-
Відкриті торги з особливостями
-
Однолотова
-
КЕП
Пароконвектомат (з фільтром для води, підставкою та гастроємностями)
Тендер Prozorro UA-2026-08-03-004260-a
Торги не відбулися
191 666.67
UAH без ПДВ
Вимоги для участі в закупівлі
Вимога підтвердити відсутніть
Опис вимог та спосіб їх підтвердження
Наявність інших підстав для відмови в участі у процедурі закупівлі
ID: 6f029858a9384ef89b996bd9bf5fc9bf
(Необхідно надати підтвердження щодо відповідності вимогам однієї із двох груп)
Детальніше
Спосіб підтвердження
Нерезидентом підтверджується, що
Статус вимоги: Активна
Дата створення: 03.08.2026 12:14
Учасник процедури закупівлі є нерезидентом яким було надано повну інформацію про кінцевих бенефіціарних власників, у спосіб, визначений замовником у тендерній документації
ID: 563c9a2485b240ab81ab5a4b29a10910
Очікуване значення :
Так
Резидентом підтверджується, що
Статус вимоги: Активна
Дата створення: 03.08.2026 12:14
У Єдиному державному реєстрі юридичних осіб, фізичних осіб - підприємців та громадських формувань присутня інформація, передбачена пунктом 9 частини другої статті 9 Закону України "Про державну реєстрацію юридичних осіб, фізичних осіб - підприємців та громадських формувань"
ID: ba7f422a7fea440ebd58fc6cb53bc51b
Очікуване значення :
Так
Вчинення правопорушень, пов'язаних з використанням дитячої праці чи будь-якими формами торгівлі людьми
ID: 5f685e76e0854cba8051802bc83f7fe1
(Необхідно надати підтвердження щодо відповідності вимогам однієї із двох груп)
Детальніше
Спосіб підтвердження
Юридичною особою підтверджується, що
Статус вимоги: Активна
Дата створення: 03.08.2026 12:14
Документ
Керівника учасника процедури закупівлі, яка є учасником процедури закупівлі, не було притягнуто згідно із законом до відповідальності за вчинення правопорушення, пов’язаного з використанням дитячої праці чи будь-якими формами торгівлі людьми
ID: 6301bf22b6bd4d67b76e211dd3b81238
Очікуване значення :
Так
Фізичною особою підтверджується, що
Статус вимоги: Активна
Дата створення: 03.08.2026 12:14
Документ
Учасника процедури закупівлі не було притягнуто згідно із законом до відповідальності за вчинення правопорушення, пов'язаного з використанням дитячої праці чи будь-якими формами торгівлі людьми
ID: 71c056ef9ac142c6b6740e9a88edee22
Очікуване значення :
Так
Вчинення правопорушень, повʼязаних із застосуванням санкцій
ID: 7ffdefd88d9f451d9f27d58815e5d994
Детальніше
Спосіб підтвердження
Статус вимоги: Активна
Дата створення: 03.08.2026 12:14
Учасник процедури закупівлі не пропонує в тендерній пропозиції товари походженням з Російської Федерації/Республіки Білорусь/Ісламської Республіки Іран (за винятком товарів походженням з Російської Федерації/Республіки Білорусь, необхідних для ремонту та обслуговування товарів, придбаних до набрання чинності постановою Кабінету Міністрів України від 12 жовтня 2022 р. № 1178 "Про затвердження особливостей здійснення публічних закупівель товарів, робіт і послуг для замовників, передбачених Законом України "Про публічні закупівлі", на період дії правового режиму воєнного стану в Україні та протягом 90 днів з дня його припинення або скасування" (Офіційний вісник України, 2022 р., № 84, ст. 5176)
ID: 2f09aa7449484903b347333870d0e9e4
Очікуване значення :
Так
Статус вимоги: Активна
Дата створення: 03.08.2026 12:14
Учасник процедури закупівлі не є громадянином Російської Федерації/Республіки Білорусь/Ісламської Республіки Іран (крім того, що проживає на території України на законних підставах); юридичною особою, утвореною та зареєстрованою відповідно до законодавства Російської Федерації/Республіки Білорусь/Ісламської Республіки Іран; юридичною особою, утвореною та зареєстрованою відповідно до законодавства України, кінцевим бенефіціарним власником, членом або учасником (акціонером), що має частку в статутному капіталі 10 і більше відсотків (далі - активи), якої є Російська Федерація/Республіка Білорусь/Ісламська Республіка Іран, громадянин Російської Федерації/Республіки Білорусь/Ісламської Республіки Іран (крім того, що проживає на території України на законних підставах), або юридичною особою, утвореною та зареєстрованою відповідно до законодавства Російської Федерації/Республіки Білорусь/Ісламської Республіки Іран, крім випадків, коли активи в установленому законодавством порядку передані в управління АРМА
ID: c8734df8bd0c4bca9c3d2b087097f571
Очікуване значення :
Так
Статус вимоги: Активна
Дата створення: 03.08.2026 12:14
Учасник процедури закупівлі або кінцевий бенефіціарний власник, член або учасник (акціонер) юридичної особи - учасника процедури закупівлі не є особою, до якої застосовано санкцію у вигляді заборони на здійснення у неї публічних закупівель товарів, робіт і послуг згідно із Законом України "Про санкції", крім випадку, коли активи такої особи в установленому законодавством порядку передані в управління АРМА
ID: d5b86ee64d8c4179928c9a1abcbbdd80
Очікуване значення :
Так
Вчинення кримінальних правопорушень
ID: 21038bb6c1fb4d5896e5fc17cbf79ac4
(Необхідно надати підтвердження щодо відповідності вимогам однієї із двох груп)
Детальніше
Спосіб підтвердження
Юридичною особою підтверджується, що
Статус вимоги: Активна
Дата створення: 03.08.2026 12:14
Документ
Керівник учасника процедури закупівлі не був засуджений за кримінальне правопорушення, вчинене з корисливих мотивів (зокрема, пов’язане з хабарництвом, шахрайством та відмиванням коштів), судимість з якого не знято або не погашено в установленому законом порядку
ID: e35a203a4431467bae94c02cce97651a
Очікуване значення :
Так
Фізичною особою підтверджується, що
Статус вимоги: Активна
Дата створення: 03.08.2026 12:14
Документ
Учасник процедури закупівлі не був засуджений за кримінальне правопорушення, вчинене з корисливих мотивів (зокрема, пов’язане з хабарництвом та відмиванням коштів), судимість з якої знято або погашено у встановленому законом порядку
ID: e71a79075230426fa4ccf6b4fad3647c
Очікуване значення :
Так
Вчинення економічних правопорушень
ID: a1087db9ae31404dbc934b52b5ef3761
Детальніше
Спосіб підтвердження
Статус вимоги: Активна
Дата створення: 03.08.2026 12:14
Учасник процедури закупівлі протягом останніх трьох років не притягувався до відповідальності за порушення у вигляді вчинення антиконкурентних узгоджених дій, що стосуються спотворення результатів торгів, аукціонів, конкурсів, тендерів
ID: fb7066984ede4bc19c9e7ac425072e6e
Очікуване значення :
Так
Наявність не виконаних зобов'язань за раніше укладеним договором
ID: 8764150da4cd4bf0b55c660a9c991fda
(Необхідно надати підтвердження щодо відповідності вимогам однієї із двох груп)
Детальніше
Спосіб підтвердження
При наявності не виконаних зобов'язань за раніше укладеним договором підтверджується, що
Статус вимоги: Активна
Дата створення: 03.08.2026 12:14
Документ
Учасник процедури закупівлі вжив заходів для доведення своєї надійності, а саме: сплатив або зобовʼязався сплатити відповідні зобовʼязання та відшкодування завданих збитків
ID: 81c0680827c24450af96d56a9cb810e0
Очікуване значення :
Так
При відсутності не виконаних зобов'язань за раніше укладеним договором підтверджується, що
Статус вимоги: Активна
Дата створення: 03.08.2026 12:14
Учасник процедури закупівлі не мав з цим самим замовником договорів достроково розірваних через невиконання (учасником) своїх зобов'язань через що було застосовано санкції у вигляді штрафів та/або відшкодування збитків
ID: 767e47c9e3a44b33a8b6167c6e0037a4
Очікуване значення :
Так
Вчинення корупційних правопорушень
ID: b7670ed1def14e03b326fa8ebf610855
(Необхідно надати підтвердження щодо відповідності вимогам однієї із двох груп)
Детальніше
Спосіб підтвердження
Фізичною особою підтверджується, що
Статус вимоги: Активна
Дата створення: 03.08.2026 12:14
Документ
Учасника процедури закупівлі не було притягнуто згідно із законом до відповідальності за вчинення корупційного правопорушення або правопорушення, пов'язаного з корупцією
ID: 2a4aee91db514ba69ebde34f61650c54
Очікуване значення :
Так
Юридичною особою підтверджується, що
Статус вимоги: Активна
Дата створення: 03.08.2026 12:14
Документ
Керівника учасника процедури закупівлі, не було притягнуто згідно із законом до відповідальності за вчинення корупційного правопорушення або правопорушення, пов’язаного з корупцією
ID: 2c68e185bd39427b89209fbb78dccdd8
Очікуване значення :
Так
Статус вимоги: Активна
Дата створення: 03.08.2026 12:14
Відомості про учасника процедури закупівлі не внесено до Єдиного державного реєстру осіб, які вчинили корупційні або пов'язані з корупцією правопорушення
ID: e17a13d238944cddbb200369f3752390
Очікуване значення :
Так
Порушення справи про банкрутство
ID: 0b1972dedc6e44b7abed749aedcfc831
Детальніше
Спосіб підтвердження
Статус вимоги: Активна
Дата створення: 03.08.2026 12:14
Учасник процедури закупівлі не визнаний в установленому законом порядку банкрутом та стосовно нього не відкрита ліквідаційна процедура
ID: 01a6682f5b1541219f6e5b03b8de091b
Очікуване значення :
Так
Підстави для відхилення пропозиції
Підстава
Опис вимог та спосіб їх підтвердження
Наявність впливу на прийняття рішення замовника
ID: 14d142ce481a4882bb607999b0a0b44a
Детальніше
Спосіб підтвердження
Статус вимоги: Активна
Дата створення: 03.08.2026 12:14
Документ
Учасник процедури закупівлі пропонує, дає або погоджується дати прямо чи опосередковано будь-якій службовій (посадовій) особі замовника, іншого державного органу винагороду в будь-якій формі (пропозиція щодо найму на роботу, цінна річ, послуга тощо) з метою вплинути на прийняття рішення щодо визначення переможця процедури закупівлі або застосування замовником певної процедури закупівлі
ID: cf3f140b79504032b607b2ab2caff4d3
Наявність зв'язку учасника з іншими учасниками процедури або замовником
ID: 63d7e47d7d85410a80da30ccb518c3e3
Детальніше
Спосіб підтвердження
Статус вимоги: Активна
Дата створення: 03.08.2026 12:14
Документ
Учасник процедури закупівлі є пов'язаною особою з іншими учасниками та/або з уповноваженою особою (особами), та/або з керівником замовника
ID: 7ed6b7cd8a6340a8bd39553697bdbd04
Інші критерії
Вимоги
Опис вимог та спосіб їх підтвердження
Мова (мови) тендерної пропозиції
ID: 3bef241a9cfa4016bf512c1df9975109
Детальніше
Спосіб підтвердження
Статус вимоги: Активна
Дата створення: 03.08.2026 12:14
Мова тендерної пропозиції
ID: f4667377af274cc09300db89f04d9450
Очікуване значення :
ukr
Тендерне забезпечення не вимагається
Спосіб підтвердження
Строк дії тендерної пропозиції
ID: a40f5f245b6646a1936563d3f932a8f5
Детальніше
Спосіб підтвердження
Статус вимоги: Активна
Дата створення: 03.08.2026 12:14
Строк дії тендерної пропозиції із дати кінцевого строку подання тендерних пропозицій
ID: 5315cc14e742432d81f25fbc9e1e6d62
Очікуване значення :
90