-
Відкриті торги з особливостями
-
Однолотова
-
КЕП
«Капітальний ремонт підвалу з облаштуванням приміщення подвійного призначення (цивільного захисту) у Новокалинівському ліцеї на пл.Авіації,25 в м.Новий Калинів Самбірського району Львівської області.» (ДК 021:2015: 45453000-7 — Капітальний ремонт і реставрація)
Тендер Prozorro UA-2023-08-11-009121-a
Під кількістю одна робота слід розуміти обсяг визначений технічною специфікацією
Завершена
29 381 762.40
UAH з ПДВ
мін. крок: 0.5% або 146 908.81 UAH
мін. крок: 0.5% або 146 908.81 UAH
Номер:
379c4b7833334c48ad35ebda4fe6f8ab
Ідентифікатор моніторингу:
UA-M-2023-09-04-000083
Дата прийняття рішення про проведення моніторингу:
04.09.2023 00:00
Період моніторингу:
04.09.2023 19:40 - 26.09.2023 00:00
Статус:
Завершено
Опис:
ДЕРЖАВНА АУДИТОРСЬКА СЛУЖБА УКРАЇНИ
Н А К А З
04.09.2023 № 263
Київ
Про початок моніторингу
процедур закупівель / закупівель
Відповідно до частини другої статті 8 Закону України «Про публічні закупівлі», зважаючи на пункт 23 Особливостей здійснення публічних закупівель товарів, робіт і послуг для замовників, передбачених Законом, на період дії правового режиму воєнного стану в Україні та протягом 90 днів з дня його припинення або скасування, затверджених постановою Кабінету Міністрів України від 12 жовтня 2022 року № 1178, та згідно з пунктом 9 Положення про Державну аудиторську службу України, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 03 лютого 2016 року № 43,
НАКАЗУЮ:
1. Розпочати моніторинг процедур закупівель / закупівель відповідно до переліку, що додається.
2. Департаменту моніторингу та перевірок закупівель забезпечити проведення моніторингу процедур закупівель / закупівель, зазначених у пункті 1 цього наказу.
Голова Алла БАСАЛАЄВА
Додаток
до наказу Державної аудиторської служби України
«Про початок моніторингу процедур
закупівель»
Витяг з переліку
процедур закупівель
№ з/п
Оголошення про проведення процедури закупівлі та/або повідомлення про намір укласти договір на вебпорталі Уповноваженого органу Опис підстав для здійснення моніторингу закупівлі
унікальний номер дата оприлюднення на вебпорталі Уповноваженого органу
19 UA-2023-08-11-009121-a 11.08.2023 виявлені органом державного фінансового контролю ознаки порушення (порушень) законодавства у сфері публічних закупівель в інформації, оприлюдненій в електронній системі закупівель
Директор Департаменту
моніторингу та перевірок закупівель Олексій АЛЕКСАНДРОВ
Етапи закупівельного процесу:
- Планування закупівлі та оприлюднення інформації про її проведення
- Розкриття тендерних пропозицій, їх розгляд та оцінка
Підстави для прийняття рішення про початок моніторингу:
- Виявлені органом державного фінансового контролю ознаки порушення (порушень) законодавства у сфері публічних закупівель в інформації, оприлюдненій в електронній системі закупівель
Детальніше
Висновок про результати моніторингу
Статус порушень:
Не виявлені
Висновок про наявність або відсутність порушень законодавства:
За результатами аналізу питань дотримання Замовником законодавства у сфері публічних закупівель щодо визначення предмета закупівлі, відображення закупівлі у річному плані, оприлюднення інформації про закупівлю, розгляду тендерної ТОВ «ТІМ-БУД», своєчасності укладання договору про закупівлю та його оприлюднення, відповідності умов договору умовам тендерної пропозиції переможця – порушень не установлено.
Інформація про результати моніторингу закупівлі у розрізі стадій проведення процедури закупівлі:
Дата закінчення моніторингу: 19 вересня 2023 року.
Предметом аналізу були питання: визначення предмета закупівлі, відображення закупівлі у річному плані, оприлюднення інформації про закупівлю, відповідності вимог тендерної документації вимогам Закону України «Про публічні закупівлі» (далі – Закон) та Особливостям здійснення публічних закупівель товарів, робіт і послуг для замовників, передбачених Законом України «Про публічні закупівлі», на період дії правового режиму воєнного стану в Україні та протягом 90 днів з дня його припинення або скасування, затвердженим постановою Кабінету Міністрів України від 12 жовтня 2022 року № 1178 (в редакції станом на дату проведення торгів) (далі – Особливості), розгляду тендерної пропозиції, своєчасності укладання договору про закупівлю та його оприлюднення, відповідності умов договору умовам тендерної пропозиції переможця.
Під час моніторингу проаналізовано: річний план закупівель відділу освіти, молоді та спорту Новокалинівської міської ради (далі – Замовник) на 2023 рік, оголошення про проведення відкритих торгів, тендерну документацію, затверджену протокольним рішенням уповноваженої особи від 11.08.2023, тендерну пропозицію товариства з обмеженою відповідальністю «ТІМ-БУД» (далі – ТОВ «ТІМ-БУД»), протокол розгляду тендерних пропозицій від 19.08.2023, повідомлення про намір укласти договір від 25.08.2023, договір від 08.09.2023 № 84 на суму 27 782 025,60 грн, пояснення та документи Замовника отримані через електронну систему закупівель 12.09.2023.
Період усунення порушень:
20.09.2023 15:08 - 26.09.2023 00:00
Дата публікації висновку:
20.09.2023 15:08
Запити/Пояснення
Номер:
2467b380c62f4149a86511c983c11435
Назва:
Про надання пояснень
Дата опублікування:
07.09.2023 14:43
Дата до якої повинна бути надана відповідь:
13.09.2023 00:00
Опис:
У межах проведення моніторингу процедури публічної закупівлі «Капітальний ремонт підвалу з облаштуванням приміщення подвійного призначення (цивільного захисту) у Новокалинівському ліцеї на пл.Авіації,25 в м.Новий Калинів Самбірського району Львівської області» (інформацію опубліковано в електронній системі закупівель за номером ID: UA-2023-08-11-009121-a) та відповідно до пунктів 6 та 11 статті 10 Закону України «Про основні засади здійснення державного фінансового контролю в Україні», частини п’ятої статті 8 Закону України «Про публічні закупівлі» (далі – Закон), підпунктів 2 та 9 пункту 6 Положення про Державну аудиторську службу України, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 03 лютого 2016 року № 43, постала потреба в отриманні інформації та відповідних документів, на підставі яких вами здійснено обґрунтування розміру бюджетних призначень, технічних та якісних характеристик предмета закупівлі та визначено його очікувану вартість.
Пояснення, інформацію та документи, щодо яких буде зазначено в поясненнях, та які обґрунтовують позицію замовника з поставленого(-их) питання(-нь), необхідно надати через електронну систему закупівель протягом трьох робочих днів з дня оприлюднення цього запиту.
Відповідно до норм статті 351-1 Кримінального кодексу України за перешкоджання діяльності органу державного фінансового контролю, зокрема за невиконання службовою особою законних вимог органу державного фінансового контролю, створення штучних перешкод у їх роботі, надання їм завідомо неправдивої інформації, встановлена кримінальна відповідальність.
Номер:
f82f64f0593c4f0a9ec4f6b7229fdd7f
Назва:
Відповідь на запит
Дата опублікування:
12.09.2023 09:34
Опис:
У відповідь на Ваш запит щодо надання пояснень Відділ освіти, молоді та спорту Новокалинівської міської ради повідомляє наступне:
1. Обґрунтування розміру бюджетного призначення:
Розмір бюджетного призначення на 2023 рік визначений Рішенням 15-тої сесії Новокалинівської міської ради Самбірського району Львівської області VIII-го скликання №3653 від 09.02.2023 року Про внесення змін до рішення Новокалинівської місько'/ ради від 24.11.2022 року № 3511’’Про бюджет Новокалинівської міської територіальної громади на 2023 рік”.
2. Обґрунтування технічних та якісних характеристик предмета закупівлі:
Технічні та якісні характеристики предмета закупівлі визначено відповідно до потреб у закупівлі з урахуванням вимог законодавства. Технічні, якісні та кількісні характеристики відображені в проектній документації «Капітальний ремонт підвалу з облаштуванням приміщення подвійного призначення (цивільного захисту) у Новокалинівському ліцеї на пл.Авіації,25 в м.Новий Калинів Самбірського району Львівської області.» виконаній відповідно до вимог чинних кошторисних норм України «Настанова з визначення вартості будівництва» та «Настанова з визначення вартості проектних, науковопроектних, вишукувальних робіт та експертизи проектної документації на будівництво» затверджені наказом Мінрегіону від 01.11.2021р. № 281, та інших нормативних документів. У проектній документації міститься детальний опис робіт, що закуповуються, технічні вимоги, обсяги та види цих робіт. Роботи повинні виконуватись згідно з затвердженим проектом з дотриманням вимог діючих нормативних документів та відповідно до вимог щодо термінів закінчення робіт, технології виконання робіт за проектом, якості будівельно-монтажних робіт, які виконуються з дотриманням діючих норм і правил та безпечних умов праці, з використанням конкретних матеріалів і конструкцій. Роботи повинні виконуватись із матеріалів, що передбачені в проектній документації, повинні бути якісними та відповідати вимогам встановлених ДСТУ та чинному законодавству.
Робочий проект пройшов експертизу, в результаті якої було отримано позитивний Експертний звіт №2345/23 від 28 липня 2023 року. Таким чином, технічні та якісні характеристики предмета закупівлі за «Капітальний ремонт підвалу з облаштуванням приміщення подвійного призначення (цивільного захисту) у Новокалинівському ліцеї на пл.Авіації,25 в м.Новий Калинів Самбірського району Львівської області.» (ДК 021:2015: 45453000-7 — Капітальний ремонт і реставрація), визначені у проекті на та підтверджені в Експертному звіті (позитивному) від № 04-07-0177 від 05 червня 2023 року.
3. Обґрунтування очікуваної вартості:
Розмір очікуваної вартості предмета закупівлі визначено згідно із Зведеним кошторисним розрахунком, який знаходиться в складі проектної документації по об’єкту «Капітальний ремонт підвалу з облаштуванням приміщення подвійного призначення (цивільного захисту) у Новокалинівському ліцеї на пл.Авіації,25 в м.Новий Калинів Самбірського району Львівської області.». При визначенні очікуваної вартості використовується зведений кошторисний розрахунок вартості об’єкта будівництва, за виключенням суми глави 10 «Утримання служби замовника» та глави 12 «Проектно-вишукувальні роботи та авторський нагляд» зведеного кошторисного розрахунку вартості об’єкта будівництва з урахуванням ПДВ. ( додаємо в складі пояснення).
З повагою!