-
Переговорна процедура
-
Безлотова
-
КЕП
-
Без аукціону
“Реставрація пам’ятки архітектури місцевого значення будівлі Обласного комунального концертно-видовищного підприємства “Чернігівський обласний філармонійний центр фестивалів та концертних програм” з виділенням черговості (коригування)
Тендер Prozorro UA-2021-12-13-005212-b
Завершена
2 200 000.00
UAH з ПДВ
Номер:
a3e6980521d2476785a0da23ddff4f85
Ідентифікатор моніторингу:
UA-M-2022-12-07-000017
Дата прийняття рішення про проведення моніторингу:
07.12.2022 00:00
Період моніторингу:
07.12.2022 11:23 - 29.12.2022 00:00
Статус:
Порушення виявлені
Опис:
ДЕРЖАВНА АУДИТОРСЬКА СЛУЖБА УКРАЇНИ
ЗАХІДНИЙ ОФІС ДЕРЖАУДИТСЛУЖБИ
НАКАЗ
06.12.2022 № 361
Львів
Про початок моніторингу
процедур закупівель
Відповідно до частини другої статті 8 Закону України «Про публічні закупівлі», статті 2 та статті 5 Закону України «Про основні засади здійснення державного фінансового контролю в Україні», п.9 Положення про Західний офіс Держаудитслужби, затвердженого наказом Держаудитслужби від 02.06.2016 № 23.
НАКАЗУЮ:
1. Розпочати моніторинг процедур закупівель відповідно до переліку, що додається.
2. Відділу контролю у сфері закупівель забезпечити проведення моніторингу процедур закупівель, зазначеного у пункті 1 цього наказу.
3. Контроль за виконанням цього наказу покласти на першого заступника начальника Західного офісу Держаудитслужби Володимира ВОЇНСЬКОГО.
Начальник Роман КРОЛЯК
Додаток до наказу Західного офісу Держаудитслужби від 06.12.2022 № 361.
Витяг з переліку
процедур закупівель
№ з/п
Оголошення про проведення процедури закупівлі та/або повідомлення про намір укласти договір на веб-порталі Уповноваженого органу, опис підстав для здійснення моніторингу процедур закупівлі, унікальний номер дата оприлюднення на веб-порталі Уповноваженого органу UA-2021-12-13-005212-b, 13.12.2021. Виявлені органом державного фінансового контролю ознаки порушення (порушень) законодавства у сфері публічних закупівель в інформації, оприлюдненій в електронній системі закупівель. Доручення Держаудитслужби України №003100-18/6851-2022 від 05.09.2022.
Начальник
відділу контролю у сфері закупівель Надія ЯРЕМА
Етапи закупівельного процесу:
- Планування закупівлі та оприлюднення інформації про її проведення
- Розкриття тендерних пропозицій, їх розгляд та оцінка
- Укладання та виконання договору про закупівлю (прийняття рішення про відміну торгів)
Підстави для прийняття рішення про початок моніторингу:
- Виявлені органом державного фінансового контролю ознаки порушення (порушень) законодавства у сфері публічних закупівель в інформації, оприлюдненій в електронній системі закупівель
Детальніше
Висновок про результати моніторингу
Статус порушень:
Виявлені
Тип порушень:
- Неоприлюднення або порушення строків оприлюднення інформації про закупівлі
- Інші порушення законодавства у сфері закупівель
- Ненадання інформації, документів у випадках, передбачених законом
Висновок про наявність або відсутність порушень законодавства:
За результатами аналізу питання розміщення та оприлюднення інформації про закупівлю встановлено порушення вимог пункту 8 частини шостої статті 40 Закону, а також порушення пункту 12 частини першої статті 10 Закону.
Крім того, Замовником допущено порушення вимог частини п’ятої статті 8 Закону внаслідок ненадання інформації, документів у випадках, передбачених законом.
За результатами аналізу питання дотримання Замовником законодавства у сфері публічних закупівель щодо визначення предмета закупівлі, відображення закупівлі у річному плані, правильності заповнення документів, що оприлюднюються відповідно до вимог Закону, правомірності, обґрунтованості та наявності умов застосування переговорної процедури закупівлі, своєчасності укладання договору про закупівлю та його оприлюднення, внесення змін до договору – порушень не встановлено.
Зобов’язанння щодо усунення порушення (порушень) законодавства у сфері публічних закупівель:
З огляду на встановлені порушення законодавства у сфері закупівель, керуючись статтями 2 та 5 Закону України «Про основні засади здійснення державного фінансового контролю в Україні» та статтею 8 Закону України «Про публічні закупівлі», Західний офіс Держаудитслужби зобов’язує здійснити заходи (зокрема, шляхом проведення роз’яснювальної роботи, економічних навчань тощо) щодо недопущення у подальшому порушення вимог пункту 8 частини шостої статті 40 Закону та пункту 12 частини першої статті 10 Закону при розміщенні та оприлюдненні інформації про закупівлю, а також вимог частини п’ятої статті 8 Закону – при наданні інформації, документів у випадках, передбачених законом.
Протягом п’яти робочих днів з дня оприлюднення висновку оприлюднити через електронну систему закупівель інформацію та/або документи, що свідчать про усунення порушення (порушень) законодавства у сфері публічних закупівель, викладених у висновку, або аргументовані заперечення до висновку, або інформацію про причини неможливості усунення виявлених порушень.
Інформація про результати моніторингу закупівлі у розрізі стадій проведення процедури закупівлі:
Дата закінчення моніторингу: 22 грудня 2022 року.
Предметом аналізу закупівлі були питання: визначення предмета закупівлі, відображення закупівлі у річному плані, правомірності, обґрунтованості та наявності умов застосування переговорної процедури закупівлі, розміщення та оприлюднення інформації про закупівлю, правильності заповнення документів, що оприлюднюються відповідно до Закону України від 25.12.2015 №922-VIII «Про публічні закупівлі» (далі – Закон), надання учасником-переможцем документів при укладанні договору про закупівлю, своєчасності укладання договору про закупівлю та його оприлюднення, внесення змін до договору.
Під час моніторингу проаналізовано: річний план закупівель Обласного комунального концертно-видовищного підприємства «Чернігівський обласний філармонійний центр фестивалів та концертних програм» (далі – Замовник) на 2021 рік (UA-P-2021-12-13-025256-a), оприлюднене в електронній системі закупівель обґрунтування застосування переговорної процедури закупівлі, протокол розкриття тендерної пропозиції, протокол переговорів від 13.12.2021 №60, протокол щодо прийняття рішення уповноваженою особою від 13.12.2021 №61, повідомлення про намір укласти договір під час застосування переговорної процедури, договір закупівлі від 24.12.2021 № 21-052, додаткову угоду від 31.12.2021 №1 до вказаного договору, протокол щодо прийняття рішення уповноваженою особою від 31.122.021 №78, опубліковану у вільному публічному доступі інформацію щодо закупівлі Замовника за ID: UA-2021-05-08-000006-c.
Відповідно до частини п’ятої статті 8 Закону протягом строку проведення моніторингу процедури закупівлі посадова особа органу державного фінансового контролю, відповідальна за проведення моніторингу процедури закупівель, має право через електронну систему закупівель запитувати у замовника пояснення (інформацію, документи) щодо прийнятих рішень та/або вчинених дій чи бездіяльності, які є предметом дослідження в рамках моніторингу процедури закупівлі.
Замовник протягом трьох робочих днів з дня оприлюднення запиту про надання пояснень щодо прийнятих рішень та/або вчинених дій чи бездіяльності, які є предметом дослідження в рамках моніторингу процедури закупівлі, повинен надати відповідні пояснення (інформацію, документи) через електронну систему закупівель.
Під час проведення моніторингу 08.12.2022 та 15.12.2022 Західним офісом Держаудитслужби через електронну систему закупівель надано Замовнику запити щодо надання пояснення та інформації щодо досліджуваної в рамках моніторингу процедури закупівлі.
Однак, станом на час завершення моніторингу (22.12.2022) Замовником не надано пояснення (інформацію, документи) через електронну систему закупівель на запити органу державного фінансового контролю, чим порушено вимогу частини п’ятої статті 8 Закону.
Згідно з вимогою пункту 8 частини шостої статті 40 Закону повідомлення про намір укласти договір про закупівлю повинно містити обґрунтування застосування переговорної процедури закупівлі, експертні, нормативні, технічні та інші документи, що підтверджують наявність умов застосування переговорної процедури закупівлі.
В опублікованому Замовником повідомленні про намір укласти договір під час застосування переговорної процедури закупівлі UA-2021-12-13-005212-b підставою застосування переговорної процедури закупівлі вказано - необхідність у закупівлі додаткових аналогічних робіт чи послуг у того самого учасника, що передбачені в основному договорі про закупівлю, який укладений за результатами проведення тендера та/або здійснюється протягом трьох років після укладення договору про закупівлю і загальна вартість таких робіт чи послуг не перевищує 50 відсотків ціни основного договору про закупівлю.
В обгрунтуванні застовування переговорної процедури у повідомленні про намір укласти договір Замовником вказано, що при виконанні робіт за договором від 01.09.2021 №12-042 (закупівля UA-2021-05-08-000006-c) Замовником та ТОВ «Лайтек Трейдінг» виникла необхідність у закупівлі додаткових аналогічних робіт на підставі пункту 5 частини 2 статті 40 Закону, а саме у зв’язку з внесенням змін до проектно-кошторисної документації по об’єкту: «Реставрація пам’ятки архітектури місцевого значення будівлі Обласного комунального концертно-видовищного підприємства «Чернігівський обласний філармонійний центр фестивалів та концертних програм» з виділенням черговості» (коригування) та навністю Експертного звіту (позитивного) №ЕК-4522/11-21 від 08.12.2021.
Водночас, експертні, нормативні, технічні та інші документи, що підтверджують наявність умов застосування переговорної процедури закупівлі (в тому числі, на які здійснено посилання в обгрунтуванні в повідомленні про намір укласти договір) при опублікуванні повідомлення про намір укласти договір під час застосування переговорної процедури Замовником не опубліковано, чим порушено вимоги пункту 8 частини шостої статті 40 Закону.
Відповідно до частини другої статті 41 Закону переможець процедури закупівлі під час укладення договору про закупівлю повинен надати відповідну інформацію про право підписання договору про закупівлю, а також копію ліцензії або документа дозвільного характеру (у разі їх наявності) на провадження певного виду господарської діяльності, якщо отримання дозволу або ліцензії на провадження такого виду діяльності передбачено законом та у разі, якщо це вимагалося замовником під час переговорів у разі застосування переговорної процедури закупівлі.
У зв’язку з ненаданням Замовником інформації (пояснення) на відповідний запит органу державного фінансового контролю щодо підтвердження виконання переможцем (ТОВ «Лайтек Трейдінг») під час укладення договору про закупівлю вимоги частини другої статті 41 Закону в частині надання відповідної інформації про право підписання договору про закупівлю, а також копії ліцензії або документа дозвільного характеру (у разі їх наявності) на провадження певного виду господарської діяльності, дослідити питання дотримання вказаних норм Закону під час моніторингу не видалося за можливе.
Відповідно до умов пункту 12 частини першої статті 10 Закону замовник самостійно та безоплатно через авторизовані електронні майданчики оприлюднює в електронній системі закупівель звіт про виконання договору про закупівлю - протягом 20 робочих днів з дня виконання сторонами договору про закупівлю або закінчення строку дії договору про закупівлю, за умови його виконання сторонами, або його розірвання.
За умовами пункту 10.1 укладеного за результатами проведеної переговорної процедури закупівлі договору від 24.12.2021 № 21-052 цей договір діє до 31.12.2021, а у разі не виконання сторонами зобов’язань, передбачених договором – до повного виконання сторонами своїх зобов’язань.
Водночас, згідно з умовами укладеної до вищевказаного договору додаткової угоди від 31.12.2021 №1 термін дії договору продовжено до 31.03.2022.
Відповідно до наявної в електронній системі закупівель інформації інших додаткових угод до вищевказаного договору щодо зміни строку дії договору не укладалися.
Аналізом наявної у вільному публічному доступі інформації на Єдиному веб-порталі використання публічних коштів (https://spending.gov.ua), оплату за договром проведено у повному обсязі (2 200 000,00 грн, що відповідає сумі договору), дата останнього платежу - 28.12.2021 (підстава платежу - акт №3 вiд 24.12.2021).
З врахуванням вищевикладеного, на порушення пункту 12 частини першої статті 10 Закону Замовником у визначений Законом строк та станом на 22.12.2022 не опубліковано звіту про виконання договору по закупівлю.
Період усунення порушень:
22.12.2022 16:10 - 06.01.2023 00:00
Дата публікації висновку:
22.12.2022 16:10
Інформація про притягнення до адміністративної відповідальності
Номер протоколу:
13/0008/23пр
Дата відкриття провадження:
21.02.2023 00:00
Номер відкриття провадження :
13/0039/2023пн
Законодавче обгрунтування:
Кодекс України про адміністративні правопорушення (8073-X, 2020-11-21) [164-14.1]
Запити/Пояснення
Номер:
1e50dfd7f28348a0ad2e7544793117e5
Назва:
Про надання пояснення
Дата опублікування:
08.12.2022 16:39
Дата до якої повинна бути надана відповідь:
14.12.2022 00:00
Опис:
Відповідно до статті 19 Конституції України, абзацу 2 статті 2, статті 5 Закону України від 26.01.1993 №2939-ХІІ «Про основні засади здійснення державного фінансового контролю в Україні» та частини 5 статті 8 Закону України від 25.12.2015 № 922-VIII «Про публічні закупівлі» (далі – Закон), в межах здійснення Західним офісом Держаудитслужби моніторингу закупівлі за ID: UA-2021-12-13-005212-b, яка проводилась обласним комунальним концертно-видовищним підприємством «Чернігівський обласний філармонійний центр фестивалів та концертних програм» (далі – Замовник), виникла необхідність в отриманні пояснень.
Зокрема, під час моніторингу досліджується питання розміщення та оприлюднення інформації про закупівлю.
Враховуючи вищенаведене, прошу надати пояснення з наступного питання:
1. Яким чином та на підставі яких документів Замовником здійснено обґрунтування розміру бюджетного призначення, очікуваної вартості, технічних та якісних характеристик предмета закупівлі та визначено його очікувану вартість?
2. Надати посилання на сторінку власного веб-сайту або офіційного веб-сайту головного розпорядника бюджетних коштів, на якому розміщено обґрунтування технічних та якісних характеристик предмета закупівлі, розміру бюджетного призначення, очікуваної вартості предмета закупівлі.
Відповідно до пункту 8 частини шостої статті 40 Закону повідомлення про намір укласти договір про закупівлю повинно містити обґрунтування застосування переговорної процедури закупівлі, експертні, нормативні, технічні та інші документи, що підтверджують наявність умов застосування переговорної процедури закупівлі.
Враховуючи вищенаведене, прошу надати пояснення з наступного питання:
3. Надати обґрунтоване документальне підтвердження відсутності конкуренції з технічних причин, на підставі якого було прийнято рішення про застосування саме переговорної процедури закупівлі ID: UA-2021-12-13-005212-b (із долученням відповідних документів).
4.Вказати причини не опублікування в електронній системі закупівель експертних, нормативних, технічних та інших документів, що підтверджують наявність умов застосування переговорної процедури закупівлі.
Відповідно до частини другої статті 41 Закону переможець процедури закупівлі під час укладення договору про закупівлю повинен надати відповідну інформацію про право підписання договору про закупівлю, а також копію ліцензії або документа дозвільного характеру (у разі їх наявності) на провадження певного виду господарської діяльності, якщо отримання дозволу або ліцензії на провадження такого виду діяльності передбачено законом та у разі якщо про це було зазначено у тендерній документації чи вимагалося замовником під час переговорів у разі застосування переговорної процедури закупівлі.
Враховуючи вищенаведене, прошу надати пояснення з наступних питань:
5. Надати інформацію (з обов’язковим долученням відповідних документів) про те, яким чином переможцем процедури закупівлі під час укладення договору про закупівлю виконано вимогу частини другої статті 41 Закону щодо надання відповідної інформації про право підписання договору про закупівлю, а також копію ліцензії або документа дозвільного характеру (у разі їх наявності) на провадження певного виду господарської діяльності, якщо отримання дозволу або ліцензії на провадження такого виду діяльності передбачено законом.
Під час моніторингу встановлено, що за умовами пункту 10.1 укладеного Замовником з ТОВ «Лайтек Трейдінг» договору № 21-052 від 24.12.2021 (дали – Договір № 21-052) – цей Договір набирає чинності з моменту підписання його Сторонами і діє до «31» грудня 2021 року, а у разі невиконання Сторонами зобов’язань, передбачених Договором – діє до повного виконання Сторонами своїх зобов’язань.
Додатковою угодою № 1 від 31.12.2021 сторони погодились продовжити термін дії договору до 31.03.2022.
Згідно з даними єдиного веб-порталу використання публічних коштів https://spending.gov.ua/ Замовником проведено ТОВ «Лайтек Трейдінг» оплату в розмірі 2 200 000,00 грн, тобто в повному обсязі. Підставою для оплати були акти.
Відповідно до пункту 12 частини першої статті 10 Закону Замовник самостійно та безоплатно через авторизовані електронні майданчики оприлюднює в електронній системі закупівель у порядку, встановленому Уповноваженим органом та цим Законом, інформацію про закупівлю, а саме: звіт про виконання договору про закупівлю - протягом 20 робочих днів з дня виконання сторонами договору про закупівлю або закінчення строку дії договору про закупівлю, за умови його виконання сторонами, або його розірвання.
Враховуючи вищенаведене, прошу надати пояснення з наступних питань:
6. Чи виконанні сторонами зобов’язання за Договором № 21-052 від 24.12.2021, в тому числі введення об’єкта в експлуатацію.
7. У разі повного виконання договору від 24.12.2021 № 21-052, пояснити причини не оприлюднення звіту про виконання договору.
Пояснення необхідно надати через інформаційно–телекомунікаційну систему закупівель «ProZorro» протягом трьох робочих днів з дня оприлюднення цього запиту. При цьому до пояснень необхідно долучити їх документальне підтвердження.
Номер:
e493e32359cd4fc5a41e261b443486ad
Назва:
Про надання пояснення
Дата опублікування:
15.12.2022 16:31
Дата до якої повинна бути надана відповідь:
21.12.2022 00:00
Опис:
Відповідно до статті 19 Конституції України, абзацу 2 статті 2, статті 5 Закону України від 26.01.1993 №2939-ХІІ «Про основні засади здійснення державного фінансового контролю в Україні» та частини 5 статті 8 Закону України від 25.12.2015 № 922-VIII «Про публічні закупівлі» (далі – Закон), в межах здійснення Західним офісом Держаудитслужби моніторингу закупівлі за ID: UA-2021-12-13-005212-b, яка проводилась обласним комунальним концертно-видовищним підприємством «Чернігівський обласний філармонійний центр фестивалів та концертних програм» (далі – Замовник), виникла необхідність в отриманні пояснень.
В обґрунтуванні застосування переговорної процедури зазначено, що при виконанні робіт за договором від 01 вересня 2021 року №12-042 (ід. закупівлі UA-2021-05-08-000006-c) між Обласним комунальним концертно-видовищним підприємством «Чернігівський обласний філармонійний центр фестивалів та концертних програм» та товариством з обмеженою відповідальністю «Лайтек ТРЕЙДІНГ» виникла необхідність у закупівлі додаткових аналогічних робіт на підставі пункту 5 частини 2 статті 40 Закону України «Про публічні закупівлі», а саме за умови, якщо після укладення договору про закупівлю у замовника виникла необхідність у закупівлі додаткових аналогічних робіт у того самого учасника та сума такої закупівлі додаткових аналогічних робіт у того самого учасника здійснюється протягом трьох років після укладення договору про закупівлю, якщо загальна вартість таких робіт не перевищує 50 відсотків ціни основного договору про закупівлю, укладеного за результатами проведення тендера
Враховуючи вищенаведене, прошу надати пояснення з наступного питання:
1. Надати інформацію (з долученням відповідних документів, зокрема Експертний звіт №ЕК-4522/11-21) щодо підтвердження обґрунтованості застосування переговорної процедури при здійсненні закупівлі за ID: UA-2021-12-13-005212-b на підставі пункту 5 частини другої статті 40 Закону, а саме підтвердження того, що роботи за договором від 24.12.2021 №21-052 є саме додатковими аналогічними роботами видам робіт по основному договору від 01.09.2021 №21-042.
Пояснення необхідно надати через інформаційно–телекомунікаційну систему закупівель «ProZorro» протягом трьох робочих днів з дня оприлюднення цього запиту. При цьому до пояснень необхідно долучити їх документальне підтвердження.