-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Послуги: фізичної охорони, пультової охорони на об’єктах ЛКП «Львівавтодор»
Тендер Prozorro UA-2022-02-09-014232-b
Вид закупівлі - звіт про договір про закупівлю, укладений без використання електронної системи закупівель. Категорія замовника-ЛКП «Львівавтодор», зазначена у п.3 ч.4. ст. 2 Закону України «Про публічні закупівлі»; Місце знаходження замовника ЛКП «Львівавтодор»: 79035 ,м.Львів, вул.Пасіки Галицькі,7. ДК 021:2015:79710000-4: Охоронні послуги. За результатом проведення процедури відкритих торгів в 2021р. між ЛКП «Львівавтодор» та ПП «Танет» був укладений договір на охорону приміщень № 11/04-21 ФО від 14 квітня 2021р. з терміном дії до 31.12.2021р. Так як фізична охорона на об’єктах ЛКП «Львівавтодор» необхідна цілодобово та безперервно, дія договору № 11/04-21 ФО від 14 квітня 2021р. була продовжена на підставі ч.6 ст. 41 ЗУ «Про публічні закупівлі» до 03.02.2022р. (додаткова угода № 2 до договору № 11/04-21 ФО від 14 квітня 2021р.), тобто на строк достатній для проведення процедури закупівлі на 2022р. Оголошення про проведення такої процедури (відкриті торги) було оприлюднено 28 грудня 2021р. в електронній системі закупівель за номером UA-2021-12-28-007440-b. За результатами розгляду тендерної пропозиції учасника процедури за номером UA-2021-12-28-007440-b - ТОВ "САТИШ", яка була визначена найбільш економічно вигідною, уповноважена особа ЛКП «Львівавтодор» визнала ТОВ "САТИШ" переможцем та прийняла рішення про намір укласти відповідний договір з ним (протокол № 26/01/2022 від 26.01.2022р.). Проте ТОВ "КОДЕКС БЕЗПЕКИ ГРУП" (також учасник процедури за номером UA-2021-12-28-007440-b) подав 04 лютого 2022р. до органу оскарження скаргу щодо протиправного рішення про визнання переможця торгів (Вих. №4/2022/н). Так як, в зв’язку з оприлюдненням скарги, електронна система закупівель автоматично не оприлюднює договір про закупівлю та замовнику забороняється укладати договір про закупівлю, замовником було прийнято рішення застосувати абз. 3 п. 3 ч. 7 ст. 3 ЗУ «Про публічні закупівлі», так як залишення об’єктів ЛКП «Львівавтодор» без охорони є недопустимим у зв’язку із знаходженням в їх приміщеннях матеріальних цінностей на значну суму. Також, на одному з об’єктів ЛКП «Львівавтодор», за адресою: вул. Горбачевського, 10, розміщений «Центр обслуговування пасажирів», де крім охорони майна потрібно забезпечити підтримання громадського порядку серед відвідувачів центру. Отже з вищезазначеного випливає, що у замовника існує нагальна потреба у здійсненні закупівлі охоронних послуг. Крім того сума договору, який замовник укладає на підставі абз. 3 п. 3 ч. 7 ст. 3 ЗУ «Про публічні закупівлі», складає 44 400,00 грн. без ПДВ, що не перевищує 20% від очікуваної вартості тендеру, що оскаржується (UA-2021-12-28-007440-b). Згідно з абз. 3 п. 3 ч. 7 ст. 3 ЗУ «Про публічні закупівлі», придбання замовником товарів, робіт і послуг, вартість яких дорівнює або перевищує 50 тисяч гривень та є меншою за вартість, що встановлена у пунктах 1 та 2 частини першої цієї статті, здійснюється без застосування порядку проведення спрощених закупівель, встановленого цим Законом, у разі якщо існує нагальна потреба у здійсненні закупівлі у зв’язку із оскарженням прийнятих рішень, дій чи бездіяльності замовника після оцінки тендерних пропозицій учасників, в обсязі, що не перевищує 20 відсотків від очікуваної вартості тендеру, що оскаржується. Відповідно до ч. 7 ст. 3 ЗУ «Про публічні закупівлі», у разі здійснення закупівлі у випадках, передбачених цією частиною, замовник обов’язково оприлюднює в електронній системі закупівель відповідно до статті 10 цього Закону звіт про договір про закупівлю, укладений без використання електронної системи закупівель. Ч. 3 статті 3 ЗУ «Про публічні закупівлі» визначає інформацію, яку повинен містити звіт про договір про закупівлю, укладений без використання електронної системи закупівель.