-
Відкриті торги з особливостями
-
Однолотова
-
КЕП
Витратомірна дільниця до витратоміра газу АРГ-мікро
Тендер Prozorro UA-2023-03-01-010178-a
Витратомірна дільниця до витратоміра газу АРГ-мікро (детально в додатку №3 Технічна специфікація). Відповідно до постанови КМУ від 30.12. 2022 №1495 відкриті торги проводяться без застосування електронного аукціону. Розмір мінімального кроку пониження ціни в оголошенні про проведення відкритих торгів з особливістю зазначений у зв'язку із технічною реалізацією електронного майданчика «SmartTender.biz».
Завершена
85 200.00
UAH без ПДВ
мін. крок: 0.5% або 426.00 UAH
мін. крок: 0.5% або 426.00 UAH
Нічого не знайдено.