-
Спрощена закупівля
-
Безлотова
-
КЕП
Код ДК 021:2015 90920000-2 Послуги із санітарно-гігієнічної обробки приміщень (Дератизація та дезінсекція)
Тендер Prozorro UA-2018-04-20-001411-a
Завершена
395 077.00
UAH з ПДВ
мін. крок: 0.5% або 1 975.38 UAH
мін. крок: 0.5% або 1 975.38 UAH
Номер:
b1e93f5f900f4133a7a3eef87f3c4c5b
Ідентифікатор моніторингу:
UA-M-2019-07-04-000052
Дата прийняття рішення про проведення моніторингу:
04.07.2019 00:00
Період моніторингу:
05.07.2019 09:25 - 27.07.2019 00:00
Статус:
Порушення виявлені
Опис:
04.07.2019 № 128
Дніпро
Про початок здійснення
моніторингу закупівель
Відповідно до частини другої статті 7-1 Закону України «Про публічні закупівлі», пункту 9 Положення про Східний офіс Держаудитслужби, затвердженого наказом Держаудитслужби від 02.06.2016 № 23 із змінами,
НАКАЗУЮ:
1. Почати моніторинг закупівель відповідно до переліку, що додається.
2. Відділу контролю у сфері закупівель Східного офісу Держаудитслужби забезпечити проведення моніторингу закупівель, зазначеного у пункті 1 цього наказу.
Начальник Олександр ВАСИЛЬЄВ
Додаток
до наказу Східного офісу
Держаудитслужби
від 04.04.2019 № 128
Витяг з переліку процедур закупівель, щодо яких здійснюється моніторинг
№ з/п
Оголошення про проведення процедури закупівлі та/або повідомлення про намір укласти договір на веб-порталі Уповноваженого органу Опис підстав для здійснення моніторингу закупівлі
унікальний номер дата оприлюднення на веб-порталі Уповноваженого органу назва замовника
UA-2018-04-20-001411-а 20.04.2018 Комунальне підприємство «Дніпроводоканал» інформація, отримана від громадських об'єднань, про наявність ознак порушення (порушень) законодавства у сфері публічних закупівель
Начальник відділу Т. ПЕРЕВЕРЗЄВА
Етапи закупівельного процесу:
- Планування закупівлі та оприлюднення інформації про її проведення
- Укладання та виконання договору про закупівлю (прийняття рішення про відміну торгів)
Підстави для прийняття рішення про початок моніторингу:
- Інформація, отримана від громадських об'єднань, про наявність ознак порушення (порушень) законодавства у сфері публічних закупівель, виявлених за результатами громадського контролю у сфері публічних закупівель відповідно до статті 7 цього Закону
Детальніше
Висновок про результати моніторингу
Статус порушень:
Виявлені
Тип порушень:
- Інші порушення законодавства у сфері закупівель
Висновок про наявність або відсутність порушень законодавства:
За результатами аналізу питання відображення закупівлі у річному плані (додатку), обрання процедури закупівлі, визначення предмета закупівлі, своєчасності оприлюднення договору про закупівлю порушень не встановлено.
За результатами аналізу питання оприлюднення інформації щодо закупівлі встановлено порушення статей 5, 6, 7 Закону №851 та абзацу другого пункту 2 наказу № 490.
Зобов’язанння щодо усунення порушення (порушень) законодавства у сфері публічних закупівель:
З огляду на встановлені порушення законодавства у сфері закупівель, керуючись статтями 2 та 5 Закону України «Про основні засади здійснення державного фінансового контролю в Україні», Східний офіс Держаудитслужби зобов’язує здійснити заходи щодо усунення виявлених порушень у встановленому законодавством порядку та протягом п’яти робочих днів з дня оприлюднення висновку оприлюднити через електронну систему закупівель інформацію та/або документи, що свідчать про усунення порушення (порушень) законодавства у сфері публічних закупівель, викладених у висновку, або аргументовані заперечення до висновку, або інформацію про причини неможливості усунення виявлених порушень.
Інформація про результати моніторингу закупівлі у розрізі стадій проведення процедури закупівлі:
Дата закінчення моніторингу: 24 липня 2019 року.
Предметом аналізу були такі питання: відображення закупівлі у річному плані (додатку), обрання процедури закупівлі, визначення предмета закупівлі, оприлюднення інформації щодо закупівлі, своєчасності оприлюднення договору про закупівлю.
Під час моніторингу проаналізовано: відображення закупівлі у річному плані (додатку) – номер плану UA-P-2018-04-20-004152-a, обрання процедури закупівлі, визначення предмета закупівлі, оприлюднення інформації щодо закупівлі, договір поставки від 18.05.2018 №142, звернення громадської організації.
Відповідно до вимог абзацу другого пункту 2 наказу Міністерства економічного розвитку і торгівлі України від 22 березня 2016 року № 490 «Про затвердження форм документів у сфері публічних закупівель», зареєстрованого в Міністерстві юстиції України 25 березня 2016 року за №449/28579 (далі – Наказ № 490), після внесення усієї обов’язкової інформації, передбаченої формою документа, на неї накладається кваліфікований електронний підпис посадової особи.
Пунктом 6 частини першої статті 1 Закону України «Про публічні закупівлі» (далі - Закон) визначено, що електронна система закупівель - інформаційно-телекомунікаційна система, що забезпечує проведення процедур закупівель, створення, розміщення, оприлюднення та обмін інформацією і документами в електронному вигляді, до складу якої входять веб-портал Уповноваженого органу, авторизовані електронні майданчики, між якими забезпечено автоматичний обмін інформацією та документами.
Згідно зі статтею 5 Розділу ІІ Закону України «Про електронні документи та електронний документообіг» від 22.05.2003 №851-ІV (далі – Закон №851), електронний документ - документ, інформація в якому зафіксована у вигляді електронних даних, включаючи обов'язкові реквізити документа. Склад та порядок розміщення обов'язкових реквізитів електронних документів визначається законодавством.
Відповідно до статті 6 Розділу ІІ Закону №851 для ідентифікації автора електронного документа може використовуватися електронний підпис. Накладанням електронного підпису завершується створення електронного документа. Оригіналом електронного документа вважається електронний примірник документа з обов'язковими реквізитами, у тому числі з електронним підписом автора або підписом, прирівняним до власноручного підпису відповідно до Закону України «Про електронні довірчі послуги» (частина перша статті 7 Закону №851).
Аналізом процедури UA-2018-04-20-001411-а встановлено, що при публікації оголошення про проведення процедури закупівлі, договору про закупівлю №142 від 18.05.2018 електронний цифровий підпис не накладався.
Отже, при оприлюдненні інформації про проведення процедури закупівлі, договору про закупівлю №151 від 30.05.2018 Замовником порушено вимоги статей 5, 6, 7 Закону №851, абзацу другого пункту 2 наказу № 490.
Моніторинг питання застосування ціни на відповідність «Ринковій», «Середньоринковій», а також визначення різниці такої ціни та їх порівняння не здійснювався. Дане питання не належить до компетенції органів державного фінансового контролю.
Період усунення порушень:
24.07.2019 17:59 - 08.08.2019 00:00
Дата публікації висновку:
24.07.2019 17:59
Запити/Пояснення
Номер:
9db4d66a9c3647c294c4c36cdebf183b
Назва:
Щодо висновку Східного офісу Держаудитслужби
Дата опублікування:
26.07.2019 10:32
Опис:
Замовник КП Дніпроводоканал, здійснює процедуру допорогових закупівель у відповідності до Положення про застосування системи електронних закупівель товарів, робіт і послуг у Дніпропетровській міській раді, затвердженого Рішенням Дніпропетровської міської ради №30/9 від 08.06.2016р. Вищевказане Рішення Дніпровської міської ради не містить вимоги щодо обов’язковості використання електронного цифрового підпису при проведенні допорогової процедури закупівель.
Разом з тим, Наказ Міністерства економічного розвитку і торгівлі України №490 від 22.03.2016р. не містить затвердження форми про проведення допорогової закупівлі, а отже не розповсюджується на вищевказаний тип процедури.