-
Переговорна процедура
-
Безлотова
-
КЕП
-
Без аукціону
Додаткові аналогічні роботи на об’єкті: ДСТУ Б.Д.1.1-1:2013 «Нове будівництво режимного корпусу державної установи «Вільнянська установа виконання покарань (№ 11)» за адресою: вул. Зелена, 34, смт. Кам’яне, Вільнянського району Запорізької області» (за кодом СPV за ДК 021-2015-45000000-7 Будівельні роботи та поточний ремонт)
Тендер Prozorro UA-2021-11-29-003690-a
Закупівля на 2021-2022 роки
Завершена
7 439 188.72
UAH з ПДВ
Номер:
acc051fac77049a48f88021891bc8b69
Ідентифікатор моніторингу:
UA-M-2022-01-11-000110
Дата прийняття рішення про проведення моніторингу:
11.01.2022 00:00
Період моніторингу:
11.01.2022 16:45 - 02.02.2022 00:00
Статус:
Порушення виявлені
Опис:
ДЕРЖАВНА АУДИТОРСЬКА СЛУЖБА УКРАЇНИ
Н А К А З
11.01.2022 № 2
Київ
Про початок моніторингу
процедур закупівель
Відповідно до частини другої статті 8 Закону України «Про публічні закупівлі», пункту 9 Положення про Державну аудиторську службу України, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 03 лютого 2016 року № 43,
НАКАЗУЮ:
1. Розпочати моніторинг процедур закупівель відповідно до переліку, що додається.
2. Департаменту моніторингу закупівель забезпечити проведення моніторингу процедур закупівель, зазначених у пункті 1 цього наказу.
Заступник Голови Олександр ШКУРОПАТ
Додаток
до наказу Державної аудиторської служби України
«Про початок моніторингу процедур
закупівель»
Витяг з переліку
процедур закупівель
№ з/п
Оголошення про проведення процедури закупівлі та/або повідомлення про намір укласти договір на вебпорталі Уповноваженого органу Опис підстав для здійснення моніторингу закупівлі
унікальний номер дата оприлюднення на вебпорталі Уповноваженого органу
49 UA-2021-11-29-003690-a 29.11.2021 виявлені органом державного фінансового контролю ознаки порушення (порушень) законодавства у сфері публічних закупівель в інформації, оприлюдненій в електронній системі закупівель
Заступник директора Департаменту моніторингу закупівель Лілія КРИВОНОС
Етапи закупівельного процесу:
- Планування закупівлі та оприлюднення інформації про її проведення
- Укладання та виконання договору про закупівлю (прийняття рішення про відміну торгів)
Підстави для прийняття рішення про початок моніторингу:
- Виявлені органом державного фінансового контролю ознаки порушення (порушень) законодавства у сфері публічних закупівель в інформації, оприлюдненій в електронній системі закупівель
Детальніше
Висновок про результати моніторингу
Статус порушень:
Виявлені
Тип порушень:
- Ненадання інформації, документів у випадках, передбачених законом
Висновок про наявність або відсутність порушень законодавства:
За результатами аналізу питання повноти та своєчасності надання інформації та документів у випадках, передбачених Законом, установлено порушення вимог частини п’ятої статті 8 Закону.
За результатами аналізу питання визначення предмета закупівлі, відображення закупівлі у річному плані, оприлюднення інформації про закупівлю, наявності підстав щодо застосування переговорної процедури закупівлі, своєчасності укладання договору про закупівлю та його оприлюднення, - порушень не встановлено.
Зобов’язанння щодо усунення порушення (порушень) законодавства у сфері публічних закупівель:
З огляду на встановлене порушення законодавства у сфері закупівель та з огляду на відсутність механізму його усунення керуючись статтями 5 та 10 Закону України «Про основні засади здійснення державного фінансового контролю в Україні», статтею 8 Закону України «Про публічні закупівлі» Держаудитслужба зобов’язує здійснити заходи направлені на недопущення встановленого порушення у подальшому, зокрема шляхом притягнення до відповідальності осіб, якими допущено порушення та протягом п’яти робочих днів з дня оприлюднення висновку оприлюднити через електронну систему закупівель інформацію та/або документи, що свідчать про вжиття таких заходів.
Інформація про результати моніторингу закупівлі у розрізі стадій проведення процедури закупівлі:
Дата закінчення моніторингу: 28 січня 2022 року.
Предметом аналізу були питання: визначення предмета закупівлі, відображення закупівлі у річному плані, оприлюднення інформації про закупівлю, наявності підстав щодо застосування переговорної процедури закупівлі, своєчасності укладання договору про закупівлю та його оприлюднення, повноти та своєчасності надання інформації та документів у випадках, передбачених Законом України «Про публічні закупівлі» (далі – Закон).
Під час моніторингу проаналізовано: річний план закупівель Державної установи «Генеральна дирекція Державної кримінально-виконавчої служби України» Міністерства юстиції (далі – Замовник) на 2021 рік, оголошення про проведення переговорної процедури, протокол засідання тендерного комітету Замовника від 30 листопада 2021 року № 2-30/11/2021, повідомлення про намір укласти договір від 30 листопада 2021 року, договір від 17.12.2021 № 270-К-21, відповідь Замовника на запит Держаудитслужби, оприлюднений на вебпорталі Уповноваженого органу 18.01.2022.
На запит Держаудитслужби (оприлюднений в електронній системі закупівель 14.01.2022) про надання пояснень (інформації та документів) Замовник не надав інформацію та документи, зокрема посилання на сторінку власного вебсайту (або офіційного вебсайту головного розпорядника бюджетних коштів), на якому розміщено обґрунтування технічних та якісних характеристик предмета закупівлі, розміру бюджетного призначення, очікуваної вартості предмета закупівлі відповідно до вимог пункту 4-1 постанови Кабінету Міністрів України від 11 жовтня 2016 року № 710 «Про ефективне використання державних коштів» (зі змінами) та інформацію та її документальне підтвердження щодо осіб тендерного комітету, які відповідальні за оприлюднення інформації про закупівлю, чим порушив вимоги частини п’ятої статті 8 Закону.
Період усунення порушень:
31.01.2022 17:22 - 15.02.2022 00:00
Дата публікації висновку:
31.01.2022 17:22
Інформація про усунення порушення
Опис звіту:
Уповноваженою особою опрацьовано Висновок про результати моніторингу процедури закупівлі UA-2021-11-29-003690-a, який опубліковано Департаментом моніторингу закупівель Державної аудиторської служби України 31 січня 2022 року на веб-порталі PROZORRO та відповідно частини 8 статті 8 Закону України «Про публічні закупівлі» надає аргументовані заперечення до висновку, а саме:
Порядок проведення процедур закупівель регулюється Законом України «Про публічні закупівлі».
Відповідно до частини 4 статті 3 вказаного Закону відносини, пов’язані із сферою публічних закупівель, регулюється виключно цим Законом і не можуть регулюватися іншими законами, крім випадків, встановлених цим Законом.
Обґрунтування технічних та якісних характеристик предмета закупівлі, розміру бюджетного призначення, очікуваної вартості предмета закупівлі додаткові аналогічні роботи на об’єкті: ДСТУ Б.Д.1.1-1:2013 «Нове будівництво режимного корпусу державної установи «Вільнянська установа виконання покарань (№ 11)» за адресою: вул. Зелена, 34, смт. Кам’яне, Вільнянського району Запорізької області» (за кодом СPV за ДК 021-2015-45000000-7 Будівельні роботи та поточний ремонт) (UA-2021-11-29-003690-a) розміщено на офіційному веб-сайті Міністерства юстиції України в рубриці «Державні закупівлі» підрубриці «Обґрунтування закупівель Генеральної дирекції ДКВС України» за посиланням https://minjust.gov.ua/derzh_zakup/purchases_dkvs.»
Дата публікації звіту:
01.02.2022 16:02
Запити/Пояснення
Номер:
5f8a90652ca146c8b7b5b2e630d83153
Назва:
про надання пояснень
Дата опублікування:
14.01.2022 14:24
Дата до якої повинна бути надана відповідь:
20.01.2022 00:00
Опис:
У межах проведення моніторингу процедури закупівлі додаткових аналогічних робіт на об’єкті: ДСТУ Б.Д.1.1-1:2013 «Нове будівництво режимного корпусу державної установи «Вільнянська установа виконання покарань (№ 11)» за адресою: вул. Зелена, 34, смт. Кам’яне, Вільнянського району Запорізької області» (за кодом СPV за ДК 021-2015-45000000-7 Будівельні роботи та поточний ремонт) (інформацію опубліковано в електронній системі закупівель за номером ID: UA-2021-11-29-003690-a) та відповідно до пунктів 6 та 11 статті 10 Закону України «Про основні засади здійснення державного фінансового контролю в Україні», частини п’ятої статті 8 Закону України «Про публічні закупівлі», підпунктів 2 та 9 пункту 6 Положення про Державну аудиторську службу України, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 03 лютого 2016 року № 43, постала потреба в отриманні пояснень (інформації та документів) з наступних питань:
1. Надати обґрунтування застосування переговорної процедури закупівлі та експертні, нормативні, технічні та інші документи, що підтверджують наявність умов застосування переговорної процедури закупівлі.
2. Яким чином та на підставі яких документів вами здійснено обґрунтування технічних та якісних характеристик предмета закупівлі, розміру бюджетного призначення та визначено його очікувану вартість?
Також надати посилання на сторінку власного веб-сайту (або офіційного веб-сайту головного розпорядника бюджетних коштів), на якому розміщено обґрунтування технічних та якісних характеристик предмета закупівлі, розміру бюджетного призначення, очікуваної вартості предмета закупівлі відповідно до вимог пункту 4-1 постанови Кабінету Міністрів України від 11 жовтня
2016 року № 710 «Про ефективне використання державних коштів» (зі змінами).
Крім цього, просимо надати інформацію та її документальне підтвердження щодо осіб тендерного комітету, які відповідальні за оприлюднення інформації про закупівлю.
Пояснення, інформацію та документи необхідно надати через електронну систему закупівель протягом трьох робочих днів з дня оприлюднення цього запиту.
Номер:
3b8c1875b9cd4f1e8162ffae84a26ec1
Назва:
Доброго дня!
Дата опублікування:
18.01.2022 10:32
Опис:
Повідомляємо, що Генеральна дирекція ДКВС України за результатами проведення відкритих торгів уклала з ТОВ «БУДТЕМП» договір підряду від 23.03.2021 № 51-К-21 на виконання робіт із «Нове будівництво режимного корпусу державної установи «Вільнянська установа виконання покарань (№ 11)» за адресою: вул. Зелена, 34, смт. Кам’яне, Вільнянського району Запорізької області» (далі – Об’єкт).
Підрядною організацією під час виконання будівельних робіт на Об’єкті було ініційовано питання щодо необхідності внесення змін до проєктно-кошторисної документації, по якій було проведено комплексну експертизу і отримано позитивний експертний звіт від 02.12.2020 № 00-0889-20/ЦБ (00-0960-19/ЦБ).
27 жовтня 2021 року під час спільного огляду Об’єкту за участі представників Генеральної дирекції ДКВС України, підрядної організації та авторського нагляду було встановлено необхідність внесення змін до проєктно-кошторисної документації в частині виконання додаткових робіт не врахованих початковим проєктом. Про що було складено акт огляду об’єкта, який листом Генеральної дирекції ДКВС України від 03.11.2021 № 2908 було направлено до проєктної організації.
У зв’язку з чим, Генеральною дирекцією ДКВС України укладено договір з проєктною організацією від 18.11.2021 № 236-Г-21 на коригування проєктно-кошторисної документації та листом ТОВ «КРЕДО БУД-ПРОЕКТ» від 19.11.2021 № 15 було поінформовано Генеральну дирекцію ДКВС України про завершення виконання робіт з коригування вказаної документації і надано для подання до експертної організації Зведений кошторисний розрахунок вартості об’єкта будівництва, який листом Генеральної дирекції ДКВС України від 23.11.2021 № 3108 направлено до експертної організації ТОВ «ЕКСПЕРТНО ІНСПЕКЦІЙНИЙ ЦЕНТР» «ПІВДЕНЬ БУДЕКСПЕРТИЗА». За результатами проведеної експертизи отримано позитивний експертний звіт від 13.12.2021 № 0460/12/21-ЕК.
Відповідно до пункту 5 частини 2 статті 40 Закону України «Про публічні закупівлі», здійснено закупівлю додаткових аналогічних робіт на об’єкті: ДСТУ Б.Д.1.1-1:2013 «Нове будівництво режимного корпусу державної установи «Вільнянська установа виконання покарань (№ 11)» за адресою: вул. Зелена, 34,
смт. Кам’яне, Вільнянського району Запорізької області» у ТОВ «АРТЕМЗБУД», яке є генеральною підрядною організацією по головному (первинному) договору від 23.03.2021 № 51-К-21.
Копії експертних звітів від 02.12.2020 № 00-0889-20/ЦБ (00-0960-19/ЦБ) та від 13.12.2021 № 0460/12/21-ЕК, листів Генеральної дирекції ДКВС України
від 03.11.2021 № 2908 та від 23.11.2021 № 3108, і листа ТОВ «КРЕДО БУД-ПРОЕКТ» від 19.11.2021 № 15 додаються.