-
Відкриті торги
-
Безлотова
-
КЕП
автобус спеціалізований шкільний
Тендер Prozorro UA-2021-10-07-001568-b
Завершена
1 950 000.00
UAH з ПДВ
мін. крок: 0.5% або 9 750.00 UAH
мін. крок: 0.5% або 9 750.00 UAH
Номер:
72bcecff8d284d96a63b33c1c8836b27
Ідентифікатор моніторингу:
UA-M-2021-11-18-000002
Дата прийняття рішення про проведення моніторингу:
17.11.2021 00:00
Період моніторингу:
18.11.2021 13:48 - 10.12.2021 00:00
Статус:
Порушення виявлені
Опис:
ДЕРЖАВНА АУДИТОРСЬКА СЛУЖБА УКРАЇНИ
ПІВНІЧНО-СХІДНИЙ ОФІС ДЕРЖАУДИТСЛУЖБИ
НАКАЗ
17.11.2021 497
(дата)
Харків
Про початок
моніторингу закупівель
Відповідно до частини другої статті 8 Закону України «Про публічні закупівлі», пункту 9 Положення про Північно-східний офіс Держаудитслужби, затвердженого наказом Держаудитслужби від 02.06.2016 № 23,
НАКАЗУЮ:
1. Почати моніторинг закупівель відповідно до переліку, що додається.
2. Відділу контролю у сфері закупівель забезпечити проведення моніторингу закупівель, зазначеного у пункті 1 цього наказу.
Підстава: доповідна записка начальника відділу контролю у сфері закупівель Північно-східного офісу Держаудитслужби Костенка П.В. від 17.11.2021 року.
Начальник Станіслав КОСІНОВ
Додаток
до наказу Північно-східного
офісу Держаудитслужби
від 17.11.2021 № 497
Витяг з переліку процедур для здійснення моніторингу закупівлі
№ з/п Оголошення про проведення процедури закупівлі та/або повідомлення про намір укласти договір на веб-порталі Уповноваженого органу Дата оприлюднення на вебпорталі Уповноваженого органу Опис підстав для здійснення моніторингу
14 UA-2021-10-07-001568-b 07.10.2021 виявлені органом державного фінансового контролю ознаки порушення (порушень) законодавства у сфері публічних закупівель оприлюдненій в електронній системі закупівель
Етапи закупівельного процесу:
- Планування закупівлі та оприлюднення інформації про її проведення
- Розкриття тендерних пропозицій, їх розгляд та оцінка
- Укладання та виконання договору про закупівлю (прийняття рішення про відміну торгів)
Підстави для прийняття рішення про початок моніторингу:
- Виявлені органом державного фінансового контролю ознаки порушення (порушень) законодавства у сфері публічних закупівель в інформації, оприлюдненій в електронній системі закупівель
Детальніше
Висновок про результати моніторингу
Статус порушень:
Виявлені
Тип порушень:
- Не відхилення тендерних пропозицій, які підлягали відхиленню відповідно до закону
Висновок про наявність або відсутність порушень законодавства:
За результатами моніторингу питання розгляду тендерних пропозицій встановлено порушення абзацу другого пункту 1 частини першої статті 31 Закону.
За результатами аналізу питань: визначення предмета закупівлі, відображення закупівлі у річному плані, правильності розміщення інформації про публічну закупівлю, відповідності вимог тендерної документації вимогам Закону України «Про публічні закупівлі» (далі – Закон), своєчасності укладання договору про закупівлю та його оприлюднення, відповідності умов договору умовам тендерної пропозиції переможця.
Зобов’язанння щодо усунення порушення (порушень) законодавства у сфері публічних закупівель:
З огляду на встановлені порушення законодавства у сфері закупівель, керуючись статтями 2 та 5 Закону України «Про основні засади здійснення державного фінансового контролю в Україні», Північно-східний офіс Держаудитслужби зобов’язує здійснити заходи щодо усунення виявлених порушень в установленому законодавством порядку, зокрема шляхом вжиття заходів не допущення їх в подальшому та протягом п’яти робочих днів з дня оприлюднення висновку оприлюднити через електронну систему закупівель інформацію та/або документи, що свідчать про вжиття таких заходів.
Інформація про результати моніторингу закупівлі у розрізі стадій проведення процедури закупівлі:
Дата закінчення моніторингу: 03 грудня 2021 року.
Предметом аналізу були питання: визначення предмета закупівлі, відображення закупівлі у річному плані, правильності розміщення інформації про публічну закупівлю, відповідності вимог тендерної документації вимогам Закону України «Про публічні закупівлі» (далі – Закон), розгляду тендерних пропозицій, своєчасності укладання договору про закупівлю та його оприлюднення, відповідності умов договору умовам тендерної пропозиції переможця.
Під час моніторингу проаналізовано: річний план закупівель Відділу освіти, молоді та спорту Зачепилівської селищної ради Зачепилівсього району Харківської області (далі – Замовник) на 2021 рік, оголошення про проведення відкритих торгів, тендерну документацію, затверджену тендерним комітетом від 06.10.2021, тендерну пропозицію Приватного підприємства «АВТОМОБІЛЬНА КОМПАНІЯ «УКРАВТОСНАБ»» (далі – ПП «АВТОМОБІЛЬНА КОМПАНІЯ «УКРАВТОСНАБ»»), протокол засідання тендерного комітету від 29.10.2021 № 2, повідомлення про намір укласти договір від 29.10.2021, договір від 11.10.2021 № 5.
Моніторингом питання розгляду тендерних пропозицій встановлено, що відповідно до вимог підпункту 2) пункту 5 Розділу III Додатку 1 до тендерної документації Замовник установлює такий кваліфікаційні критерій як наявність документально підтвердженого досвіду виконання аналогічного (аналогічних) за предметом закупівлі договору (договорів). Для підтвердження наявності досвіду виконання аналогічного (аналогічних) за предметом закупівлі договору (договорів) учасник у складі своєї тендерної пропозиції повинен надати довідку про досвід виконання аналогічного (аналогічних)** за предметом закупівлі договору (договорів), складену у довільній формі. У довідці необхідно зазначити відомості про аналогічні** виконані договори (назва контрагента, адреса, номер телефону, найменування товару, обсяг поставки, в якому році виконувалась поставка товару, тощо).
Так, у складі тендерної пропозиції ПП «АВТОМОБІЛЬНА КОМПАНІЯ «УКРАВТОСНАБ»» надано довідку про досвід виконання аналогічного за предметом закупівлі договору від 27.10.2021 № 1. Проте вищезазначена довідка не містить інформацію щодо обсягу поставки за предметом закупівлі за раніше виконаним договором, що не відповідає вимогам тендерної документації.
Відповідно до абзацу другого пункту 1 частини першої статті 31 Закону, Замовник відхиляє тендерну пропозицію із зазначенням аргументації в електронній системі закупівель у разі, якщо учасник процедури закупівлі не відповідає кваліфікаційним (кваліфікаційному) критеріям, установленим статтею 16 цього Закону.
Однак, на порушення вимог абзацу другого пункту 1 частини першої статті 31 Закону, Замовник не відхилив тендерну пропозицію ПП «АВТОМОБІЛЬНА КОМПАНІЯ «УКРАВТОСНАБ»», визначив його переможцем та уклав з ним договір від 11.10.2021 № 5 на суму 1 948000,00 гривень.
Період усунення порушень:
03.12.2021 15:34 - 18.12.2021 00:00
Дата публікації висновку:
03.12.2021 15:34
Інформація про усунення порушення
Опис звіту:
Ознайомившись з висновком про результати моніторингу процедури закупівлі UA-2021-10-07-001568-b, повідомляємо наступне:
«Моніторингом питання розгляду тендерних пропозицій встановлено, що відповідно до вимог підпункту 2) пункту 5 Розділу III Додатку 1 до тендерної документації Замовник установлює такий кваліфікаційні критерій як наявність документально підтвердженого досвіду виконання аналогічного (аналогічних) за предметом закупівлі договору (договорів). Для підтвердження наявності досвіду виконання аналогічного (аналогічних) за предметом закупівлі договору (договорів) учасник у складі своєї тендерної пропозиції повинен надати довідку про досвід виконання аналогічного (аналогічних)** за предметом закупівлі договору (договорів), складену у довільній формі. У довідці необхідно зазначити відомості про аналогічні** виконані договори (назва контрагента, адреса, номер телефону, найменування товару, обсяг поставки, в якому році виконувалась поставка товару, тощо). Так, у складі тендерної пропозиції ПП «АВТОМОБІЛЬНА КОМПАНІЯ «УКРАВТОСНАБ»» надано довідку про досвід виконання аналогічного за предметом закупівлі договору від 27.10.2021 № 1. Проте вищезазначена довідка не містить інформацію щодо обсягу поставки за предметом закупівлі за раніше виконаним договором, що не відповідає вимогам тендерної документації.»
У складі тендерної пропозиції ПП «АВТОМОБІЛЬНА КОМПАНІЯ «УКРАВТОСНАБ» на стор. 3 файлу «Тендерна пропозиція.pdf» надано довідку про досвід виконання аналогічного за предметом закупівлі договору Вих. №3 від 22.10.2021 р., в якій міститься інформація згідно вимог підпункту 2) пункту 5 Розділу III Додатку 1 до тендерної документації стосовно договору №75 від 27.05.2021 р., але у файлі «Аналогічний договір.pdf» учасником надано два договори, в тому числі Договір №66 від 17.06.2020 р., інформація про який відсутня у вищевказаній довідці.
Згідно з ч. 16 ст. 29 Закону України «Про публічні закупівлі» (далі – Закон) замовник розмістив повідомлення з вимогою про усунення невідповідностей до 28.10.2021 р. 15:21 год. наступного змісту:
«Шановний учасник. Вимушені звернути увагу, що в поданій Вами тендерній пропозиції наявні помилки та невідповідності, а саме: «Довідка про досвід виконання аналогічного за предметом закупівлі договору» не відповідає долученому Вами аналогічного за предметом закупівлі договору. Нагадуємо, що відповідно до пункту 2 Додатку 1 Тендерної документації, Замовник вимагає від Учасника надати: 2.1. Довідка про досвід виконання аналогічного (аналогічних)** за предметом закупівлі договору (договорів), складена у довільній формі. У довідці необхідно зазначити відомості про аналогічні** виконані договори (назва контрагента, адреса, номер телефону, найменування товару, обсяг поставки, в якому році виконувалась поставка товару, тощо). 2.2. Копія аналогічного (аналогічних)** за предметом закупівлі договору (договорів), вказаних в довідці про досвід виконання аналогічних договорів, а також документів, які підтверджують виконання цих договорів (копії актів прийму-передачі або копії накладних тощо). 2.3. Оригінал (-и) або копія позитивного (-них) відгуку (-ів) до договору (-ів), зазначеного (-них) у довідці про досвід виконання аналогічних договорів. У відгуку повинно бути зазначений номер та дата укладеного договору, предмет договору, строк дії договору, строк поставки товару, а також інформація про якість виконаних робіт/наданих послуг і відсутність претензій з боку контрагента. Просимо Вас протягом 24 годин з моменту розміщення в електронній системі закупівель повідомлення, усунути невідповідності в документах шляхом долучення в електронну систему закупівель уточнені або нові документи.».
ПП «АВТОМОБІЛЬНА КОМПАНІЯ «УКРАВТОСНАБ» з дотриманням вимог Закону 27.10.2021 р. об 18:58 год. надав довідку Вих. №1 від 27.10.2021 р. у файлі «Усунення недоліків.pdf», в якій міститься інформація про Договір №66 від 17.06.2020 р. окрім обсягу поставки.
Відповідно до ч. 16 ст. 29 Закону Замовник не може розміщувати щодо одного й того ж учасника процедури закупівлі більш ніж один раз повідомлення з вимогою про усунення невідповідностей в інформації та/або документах, що подані учасником у тендерній пропозиції, крім випадків, пов’язаних з виконанням рішення органу оскарження.
Також, при розробці Тендерної документації Замовником, враховуючи вимоги «Переліку формальних помилок», затвердженого Наказом Міністерства розвитку економіки, торгівлі та сільського господарства України від 15 квітня 2020 року № 710, було передбачено зміст і спосіб подання тендерної пропозиції, в якій зазначений опис та приклади формальних (несуттєвих) помилок, допущення яких учасниками не призведе до відхилення тендерних пропозицій. Так відповідно до розділу 3 Тендерної документації до формальних (несуттєвих) помилок відноситься: «Помилка, зроблена учасником процедури закупівлі під час оформлення тексту документа/унесення інформації в окремі поля електронної форми тендерної пропозиції (у тому числі комп'ютерна коректура, заміна літери (літер) та/або цифри (цифр), переставлення літер (цифр) місцями, пропуск літер (цифр), повторення слів, немає пропуску між словами, заокруглення числа), що не впливає на ціну тендерної пропозиції учасника процедури закупівлі та не призводить до її спотворення та/або не стосується характеристики предмета закупівлі, кваліфікаційних критеріїв до учасника процедури закупівлі.», тобто формальною (несуттєвою) помилкою вважається зазначення неповного переліку інформації, усупереч вимогам тендерної документації, якщо така інформація повністю відображена в іншому документі, наданому у складі тендерної пропозиції учасника.
Виходячи з інформації, що міститься у Договорі №66 від 17.06.2020 р., наданому учасником у складі тендерної пропозиції, а також Замовником, для достовірності, самостійно було перевірено дані у вищезазначеному Договорі, шляхом пошуку в електронній системі закупівель (оголошення про проведення відкритих торгів UA-2020-04-17-002481-c) і отримано інформацію в тому числі про обсяг поставки за цим договором, а саме «1 шт».
Тобто з огляду на вищевикладене та те, що така помилка учасника не впливає на ціну тендерної пропозиції учасника процедури закупівлі та не призводить до її спотворення та/або не стосується характеристики предмета закупівлі, вважаємо, що у Замовника були відсутні підстави для відхилення тендерної пропозиції учасника відповідно до вимог абзацу другого пункту 1 частини першої статті 31 Закону України «Про публічні закупівлі».
Враховуючи вищенаведену інформацію, тендерний комітет Відділу освіти, молоді та спорту Зачепилівської селищної ради Зачепилівсього району Харківської області вважає, що проведення процедури відкритих торгів за предметом: автобус спеціалізований шкільний, було законним і правомірним з відсутністю порушень чинного законодавства України, а рішення щодо визначення переможцем цієї процедури відкритих торгів учасника ПП «АВТОМОБІЛЬНА КОМПАНІЯ «УКРАВТОСНАБ» є правомірним і не суперечить діючому законодавству та принципам здійснення публічних закупівель.
Також, зазначаємо, що Відділ освіти, молоді та спорту Зачепилівської селищної ради Зачепилівсього району Харківської області взяв до уваги зобов’язання щодо усунення порушення зазначених у висновку про результати моніторингу процедури закупівлі UA-2021-10-07-001568-b та в подальшому вживати всіх заходів з недопущення помилок у сфері закупівель та дотримуватися усіх вимог Закону України «Про публічні закупівлі».
Дата публікації звіту:
09.12.2021 16:48