення замовника або іншого документа готується уповноваженою особою або іншою службовою (посадовою) особою замовника та погоджується (затверджується) керівником замовника або іншою особою, визначеною керівником замовника. У разі укладення договору про закупівлю відповідно до підпункту 15 цього пункту замовник може не публікувати договір про закупівлю та/або додатки до нього».
Разом з цим, Замовник на порушення вимог пункту 13 Особливостей разом із звітом про договір про закупівлю, укладений без використання електронної системи закупівель UA-2024-01-10-004416-a, не оприлюднив в електронній системі закупівель обґрунтування підстави для здійснення закупівлі у вигляді розпорядчого рішення Замовника або іншого документа, підготовленого уповноваженою особою або іншою службовою (посадовою) особою Замовника та погодженого (затвердженого) керівником Замовника або іншою особою, визначеною керівником Замовника. Крім того, Замовник на порушення пункту 13 Особливостей не оприлюднив в електронній системі закупівель Додаток 2 та Додаток № 3, які передбачені пунктами 13.2 та 13.3 Договору про закупівлю.
Період усунення порушень:
25.03.2024 15:43 - 09.04.2024 01:00
Дата публікації висновку:
25.03.2024 15:43
Інформація про усунення порушення
Опис звіту:
Вказані порушення Замовником усунуто
Дата публікації звіту:
29.03.2024 23:33
Підтвердження факту усунення порушення
Результат:
Усунуто
Результат по типу порушення:
- corruptionPublicDisclosure: Так
Опис:
-
Дата публікації:
01.04.2024 17:45
Запити/Пояснення
Номер:
3007fd61429a4690a3e68598149c725f
Назва:
Запит про надання пояснень (інформації, документів)
Дата опублікування:
19.03.2024 10:54
Дата до якої повинна бути надана відповідь:
23.03.2024 00:00
Опис:
У межах проведення моніторингу закупівлі за предметом «ДК 021:2015: 48810000-9 — Інформаційні системи» та відповідно до пунктів 6 та 11 статті 10 Закону України «Про основні засади здійснення державного фінансового контролю в Україні», частини п’ятої статті 8 Закону України «Про публічні закупівлі» (далі – Закон), підпунктів 2 та 9 пункту 6 та пункту 7 Положення про Державну аудиторську службу України, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 03 лютого 2016 року № 43, постала потреба в отриманні пояснень та інформації з наступних питань.
1. Пропоную надати інформацію та відповідні документи, на підставі яких вами здійснено обґрунтування розміру бюджетних призначень, технічних та якісних характеристик предмета закупівлі та визначено його очікувану вартість (аналіз ринку щодо цін, цінові пропозиції, листування з учасникам ринку, анкети, запити, запрошення до обговорення, тощо).
2. Пропоную надати посилання на сторінку вебсайту, на якому розміщено обґрунтування технічних, якісних характеристик предмета закупівлі та його очікуваної вартості.
3. Пропоную надати інформацію, яка підтверджує наявність підстав для укладання договору без застосування відкритих торгів.
4. Пропоную надати інформацію щодо наявності обґрунтування у вигляді розпорядчого рішення замовника або іншого документа, що готувався уповноваженою особою або іншою службовою (посадовою) особою замовника та погоджувався (затверджувався) керівником замовника або іншою особою, визначеною керівником замовника.
Пояснення, інформацію та документи необхідно надати через електронну систему закупівель протягом трьох робочих днів з дня оприлюднення цього запиту.
Повідомляємо, що відповідно до норм статті 351-1 Кримінального кодексу України за перешкоджання діяльності органу державного фінансового контролю, зокрема за невиконання службовою особою законних вимог органу державного фінансового контролю, створення штучних перешкод у їх роботі, надання їм завідомо неправдивої інформації, встановлена кримінальна відповідальність.
Номер:
a09936f290d041d5856ddf7eba3ee8c0
Назва:
Надання пояснення
Дата опублікування:
22.03.2024 13:52
Опис:
1. Додаємо документи на підставі яких визначено характеристики предмету закупівлі та очікувану вартість. (Рапорт медичного директора, Протокол уповноваженої особи)
2. Надаємо інформацію, яка підтверджує наявність підстав для укладання договору без застосування відкритих торгів, а саме: Відповідно до п.3 ст.8 Закону України «Про авторське право і суміжні права» комп'ютерні програми є об'єктом авторського права у галузі науки. На підставі ч.2 ст.11 цього Закону, авторське право на твір виникає внаслідок факту його створення. Для виникнення і здійснення авторського права не вимагається реєстрація твору чи будь-яке інше спеціальне його оформлення, а також виконання будь-яких інших формальностей. ТОВ «Здоров'я 24» належать авторські майнові права на об'єкти авторського права - компютерна програма Програмний комплекс «Медична інформаційна система «Health 24» ( Рішення Міністерства економічного розвитку і торгівлі про реєстрацію договору який стосується авторського права на твір №4263 від 11.03.2019р.)
У КНП ММР "Пологовий будинок №3" використовується медична інформаційна система «Health 24» з серпня місяця 2023 р, згідно укладеного договору №4527-0708\228\10 від 08.08.2023 року.
TOB «Здоров'я 24» виробляє, забезпечує впровадження та адаптацію медичної інформаційної системи в закладах охорони здоров’я з використанням зазначених об'єктів авторського права, та є виключним оператором даної медичної інформаційної системи. Оскільки робочі місця повинні функціонувати на основі та з використанням даних, що містяться у програмному комплексі «Медична інформаційна система Health 24», будь-яке несанкціоноване втручання у цю програму може трактуватись як порушення прав інтелектуальної власності ТОВ «Здоров'я 24». Залучення іншого постачальника медичного програмного забезпечення в даному випадку може призвести до, перш за все, порушення прав інтелектуальної власності на комп’ютерну програму «Програмний комплекс «Медична інформаційна система Health 24». Крім цього, залучення іншого постачальника медичної інформаційної системи може призвести до інформаційної несумісності, неоптимального функціонування інформаційного середовища МІС, погіршення або порушення рівня інформаційної безпеки, виникнення вразливості, що впливатимуть на захищеність комплексу в цілому, пов’язаної з експлуатацією і технічним обслуговуванням.
Враховуючи об’єктивну відсутність конкуренції щодо надання права використання комп'ютерної програми «Health 24 та потреби отримати послуги зі впровадження в того самого постачальника з метою забезпечення сумісності з наявними товарами, роботами чи послугами, уповноваженою особою було прийнято рішення про укладання договору про закупівлю без використання електронної системи на підставі пп.5 пункту 14 Постанови КМУ № 1178 від 12.10.2022 року ( 5) роботи, товари чи послуги можуть бути виконані, поставлені чи надані виключно певним суб’єктом господарювання в одному з таких випадків:- необхідність захисту прав інтелектуальної власності;)
3. Надаємо обгрунтування затверджене директором підприємства.