• Відкриті торги з особливостями
  • Однолотова
  • КЕП

Експлуатаційне утримання автомобільних доріг загального користування місцевого значення Полтавської області на 2023 рік (код ДК 021:2015 – 63710000-9 Послуги з обслуговування наземних видів транспорту)

Завершена

1 001 474 952.00 UAH з ПДВ
мін. крок: 0.5% або 5 007 374.76 UAH
Номер: c452c0f7427144778d10d26dcc97fbed
Ідентифікатор моніторингу: UA-M-2024-04-10-000043
Дата прийняття рішення про проведення моніторингу: 09.04.2024 00:00
Автор: ДЕРЖАВНА АУДИТОРСЬКА СЛУЖБА УКРАЇНИ, UA-EDR 40165856
Період моніторингу: 10.04.2024 12:36 - 02.05.2024 00:00
Статус: Порушення виявлені
Опис: ДЕРЖАВНА АУДИТОРСЬКА СЛУЖБА УКРАЇНИ Н А К А З 09.04.2024 № 75 Київ Про початок моніторингу процедур закупівель / закупівель Відповідно до частини другої статті 8 Закону України «Про публічні закупівлі», зважаючи на пункт 23 Особливостей здійснення публічних закупівель товарів, робіт і послуг для замовників, передбачених Законом України «Про публічні закупівлі», на період дії правового режиму воєнного стану в Україні та протягом 90 днів з дня його припинення або скасування, затверджених постановою Кабінету Міністрів України від 12 жовтня 2022 року № 1178, та згідно з пунктом 9 Положення про Державну аудиторську службу України, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 03 лютого 2016 року № 43, з урахуванням наказу Держаудитслужби від 22 березня 2024 року № 24-к «Про закордонне відрядження» Голови Державної аудиторської служби України Алли БАСАЛАЄВОЇ НАКАЗУЮ: 1. Розпочати моніторинг процедур закупівель / закупівель відповідно до переліку, що додається. 2. Департаменту моніторингу та перевірок закупівель забезпечити проведення моніторингу процедур закупівель / закупівель, зазначених у пункті 1 цього наказу. Заступник Голови Юлія СОЛЯНІК Додаток до наказу Державної аудиторської служби України «Про початок моніторингу процедур закупівель / закупівель» Витяг з переліку процедур закупівель / закупівель № з/п Оголошення про проведення процедури закупівлі та/або повідомлення про намір укласти договір на вебпорталі Уповноваженого органу Опис підстав для здійснення моніторингу закупівлі унікальний номер дата оприлюднення на вебпорталі Уповноваженого органу 19 UA-2023-07-24-012148-a 24.07.2023 виявлені органом державного фінансового контролю ознаки порушення (порушень) законодавства у сфері публічних закупівель в інформації, оприлюдненій в електронній системі закупівель Директор Департаменту моніторингу та перевірок закупівель Олексій АЛЕКСАНДРОВ
Адреса: Ukraine, Київ
Контактна особа: ДЕРЖАВНА АУДИТОРСЬКА СЛУЖБА УКРАЇНИ ( обл.), +38 (0 44) 425-51-73, o.s.usoltsev@dasu.gov.ua
Етапи закупівельного процесу:
  • Укладання та виконання договору про закупівлю (прийняття рішення про відміну торгів)
Підстави для прийняття рішення про початок моніторингу:
  • Виявлені органом державного фінансового контролю ознаки порушення (порушень) законодавства у сфері публічних закупівель в інформації, оприлюдненій в електронній системі закупівель
Детальніше

Висновок про результати моніторингу

Статус порушень: Виявлені
Тип порушень:
  • Інші порушення законодавства у сфері закупівель
Висновок про наявність або відсутність порушень законодавства: За результатами аналізу питання дотримання вимог законодавства у сфері публічних закупівель щодо наявності підстав для внесення змін до договору та своєчасності їх оприлюднення установлено порушення вимог підпункту 8 пункту 19 Особливостей. За результатами аналізу питання дотримання законодавства в частині надання відповіді на запит органу державного фінансового контролю щодо прийняття рішень та/або вчинення дій чи бездіяльності, які є предметом дослідження в рамках моніторингу процедури закупівлі – порушень не установлено.
Зобов’язанння щодо усунення порушення (порушень) законодавства у сфері публічних закупівель: З огляду на встановлене порушення законодавства у сфері закупівель та керуючись статтями 5 та 10 Закону України «Про основні засади здійснення державного фінансового контролю в Україні», статтею 8 Закону України «Про публічні закупівлі», Держаудитслужба зобов’язує здійснити заходи щодо приведення умов пункту 3.1 Договору у відповідність до вимог законодавства у сфері публічних закупівель, зокрема з дотриманням вимог підпункту 8 пункту 19 Особливостей та не допускати встановлених порушень у подальшому та протягом п’яти робочих днів, з дня оприлюднення висновку, оприлюднити через електронну систему закупівель інформацію та/або документи, що свідчать про вжиття таких заходів.
Інформація про результати моніторингу закупівлі у розрізі стадій проведення процедури закупівлі: Дата закінчення моніторингу: 01 травня 2024 року. Предметом аналізу були питання: наявності підстав для внесення змін до договору та своєчасності їх оприлюднення, надання відповіді на запит органу державного фінансового контролю щодо прийняття рішень та/або вчинення дій чи бездіяльності, які є предметом дослідження в рамках моніторингу процедури закупівлі. Під час моніторингу проаналізовано: договір від 24.08.2023 №119-23 на закупівлю послуг на суму 996 467 577,24 грн (далі - Договір), додаткові угоди від 04.09.2023 № 3, від 11.09.2023 № 5, від 07.11.2023 № 10, від 06.12.2023 № 12 та від 17.01.2024 № 16, пояснення та документи Замовника надані 19.04.2024 та 22.04.2024 на запити Держаудитслужби через електронну систему закупівель. Під час аналізу питання дотримання Замовником законодавства у сфері публічних закупівель, в частині внесення змін до Договору встановлено наступне. Додатковими угодами від 04.09.2023 № 3, від 11.09.2023 № 5, від 07.11.2023 № 10 та від 06.12.2023 № 12 вносились зміни в частині погодження зміни ціни в договорі про закупівлю в бік зменшення (без зміни кількості (обсягу) та якості товарів, робіт і послуг). Відповідно до додаткової угоди № 12 від 06.12.2023 (остання зміна в частині зменшення ціни договору у 2023 року) ціна Договору становила 845 316 967,15 гривень. Згідно пункту 5.1 Договору термін надання послуг з дати підписання договору – до 31 грудня 2023 року. 18.01.2024 Замовник оприлюднив в електронній системі закупівель додаткову угоду до Договору від 17.01.2024 № 16 (далі – Додаткова угода №16), якою сторони, керуючись підпунктом 8 пункту 19 Особливостей внесено наступні зміни до Договору, а саме: вартість Договору становить 1 042 735 908,77 грн; термін надання послуг та строк дії Договору продовжено до 30.06.2024; додаток №1 до Договору «Договірна ціна», що опублікований в новій редакції до Додаткової угоди № 16, зі збільшеними обсягами закупівлі послуг; додаток №2 до Договору «План фінансування», що опублікований в новій редакції до Додаткової угоди №16, яким визначено, що фінансування Договору у 2023 році становило 378 552 112,38 грн, а на 2024 рік складає 664 183 796,39 гривень. Підставою для внесення змін до Договору Замовник визначив підпункту 8 пункту 19 Особливостей, яким передбачено можливість змін умов договору у зв’язку із застосуванням положень частини шостої статті 41 Закону (дія договору про закупівлю може бути продовжена на строк, достатній для проведення процедури закупівлі/спрощеної закупівлі на початку наступного року в обсязі, що не перевищує 20 відсотків суми, визначеної в початковому договорі про закупівлю, укладеному в попередньому році, якщо видатки на досягнення цієї цілі затверджено в установленому порядку. На запит Держаудитслужби від 16.04.2024 Замовник зазначив, що обсяг фінансування та фактична сума виконання Договору у 2023 році становить 378 552 112,38 грн, яка станом на 31.12.2023 року перерахована підряднику. Отже залишок невикористаних коштів станом на момент укладення Додаткової угоди № 16 становив в обсязі 466 764 854,77 гривень. Таким чином взяті Замовником зобов’язання на 2024 рік, відповідно до умов Додаткової угоди № 16, після перерахунку відсоткового співвідношення (664 183 796,39 / 996 467 577,24 х 100) становлять 67 % від вартості початкового договору, що у свою чергу перевищує 20 відсотків суми, визначеної в початковому договорі про закупівлю. Окрім цього на запит Держаудитслужби щодо здійснення нової закупівлі, послуг з експлуатаційного утримання автомобільних доріг загального користування місцевого значення Полтавської області, на початку 2024 року. Замовник зазначив, що з метою проведення закупівлі послуг «Експлуатаційне утримання автомобільних доріг загального користування місцевого значення Полтавської області на 2024 рік», замовником після обстеження автомобільних доріг та складання дефектного акту, 13.03.2024 року було оголошено закупівлю послуг з розробки кошторисної документації: «Експлуатаційне утримання автомобільних доріг загального користування місцевого значення Полтавської області на 2024 рік». Станом на 19.04.2024 року у закупівлі послуг за ідентифікатором № UA-2024-03-13-009155-a триває розгляд тендерних пропозицій. Однак, відповідно до оприлюдненого в електронній системі закупівель протокольного рішення уповноваженої особи №35-Л від 29.04.2024 процедура закупівлі за номером UA-2024-03-13-009155-a із розробки кошторисної документації: «Експлуатаційне утримання автомобільних доріг загального користування місцевого значення Полтавської області на 2024 рік» відмінена Замовником 29.04.2024 у зв’язку з неможливістю усунення виявлених порушень законодавства у сфері публічних закупівель (Замовник у визначений Законом строк не розглянув пропозиції учасників). При цьому, станом на дату закінчення моніторингу процедури закупівлі, в електронній системі закупівель відсутня інформація про нові процедури Замовника з таким же предметом закупівлі. Отже Замовник за наявності відповідного фінансування на 2024 рік у сумі 466 764 854,77 грн уклав додаткову угоду №16 якою додатково збільшив обсяг фінансування в сумі 197 418 941,62 у зв’язку з чим загальний обсяг взятих зобов’язань на початку року становлять 67 % від вартості початкового договору, що у свою чергу перевищує 20 відсотків суми, визначеної в початковому договорі про закупівлю, чим недотримався вимог підпункту 8 пункту 19 Особливостей. Таким чином є ризик неефективного використання державних/бюджетних коштів в частині укладення Додаткової угоди № 16, якою продовжено строк дії Договору до 30.06.2024 та збільшено його вартість на початок наступного року в обсязі, який перевищує 20 відсотків суми, визначеної в початковому договорі про закупівлю.
Період усунення порушень: 03.05.2024 14:07 - 18.05.2024 00:00
Дата публікації висновку: 03.05.2024 14:07

Оскарження висновку в суді

Опис: Висновок оскаржено до суду
Дата публікації: 20.05.2024 13:16

Інформація про усунення порушення

Опис звіту: Згідно абзацу 2 частини 8 статті 8 Закону України «Про публічні закупівлі» (далі-Закон) протягом п’яти робочих днів з дня оприлюднення органом державного фінансового контролю висновку замовник оприлюднює через електронну систему закупівель інформацію та/або документи, що свідчать про усунення порушення (порушень) законодавства у сфері публічних закупівель, викладених у висновку, або аргументовані заперечення до висновку, або інформацію про причини неможливості усунення виявлених порушень. У зв’язку з виявленням порушення органом державного фінансового контролю, а саме: «За результатами аналізу питання дотримання вимог законодавства у сфері публічних закупівель щодо наявності підстав для внесення змін до договору та своєчасності їх оприлюднення установлено порушення вимог підпункту 8 пункту 19 Особливостей» надаємо аргументовані заперечення. 24.08.2023 року, за результатом проведеної процедури закупівлі UA-2023-07-24- 012148-a, між ДП «Агентство місцевих доріг Полтавської області» та ТОВ «РДС-ПОЛТАВА» укладено договір №119-23 на закупівлю послуг: «Експлуатаційне утримання автомобільних доріг загального користування місцевого значення Полтавської області на 2023 року». Ціна договору – 996 467 577,24 грн, термін надання послуг – до 31.12.2023 року. Відповідно до підпункту 8 пункту 19 Особливостей здійснення публічних закупівель товарів, робіт і послуг для замовників, передбачених Законом України «Про публічні закупівлі», на період дії правового режиму воєнного стану в Україні та протягом 90 днів з дня його припинення або скасування, затверджених постановою Кабінету Міністрів України від 12 жовтня 2022 р. №1178 (далі – Особливості закупівель) істотні умови договору про закупівлю, укладеного відповідно до підпунктів 10 і 13 ( крім підпункту 13 пункту 13) цих особливостей, не можуть змінюватися після його підписання до виконання зобов’язань сторонами в повному обсязі, крім випадку зміни умов у зв’язку із застосуванням положень частини шостої статті 41 Закону. Частиною шостою статті 41 Закону передбачено, що дія договору про закупівлю може бути продовжена на строк, достатній для проведення процедури закупівлі/спрощеної закупівлі на початку наступного року в обсязі, що не перевищує 20 відсотків суми, визначеної в початковому договорі про закупівлю, укладеному в попередньому році, якщо видатки на досягнення цієї цілі затверджено в установленому порядку. Додаткова угода №16 від 17.01.2024 року до договору на закупівлю послуг: «Експлуатаційне утримання автомобільних доріг загального користування місцевого значення Полтавської області на 2023 рік» була укладена відповідно до підпункту 8 пункту 19 Особливостей закупівель, частини 6 статті 41 Закону та пункту 11.5. договору на закупівлю послуг: «Експлуатаційне утримання автомобільних доріг загального користування місцевого значення Полтавської області на 2023 рік» від 24.08.2023 №119-23, якою було збільшено суму початкового договору до 1 042 735 908,77 грн. та продовжено термін надання послуг до 30.06.2024 року. Різниця між сумою початкового договору, що становить 996 467 577,24 грн., і сумою договору після збільшення, що становить 1 042 735 908,77 грн., становить 46 268 331,53 грн., що в свою чергу становить 4,64 % від суми початкового договору (46 268 331,53/996 467 577,24 х 100) тобто сума договору збільшилася на 4,64% від суми початкового договору, що в межах до 20%, як того вимагає частина шоста статті 41 Закону. Ураховуючи вище викладене, сторони договору скористалися своїм правом та продовжили строк дії договору на строк, достатній для проведення процедури закупівлі та збільшили обсяг договору, що не перевищує 20 відсотків суми, визначеної в початковому договорі про закупівлю, укладеному в попередньому році. Стосовно аргументації органу державного фінансового контролю, щодо прийнятого рішення, а саме: «Отже Замовник за наявності відповідного фінансування на 2024 рік у сумі 466 764 854,77 грн уклав додаткову угоду №16 якою додатково збільшив обсяг фінансування в сумі 197 418 941,62 у зв’язку з чим загальний обсяг взятих зобов’язань на початку року становлять 67 % від вартості початкового договору, що у свою чергу перевищує 20 відсотків суми, визначеної в початковому договорі про закупівлю, чим недотримався вимог підпункту 8 пункту 19 Особливостей» пояснюємо наступне. По-перше, у Замовника було відсутнє фінансування на 2024 рік в сумі 466 764 854,77 грн. на момент збільшення суми договору. По -друге, при укладені додаткової угоди № 16 не збільшувався обсяг фінансування на 2024 рік на суму 197 418 941,62 грн., а була зазначена суму коштів за договором за мінусом використаної суми у 2023 році. Тобто при збільшені суми договору до 1 042 735 908,77 грн., планом фінансування було зафіксовано суму виконання у 2023 році, яка становить 378 552 112,38 грн., та передбачено фінансування в сумі 664 183 796,39 грн. на 2024 рік, що не говорить про наявність його у повному обсязі. З плану фінансування який є Додатком № 2 до Договору №119-23 від 24.08.2023 року вбачається, що на 2024 рік сума 664 183 796,39 грн., складається з суми 20 000 000,00 грн. - субвенції з державного бюджету місцевим бюджетам та суми 644 183 796,39 грн. – інші кошти місцевого бюджету (у разі наявного фінансування), що підтверджує взятий замовником обсяг зобов’язань на 2024 рік в сумі 20 000 000,00 грн. Частиною 6 статті 41 Закону передбачено право збільшення суми договору в обсязі, що не перевищує 20 відсотків суми, визначеної в початковому договорі про закупівлю, укладеному в попередньому році, а не збільшення суми фінансування або взятих зобов’язань на наступний рік. Зважаючи на вищевикладені аргументи, порушення зазначені у висновку за результатами моніторингу процедури закупівлі UA-2023-07-24-012148-a відсутні, адже Замовником дотримано вимоги передбачені чинним законодавством.
Дата публікації звіту: 10.05.2024 11:08

Запити/Пояснення

Номер: 375e2bb424c54dffa7b47aadf358ba96
Ідентифікатор моніторингу: UA-M-2023-09-06-000030
Дата прийняття рішення про проведення моніторингу: 06.09.2023 00:00
Автор: Північно-східний офіс Держаудитслужби, UA-EDR 41127020
Період моніторингу: 06.09.2023 13:34 - 28.09.2023 00:00
Статус: Порушення не виявлені
Опис: ДЕРЖАВНА АУДИТОРСЬКА СЛУЖБА УКРАЇНИ ПІВНІЧНО – СХІДНИЙ ОФІС ДЕРЖАУДИТСЛУЖБИ УПРАВЛІННЯ ПІВНІЧНО-СХІДНОГО ОФІСУ ДЕРЖАУДИТСЛУЖБИ В ПОЛТАВСЬКІЙ ОБЛАСТІ НАКАЗ 06.09.2023 № 77-З Полтава Про початок моніторингу закупівель Відповідно до частини другої статті 8 Закону України «Про публічні закупівлі», пункту 10 Положення про Управління Північно-східного офісу Держаудитслужби в Полтавській області, затвердженого наказом Північно-східного офісу Держаудитслужби від 25.08.2016 № 2, НАКАЗУЮ: 1. Почати моніторинг закупівель відповідно до переліку, що додається. 2.Відповідальним працівникам забезпечити проведення моніторингу процедур закупівель, зазначених у пункті 1 цього наказу. Начальник Управління Північно-східного офісу Держаудитслужби в Полтавській області Ірина САЛОГУБ Додаток до наказу Управління Північно-східного офісу Держаудитслужби в Полтавській області 06.09.2023 № 77-З Витяг з переліку процедур закупівель № з/п Оголошення про проведення процедури закупівлі та/або повідомлення про намір укласти договір на веб-порталі Уповноваженого органу. Опис підстав для здійснення моніторингу закупівлі ідентифікатор закупівлі дата оприлюднення на веб-порталі Уповноваженого органу 6. UA-2023-07-24-012148-a, 24.07.2023, виявлені органом державного фінансового контролю ознаки порушення (порушень) законодавства у сфері публічних закупівель в інформації, оприлюдненій в електронній системі закупівель. Начальник Управління Північно-східного офісу Держаудитслужби в Полтавській області Ірина САЛОГУБ
Адреса: Ukraine, Полтава
Контактна особа: Північно-східний офіс Держаудитслужби ( обл.), +38 (0 66) 606-22-58, valeriya.lisa.1991@gmail.com
Етапи закупівельного процесу:
  • Планування закупівлі та оприлюднення інформації про її проведення
  • Розкриття тендерних пропозицій, їх розгляд та оцінка
  • Укладання та виконання договору про закупівлю (прийняття рішення про відміну торгів)
Підстави для прийняття рішення про початок моніторингу:
  • Виявлені органом державного фінансового контролю ознаки порушення (порушень) законодавства у сфері публічних закупівель в інформації, оприлюдненій в електронній системі закупівель
Детальніше

Висновок про результати моніторингу

Статус порушень: Не виявлені
Висновок про наявність або відсутність порушень законодавства: За результатами аналізу питань: визначення предмета закупівлі; відображення закупівлі у річному плані; дотримання вимог Постанови № 710; оприлюднення інформації про закупівлю; відповідності тендерної документації вимогам Закону та Постанові 1178; дотримання замовником вимог Закону та Постанови № 1178 під час розгляду тендерної пропозиції; своєчасності укладання договору про закупівлю; відповідності умов договору умовам тендерної пропозиції переможця; своєчасності надання відповіді на запит органу державного фінансового контролю – порушень не встановлено.
Інформація про результати моніторингу закупівлі у розрізі стадій проведення процедури закупівлі: Дата закінчення моніторингу: 13 вересня 2023 року. Предметом аналізу були питання: визначення предмета закупівлі; дотримання вимог Постанови Кабінету Міністрів України від 11.10.2016 № 710 «Про ефективне використання державних коштів» (зі змінами) (далі – Постанова № 710); відображення закупівлі у річному плані; оприлюднення інформації про закупівлю; відповідності тендерної документації вимогам Закону України «Про публічні закупівлі» від 25.12.2015 № 922-VIII (далі − Закон) та Постанові Кабінету Міністрів України від 12.10.2022 № 1178 «Про затвердження особливостей здійснення публічних закупівель товарів, робіт і послуг для замовників, передбачених Законом України «Про публічні закупівлі», на період дії правового режиму воєнного стану в Україні та протягом 90 днів з дня його припинення або скасування» (далі – Постанова № 1178); дотримання замовником вимог Закону та Постанови № 1178 під час розгляду тендерної пропозиції; своєчасності укладання договору про закупівлю; відповідності умов договору умовам тендерної пропозиції переможця, своєчасності надання відповіді на запит органу державного фінансового контролю. Під час моніторингу проаналізовано: річний план закупівель Державного підприємства «Агентство місцевих доріг Полтавської області» (далі – замовник) на 2023 рік; інформація веб-сайту замовника https://amd.pl.ua/; тендерну документацію, затверджену протокольним рішенням уповноваженої особи від 20.07.2023 № 18 - Л; тендерну документацію зі змінами від 25.07.2023 № 19 – Л; тендерну документацію зі змінами від 28.07.2023 № 21 - Л; тендерну документацію зі змінами від 31.07.2023 № 22 - Л; тендерну документацію зі змінами від 03.08.2023 № 24 - Л; тендерну пропозицію учасника ТОВ «РДС – ПОЛТАВА»; запитання учасника процедури закупівлі від 28.07.2023 та відповідь замовника від 28.07.2023; вимога про усунення невідповідностей до 15.08.2023; протокол уповноваженої особи від 15.08.2023 № 26-Л; повідомлення про намір укласти договір від 15.08.2023; договір від 24.08.2023 № 119-23, укладений між замовником та ТОВ «РДС – ПОЛТАВА» на загальну суму 996467577,24 грн (з ПДВ), відповідь замовника від 13.09.2023 на запит органу державного фінансового контролю За результатами проведеної процедури закупівлі між замовником та учасником ТОВ «РДС – ПОЛТАВА» укладено договір від 24.08.2023 № 119-23 на загальну суму 996467577,24 грн (з ПДВ).
Період усунення порушень: 15.09.2023 10:02 - 21.09.2023 00:00
Дата публікації висновку: 15.09.2023 10:02

Запити/Пояснення