-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
М'ясо (свинина охолоджена, куряче філе, яловичина)
Тендер Prozorro UA-2023-09-19-006821-a
Завершена
1 150 785.00
UAH без ПДВ
Номер:
2afb38e5cae24a0eba9cad0f2a10b75c
Ідентифікатор моніторингу:
UA-M-2023-10-03-000069
Дата прийняття рішення про проведення моніторингу:
03.10.2023 00:00
Період моніторингу:
04.10.2023 12:25 - 26.10.2023 00:00
Статус:
Порушення не виявлені
Опис:
ДЕРЖАВНА АУДИТОРСЬКА СЛУЖБА УКРАЇНИ
ПІВНІЧНИЙ ОФІС ДЕРЖАУДИТСЛУЖБИ
УПРАВЛІННЯ ПІВНІЧНОГО ОФІСУ ДЕРЖАУДИТСЛУЖБИ
В ЧЕРНІГІВСЬКІЙ ОБЛАСТІ
НАКАЗ
03.10.2023 № 50-З
Чернігів
Про початок моніторингу
закупівель
Відповідно до частини другої статті 8 Закону України «Про публічні закупівлі», пункту 10 Положення про Управління Північного офісу Держаудитслужби в Чернігівській області, затвердженого наказом Північного офісу Держаудитслужби від 20 жовтня 2016 року № 18 (зі змінами),
НАКАЗУЮ:
1. Почати моніторинг закупівель відповідно до переліку, що додається.
2. Відділу контролю у сфері закупівель забезпечити проведення моніторингу закупівель, зазначених у пункті 1 цього наказу.
Начальник Олександр КОНДРАШОВ
Витяг з додатку
до наказу Управління Північного офісу Держаудитслужби в Чернігівській області
«Про початок моніторингу закупівель»
Перелік закупівель
№ з/п Оголошення про проведення закупівлі та/або повідомлення про намір укласти договір на веб-порталі Уповноваженого органу Опис підстав для здійснення моніторингу закупівлі унікальний номер дата оприлюднення на веб-порталі Уповноваженого органу 2. UA-2023-09-19-006821-a 19.09.2023 Виявлені органом державного фінансового контролю ознаки порушення (порушень) законодавства у сфері публічних закупівель в інформації, оприлюдненій в електронній системі закупівель
Етапи закупівельного процесу:
- Укладання та виконання договору про закупівлю (прийняття рішення про відміну торгів)
Підстави для прийняття рішення про початок моніторингу:
- Виявлені органом державного фінансового контролю ознаки порушення (порушень) законодавства у сфері публічних закупівель в інформації, оприлюдненій в електронній системі закупівель
Детальніше
Висновок про результати моніторингу
Статус порушень:
Не виявлені
Висновок про наявність або відсутність порушень законодавства:
За результатами аналізу питань дотримання Замовником законодавства у сфері публічних закупівель щодо визначення предмета закупівлі, відображення закупівлі у річному плані, оприлюднення інформації про закупівлю в електронній системі закупівель, наявності підстав для укладення договору про закупівлю без використання електронної системи, повноти та своєчасності надання інформації та документів у випадках, передбачених Законом – порушень не встановлено.
Інформація про результати моніторингу закупівлі у розрізі стадій проведення процедури закупівлі:
Дата закінчення моніторингу: 16 жовтня 2023 року.
Предметом аналізу були питання: визначення предмета закупівлі, відображення закупівлі у річному плані, оприлюднення інформації про закупівлю, наявність підстав для укладення договору про закупівлю без застосування відкритих торгів, повноти та своєчасності надання інформації та документів у випадках, передбачених Законом України «Про публічні закупівлі» (далі – Закон).
Під час моніторингу проаналізовано: річний план закупівель Управління освіти, молоді та спорту Збаразької міської ради (далі – Замовник) на 2023 рік, звіт про договір про закупівлю, укладений без використання електронної системи закупівель, договір постачання від 15.09.2023 № 355, укладений з ФОП Рудан Оксана Михайлівна, пояснення та документи Замовника на запити Управління Північного офісу Держаудитслужби в Чернігівській області, отримані через електронну систему закупівель 10.10.2023 та 13.10.2023.
Період усунення порушень:
17.10.2023 18:41 - 21.10.2023 00:00
Дата публікації висновку:
17.10.2023 18:41
Запити/Пояснення
Номер:
e4ff4e4fe4e74f3fbcf19003e58d105c
Назва:
Запит щодо надання пояснень
Дата опублікування:
06.10.2023 12:45
Дата до якої повинна бути надана відповідь:
12.10.2023 00:00
Опис:
У межах проведення моніторингу закупівлі м'яса (свинина охолоджена, куряче філе, яловичина), очікуваною вартістю 1 150 785,00 грн (інформацію опубліковано в електронній системі закупівель за номером ID: UA-2023-09-19-006821-a), та відповідно до пунктів 6 та 11 статті 10 Закону України «Про основні засади здійснення державного фінансового контролю в Україні», частини п’ятої статті 8 Закону України «Про публічні закупівлі» (далі – Закон), постала потреба в отриманні пояснень.
1. Надати інформацію та відповідні документи (комерційні пропозиції від потенційних учасників, посилання на сайти, на яких здійснювався попередній моніторинг цін на товар, що є предметом даної закупівлі тощо), на підставі яких здійснено обґрунтування розміру витрат, технічних та якісних характеристик предмета закупівлі та визначено його очікувану вартість.
2. Яким чином та за якими критеріями здійснено оцінку можливих потенційних постачальників товару, що є предметом закупівлі, визначено переможцем та вибрано для виконання саме ФОП Рудан Оксана Михайлівна (інд. № 2120015088)?
3. Просимо надати інформацію та підтверджуючі документи щодо фактчного стану виконання договору від 15.09.2023 № 355, укладеного з ФОП Рудан Оксана Михайлівна
Пояснення, інформацію та документи, щодо яких буде зазначено в поясненнях, та які обґрунтовують позицію замовника з поставлених питань, необхідно надати через електронну систему закупівель протягом трьох робочих днів з дня оприлюднення цього запиту.
Повідомляємо, що відповідно до норм статті 351-1 Кримінального кодексу України за перешкоджання діяльності органу державного фінансового контролю, зокрема, за невиконання службовою особою законних вимог органу державного фінансового контролю, створення штучних перешкод у їх роботі, надання їм завідомо неправдивої інформації, встановлена кримінальна відповідальність.
Номер:
8eced85f6afe465eb163bcf98c783e4e
Назва:
Відповідь на моніторинг закупівлі м'яса (свинина охолоджена, куряче філе, яловичина), очікуваною вартістю 1 150 785,00 грн (інформацію опубліковано в електронній системі закупівель за номером ID: UA-2023-09-19-006821-a),
Дата опублікування:
10.10.2023 16:39
Опис:
1.Управлінням освіти, молоді та спорту Збаразької міської ради, надсилались запити цінової пропозиції з метою визначення реальних цін з урахуванням доставки ,упакування, розвантажування Враховуючи надані комерційні пропозиції (копії додаються), проведений аналіз цін у загальних інформаційних ресурсах, дані Мінфіну https://index.minfin.com.ua/ua/markets/wares/prods/ (копії додаються ) визначено очікувану вартість предмета закупівлі.
Обґрунтування технічних та якісних характеристик предмета закупівлі , а також обґрунтування розміру витрат здійснюється на підставі кошторисних призначень на 2023 р згідно КЕКВ 2230, а також доповідних записок (копії додаються) від спеціалістів відповідальних за організацію забезпечення харчування в навчальних закладах Управління освіти, молоді а спорту Збаразької міської ради , враховуючи постанову КМУ від 24.03.2021 № 305 «Про затвердження норм та Порядку організації харчування у закладах освіти та дитячих закладах оздоровлення та відпочинку»).
2.Управлінням освіти, молоді та спорту Збаразької міської ради, 05.09.2023 р було оголошено відриті торги з особливостями по даному предмету закупівлі .Відповідно до підпункту 6 пункту 13 постанови Кабінету міністрів від 12 жовтня 2022 р. № 1178. 13.09.2023 торги було відмінено через неподання жодної тендерної пропозиції для участі у відкритих торгах у строк, установлений замовником згідно з цими особливостями, у тому числі за лотом. Враховуючи вищезазначене , та потребу в забезпеченні продуктами харчування заклади освіти. Проаналізувавши відповіді на запит цінової пропозиції, надіслані Управлінням освіти, молоді та спорту Збаразької міської ради, від потенційних учасників по даному предмету закупівлі, цінова пропозиція від ФОП Рудан Оксана Михайлівна була визначена найбільш економічно вигідною пропозицією (Копії додаються)
3.Станом на 10.10.2023 договір від 15.09.2023 № 355, по договору з ФОП Рудан Оксана Михайлівна зареєстровано юридичні зобов'язання на суму 1 150 785,00грн без ПДВ сума оплати по даному договору становить 103290,00 залишок коштів по даному договору становить 1047495,00 до 31.12.2023 (підтверджуючі документи додаються)
Номер:
be1c9346de6545b28ace0958aa92f5e0
Назва:
Запит щодо надання пояснень
Дата опублікування:
11.10.2023 15:17
Дата до якої повинна бути надана відповідь:
17.10.2023 00:00
Опис:
У межах проведення моніторингу закупівлі м'яса (свинина охолоджена, куряче філе, яловичина), очікуваною вартістю 1 150 785,00 грн (інформацію опубліковано в електронній системі закупівель за номером ID: UA-2023-09-19-006821-a), та відповідно до пунктів 6 та 11 статті 10 Закону України «Про основні засади здійснення державного фінансового контролю в Україні», частини п’ятої статті 8 Закону України «Про публічні закупівлі» (далі – Закон), постала потреба в отриманні пояснень.
Згідно з вимогами підпункту 6 пункту 13 Особливостей здійснення публічних закупівель товарів, робіт і послуг для замовників, передбачених Законом України «Про публічні закупівлі», на період дії правового режиму воєнного стану в Україні та протягом 90 днів з дня його припинення або скасування, затверджених постановою Кабінету Міністрів України від 12.10.2022 № 1178, зі змінами, у редакції чинній на момент проведення закупівлі (далі – Особливості), придбання замовниками товарів і послуг (крім послуг з поточного ремонту), вартість яких становить або перевищує 100 тис. гривень, послуг з поточного ремонту, вартість яких становить або перевищує 200 тис. гривень, робіт, вартість яких становить або перевищує 1,5 млн гривень, може здійснюватися шляхом укладення договору про закупівлю без застосування відкритих торгів та/або електронного каталогу для закупівлі товару у разі, коли відмінено відкриті торги через неподання жодної тендерної пропозиції для участі у відкритих торгах у строк, установлений замовником згідно з цими особливостями, у тому числі за лотом. При цьому предмет закупівлі, його технічні, кількісні та якісні характеристики, проект договору про закупівлю, а також вимоги до суб’єкта, з яким укладається договір про закупівлю, не повинні відрізнятися від вимог, що були визначені замовником у тендерній документації (крім вимог, визначених пунктом 47 цих особливостей), та сума договору про закупівлю не може перевищувати очікувану вартість предмета закупівлі, зазначену замовником в оголошенні про проведення відкритих торгів, які відмінено через відсутність достатньої кількості учасників процедури закупівлі (учасника процедури закупівлі), з урахуванням прийнятного відсотка перевищення ціни тендерної пропозиції учасника процедури закупівлі над очікуваною вартістю предмета закупівлі, якщо такий прийнятний відсоток був зазначений у тендерній документації
Згідно з інформацією, оприлюдненою в електронній системі закупівель, Замовником під час закупівлі м'яса (свинина охолоджена, куряче філе, яловичина), очікуваною вартістю 1 150 785,00 грн за процедурою відкритих торгів (ID: UA-2023-09-05-008682-a), яку відмінено через неподання жодної тендерної пропозиції в додатку 1 до тендерної документації «Технічна специфікація» передбачено наступні вимоги:
«Якість товару повинна відповідати вимогам відповідних діючих нормативних документів ДСТУ, ГОСТ, ТУ тощо.
Запах - свіжої сировини. М’ясо повинно бути одержано від забою здорових тварин, вільних від хвороб. На шматках м’яса не повинно бути залишків внутрішніх органів, згустків крові, забруднень, бахромок.
На кожній одиниці фасування повинна бути наступна інформація: назва харчового продукту, назва та адреса підприємства-виробника, вага нетто, склад, дата виготовлення, термін придатності та умови зберігання, дані про харчову та енергетичну цінність.
1. Термін придатності від загального терміну зберігання, передбаченого виробником, на час поставки, не менше, ніж 90 %.
2. Пакувальний матеріал повинен використовуватися вперше і задовольняти санітарно-гігієнічні вимоги та відповідати вимогам ДСТУ, HACCP
3. Дотримання належного температурного режиму при поставці та зберіганні товару.
4. Умови поставки - виключно в асортименті та обсязі, зазначених у заявці Замовника.
Якість товару повинна відповідати вимогам відповідних діючих нормативних документів ДСТУ, ГОСТ, ТУ тощо. Підтверджується документами копії декларації виробника / або посвідчення про якість (копії додаються в електронному (сканованому) вигляді в складі своєї пропозиції).
5. Гарантійний лист щодо постачання товару дрібними партіями на адресу кожного закладу покупця з визначеною періодичністю не менше 2 (двох разів на тиждень) починаючи з 08.00 год. і не пізніше 17.00 год. протягом 2023 року згідно замовлень Покупця протягом 1 дня після отримання заявки враховуючи потреби установ у тарі, що відповідає вимогам санітарних правил і норм.
6. Про зобов’язання замінити товар протягом восьми годин подається учасником гарантійний лист разом з усіма документами пропозиції.
7. Продукція, що постачається, повинна супроводжуватись відповідними документами, наявність яких передбачена законодавством (накладні, товарно-транспортні накладні, сертифікати якості, або посвідчення про якість, або висновки санітарно-епідеміологічної експертизи, ін.) (в складі тендерної пропозиції надати гарантійний лист).
8. Відповідно технічним та якісним характеристикам предмета закупівлі Учасник повинен застосовувати заходи із захисту довкілля.»
Враховуючи викладене та положення підпункту 6 пункту 13 Особливостей, просимо надати пояснення та підтверджуючі документи, що вимоги до ФОП Рудан Оксани Михайлівни, з якою укладено договір про закупівлю без використання електронної системи закупівель від 15.09.2023 № 355, не відрізняються від вищенаведених вимог, а також надати документальне підтвердження відповідності ФОП Рудан Оксани Михайлівни таким вимогам.
Пояснення, інформацію та документи, щодо яких буде зазначено в поясненнях, та які обґрунтовують позицію замовника з поставлених питань, необхідно надати через електронну систему закупівель протягом трьох робочих днів з дня оприлюднення цього запиту.
Повідомляємо, що відповідно до норм статті 351-1 Кримінального кодексу України за перешкоджання діяльності органу державного фінансового контролю, зокрема, за невиконання службовою особою законних вимог органу державного фінансового контролю, створення штучних перешкод у їх роботі, надання їм завідомо неправдивої інформації, встановлена кримінальна відповідальність.
Номер:
4d11b58a359c41fea0f6c68e55f56967
Назва:
Відповідь на запит закупівлі м'яса (свинина охолоджена, куряче філе, яловичина), очікуваною вартістю 1 150 785,00 грн (інформацію опубліковано в електронній системі закупівель за номером ID: UA-2023-09-19-006821-a),
Дата опублікування:
13.10.2023 13:52
Опис:
Згідно з вимогами підпункту 6 пункту 13 Особливостей здійснення публічних закупівель товарів, робіт і послуг для замовників, передбачених Законом України «Про публічні закупівлі», на період дії правового режиму воєнного стану в Україні та протягом 90 днів з дня його припинення або скасування, затверджених постановою Кабінету Міністрів України від 12.10.2022 № 1178, зі змінами, у редакції чинній на момент проведення закупівлі (далі – Особливості), придбання замовниками товарів і послуг (крім послуг з поточного ремонту), вартість яких становить або перевищує 100 тис. гривень, послуг з поточного ремонту, вартість яких становить або перевищує 200 тис. гривень, робіт, вартість яких становить або перевищує 1,5 млн гривень, може здійснюватися шляхом укладення договору про закупівлю без застосування відкритих торгів та/або електронного каталогу для закупівлі товару у разі, коли відмінено відкриті торги через неподання жодної тендерної пропозиції для участі у відкритих торгах у строк, установлений замовником згідно з цими особливостями, у тому числі за лотом. При цьому предмет закупівлі, його технічні, кількісні та якісні характеристики, проект договору про закупівлю, а також вимоги до суб’єкта, з яким укладається договір про закупівлю, не повинні відрізнятися від вимог, що були визначені замовником у тендерній документації (крім вимог, визначених пунктом 47 цих особливостей), та сума договору про закупівлю не може перевищувати очікувану вартість предмета закупівлі, зазначену замовником в оголошенні про проведення відкритих торгів, які відмінено через відсутність достатньої кількості учасників процедури закупівлі (учасника процедури закупівлі).Підтверджуючі документи додаються.