-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Інші завершальні будівельні роботи
Тендер Prozorro UA-2023-12-27-003069-a
Завершена
7 364 115.90
UAH з ПДВ
Номер:
97bf33c209444d7395ce45d2dad48ab1
Ідентифікатор моніторингу:
UA-M-2024-01-09-000001
Дата прийняття рішення про проведення моніторингу:
09.01.2024 00:00
Період моніторингу:
09.01.2024 15:02 - 31.01.2024 00:00
Статус:
Порушення не виявлені
Опис:
ДЕРЖАВНА АУДИТОРСЬКА СЛУЖБА УКРАЇНИ
ЗАХІДНИЙ ОФІС ДЕРЖАУДИТСЛУЖБИ
УПРАВЛІННЯ ЗАХІДНОГО ОФІСУ ДЕРЖАУДИТСЛУЖБИ
В РІВНЕНСЬКІЙ ОБЛАСТІ
Н А К А З
08.01.2024 № 1
м. Рівне
Про початок
моніторингу закупівель
Відповідно до частини другої статті 8 Закону України «Про публічні закупівлі», зважаючи на пункт 23 Особливостей здійснення публічних закупівель товарів, робіт і послуг для замовників, передбачених Законом, на період дії правового режиму воєнного стану в Україні та протягом 90 днів з дня його припинення або скасування, затверджених постановою Кабінету Міністрів України від 12 жовтня 2022 року № 1178, та згідно з пунктом 10 Положення про Управління Західного офісу Держаудитслужби в Рівненській області, затвердженого наказом Західного офісу Держаудитслужби від 22.02.2022 № 116,
НАКАЗУЮ:
1. Почати моніторинг закупівель відповідно до Додатку 1, що додається.
2. Відділу контролю у сфері закупівель забезпечити проведення моніторингу закупівель, зазначеного у Додатку 1 до цього наказу.
3. Контроль за виконання даного наказу залишаю за собою.
Начальник Управління
Західного офісу Держаудитслужби в
Рівненській області Олександр МУРАВСЬКИЙ
Додаток 1 до наказу Управління Західного офісу Держаудитслужби в Рівненській області від 08.01.2024 № 1.
Витяг з переліку процедур закупівель
№ з/п Оголошення про проведення процедури закупівлі та/або повідомлення про намір укласти договір на веб-порталі Уповноваженого органу Опис підстав для здійснення моніторингу закупівлі Унікальний номер дата оприлюднення на веб-порталі Уповноваженого органу
1 UA-2023-12-27-003069-a 27.12.2023 Інформація, отримана від громадських об'єднань, про наявність ознак порушення (порушень) законодавства у сфері публічних закупівель, виявлених за результатами громадського контролю у сфері публічних закупівель відповідно до статті 7 цього Закону
Начальник відділу контролю у сфері
закупівель Управління Західного офісу
Держаудитслужби в Рівненській області Віктор ГРИГОРУК
Етапи закупівельного процесу:
- Планування закупівлі та оприлюднення інформації про її проведення
- Укладання та виконання договору про закупівлю (прийняття рішення про відміну торгів)
Підстави для прийняття рішення про початок моніторингу:
- Інформація, отримана від громадських об'єднань, про наявність ознак порушення (порушень) законодавства у сфері публічних закупівель, виявлених за результатами громадського контролю у сфері публічних закупівель відповідно до статті 7 цього Закону
Детальніше
Висновок про результати моніторингу
Статус порушень:
Не виявлені
Висновок про наявність або відсутність порушень законодавства:
За результатами аналізу питань: визначення предмета закупівлі, відображення закупівлі у річному плані, повноти відображення інформації про закупівлю, оприлюднення інформації про закупівлю, наявність підстав щодо застосування закупівлі без використання електронної системи та обґрунтування здійснення закупівлі, дотримання принципів здійснення публічних закупівель, повноти та своєчасності надання інформації та документів у випадках, передбачених Законом - порушень не встановлено.
Інформація про результати моніторингу закупівлі у розрізі стадій проведення процедури закупівлі:
Дата закінчення моніторингу: 26 січня 2024 року.
Предметом аналізу були питання: визначення предмета закупівлі, відображення закупівлі у річному плані, повноти відображення інформації про закупівлю, оприлюднення інформації про закупівлю, наявність підстав щодо застосування закупівлі без використання електронної системи та обґрунтування здійснення закупівлі, дотримання принципів здійснення публічних закупівель, повноти та своєчасності надання інформації та документів у випадках, передбачених Законом.
Під час моніторингу проаналізовано: річний план закупівель на 2023 рік за номером UA-P-2023-12-27-001442-b, звіт про договір про закупівлю, укладений без використання електронної системи закупівель, договір від 06.09.2023 № 194-09/236, додаткові угоди від 01.11.2023 №1, від 22.12.2023 № 2, пояснення Замовника та документи надані 11.01.2024 та 25.01.2024 на запити Управління Західного офісу Держаудитслужби в Рівненській області через електронну систему закупівель.
Період усунення порушень:
29.01.2024 11:52 - 02.02.2024 00:00
Дата публікації висновку:
29.01.2024 11:52
Запити/Пояснення
Номер:
bd56697729da4df8b255102a6f8ad8dc
Назва:
Запит замовнику на пояснення
Дата опублікування:
09.01.2024 15:28
Дата до якої повинна бути надана відповідь:
13.01.2024 00:00
Опис:
У межах проведення моніторингу закупівлі по предмету «Інші завершальні будівельні роботи, Капітальний ремонт горищного приміщення за адресою : м. Острог, проспект Незалежності, 5, Рівненського району, Рівненської області для облаштування місць проживання внутрішньо переміщений осіб (здобувачів) - 1 роботи» (інформацію опубліковано в електронній системі закупівель за номером ID: UA-2023-12-27-003069-a) та відповідно до пунктів 6 та 11 статті 10 Закону України «Про основні засади здійснення державного фінансового контролю в Україні», частини п’ятої статті 8 Закону України «Про публічні закупівлі» (далі – Закон), підпунктів 2 та 9 пункту 6 Положення про Державну аудиторську службу України, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 03 лютого 2016 року № 43, постала потреба в отриманні пояснень (інформації та документів) з наступних питань.
1. Надати інформацію та відповідні документи, на підставі яких вами здійснено обґрунтування розміру витрат, технічних та якісних характеристик предмета закупівлі та визначено його очікувану вартість.
Також надати посилання на сторінку веб-сайту, на якому розміщено обґрунтування технічних та якісних характеристик предмета закупівлі, розміру очікуваної вартості предмета закупівлі (у разі такого розміщення).
2. Надати інформацію та її документальне підтвердження щодо обґрунтування здійснення зазначеної закупівлі шляхом укладення договору про закупівлю без застосування відкритих торгів.
3. Яким чином та за якими критеріями здійснено оцінку можливих потенційних виконавців робіт, що є предметом закупівлі, визначено переможцем та вибрано для їх виконання саме ПП «СЛАВУТА-ЮНІКС» (код 35435118).
4. Надати отримані комерційні пропозиції інших учасників у разі наявності таких учасників.
5. Надайте копію договору з додатками та додаткові угоди (у разі укладання).
Пояснення необхідно надати через електронну систему закупівель протягом трьох робочих днів з дня оприлюднення цього запиту. При цьому, до пояснень просимо долучити їх документальне підтвердження.
Повідомляємо, що відповідно до норм статті 351-1 Кримінального кодексу України за перешкоджання діяльності органу державного фінансового
контролю, в частині невиконання службовою особою законних вимог органу державного фінансового контролю, створення штучних перешкод у їх роботі, надання їм завідомо неправдивої інформації встановлена кримінальна відповідальність.
Номер:
5486e77894fe4bb49b307579c86d045e
Назва:
Пояснення
Дата опублікування:
11.01.2024 15:30
Опис:
У відповідь на Ваш запит від 09 січня 2024 року Національний університет “Острозька академія” надає наступні пояснення.
1. Обґрунтування розміру витрат, технічних та якісних характеристик предмета закупівлі, його очікувану вартість подано в експертному звіті та пояснювальній записці проектно-кошторисної документації (936528-23017-ПЗ сторінка 12). (Копія експертного звіту та техніко-економічних показників додається). Обґрунтування, технічних та якісних характеристик предмета закупівлі на веб-сайті не публікувалось.
2. Тип процедури закупівлі було обрано відповідно до абзацу 4 пункту 13 Постанови КМУ від 12 травня № 471 «Про внесення змін до постанов Кабінету Міністрів України від 12 жовтня 2022 № 1178 і від 21 березня 2023 р. № 253 та визнання такими, що втратили чинність, деяких постанов Кабінету Міністрів України», а саме “існує нагальна потреба у здійсненні закупівлі у зв'язку з виникненням об'єктивних обставин, що унеможливлюють дотримання замовником строків для проведення закупівлі із застосуванням відкритих торгів та/або електронного каталогу, яка повинна бути документально підтверджена замовником” (копія протоколу уповноваженої особи та обґрунтування додається).
3. Оцінку потенційних виконавців робіт було здійснено на підставі факту проведення відкритих торгів з особливостями UA-2023-07-28-007566-а, які були відмінені у зв'язку з неможливістю усунення помилок у частині тендерної документації та значним порушенням строків виконання робіт. Короткі терміни виконання робіт, передбачені проектом, та нагальна потреба у збільшенні кількості ліжко-місць та поселенні внутрішньо переміщених осіб (здобувачів) змусило нас використати тип закупівлі: закупівля без використання електронної системи, в рамках чинного законодавства. Основним критерієм у виборі підрядника, для проведення вищезгаданих робіт була найнижча ціна (максимальна економія державних коштів).
4. Комерційні пропозиції інших учасників для укладання прямої угоди були відсутні.
5. Надаємо копію договору №194-09/23Б від 06.09.2023 року з додатками та копії додаткових угод № 1 від та № 2.
З повагою!
Національний університет
Острозька академія
Номер:
d72b758f7af94de48393a1b43b42265f
Назва:
Запит замовнику на пояснення
Дата опублікування:
23.01.2024 17:29
Дата до якої повинна бути надана відповідь:
27.01.2024 00:00
Опис:
У межах проведення моніторингу закупівлі по предмету «Інші завершальні будівельні роботи, Капітальний ремонт горищного приміщення за адресою : м. Острог, проспект Незалежності, 5, Рівненського району, Рівненської області для облаштування місць проживання внутрішньо переміщений осіб (здобувачів) - 1 роботи» (інформацію опубліковано в електронній системі закупівель за номером ID: UA-2023-12-27-003069-a) та відповідно до пунктів 6 та 11 статті 10 Закону України «Про основні засади здійснення державного фінансового контролю в Україні», частини п’ятої статті 8 Закону України «Про публічні закупівлі» (далі – Закон), підпунктів 2 та 9 пункту 6 Положення про Державну аудиторську службу України, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 03 лютого 2016 року № 43, постала потреба в отриманні пояснень (інформації та документів) з наступних питань.
В інформаційно-телекомунікаційній системі закупівель Prozorro 27.12.2023 Замовником оприлюднено звіт про договір про закупівлю, укладений без використання електронної системи закупівель та/або електронного каталогу для закупівлі робіт. Предметом договору є: «Інші завершальні будівельні роботи, Капітальний ремонт горищного приміщення за адресою : м. Острог, проспект Незалежності, 5, Рівненського району, Рівненської області для облаштування місць проживання внутрішньо переміщений осіб (здобувачів) - 1 роботи».
При цьому, Замовником завантажено протокол уповноваженої особи від 31.08.2023 № 32 та лист-обгрунтування щодо здійснення зазначеної закупівлі шляхом укладення договору про закупівлю без застосування відкритих торгів, в яких зазначено, що закупівля здійснюється відповідно до абзацу 4 пункту 13 Постанови КМУ від 12 травня № 471 «Про внесення змін до постанов Кабінету Міністрів України від 12 жовтня 2022 № 1178 і від 21 березня 2023 р. № 253 та визнання такими, що втратили чинність, деяких постанов Кабінету Міністрів України», а саме «існує нагальна потреба у здійсненні закупівлі у зв'язку з виникненням об'єктивних обставин, що унеможливлюють дотримання замовником строків для проведення закупівлі із застосуванням відкритих торгів та/або електронного каталогу, яка повинна бути документально підтверджена замовником».
З огляду на вищезазначене надайте документи, які підтверджують виникнення об'єктивних обставин, зокрема наявність внутрішньо переміщених осіб, стосовно яких облаштовуються місця для проживання за адресою м. Острог, проспект Незалежності, 5, Рівненського району, Рівненської області.
Пояснення необхідно надати через електронну систему закупівель протягом трьох робочих днів з дня оприлюднення цього запиту. При цьому, до пояснень просимо долучити їх документальне підтвердження.
Повідомляємо, що відповідно до норм статті 351-1 Кримінального кодексу України за перешкоджання діяльності органу державного фінансового
контролю, в частині невиконання службовою особою законних вимог органу державного фінансового контролю, створення штучних перешкод у їх роботі, надання їм завідомо неправдивої інформації встановлена кримінальна відповідальність.