-
Відкриті торги
-
Мультилотова
-
КЕП
06.20.1 Газ природний, скраплений або в газоподібному стані (09121000-3 Вугільний, магістральний чи подібні гази 09121200-5) 06.20.10-00.00 4 (чотири) лоти (Лот 1. Природний газ для опалення адмінбудинку Західної ЕС; Лот 2. Природний газ для опалення бази Львівських МЕМ; Лот 3. Природний газ для опалення бази Стрийських МЕМ; Лот 4. Природний газ для опалення бази Закарпатських МЕМ).
Тендер Prozorro UA-2016-08-10-000283-a
Лот 1. Природний газ для опалення адмінбудинку Західної ЕС; Лот 2. Природний газ для опалення бази Львівських МЕМ; Лот 3. Природний газ для опалення бази Стрийських МЕМ; Лот 4. Природний газ для опалення бази Закарпатських МЕМ
Торги не відбулися
1 056 985.95
UAH без ПДВ
мін. крок: 0.1% або 1 100.00 UAH
мін. крок: 0.1% або 1 100.00 UAH
Нічого не знайдено.