-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Капітальний ремонт сховища (протирадіаційного укриття) №26407 Дубриницького ліцею Дубриницької сільської ради (ДК 021:2015:45453000-7 - Капітальний ремонт і реставрація)
Тендер Prozorro UA-2023-09-29-009938-a
Завершена
1 499 373.00
UAH без ПДВ
Номер:
7531d95c412c410a9bd9c27c056217df
Ідентифікатор моніторингу:
UA-M-2023-12-06-000033
Дата прийняття рішення про проведення моніторингу:
06.12.2023 00:00
Період моніторингу:
06.12.2023 15:40 - 28.12.2023 00:00
Статус:
Завершено
Опис:
ДЕРЖАВНА АУДИТОРСЬКА СЛУЖБА УКРАЇНИ
ПІВДЕННИЙ ОФІС ДЕРЖАУДИТСЛУЖБИ
УПРАВЛІННЯ ПІВДЕННОГО ОФІСУ
ДЕРЖАУДИТСЛУЖБИ В ХЕРСОНСЬКІЙ ОБЛАСТІ
Н А К А З
06.12.2023 № 58-З
Херсон
Про початок моніторингів
процедур закупівель
Відповідно до частини другої статті 8 Закону України «Про публічні закупівлі», підпункту 15 пункту 10 Положення про Управління Південного офісу Держаудитслужби в Херсонській області, затвердженого наказом Південного офісу Держаудитслужби 12 жовтня 2016 року № 8
НАКАЗУЮ:
1. Почати моніторинги процедур закупівель відповідно до переліку, що додається.
2. Відділу контролю у сфері закупівель забезпечити проведення моніторингів закупівель, зазначених у пункті 1 цього наказу.
3. Оприлюднити цей наказ в електронній системі закупівель протягом двох робочих днів.
4. Контроль за виконанням цього наказу залишаю за собою.
Підстава: лист Державної аудиторської служби України № 003100-18/13979-2023 від 04.12.2023, доповідна записка заступника начальника управління – начальника відділу контролю у сфері закупівель Управління Південного офісу Держаудитслужби в Херсонській області Владислава Щербенка від 06.12.2023.
Начальник управління Дмитро КРУКОВСЬКИЙ
Додаток
до наказу Управління Південного офісу
Держаудитслужби в Херсонській області
06.12.2023 №58-З
Витяг з переліку процедур для здійснення моніторингу процедури закупівлі
Унікальний номер оголошення про проведення процедури закупівлі, оприлюднений на веб-порталі Уповноваженого органу UA-2023-09-29-009938-a. Опис підстав для здійснення моніторингу процедури закупівлі: пункт 4 частини другої статті 8 Закону України "Про публічні закупівлі".
Етапи закупівельного процесу:
- Укладання та виконання договору про закупівлю (прийняття рішення про відміну торгів)
Підстави для прийняття рішення про початок моніторингу:
- Виявлені органом державного фінансового контролю ознаки порушення (порушень) законодавства у сфері публічних закупівель в інформації, оприлюдненій в електронній системі закупівель
Детальніше
Висновок про результати моніторингу
Статус порушень:
Не виявлені
Висновок про наявність або відсутність порушень законодавства:
За результатом розгляду питання визначення предмета закупівлі, відображення закупівлі у річному плані, оприлюднення інформації про закупівлю, наявність підстав для укладення договору про закупівлю без застосування відкритих торгів, повноти та своєчасності надання інформації у випадках, передбачених Законом – порушень не встановлено.
Інформація про результати моніторингу закупівлі у розрізі стадій проведення процедури закупівлі:
Дата закінчення моніторингу: 15 грудня 2023 року.
Предметом аналізу були питання: визначення предмета закупівлі; відображення закупівлі у річному плані; оприлюднення інформації про закупівлю; наявність підстав для укладення договору про закупівлю без застосування відкритих торгів; повноти та своєчасності надання інформації та документів у випадках, передбачених Законом.
Під час моніторингу проаналізовано: річний план закупівель Відділу освіти, культури, сім’ї, туризму, молоді та спорту Дубриницької сільської ради (далі – Замовник) на 2023 рік; звіт про договір про закупівлю, укладений без використання електронної системи закупівель UA-2023-09-29-009938-a, зокрема, протокол розкриття тендерних пропозицій від 29.09.2023; договір про закупівлю від 26.09.2023 №109сх/МІ; пояснення та документи Замовника надані 12.12.2023 на запит Держаудитслужби через електронну систему закупівель.
Період усунення порушень:
15.12.2023 11:06 - 21.12.2023 00:00
Дата публікації висновку:
15.12.2023 11:06
Запити/Пояснення
Номер:
90cfdbc4254f470f8b03cde577ed233e
Назва:
Про надання пояснень
Дата опублікування:
07.12.2023 17:46
Дата до якої повинна бути надана відповідь:
13.12.2023 00:00
Опис:
У межах проведення моніторингу процедури закупівлі робіт Капітальний ремонт сховища (протирадіаційного укриття) №26407 Дубриницького ліцею Дубриницької сільської ради (ДК 021:2015:45453000-7 - Капітальний ремонт і реставрація) (інформацію опубліковано в електронній системі закупівель за номером UA-2023-09-29-009938-a) та відповідно до пунктів 6 та 11 статті 10 Закону України «Про основні засади здійснення державного фінансового контролю в Україні», частини п’ятої статті 8 Закону України «Про публічні закупівлі», підпунктів 2 та 9 пункту 6 Положення про Державну аудиторську службу України, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 03 лютого 2016 року № 43, постала потреба в отриманні пояснень (інформації та документів):
1. Надати інформацію та відповідні документи, на підставі яких Вами здійснено обґрунтування розміру бюджетних призначень, технічних та якісних характеристик предмета закупівлі та визначено його очікувану вартість.
2. Яким чином та за якими критеріями здійснено оцінку можливих потенційних постачальників робіт, що є предметом закупівлі, та вибрано саме ФОП Мацо Іван Іванович (код ЄДРПОУ 3190721197), з яким укладений договір від 26.09.2023 №109сх/МІ без використання електронної системи закупівель?
Пояснення, інформацію та документи, щодо яких буде зазначено в поясненнях, та які обґрунтовують позицію замовника з поставленого(-их) питання(-нь), необхідно надати через електронну систему закупівель протягом трьох робочих днів з дня оприлюднення цього запиту.
Відповідно до норм статті 351-1 Кримінального кодексу України за перешкоджання діяльності органу державного фінансового контролю, зокрема за невиконання службовою особою законних вимог органу державного фінансового контролю, створення штучних перешкод у їх роботі, надання їм завідомо неправдивої інформації, встановлена кримінальна відповідальність.
Номер:
71b988a004de400c8d0b34cf8742a09b
Назва:
Відповідь на запит у межах проведення моніторингу закупівлі робіт «Капітальний ремонт сховища (протирадіаційного укриття) №26407 Дубриницького ліцею Дубриницької сільської ради» (ДК 021:2015:45453000-7 - Капітальний ремонт і реставрація)
Дата опублікування:
12.12.2023 18:43
Опис:
Відповідь на запит у межах проведення моніторингу закупівлі робіт «Капітальний ремонт сховища (протирадіаційного укриття) №26407 Дубриницького ліцею Дубриницької сільської ради» (ДК 021:2015:45453000-7 - Капітальний ремонт і реставрація) у вигляді протоколу та додатків до нього
Номер:
64429b1c364048bc8aa84b32de1315e9
Назва:
Відповідь на запит у межах проведення моніторингу закупівлі робіт «Капітальний ремонт сховища (протирадіаційного укриття) №26407 Дубриницького ліцею Дубриницької сільської ради» (ДК 021:2015:45453000-7 - Капітальний ремонт і реставрація)
Дата опублікування:
12.12.2023 18:28
Опис:
Відповідь на запит у межах проведення моніторингу закупівлі робіт «Капітальний ремонт сховища (протирадіаційного укриття) №26407 Дубриницького ліцею Дубриницької сільської ради» (ДК 021:2015:45453000-7 - Капітальний ремонт і реставрація) у вигляді протоколу та додатків до нього